Atklātās olimpiādes rezultāti 1995

22. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

1994./95.m.g.

Dati ir tikai par 5., 6., 7. un 8. klasi

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)

6. klase
Jevgēnijs Ivanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)

7. klase
Mārtiņš Dīcis (Engures vidusskola, Bruno Andruss)
Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Romāns Maļinovskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)

8. klase
Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Pēteris Paikens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Jānis Sermuliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Kristīne Beņķe (Siguldas Valsts ģimnāzija,)

II vieta

5. klase
Arturs Gailītis (Smiltenes vidusskola,)
Ieva Lauriņa (Rīgas Franču licejs, Dace Andžāne)
Kārlis Brils (Valmieras 1.vidusskola,)
Ilze Konoščenoka (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Antons Ulasēvičs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Elīna Seļicka (Gulbenes ģimnāzija, Gunta Mezīte)

6. klase
Jeļena Sokolovska (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Sergejs Snegirjovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija,)
Aleksandrs Širins (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)

7. klase
Jevgēnijs Bakanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Jānis Dričs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Anastasija Ivanova (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Aleksandrs Ogorodnikovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija,)

8. klase
Indra Viktorova (Ogresgala pamatskola,)
Kārlis Goba (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Voldemārs Hercovs-Hercbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Svetlana Koļeda (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Agnese Belousova (Tukuma 2.vidusskola, Indra Muceniece)
Edmunds Cers (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Oskars Podāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
Romans Kasperovičs (Rīgas 92.vidusskola,)

III vieta

5. klase
Aiva Elsiņa (Gulbenes 1.vidusskola,)
Boriss Ginzburgs (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)
Mārtiņš Balodis (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Agnis Škuškovniks (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
Dagnis Valters (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Roberts Znotiņš (Natālijas Draudziņas ģimnāzija,)
Viktorija Bolšenko (Valkas 1.vidusskola,)
Dmitrijs Buluševs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Ieva Gailīte (Smiltenes ģimnāzija,)
Didzis Kalniņš (Tukuma 2.vidusskola,)
Marija Skorohvatova (Rīgas M.Lomonosova vidusskola,)
Agnese Zalcmane (Ogres 1.vidusskola,)

6. klase
Mārtiņš Balodis (Olaines 1.vidusskola,)
Agris Bušs (RTU Āgenskalna koledža,)
Pēteris Lediņš (Rīgas Centra humanitārā vidusskola,)
Vineta Agliša (Natālijas Draudziņas ģimnāzija,)
Mārtiņš Punculis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Arvīds Rassa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)
Bella Boļdmane (Rīgas 40.vidusskola,)
Baiba Miķe (Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola,)

7. klase
Romāns Astahovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Andrejs Bakašs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Anatolijs Skorohods (Rīgas Ebreju vidusskola,)
Aleksandrs Šantars (Rīgas 88.vidusskola,)
Vija Mičūne (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)

8. klase
Jekaterina Šeļgova (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Evija Vimba (Krimuldas vidusskola,)
Jekaterina Palatkina (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Kaspars Lācis (Rīgas 64.vidusskola,)
Mārtiņš Pērkons (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Zita Lintere (DA Cēsu Valsts ģimnāzija,)
Lauris Pārups (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)
Krišjānis Zariņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Ieva Dambe (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)
Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
Andris Kļaviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)

Atzinība

5. klase
Andis Ābele (Smiltenes ģimnāzija,)
Renārs Felcis (Daugavpils 1.vidusskola,)
Ieva Petrova (Tukuma Raiņa 1.vidusskola, Sandra Eglīte)
Renāte Praude (Natālijas Draudziņas ģimnāzija,)
Lauris Repša (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Dmitrijs Russkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Rihards Opmanis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Karīna Kizjakina (Tukuma Raiņa 1.vidusskola, Sandra Eglīte)

6. klase
Ervīns Aksjonovs (Rīgas 58.vidusskola,)
Reinis Dzenis (Slokas pamatskola,)
Igors Gorbovickis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jevgēnijs Kruptovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija,)
Kaspars Krūtkrāmelis (Natālijas Draudziņas ģimnāzija,)
Mikus Visendorfs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija,)
Daiga Cepīte (Ogres 1.vidusskola,)
Ilze Dienava (Valkas 1.vidusskola, Viola Levina)
Vladislavs Kugeļevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)
Anna Meļohina (Rīgas 88.vidusskola,)
Dace Neimane (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Kaspars Pļaviņš (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola,)
Jeļena Smelova (Rīgas Universālā komercskola,)
Nadežda Umpiroviča (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Maksims Jevsjukovs (Jēkabpils 2.vidusskola,)
Dzintra Skuja (Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Vija Miesniece)
Māra Spriņģe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Laura Zāģere (Tukuma Raiņa 1.vidusskola,)
Miks Krilovs (Smiltenes ģimnāzija,)

7. klase
Deniss Arehtovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Laura Āboliņa (Gulbenes 1.vidusskola,)
Linda Briķe (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava)
Filips Jeļisejevs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Edgars Piruška (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, Daina Ziediņa)
Dmitrijs Rassohins (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
Jānis Zamovskis (Ogres 1.vidusskola,)
Vitālijs Kuzņecovs (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
Aleksejs Novikovs (Daugavpils 4.vidusskola,)
Oskars Seņavskis (Rīgas 84.vidusskola, Laima Stāmure)
Laima Ziediņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Egle Klekere (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Baiba Melece (Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Irina Gailīte)
Artūrs Spīķis (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Mihails Vakkers (Rīgas 12.vidusskola,)
Jevgēnijs Seredenko (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
Reinis Bērziņš (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
Eduards Krūmiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)
Tatjana Kitova (Jēkabpils 2.vidusskola,)

8. klase
Ieva Čivča (Rīgas Komercskola,)
Jūlija Hodakovska (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
Ģirts Niedra (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
Ivars Bebrišs (Limbažu 1.vidusskola, Rasma Rozenberga)
Daina Švābe (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)
Guntars Saldaks (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola,)
Andris Guļāns (Rīgas M.Lomonosova vidusskola,)
Daniels Jeļisejevs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Kristaps Tamužs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Alfrēds Grava)
Helmuts Bēms (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Eva Fišere (Uzvaras vidusskola,)
Genādijs Pugačovs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Aigars Saušs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Jeļizaveta Volkova (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Eduards Burņiks (Rīgas 94.vidusskola,)
Magda Papēde (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Mārtiņš Popelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Dmitrijs Rutko (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Kristīne Skaliņa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija,)
Krišs Spūlis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem