Atklātās olimpiādes rezultāti 1993

20. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

1992./93.m.g.

Dati ir tikai par 5. un 6. klasi

I vieta

5. klase

Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Eliza Kalniņa (Tukuma Raiņa 1.vidusskola)
Julija Menisa (Rīgas Ebreju vidusskola)
Māris Mičulis (Rīgas 85.vidusskola)

6. klase

Elvis Matvens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Ieva Čivča (Rīgas Komercskola)
Jānis Sermuliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

II vieta

5. klase

Laima Ziediņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Deniss Korotkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Baiba Melece (E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Irina Gailīte)
Rinalds Hāns (Rīgas 85.vidusskola)
Anastasija Salostija (Rīgas Ebreju vidusskola)
Mihails Aferins (Rīgas Ebreju vidusskola)

6. klase

Juris Jansons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Kristaps Tamužs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Alfrēds Grava)
Ģirts Koliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Sanita Kovaļova (Rīgas 58.vidusskola)
Kārlis Goba (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Aivis Gailītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Raivis Leimanis (Talsu ģimnāzija, Aira Kumerdanka)
Evita Rozenfelde (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

III vieta

5. klase

Maija Korpa (Rīgas 85.vidusskola)
Jānis Oga (Rīgas 64.vidusskola)
Laura Šļare (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Alberts Zaharčenko (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Reinis Dzenis (Slokas pamatskola)
Raimonds Graudiņš (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola)
Miks Krilovs (Smiltenes ģimnāzija)
Kristaps Rozītis (Straupes pamatskola)
Jānis Rubīns (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Lāsma Suvorova (Ādažu pagasta vidusskola)
Aleksandrs Uhovs (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Raimonds Vingris (Rīgas 85.vidusskola)

6. klase

Ivars Bebrišs (Limbažu 1.vidusskola, Rasma Rozenberga)
Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
Jūlija Hodakovska (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
Ilze Kalniņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Kristaps Miķelsons (Limbažu 1.vidusskola)
Oskars Podāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
Artūrs Aksjonovs (Rīgas 58.vidusskola)
Liene Jauntirāne (Olaines 1.vidusskola)
Raimonds Poudžiunas (Talsu 1.ģimnāzija)
Dace Rukliša (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Laura Žoka (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)

Atzinība

4. klase

Daiga Cepīte (Ogres 1.vidusskola)

5. klase

Gints Apšanca (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Jevgēnijs Bakanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Sandis Cakuls (Preiļu Valsts ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Aleksandrs Elksniņš (Rīgas 85.vidusskola)
Jurijs Germans (Rīgas 88.vidusskola)
Aleksejs Jermaks (Rīgas 10.vidusskola)
Jānis Kaņeps (Krimuldas vidusskola)
Jevgenijs Kazaņins (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
Toms Lembergs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Elīna Ose (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Kaspars Pabērzs (Valmieras 1.vidusskola)
Sandis Sasnovskis (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, Daina Ziediņa)
Indra Stepiņa (Neretas vidusskola)
Andis Šūmanis (Straupes pamatskola)
Jānis Zamovskis (Ogres 1.vidusskola)
Jānis Zvirgzds (Neretas vidusskola)

6. klase

Agnese Āboltiņa (Jelgavas 2.ģimnāzija, Līvija Rāte)
Kristīne Beņķe (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Dzintars Dreibergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Arnis Kadakovskis (Ogres 1.vidusskola)
Matīss Krēsliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Magda Papēde (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Irita Rozentāle (Rīgas 31.vidusskola)
Pēteris Stepiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Kārlis Melecis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Pēteris Paikens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Genādijs Pugačovs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Tatjana Stankeviča (Puškina licejs, Jurijs Kudrjašovs)
Elīna Volāne (Olaines 1.vidusskola)
Līva Andersone (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Signe Eglīte (Salaspils 1.vidusskola)
Rihards Germans (Ogres 1.vidusskola)
Ingrīda Vigule (Ogres 1.vidusskola)
Evija Vimba (Krimuldas vidusskola)
Guntars Balčūns (Rīgas Komercskola)
Ivars Brēmanis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Vladimirs Golodins (Rīgas Ebreju vidusskola)
Sandija Martinsone (Rīgas 77.vidusskola)
Dmitrijs Mihailovs (Rīgas 10.vidusskola, Valentīna Pahomova)
Lauris Robats (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola)
Guntars Saldaks (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola)
Arnis Šinna (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Sandra Vilkāja (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
Krišjānis Zariņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Jānis Zeibots (Kandavas vidusskola)
Kārlis Avots (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Ilze Bajāre (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Agnis Edžiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Andris Gals (Gulbenes 1.vidusskola)
Markss Gubermans (Rīgas Ebreju vidusskola)
Kaspars Lācis (Rīgas 64.vidusskola)

7. klase

Evija Meirāne (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem