Atklātās olimpiādes rezultāti 2000

27. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

1999./2000.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Agnis Āriņš (Rīgas 6.vidusskola, Māra Pinka)
Valdemārs Stokmanis-Blaus (Rīgas 6.vidusskola, Māra Pinka)
Kristaps Baumanis (Rīgas 94.vidusskola, Tatjana Cīrule)
Vents Valle (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Aija Apine)

6. klase
Pēteris Šķēls (Gulbīšu vidusskola, Vija Medne)
Sofija Gilbuha (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans)
Elīna Berezovska (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Maksims Gurevičs (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Elīna Indriksone (Uzvaras vidusskola, Gaida Puķīte)

7. klase
Pjotrs Ivanovs (Daugavpils 10.vidusskola, Agafija Fjodorova)
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Iļja Tjurins (Liepājas 2.vidusskola, Olga Maļkova)

8. klase
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ilze Ābeltiņa)

9. klase
Valts Sondors (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

10. klase
Aigars Gedroics (Daugavpils eksperimentālā vidusskola, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Antons Matrosovs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Uldis Barbans (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Rihards Opmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Anda Zariņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Mārtiņš Kalvāns (Varakļānu vidusskola, Rozālija Golubeva)

11. klase
Jevgēnijs Ivanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Igors Gorbovickis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

12. klase
Jānis Dričs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)

II vieta

5. klase
Reinis Bērziņš (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Mikus Igaunis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Aleksandrs Oksenjuks (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova)
Ildze Čakāne (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Linda Riņķe (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Jānis Rutulis (Ikšķiles vidusskola, Valda Kalniņa)
Nikita Ničipurovs (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina)
Līga Luste (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Jānis Bogdānovs (Rīgas 94.vidusskola, Tatjana Cīrule)

6. klase
Natālija Semjonova (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)
Jevgēnijs Konovalovs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Katrīna Paikena (Juglas ģimnāzija, Ina Svilāne)
Elīna Vikmane (N.Draudziņas ģimnāzija, Ilze Dreimane)
Andris Kalniņš (Ogres ģimnāzija, Anna Malinovska)
Ņikita Okuņs (Rīgas 10.vidusskola, Jeļena Kurdjumova)
Olga Ivanova (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Tatjana Pētersone (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Jeļena Kuzņecova (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)

7. klase
Ēriks Lebedoks (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Māris Šķēle)
Vitālijs Šeļepjonoks (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Linda Vēmane (N.Draudziņas ģimnāzija, Irēna Deģe)
Jeļena Aļohina (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Aleksandrs Gehsbargs (Rīgas 63.vidusskola, Ļubova Avdoņina)
Jana Kostjučenko (Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija, Romualda Gavšina)
Sergejs Trembačs (Rīgas Purvciema ģimnāzija, Gaļina Gragovska)
Maksims Jevgļevskis (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Nataļja Rassohina)
Renārs Freidensons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Agnija Rogule (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)

8. klase
Laura Kalandarova (N.Draudziņas ģimnāzija, Maira Tuklere, Inga France)
Gatis Bankovičs (Suntažu vidusskola, Gunta Andersone)

9. klase
Dace Skrīvele (Daugavpils 1.ģimnāzija, Antoņina Soma)
Reinis Cakuls (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Signis Jaunzems (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Alberts Nurgaļejevs (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
Vitālijs Romanovskis (Rīgas 86.vidusskola, Natālija Savva)
Vladislavs Korehovs (Rīgas 32.vidusskola, Lillija Korovkina)
Atis Jēkabsons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Mārtiņš Zviedris (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Juris Viesītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Inese Bērziņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Ruta Pelce)
Mārtiņš Ozoliņš (Valmieras ģimnāzija, Zinaīda Grīnberga)
Mikus Vanags (Viļānu vidusskola, Aina Vanaga)

10. klase
Māris Ozols (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Ansis Skrastiņš (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Pāvels Boločko (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Artūrs Paukšts (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Dagnis Valters (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Miks Valers (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Ingūna Jablonska)
Ieva Tauriņa (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Normunds Siliņš (Rīgas 6.vidusskola, Anna Bērziņa)
Edgars Eglītis (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Toms Eipurs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne, Aija Vasiļevska)
Roberts Brežģis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Renāte Praude (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Juris Riekstiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Mārtiņš Ērglis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Katrīna Lidere (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)

11. klase
Pēteris Lediņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko, Maija Balode)

12. klase
Raitis Ozols (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ilze France)
Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Mārtiņš Dīcis (Engures vidusskola, Bruno Andruss)
Mārtiņš Bērziņš (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Aleksandrs Šantars (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jevgēnijs Seredenko (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Valentina Zinovčika)
Ilze Žogla (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna, Guntis Mačtams)

III vieta

5. klase
Jekaterina Pavlova (Daugavpils 4.vidusskola, Svetlana Radionova)
Gļebs Mirošnikovs (4.klase, Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka)
Vjačeslavs Avsjukevičs (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Ligita Ķirse)
Kristīne Bižāne (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina)
Mārtiņš Slišāns (Ogres 1.vidusskola, Anita Kalnciema)
Jeļena Guseva (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Anastasija Zankoviča (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Vadims Žuks (Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska)
Uģis Reķis (Rīgas Franču licejs, Sandra Krauze)
Jegors Ņikitins (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Ludmila Abramova)
Jana Šperberga (Rucavas vidusskola, Jānis Šperbergs)
Dina Zaķe (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Artūrs Hotuļovs (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Oļegs Kolomijecs (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Kristīne Parfenoviča (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)

6. klase
Jeļena Jalovaja (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova)
Mihails Peščinskis (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova)
Dmitrijs Sadovskis (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova)
Madara Jauģiete (E.Dārziņa mūzikas skola, Valda Salaka)
Jānis Būmanis (Iļģuciema vidusskola, Valdis Ziobrovskis)
Kaspars Majors (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Agata Gurkovska (Ogres ģimnāzija, Anna Malinovska)
Andrejs Sabanskis (Preiļu 1.pamatskola, Anna Bernāne)
Lauma Žubule (Rēzeknes ģimnāzija, Ernestīne Paramonova)
Janita Dedoveca (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Aleksandrs Grahoļskis (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Linda Solovjova (Rīgas 64.vidusskola, Marija Keiša)
Marina Makrecka (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Jānis Krūmiņš (Tukuma 1.pamatskola, Indra Muceniece)
Reinis Pone (Valmieras ģimnāzija, Indra Caune)

7. klase
Vita Bramane (Bauskas 1.vidusskola, Anna Ābola)
Sergejs Kiseļs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Vladislavs Popjonoks (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Darja Andrejeva (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Sergejs Krasiļņikovs (Daugavpils 9.vidusskola, Svetlana Miņina)
Jūlija Škurka (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Uljana Tjurina (Liepājas 2.vidusskola, Olga Maļkova)
Jevgēnijs Gavrilovs (M. Lomonosova ģimnāzija, Valentīna Leonidova)
Taļina Ovčiņņikova (M. Lomonosova ģimnāzija, Valentīna Leonidova)
Krišjānis Balodis (Mērsraga vidusskola, Dzintra Neilande)
Nauris Vasiļevskis (Pilsrundāles vidusskola, Anna Vasiļevska)
Jurijs Maksimovs (Rīgas 29.vidusskola, Jadviga Valaine)
Ilze Rutkovska (Rīgas 94.vidusskola, Ligita Podāne)
Katrīna Slišāne (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Ivo Krupenkovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)
Lelde Elere (Vaiņodes vidusskola, Ruta Pūlīte)

8. klase
Andrejs Grišanovs (Daugavpils 9.vidusskola, Alina Mištovte)
Elvīra Boziļeva (M. Lomonosova ģimnāzija, Tatjana Sildega)
Anna Varežkina (Rīgas 60.vidusskola, Alla Butenko)
Sergejs Margaritovs (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Madara Apsalone (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Inese Lude)
Kaspars Priedols (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)

9. klase
Klinta Āze (Ādažu vidusskola, Alīna Stelmaka)
Rolands Ķirpis (Birzgales pamatskola, Valentīna Korsīte)
Vita Pētersone (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Diāna Mežecka (E.Dārziņa mūzikas skola, Māra Butkus)
Uldis Gila (J.Raiņa Tukuma 1.vidusskola, Sandra Eglīte)
Dace Reihmane (N.Draudziņas ģimnāzija, Maira Tuklere, Inga France)
Anna Ivanova (Rīgas 34.vidusskola, Jelizaveta Bazarova)
Aleksandrs Smirnovs (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
Dmitrijs Livčaks (Rīgas Ebreju vidusskola, Elīna Falkenšteine, Jeļena Kozmina)
Lauris Birznieks (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Vija Peslaka (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Agnija Šamoņina (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Artūrs Vrubļevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Niklāvs Zemzaris (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Gatis Žogla (Ugāles vidusskola, Guntis Mačtams, Egita Krūmiņa)
Ieva Garkalne (Varakļānu vidusskola, Rozālija Golubeva)

10. klase
Gunārs Grundmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Lilita Moiseja (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Agnis Jaunzems (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Līga Kļavinska (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Juris Bricis (Rīgas 6.vidusskola, Anna Bērziņa)
Irina Romanovska (Rīgas 86.vidusskola, Olga Poļskiha)
Zane Aizbalte (Rīgas Komercskola, Irīna Gorobeca)
Ilze Bērziņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Kārlis Podiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Agnese Zalcmane (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Aija Zvidriņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

11. klase
Ludmila Vertošonoka (Daugavpils 1.ģimnāzija, Vitolds Gedroics, Maruta Skrīvele)
Andrejs Zajacs (Daugavpils 1.ģimnāzija, Vitolds Gedroics, Maruta Skrīvele)
Jānis Vanags (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Arvīds Līkops (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Mikus Visendorfs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Daiga Cepīte (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Aija Vasiļevska, Inese Lude)
Artūrs Belēvičs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Jurģis Bērziņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Egons Lavendelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Inese Lude, Aija Vasiļevska)
Mārtiņš Mellēns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Juris Pārups (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Jānis Pētersons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Agris Priedītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Māra Spriņģe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Ieva Paegle (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)

12. klase
Ivars Baltus (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Jānis Endele)
Filips Jeļisejevs (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Jevgenijs Kazaņins (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Valentina Zinovčika)
Dmitrijs Šohovs (Rīgas Universālā komercskola, Gaļina Masteņica)
Jevgenijs Džeriņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)

Atzinība

5. klase
Zane Pastare (Balvu pilsētas ģimnāzija, Lucija Boldāne)
Dmitrijs Pogrebickis (Daugavpils 9.vidusskola, Jeļena Zimina)
Vjačeslavs Savickis (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova)
Viesturs Šints (Dobeles 1.vidusskola, Inese Kūriņa)
Elīna Locāne (4.klase, Gulbenes Bērzu pamatskola, Sarmīte Kļava)
Līga Kokoreviča (Jelgavas 3.pamatskola, Antra Škinča)
Oskars Vāvere (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Ligita Ķirse)
Inna Filimonova (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina)
Aleksejs Rudičs (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina)
Aivars Šāblis (Ogres 1.vidusskola, Anita Kalnciema)
Olga Bugajenko (Rīgas 40.vidusskola, Nellija Kozļenko)
Agate Bidiņa (Rīgas 6.vidusskola, Māra Pinka)
Jānis Meļinovskis (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Jānis Jēkabsons (Salaspils 1.vidusskola, Velta Putna)
Aiga Leimonte (Uzvaras vidusskola, Johanna Adakovska)

6. klase
Nadežda Kozlovska (Ādažu vidusskola, Vera Solovjova)
Eva Daļčaņina (Aizkraukles 2.vidusskola, Zigrīda Peškaite)
Kalvis Vilemsons (E.Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Ligita Krieva)
Kaspars Lāma (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Agnese Martinsone (Kokneses vidusskola, Anita Cauka)
Inese Zune (Kokneses vidusskola, Anita Cauka)
Dace Grandāne (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Klinta Lisnere (N.Draudziņas ģimnāzija, Dace Linde)
Andrejs Mors (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)
Linda Leimane (Rīgas 94.vidusskola, Inguna Sniķersproģe)
Agita Pentjuša (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Kristofers Ritovs (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Inta Garkalne (Rudes pamatskola, Sarmīte Čirkše)
Anna Korica (Salaspils 1.vidusskola, Velta Putna)
Marija Mihailova (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Toms Strēlis (Tukuma 2.vidusskola, Zita Štrausa)
Igors Stepanovs (Ulbrokas vidusskola, Juris Blūms)
Gunita Indriksone (Uzvaras vidusskola, Gaida Puķīte)

7. klase
Jūlija Mihejeva (Daugavpils 1.ģimnāzija, Neļa Borisova)
Oļegs Macaks (Daugavpils 4.vidusskola, Svetlana Radionova)
Konstantīns Vorslavs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Jūlija Poliščanova (Liepājas 7.vidusskola, Irina Tihonova)
Karīna Maksimova (M. Lomonosova ģimnāzija, Valentīna Leonidova)
Valērija Kiškurno (Ogres ģimnāzija, Nora Kaimiņa un Rasma Ločmele)
Andrejs Bajārs (Olaines 1.vidusskola, Ilona Ivanova)
Romāns Kušņins (Rīgas 29.vidusskola, Jadviga Valaine)
Marija Kreicere (Rīgas 34.vidusskola, Jevgēnija Tretjakova)
Sergejs Pogorelovs (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
Pāvels Snopkovs (Rīgas 61. vidusskola, Natālija Umnikova)
Mihails Simvulidi (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Lidija Meļņika)
Artjoms Kudrjavcevs (Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija, Romualda Gavšina)
Jevgēnijs Stebajevs (Rīgas Universālā komercskola, Gaļina Masteņica)
Aleksis Medvedevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Dagnija Smilga (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Mārtiņš Lorencs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)
Aleksandrs Petenkovs (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)

8. klase
Alla Pustovoitova (Ādažu vidusskola, Vera Solovjova)
Vadims Geža (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska)
Natālija Lapceviča (Daugavpils 10.vidusskola, Svetlana Antoņeviča)
Arkādijs Leskovskis (Daugavpils 7.pamatskola, Natālija Stepaņenko)
Vadims Akula (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Andrejs Deļmans (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Gunta Strode (Jelgavas 2. ģimnāzija, Ruta Matrosova)
Armands Žubulis (Rēzeknes ģimnāzija, Irēna Kairiša)
Irēna Zeiza (Rīgas 6.vidusskola, Gita Rjabova)
Valentīna Bogdanova (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Jekaterina Soboļeva (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Anna Viņarska (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Elīna Grīniece (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Nataļja Rassohina)
Mihails Kezins (Rīgas Universālā komercskola, Natālija Ignatova)
Mārtiņš Brics (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Inese Lude)
Lauris Kalniņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Inese Lude)
Ilze Siliņa (Valmieras ģimnāzija, Edīte Būmane)

9. klase
Madara Dambe (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Māris Egle (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Agnis Liukis (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Nenona Kalēja)
Juta Martinova (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Sergejs Bezgodovs (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Dmitrijs Markovs (Rīgas Ebreju vidusskola, Elīna Falkenšteine)
Rihards Raja (Rīgas Franču licejs, Biruta Vīksna)
Faina Kaļiņina (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Olga Sibiļova)
Renāte Cerbule (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Kaspars Dortāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Henrijs Kaļķis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Toms Kreicbergs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Pāvels Mozaļevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Pēteris Grīviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Linda Mozgira (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Zane Striķe (Salaspils 1.vidusskola, Velta Putna)
Edvīns Japins (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Jānis Lagzdiņš (Skrīveru A.Upīša vidusskola, Ināra Dika)
Mārtiņš Didrihsons (Vecumnieku vidusskola, Rudīte Dambeniece)

10. klase
Marta Virse (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Rasa Rozīte (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Mareks Skerba (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Dmitrijs Gavrovskis (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Jevgēnijs Kaktiņš (Daugavpils eksperimentālā vidusskola, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Inga Jākabsone (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Igate Šturma (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Ilze Konoščenoka (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Ansis Sīka (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Laura Ozoliņa (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Zane Krasnā (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Jūlija Grigorjeva (Rīgas 34.vidusskola, Marina Vasina)
Anna Jevtušenko (Rīgas 86.vidusskola, Olga Poļskiha)
Jurijs Bedratijs (Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija, Romualda Gavšina)
Mārtiņš Liberts (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dace Andžāne)
Imants Krēziņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne, Karmena Liepiņa)
Juris Meščerjakovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jānis Ojers (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Līga Rudzīte (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Linda Paegle (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Ilze Avota (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Andrejs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)

11. klase
Vladimirs Redjko (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Iļja Podoļskis (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Jeļena Kovaļčuka)
Ruslans Tarasovs (Rīgas Ebreju vidusskola, Jeļena Kozmina)
Jāzeps Baško (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Zane Melgalve (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Rorijs Dobulāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Edgars Rencis (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)

12. klase
Reinis Rozītis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Jānis Endele)
Anastasija Ivanova (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Deniss Korotkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Guntis Viļums (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Oļegs Kuzņecovs (Rīgas 33.vidusskola, Olga Lucika)
Vitālijs Kuzņecovs (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Valentina Zinovčika)
Dmitrijs Rassohins (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
Solvita Kostjukova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Laura Šļare (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)
Edvīns Harkovs (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem