Atklātās olimpiādes rezultāti 1997

24. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

1996./97.m.g.

Dati ir tikai par 5., 6., 7., 8., 9. un 10. klasi

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Imants Bērziņš (Siguldas 3.pamatskola,)
Arkādijs Ļeskovskis (Daugavpils 7.pamatskola, Natālija Stepaņenko)

6. klase
Artūrs Veics (Rīgas Franču licejs, Ina Svilāne)
Inese Segliņa (Rīgas 2.vidusskola, Agra Rupkuss)
Pēteris Grīviņš (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Krišjānis Vīdušs (Rīgas Franču licejs, Ina Svilāne)

7. klase
Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)
Edgars Manuhins (Ludzas 1.vidusskola, Janīna Marnauza)

8. klase
Igors Gorbovickis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

9. klase
Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Laura Šļare (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

10. klase
Pēteris Paikens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Aigars Saušs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)

II vieta

4. klase
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova)

5. klase
Rolands Bondars (Valkas 1.vidusskola, Jevgēnija Kalniņa)
Sergejs Margaritovs (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Elīna Bērziņa (Kārļa Videnieka Rīgas 77.vidusskola, Ina Kublinska)
Vadims Akula (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Antons Šušpans (Rīgas M.Lomonosova vidusskola,)
Māris Paegļkalns (Viesītes vidusskola,)
Mārtiņš Brūvers (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Atis Degro (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)

6. klase
Alise Melbārde (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Gatis Brakšs (Limbažu 1.vidusskola, Vija Miķelsone)
Arita Brēmane (Mores pamatskola, Inita Saulīte)
Ieva Darviņa (Limbažu 3.vidusskola, Vitanda Sakse)

7. klase
Mečislavs Maculēvičs (Valmieras 4.vidusskola,)
Zane Aizbalte (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Rihards Opmanis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Ilze Bērziņa (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Aleksandrs Ščemeļevs (Rīgas 92.vidusskola, Lidija Beļajeva)
Viktorija Franceva (Jelgavas 6.vidusskola,)
Lilita Moiseja (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Gints Rudusāns (Rīgas Franču licejs, Dace Andžāne)
Toms Eipurs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

8. klase
Jevgēnijs Ivanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)
Nauris Grigals (Rimicānu pamatskola,)
Dace Neimane (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Egons Lavendelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Imants Strazdiņš)
Jeļena Sokolovska (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)

9. klase
Deniss Arehtovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Romāns Astahovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Anastasija Ivanova (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Raitis Brencis (Āgenskalna ģimnāzija,)

10. klase
Ilze Kalniņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Jānis Neimanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Oskars Podāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
Dace Rukliša (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Agnese Belousova (Tukuma 2.vidusskola, Indra Muceniece)
Juris Jansons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Svetlana Koļeda (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Jekaterina Palatkina (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Iļja Germans (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Kucenko (Rīgas 93.vidusskola, Anda Cimdiņa)
Evita Rozenfelde (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)

III vieta

5. klase
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Jeļena Osipova (Āgenskalna ģimnāzija,)
Dzintra Dzelde (Ādažu pagasta vidusskola, Alīna Stelmaka)
Vera Auziņa (Rīgas 33.vidusskola, Olga Lucika)
Aleksandrs Babikovs (Rīgas 67.vidusskola,)
Valentīna Bogdanova (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Miks Jēkabsons (Lielvārdes pamatskola,)
Artūrs Ludzītis (Daugavpils 10.vidusskola, Svetlana Antoņeviča)
Ernests Sinkevičs (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Mārtiņš Zalcmanis (Tumes pamatskola,)

6. klase
Inese Bērziņa (Siguldas 3.pamatskola,)
Agnija Šamoņina (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Artis Brūzītis (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Evita Gašenko (Natālijas Draudziņas ģimnāzija,)
Laura Grigorjeva (Rīgas 58.vidusskola,)
Sanita Igaune (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola, Elvīra Broka)
Guna Kurpniece (Rīgas Franču licejs,)
Zanda Polka (Salaspils 1.vidusskola, Vija Zargēviča)
Aleksandrs Smirnovs (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
Zane Striķe (Salaspils 1.vidusskola, Velta Putna)
Ivars Buišus (Aizkraukles 2.vidusskola,)
Artjoms Mihailo (Ādažu pagasta vidusskola, Vera Solovjova)

7. klase
Juris Borzovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Juris Zavickis (Siguldas Valsts ģimnāzija,)
Aija Zvidriņa (Rīgas Franču licejs,)
Roberts Brežģis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Dmitrijs Buluševs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Māris Freimanis (Smiltenes vidusskola,)
Ronalds Marcinkevičs (Rudzātu vidusskola,)
Henrijs Arājs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Mārtiņš Liberts (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dace Andžāne)
Antons Matrosovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija,)
Antons Ulasēvičs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Maruta Ludāne (Gulbenes 1.vidusskola,)
Juris Meščerjakovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Juris Riekstiņš (Rīgas 93.vidusskola,)
Iļja Semeņens (Rīgas 46.vidusskola,)
Oskars Sniegs (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Zane Zvagule (Ulbrokas vidusskola,)
Mārtiņš Beriņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Andrejs Lomakins (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
Māris Sirmais (Rojas vidusskola,)

8. klase
Juris Pārups (Aizkraukles 2.vidusskola,)
Aleksandrs Širins (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)
Konstantīns Šveds (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Sergejs Zadorožnijs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Vladimirs Redjko (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

9. klase
Jevgēnijs Džeriņš (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola,)
Jevgenijs Kazaņins (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
Romāns Maļinovskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)
Miks Krilovs (Smiltenes ģimnāzija,)
Dmitrijs Kuļčickis (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Ivars Baltus (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Jānis Endele)
Mārtiņš Dīcis (Engures vidusskola, Bruno Andruss)
Vadims Zaicevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Andis Āriņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Filips Jeļisejevs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)

10. klase
Romans Krutohvostovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Vladimirs Ņikiforovs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Edmunds Cers (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Jūlija Hodakovska (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
Oļegs Podoļskis (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Vadims Pumpass (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Dmitrijs Rutko (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Igors Skiters (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)
Ainārs Zariņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Romāns Zemko (Ādažu pagasta vidusskola, Vera Solovjova)
Madara Kalniņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Dace Dārzniece (Rīgas Franču licejs, Ina Svilāne)
Romāns Fomičovs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Kristaps Tamužs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Alfrēds Grava)
Ilmārs Gromuls (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)
Daniels Jeļisejevs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Edgars Šadris (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

Atzinība

4. klase
Dace Jēkabsone (Mores pamatskola, Inita Saulīte)
Emīls Endele (Cēsu 2.pamatskola, Jānis Endele)

5. klase
Zane Dumbre (Rīgas 77.vidusskola,)
Roberts Lapševskis (Rīgas 85.vidusskola,)
Kristaps Mors (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
Liene Stumbre (Ādažu pagasta vidusskola, Alīna Stelmaka)
Aleksandrs Vasiļjevs (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Lilija Bužinska)
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ilze Ābeltiņa)
Zane Andžāne (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Normunds Bērziņš (Kusas pamatskola, Didzis Baunis)
Daniils Dorošenko (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Nataļja Rassohina)
Anastasija Kabanova (Rīgas 22.vidusskola,)
Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Nataļja Rassohina)
Didzis Rozenbergs (Valmieras ģimnāzija, Edīte Būmane)
Aleksandrs Eigims (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Vigars Kaktinieks (Jaunsilavas pamatskola, Valija Kaktiniece)
Natālija Kozmina (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Jekaterina Rjabokobiļenko (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Inese Siksna (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Maira Tuklere)

6. klase
Indra Aužele (Bauskas 1.vidusskola, Anna Ābola)
Renāte Cerbule (Rīgas 2.vidusskola,)
Inese Pūtere (Rīgas 58.vidusskola,)
Juris Viesītis (Rīgas 6.vidusskola,)
Natālija Ļesņičaja (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola, Elvīra Broka)
Zane Roča (Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola,)
Edmunds Novickis (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Brigita Rusakova)
Kārlis Ustups (Rīgas 94.vidusskola, Ligita Podāne)
Māris Keišs (Aizkraukles 2.vidusskola,)
Ieva Kupcāne (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Dmitrijs Lapiduss (Ludzas 1.vidusskola, Valentina Abricka)
Mārtiņš Ozoliņš (Valmieras ģimnāzija, Zinaīda Grīnberga)
Māris Poikāns (Ogresgala pamatskola, Vera Krilovska)
Diāna Rogule (Rīgas 58.vidusskola,)
Andris Grants (Rīgas Franču licejs, Ina Svilāne)
Edijs Grūbe (Aizkraukles 2.vidusskola, Janīna Labinska)
Atis Jēkabsons (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Dārta Kļaviņa (Salaspils 1.vidusskola, Velta Putna)
Andris Ševčenko (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Līga Žilinska (Ogres ģimnāzija, Vija Sleže)

7. klase
Marija Skorohvatova (Rīgas M.Lomonosova vidusskola,)
Aigars Gedroics (Daugavpils eksperimentālā pamatskola, Alesja Šapkova)
Dmitrijs Ozernovs (Puškina licejs, Tatjana Matrosova)
Renāte Praude (Natālijas Draudziņas ģimnāzija,)
Arturs Seilis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Agnis Škuškovniks (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
Miks Valers (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Ingūna Jablonska)
Jānis Deksnis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jānis Kauliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Zane Krasnais (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule, Anna Bernāne)
Konstantīns Remezs (Rīgas 46.vidusskola, Antonina Ščemeļeva)
Lauris Repša (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Dagnis Skurbe (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Jurijs Bedratijs (Rīgas 92.vidusskola, Lidija Beļajeva)
Irina Graždane (Rīgas 33.vidusskola, Valentina Šaveļa)
Viktors Jermakovičs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Valentīns Liepiņš (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Kārlis Podiņš (Rīgas 3.vidusskola,)
Laura Mančinska (Uzvaras vidusskola, Gaida Puķīte)
Jānis Sprukts (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Laura Zelča (Rīgas Franču licejs,)
Anna Akmentiņa (Rīgas Franču licejs,)
Kārlis Brils (Valmieras 1.vidusskola,)
Mārtiņš Kalvāns (Varakļānu vidusskola, Rozālija Golubeva)
Tatjana Lomova (Daugavpils Krievu ģimnāzija,)
Aleksejs Ņikitins (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Jānis Ojers (Rīgas 6.vidusskola,)
Andrejs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)
Dmitrijs Zablockis (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)

8. klase
Sergejs Snegirjovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija,)
Jānis Bērziņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Guntis Bumburs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Zane Melgalve (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Irina Stepanova (Rīgas 13.vidusskola, Aīda Koroļova)
Ruslans Tarasovs (Rīgas Ebreju vidusskola, Jeļena Kozmina)
Kristaps Zālītis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola,)
Andris Liedskalniņš (Gulbenes 1.vidusskola,)
Mārtiņš Punculis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Salvis Bēteris (Mazsalacas vidusskola,)
Māra Spriņģe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)

9. klase
Linda Briķe (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava)
Reinis Rozītis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Jānis Endele)
Andrejs Bakašs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Edvīns Harkovs (Valmieras 1.vidusskola,)
Solvita Kostjukova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Dmitrijs Tverdovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Uldis Ārgailis (Natālijas Draudziņas ģimnāzija,)
Jevgēnijs Bakanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Diāna Cauka (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola, Anita Cauka)
Inga Ontensone (Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija,)
Edgars Piruška (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, Daina Ziediņa)
Jānis Lielmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

10. klase
Jānis Bankovs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Kristaps Klauss (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)
Lauris Pārups (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)
Ēriks Gulbis (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Irina Kučerova (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Marija Rogova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jevgēnijs Ziļs (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)
Andris Guļāns (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ilze France)
Ilze Palma (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)
Helmuts Bēms (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Krišs Spūlis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Andris Stafeckis (Rīgas 93.vidusskola, Anda Cimdiņa)
Laura Žoka (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Voldemārs Hercovs-Hercbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Aleksandrs Karasjovs (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Andris Kļaviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija,)
Genādijs Pugačovs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Reinis Vilnītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem