Atklātās olimpiādes rezultāti 1999

26. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

1998./1999.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Elīna Berezovska (Ilze Andersone, Rīgas Franču licejs)
Anete Bērziņa (Valda Salaka, E.Dārziņa mūzikas skola)
Valērijs Gusjkovs (Inna Buraka, Rīgas 65.vidusskola)
Ivanna Kaceviča (Inna Gļebova, Rīgas 61. vidusskola)
Jekaterina Sorokina (Jadviga Valaine, Rīgas 29.vidusskola)

6. klase
Jevgēnijs Stebajevs (Gaļina Mastenica, Rīgas Universālā komercskola)
Iļja Turins (Dina Mihaiļičeva, Liepājas 2.vidusskola)

7. klase
Valentīna Bogdanova (Inna Buraka, Rīgas 65.vidusskola)
Tatajana Sporihina (Vanda Lovčinovska, Jēkabpils 2.vidusskola)

8. klase
Sergejs Bezgodovs (Irēna Kozlovska, Puškina licejs)
Pēteris Grīviņš (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Ilona Lipure (Aiva Rituma, Dobeles pilsētas ģimnāzija)
Agnis Liukis (Nenona Kalēja, Jūrmalas 1.ģimnāzija)
Juris Viesītis (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

9. klase
Aleksandrs Belovs (Inta Baltiņa, Rīgas 22.vidusskola)

10. klase
Igors Gorbovickis (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)
Nauris Grigals (Ligita Pauniņa, Preiļu Valsts Ģimnāzija)
Jevgēnijs Ivanovs (Arkādijs Kurmeļovs, Daugavpils 4.vidusskola)
Andris Liedskalniņš (Biruta Pjalkovska, Gulbenes ģimnāzija)
Konstantīns Šveds (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)

11. klase
Romāns Astahovs (Jevgēnija Ruhmane, Daugavpils 4.vidusskola)
Jevgēnijs Džeriņš (Dainis Kriķis, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Aleksandra Koroļova (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)

12. klase
Deniss Čebikins (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)
Zigmārs Rasščevskis (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

II vieta

5. klase
Irina Beinaroviča (Tatjana Kožanova, Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Ilmārs Cīrulis (Inga Ozoliņa, Rīgas 93.vidusskola)
Jeļena Jalovaja (Tatjana Kožanova, Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Madara Jauģiete (Valda Salaka, E.Dārziņa mūzikas skola)
Rūdolfs Kreicbergs (Undīne Strazdiņa, Rīgas V.Zālīša pamatskola)
Atis Ļahs (Valdis Ziobrovskis, Iļģuciema vidusskola)
Kaspars Majors (Pēteris Auzāns, Mazsalacas vidusskola)
Andrejs Mors (Inta Baltiņa, Rīgas 22.vidusskola)
Aleksandrs Oksenjuks (4.kl.) (Svetlana Elksniņa, Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Aija Ozola (Elga Jēkabsone, Dainis Mihailovs, Liepājas 10.vidusskola)
Kristofers Ritovs (Sandra Krauze, Rīgas Franču licejs)
Dmitrijs Sadovskis (Tatjana Kožanova, Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Igors Stepanovs (Aiga Priedniece, Tija Pupica, Ulbrokas vidusskola)
Raitis Streičs (Marija Keiša, Rīgas 64.vidusskola)
Miķelis Studers (Undīne Strazdiņa, Rīgas V.Zālīša pamatskola)
Maksims Širokolobovs (Tatjana Kožanova, Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Arvis Tilgalis (Marija Keiša, Rīgas 64.vidusskola)
Maksims Tretjakovs (Irēna Kozlovska, Puškina licejs)
Andrejs Zaičenko (Jeļena Grinčišina, Daugavpils 3.vidusskola)
Kirils Zinovjevs (Svetlana Meža, Liepājas 12.vidusskola)

6. klase
Baiba Auzāne (Marija Bērziņa, Mazsalacas vidusskola)
Krišjānis Balodis (Millija Baumane, Mērsraga vidusskola)
Jānis Iraids (Daiga Reine, Salaspils 1.vidusskola)
Edgars Jākobsons (Undīne Strazdiņa, Rīgas V.Zālīša pamatskola)
Valērija Kiškurko (Rasma Ločmele, Ogres ģimnāzija)
Edgars Krūmiņš (Staņislavs Vanags, Ziemeru pamatskola)
Lelde Krūzmane (Māris Šķēle, Cēsu pilsētas ģimnāzija)
Grigorijs Kuzņecovs (Tatjana Kožanova, Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Andis Orbidāns (Laima Stāmure, Rīgas 84.vidusskola)
Aleksejs Prigožins (Gaļina Gragovska, Rīgas Purvciema ģimnāzija)
Ilze Šrādere (Marija Keiša, Rīgas 64.vidusskola)
Uljana Turina (Dina Mihaiļičeva, Liepājas 2.vidusskola)
Sandra Zabarovska (Skaidrīte Feldmane, Rīgas Angļu ģimnāzija)

7. klase
Madara Apsalone (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Vera Auziņa (Olga Lucika, Rīgas 33.vidusskola)
Jānis Cīmurs (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Elīna Grīniece (Ilona Druza, Rīgas 84.vidusskola)
Elīna Ivanova (Lūcija Ondzule, Preiļu 1.pamatskola)
Lauris Kalniņš (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Linda Lapiņa (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Svetlana Semeščenko (Svetlana Radionova, Daugavpils 4.vidusskola)
Marija Solovjeva (Tatjana Sildeča, M. Lomonosova ģimnāzija)
Ģirts Tihomirovs (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Jānis Vaivars (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Ilze Ziļicka (Valda Bičkova, Uzvaras vidusskola)

8. klase
Aleksandrs Ivanovs (Irēna Kozlovska, Puškina licejs)
Arturs Kokins (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Inese Segliņa (Agra Rupkuss, Rīgas 2.vidusskola)
Valts Sondors (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

9. klase
Zane Aizbalte (Pēteris Zariņš, Siguldas Valsts ģimnāzija)
Toms Eipurs (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Aigars Gedroics (Alesja Šapkova, Daugavpils eksperimentālā psk.)
Mārtiņš Kalvāns (Rozālija Golubeva, Varakļānu vidusskola)
Rihards Opmanis (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

10. klase
Jānis Baiža (Valentīna Laganovska, Siguldas Valsts ģimnāzija)
Māris Elsiņš (Biruta Pjalkovska, Gulbenes ģimnāzija)
Egons Lavendelis (Imants Strazdiņš, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Pēteris Lediņš (Kristīne Ševčenko, Maija Balode, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Kārlis Neihofers (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Dace Neimane (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Maksims Ovsjaņikovs (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)
Jeļena Sokolovska (Boriss Koltuns, Daugavpils Krievu ģimnāzija)

11. klase
Andrejs Bakašs (Jevgēnija Ruhmane, Daugavpils 4.vidusskola)
Ivars Baltuss (Jānis Endele, DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Eduards Borisevičs (Jevgēnija Ruhmane, Daugavpils 4.vidusskola)
Mārtiņš Dīcis (Bruno Andruss, Engures vidusskola)
Jānis Dričs (Ella Detlova, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Filips Jeļisejevs (Inga France, N.Draudziņas ģimnāzija)
Vadims Zaicevs (Irina Kravčenko, Puškina licejs)

12. klase
Ivars Bebrišs (Rasma Rozenberga, Limbažu 1.vidusskola)
Iļja Germans (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)
Kārlis Goba (Ella Detlova, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Aigars Saušs (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

III vieta

5. klase
Rita Bargaruma (Elīna Kaļnobricka, Rīgas Ebreju vidusskola)
Aleksejs Bessonovs (Tatjana ??, Liepājas 12.vidusskola)
Jānis Būmanis (Valdis Ziobrovskis, Iļģuciema vidusskola)
Ksenija Drozdoviča (Irēna Kozlovska, Puškina licejs)
Agris Dūmiņš (Dzidra Briede, Smiltenes ģimnāzija)
Rauls Epro (Inna Gļebova, Rīgas 61. vidusskola)
Aleksandrs Grahoļskis (Inna Gļebova, Rīgas 61. vidusskola)
Dace Grandāne (Pēteris Auzāns, Mazsalacas vidusskola)
Olga Ivanova (Inna Gļebova, Rīgas 61. vidusskola)
Jevgēnijs Konovalovs (Nikolajs Rubaha, Daugavpils 15.vidusskola)
Jānis Lesiņš (Anna Malinovska, Ogres ģimnāzija)
Audris Ločmelis (Zane Šmite, Līga Giniborga, Jūrmalas Alternatīvā skola)
Sergejs Muromcevs (Nikolajs Rubaha, Daugavpils 15.vidusskola)
Gatis Narvaišs (Indra Beke, Dobeles pamatskola)
Dmitrijs Oginskis (Valentina Zinovčik, Rīgas 88.vidusskola-licejs)
Mihails Pesčinskis (Tatjana Kožanova, Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Arturs Petrovs (Irēna Kozlovska, Puškina licejs)
Viktorija Poļuhoviča (Viktorija Požiļenko, Rīgas Purvciema ģimnāzija)
Jana Puiša (Irina Kuzmiča, Jaunogres vidusskola)
Andrejs Sabanskis (Anna Bernāne, Preiļu 1.pamatskola)
Natālija Semjonova (Irina Medvedeva, Daugavpils 10.vidusskola)
Juris Sevastjanovs (Ieva Balmaka, Rīgas V.Zālīša pamatskola)
Ieva Stīpniece (Valda Bičkova, Uzvaras vidusskola)
Inga Ščerbinska (Elvīra Broka, Kokneses vidusskola)
Tatjana Zaharenoka (Inna Gļebova, Rīgas 61. vidusskola)
Viktors Žarskis (Tatjana Kožanova, Daugavpils Krievu ģimnāzija)

6. klase
Andris Akmentiņš (Vija Ķikuste, N.Draudziņas ģimnāzija)
Kristīne Amosova (Nikolajs Rubaha, Daugavpils 15.vidusskola)
Viktors Birkmanis (Ņina Ščegolevatiha, Rīgas 68.vidusskola)
Anna Bogdanova (Andželika Ceirule, Jēkabpils 4.vidusskola)
Dace Bukovska (Anita Andersone, Rīgas 6.vidusskola)
Gatis Cers (Solvita Lapiņa, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)
Renārs Freidensons (Undīne Strazdiņa, Rīgas V.Zālīša pamatskola)
Laura Gustovska (Alīna Gindra, Dunalkas pamatskola)
Marta Kalniņa (Ineta Jurgensone, Jumpravas vidusskola)
Arturs Kaņepājs (Vineta Trokša, Ziemeļvalstu ģimnāzija)
Gaļina Koržeņevska (Nikolajs Rubaha, Daugavpils 15.vidusskola)
Jana Kostjučenko (Romualda Gavšina, Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija)
Sergejs Krasiļņikovs (Svetlana Minina, Daugavpils 9.vidusskola)
Kārlis Livkišs (Māra Dibranča, Rīgas Franču licejs)
Santa Matule (Sarmīte Vilcāne, Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
Aleksandrs Petenkovs (Alesja Šapkova, Daugavpils eksperimentālā psk.)
Pāvels Poršņevs (Gaļina Gragovska, Rīgas Purvciema ģimnāzija)
Gita Puriņa (Valentīna Korsīte, Birzgales pamatskola)
Georgs Rodionovs (Ņina Ščegolevatiha, Rīgas 68.vidusskola)
Gunārs Rumpēters (Dzidra Kleimane, Rīgas 64.vidusskola)
Pavels Skripko (Gaļina Gragovska, Rīgas Purvciema ģimnāzija)
Katrīna Slišāne (Māra Dibranča, Rīgas Franču licejs)
Kirils Solovjovs (Undīne Strazdiņa, Rīgas V.Zālīša pamatskola)
Jūlija Šilina (Jeļena Azareviča, Daugavpils 4.vidusskola)
Nauris Vasiļevskis (Anna Vasiļevska, Pilsrundāles vidusskola)
Aisma Vītiņa (Ieva Balmaka, Rīgas V.Zālīša pamatskola)

7. klase
Mārtiņš Bricis (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Vladimirs Černovs (Jevgēnija Stacēviča, Zolitūdes ģimnāzija)
Aigars Davidovičs (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Vigars Kaktinieks (Valija Kaktiniece, Jaunsilavu pamatskola)
Natālija Kozačuka (Inna Buraka, Rīgas 65.vidusskola)
Krišjānis Nesenbergs (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Nikolajs Ņekrasovs (Tamāra Jeršova, Rīgas 10.vidusskola)
Pavels Petrovs (Gaļina Gavrilova, Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija)
Violeta Skreba (Irēna Bačicka, Daugavpils 12.vidusskola)
Sergejs Starkovs (Tamāra Jeršova, Rīgas 10.vidusskola)
Andrejs Teuss (Valentina Pavule, Rīgas 40.vidusskola)
Imants Vēliņš (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Anna Viņarska (Inna Buraka, Rīgas 65.vidusskola)

8. klase
Edgars Brālītis (Silvija Baire, Jēkabpils 3.vidusskola)
Miks Krūmiņš (Nenona Kalēja, Jūrmalas 1.ģimnāzija)
Aleksandrs Saveljevs (Nadežda Vitkovska, Rīgas 40.vidusskola)
Mārtiņš Zviedris (Imants Strazdiņš, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

9. klase
Boriss Ginzburgs (Inta Baltiņa, Rīgas 22.vidusskola)
Sergejs Kozlovičs (Natālija Savva, Rīgas 86.vidusskola)
Kristaps Kučinskis (Dzidra Briede, Smiltenes ģimnāzija)
Edgars Manuhins (Janīna Marnauza, Ludzas pilsētas ģimnāzija)
Antons Matrosovs (Lilija Roldugina, Rīgas 40.vidusskola)
Junona Rogova (Tereza Orupe, Rīgas 65.vidusskola)
Dmitrijs Russkovs (Jeļena Azareviča, Daugavpils 4.vidusskola)
Antons Sizovs (Lidija Beļajeva, Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija)
Inese Šūpulniece (Inese Boze, DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Dagnis Valters (Aiva Rituma, Dobeles pilsētas ģimnāzija)
Andrejs Verza (Valda Skuja, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)

10. klase
Jāzeps Baško (Kristīne Ševčenko, Maija Balode, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Oksana Čerņenko (Natālija Umnikova, Rīgas 61. vidusskola)
Jurijs Daugulis (Vanda Lovčinovska, Jēkabpils 2.vidusskola)
Agris Priedītis (Regīna Simanovska, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Maksims Rebrovs (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)
Vladimirs Redjko (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)
Edgars Rencis (Zinta Skrastiņa, Valmieras ģimnāzija)
Ruslans Tarasovs (Jeļena Kovaļčuka, Rīgas Ebreju vidusskola)
Ludmila Vertašonoka (Vitauts Gedroics, Maruta Skrīvele, Daugavpils 1.ģimnāzija)
Oskars Vīksna (Skaidrīte Zaķe, Dobeles pilsētas ģimnāzija)
Agnese Zeimula (Ilze Fokerote, DA Cēsu Valsts ģimnāzija)

11. klase
Jevgēnijs Bakanovs (Jevgēnija Ruhmane, Daugavpils 4.vidusskola)
Deniss Korotkovs (Jevgēnija Ruhmane, Daugavpils 4.vidusskola)
Vija Mičūne (Maruta Skrīvele, Vitauts Gedroics, Daugavpils 1.ģimnāzija)
Raitis Ozols (Ilze France, Āgenskalna Valsts ģimnāzija)
Andrejs Sjoma (Jūlija Strogane, Rīgas 29.vidusskola)
Darja Solodovņikova (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)
Dmitrijs Šafranskis (Tamāra Fedotova, Rīgas RAU bāzes 32.vidusskola)
Ilze Žogla (Astrīda Vārna, Guntis Mačtams, Ugāles vidusskola)

12. klase
Andris Guļāns (Ilze France, Āgenskalna Valsts ģimnāzija)
Ilze Kalniņa (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Sergejs Kosigins (Ludmila Kosigina, Rīgas 88.vidusskola-licejs)
Dmitrijs Maksimovs (Jūlija Strogane, Rīgas 29.vidusskola)
Krišs Spūlis (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

Atzinība

5. klase
Eduards Avotiņš (Inta Baltiņa, Rīgas 22.vidusskola)
Nikita Bondars (Jadviga Valaine, Rīgas 29.vidusskola)
Zane Eglīte (Zinaīda Holsta, J.Raiņa Tukuma 1.vidusskola)
Sofja Giļbuha (Oļegs Šleifmans, Rīgas 40.vidusskola)
Agata Gurkovska (Anna Malinovska, Ogres ģimnāzija)
Elīna Holtere (Ausma Krastiņa, Limbažu 1.vidusskola)
Karīna Kiseļova (Inna Buraka, Rīgas 65.vidusskola)
Jānis Krūmiņš (Indra Muceniece, Tukuma 1.pamatskola)
Edgars Lapiņš (Agra Rupkuss, Rīgas 2.vidusskola)
Marina Makrecka (Inna Buraka, Rīgas 65.vidusskola)
Jekaterina Mosjakina (Irina Kravčenko, Puškina licejs)
Madara Pūce (Inese Lagzda, Iļģuciema vidusskola)
Līga Sadoviča (Indra Caune, Valmieras ģimnāzija)
Viktors Soltums (Kristīne Tiškeviča, Jēkabpils 2.vidusskola)
Alvis Šķerbergs (Līga Giniborga, Jūrmalas Alternatīvā skola)
Pēteris Šķēls (Vija Medne, Gulbīšu vidusskola)
Jūlija Uļjaņenko (Inna Gļebova, Rīgas 61. vidusskola)
Aija Upīte (Irēna Aparjode, Rīgas Centra daiļamatniecības)
Līva Vilciņa (Jānis Vilciņš, Engures vidusskola)

6. klase
Jeļena Aļohina (Irēna Kozlovska, Puškina licejs)
Maksims Arzamasovs (Nataļja Rassohina, Rīgas Rīnūžu ģimnāzija)
Raitis Bērziņš (Māris Šķēle, Cēsu pilsētas ģimnāzija)
Matīss Blumbergs (Anita Miķelsone, Skrīveru A.Upīša vidusskola)
Kristīne Bolgzde (Zane Šmite, Līga Giniborga, Jūrmalas Alternatīvā skola)
Aleksandrs Buraks (Gaļina Mastenica, Rīgas Universālā komercskola)
Austris Čingulis (Anna Bernāne, Preiļu 1.pamatskola)
Emīls Endele (Jānis Endele, Cēsu 2.pamatskola)
Pjotrs Ivanovs (Agafija Fjodorova, Daugavpils 10.vidusskola)
Dmitrijs Jazikovs (Olga Snitko, Daugavpils 10.vidusskola)
Zane Jēkabsone (Anna Vernere, Siguldas 3.pamatskola)
Anatolijs Kuzmins (Jadviga Valaine, Rīgas 29.vidusskola)
Lauris Lauks (Mudīte Bērziņa, Rīgas 45.vidusskola)
Ēriks Lebedoks (Māris Šķēle, Cēsu pilsētas ģimnāzija)
Liene Liepiņa (Anita Kalnciema, Ogres 1.vidusskola)
Jeļena Ļepeņičeva (Natālija Kozeļska, Rīgas 40.vidusskola)
Artūrs Medvedevskis (Rita Caunīte, Iļģuciema vidusskola)
Juris Minkevičs (Mudīte Bērziņa, Rīgas 45.vidusskola)
Roberts Mišurovs (Undīne Strazdiņa, Rīgas V.Zālīša pamatskola)
Dimitrijs Moskins (Jadviga Valaine, Rīgas 29.vidusskola)
Krists Ozoliņš (Vija Miķelsone, Limbažu 1.vidusskola)
Maksims Pankins (Vanda Lovčinovska, Jēkabpils 2.vidusskola)
Maija Papiņa (Daina Briņķe, Rīgas 2.vidusskola)
Madara Peiseniece (Linda Podinska, Salaspils 1.vidusskola)
Artis Pētersons (Vita Kreicberga, Rīgas Doma kora skola)
Marija Rukina (Lidija Meļnika, Rīgas 88.vidusskola-licejs)
Ivars Rutkovskis (Franciska Lāce, Rīgas 62.vidusskola)
Ernests Sallinens (Undīne Strazdiņa, Rīgas V.Zālīša pamatskola)
Gatis Sidrovs (Vita Mikute, Gramzdas pamatskola)
Jānis Spriņģis (Ieva Balmaka, Rīgas V.Zālīša pamatskola)
Rolands Šmits (Ligita Podāne, Rīgas 94.vidusskola)
Jānis Upītis (Vija Medne, Gulbīšu vidusskola)

7. klase
Vadims Akula (Irina Poļakova, Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Daina Blažēviča (Vita Reinbooma, Ādažu vidusskola)
Kalvis Brūns (Valda Bičkova, Uzvaras vidusskola)
Aleksandra Čerņavska (Jeļena Grinčišina, Daugavpils 3.vidusskola)
Daniils Dorošenko (Nataļja Rassohina, Rīgas Rīnūžu ģimnāzija)
Sergejs Gogoļevs (Jeļena Kovaļčuka, Rīgas 88.vidusskola-licejs)
Andrejs Grišanovs (Helēna Kovale, Daugavpils 9.vidusskola)
Mārtiņš Jansons (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Aivis Kļavinskis (Inese Lude, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Pēteris Korics (Daiga Reine, Salaspils 1.vidusskola)
Aleksejs Krjukovs (Helēna Kovale, Daugavpils 9.vidusskola)
Jevgēnijs Kuļikovs (Vanda Lovčinovska, Jēkabpils 2.vidusskola)
Arkādijs Leskovskis (Natālija Stepaņenko, Daugavpils 7.pamatskola)
Kristaps Piekuss (Lolita Žilvinska, Āgenskalna Valsts ģimnāzija)
Rūta Pirta (Māra Dibranča, Rīgas Franču licejs)
Mārcis Pumpurs (Aiga Priedniece, Ulbrokas vidusskola)
Valērijs Rimars (Valentīna Rimare, Jaunjelgavas vidusskola)
Aleksandrs Semjonovs (Jevgēnija Stacēviča, Zolitūdes ģimnāzija)
Sandis Siksna (Edīte Teterovska, Rīgas 62.vidusskola)
Jānis Vanags (Daiga Jēkabsone, Siguldas Valsts ģimnāzija)
Boriss Vasečko (Natālija Ignatova, Rīgas Universālā komercskola)
Artūrs Verza (Ilze Ābeltiņa, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)
Armands Žubulis (Irēna Kairiša, Rēzeknes ģimnāzija)

8. klase
Lauris Birznieks (Imants Strazdiņš, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Renāte Cerbule (Artūrs Damlics, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Līga Jurjāne (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Dārta Kļaviņa (Velta Putna, Salaspils 1.vidusskola)
Juta Martinova (Mairita Grišule, Preiļu 1.pamatskola)
Oļegs Moldovans (Vera Aleksandrova, Rīgas Purvciema ģimnāzija)
Alberts Nurgalejevs (Nadežda Vitkovska, Rīgas 40.vidusskola)
Tatjana Osipenko (Lillija Korovkina, Rīgas RAU bāzes 32.vidusskola)
Vitalijs Romanovskis (Natālija Savva, Rīgas 86.vidusskola)
Māra Rozenberga (Artūrs Damlics, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Marina Udre (Gaļina Mihelsone, Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija)

9. klase
Igors Aleksējevs (Dace Andžāne, Rīgas Franču licejs)
Henrijs Arājs (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Uldis Barbans (Ingūna Keiša, Inčukalna pamatskola)
Ivans Borodenoks (Lidija Beļajeva, Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija)
Zane Broka (Dace Andžāne, Rīgas Franču licejs)
Dmitrijs Buluševs (Ludmila Kosigina, Rīgas 88.vidusskola-licejs)
Aleksandrs Čerņadjevs (Jevgēnija Stacēviča, Zolitūdes ģimnāzija)
Vitālijs Ditmans (Lilija Roldugina, Rīgas 40.vidusskola)
Svetlana Drozdova (Jeļena Azareviča, Daugavpils 4.vidusskola)
Aleksandrs Firjans (Jevgēnija Stacēviča, Zolitūdes ģimnāzija)
Ēriks Inčs (Rozālija Golubeva, Varakļānu vidusskola)
Jevgēnijs Kaktiņš (Alesja Šapkova, Daugavpils eksperimentālā psk.)
Ilze Konoščenoka (Inga France, N.Draudziņas ģimnāzija)
Katrīna Lidere (Pēteris Zariņš, Siguldas Valsts ģimnāzija)
Maruta Ludāne (Gunta Mezīte, Gulbenes ģimnāzija)
Juris Meščerjakovs (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Artjoms Nikuškins (Tatjana Matrosova, Puškina licejs)
Māris Ozols (Zenta Dobele, Liepājas 1.vidusskola)
Linda Paegle (Pēteris Zariņš, Siguldas Valsts ģimnāzija)
Andrejs Pikulins (Alesja Šapkova, Daugavpils eksperimentālā psk.)
Kārlis Podiņš (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Renāte Praude (Karmena Liepiņa, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Māra Priedīte (Pēteris Zariņš, Siguldas Valsts ģimnāzija)
Rasa Rozīte (Inese Boze, DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Aleksandrs Ščemeļevs (Lidija Beļajeva, Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija)
Antons Ulasēvičs (Ludmila Kosigina, Rīgas 88.vidusskola-licejs)
Miks Valers (Ingūna Jablonska, Jūrmalas 1.ģimnāzija)
Ģirts Vidrusks (Karmena Liepiņa, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Māris Vizulis (Dzidra Briede, Smiltenes ģimnāzija)
Rolands Vītiņš (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Jānis Volbergs (Dzintars Zicāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Agnese Zalcmane (Ella Detlova, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Anda Zariņa (Pēteris Zariņš, Siguldas Valsts ģimnāzija)

10. klase
Jānis Bukins (Valentīna Laganovska, Siguldas Valsts ģimnāzija)
Deniss Kazlausks (Inna Buraka, Rīgas 65.vidusskola)
Sandris Keišs (Regīna Simanovska, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Dmitrijs Kirejenkovs (Irina Kravčenko, Puškina licejs)
Ģirts Lilienfelds (Skaidrīte Zaķe, Dobeles pilsētas ģimnāzija)
Zane Melgalve (Aija Vasiļevska, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Andrejs Melihovs (Arkādijs Kurmeļovs, Daugavpils 4.vidusskola)
Larisa Naumova (Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Juris Pārups (Regīna Simanovska, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Jānis Pelšs (Ilze Fokerote, DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Dmitrijs Press (Jūlija Strogane, Rīgas 29.vidusskola)
Mārtiņš Punculis (Veneranda Spriņģe, Rudzātu vidusskola)
Jānis Retējums (Imants Strazdiņš, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Liene Ringa (Ilze Fokerote, DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Viktors Romovs (Inna Buraka, Rīgas 65.vidusskola)
Jānis Salenieks (Valdis Jēkabsons, Rīgas Komercskola)
Jeļena Semjonova (Anna Stavicka, Daugavpils 3.vidusskola)
Mārtiņš Strautiņš (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Agnese Tiļļa (Ingrīda Mačuļska, Skrīveru A.Upīša vidusskola)
Agris Vendelis (Skaidrīte Zaķe, Dobeles pilsētas ģimnāzija)
Dainis Voroņins (Aija Vasiļevska, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

11. klase
Deniss Arehtovs (Jevgēnija Ruhmane, Daugavpils 4.vidusskola)
Leons Bekkers (Valentina Zinovčik, Rīgas 88.vidusskola-licejs)
Madara Greiziņa (Nenona Kalēja, Jūrmalas 1.ģimnāzija)
Baiba Kravale (Skaidrīte Zaķe, Dobeles pilsētas ģimnāzija)
Oļegs Kuzņecovs (Olga Lucika, Rīgas 33.vidusskola)
Romāns Maļinovskis (Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Dmitrijs Maņkovs (Irina Kravčenko, Puškina licejs)
Reinis Markvarts (Jānis Endele, DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Madara Melbārde (Inga France, N.Draudziņas ģimnāzija)
Kārlis Melderis (Skaidrīte Zaķe, Dobeles pilsētas ģimnāzija)
Andrejs Mūrnieks (Valija Gerasimenko, Dobeles pilsētas vidusskola)
Reinis Nartišs (Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Jānis Putrāms (Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Reinis Rozītis (Jānis Endele, DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Jevģēnijs Seredenko (Valentina Zinovčik, Rīgas 88.vidusskola-licejs)
Jūlija Svetlova (Irina Kravčenko, Puškina licejs)
Aleksejs Tarasovs (Anna Ļeonova, Preiļu Valsts Ģimnāzija)
Jūlija Vinokurova (Imants Strazdiņš, Karmena Liepiņa, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Viesturs Zariņš (Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Laima Ziediņa (Daiga Jēkabsone, Siguldas Valsts ģimnāzija)

12. klase
Arnis Balodis (Velta Aļecka, RTU Liepājas MZTK)
Agnese Belousova (Indra Muceniece, Tukuma 2.vidusskola)
Edmunds Cers (Dainis Kriķis, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Jevgēnijs Derkačs (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)
Ilze Dzelme (Maija Balode, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Ilmārs Gromuls (Maija Balode, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Daiga Gutāne (Inga France, N.Draudziņas ģimnāzija)
Kristaps Kārkliņš (Indra Muceniece, Tukuma 2.vidusskola)
Ģirts Kindzulis (Indra Muceniece, Tukuma 2.vidusskola)
Mārtiņš Linde (Indra Muceniece, Tukuma 2.vidusskola)
Mārtiņš Popelis (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Jānis Sermuliņš (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Svetlana Ščegoļihina (Viktors Gluhovs, Rīgas 40.vidusskola)
Kristaps Tamužs (Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Jeļizaveta Volkova (Ludmila Kosigina, Rīgas 88.vidusskola-licejs)
Ainārs Zariņš (Ella Detlova, Alfrēds Grava, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem