Atklātās olimpiādes rezultāti 2001

28. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2000./2001.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Elīna Locāne (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Sintija Šauriņa (Rīgas Franču licejs, Gunta Abramenkova)
Anna Proskurina (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova)

6. klase
Nikita Ničipurovs (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina)
Artūrs Hotuļovs (Saskaņas pamatskola, Alesja Šapkova)
Valdis Čeirāns (Dobeles 1.vidusskola, Inese Kūriņa)
Gunita Ķiņķevska (Vecumnieku vidusskola, Rudīte Dambeniece)
Jūlija Zotova (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)

7. klase
Andrejs Agapovs (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Maksims Gurevičs (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Jeļena Jalovaja (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Antons Nižņiks (Rīgas 46.vidusskola, Antonina Ščemeļeva)
Elīna Šņore (Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Tatjana Zaharenoka (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Līva Vilciņa (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)

8. klase
Vitālijs Šeļepjonoks (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Nauris Vasiļevskis (Pilsrundāles vidusskola, Anna Vasiļevska)
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Iļja Tjurins (Liepājas 2.vidusskola, Olga Maļkova)

9. klase
Jekaterina Rjabokobiļenko (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Sergejs Feklistovs (Daugavpils 4.vidusskola, Svetlana Radionova)
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ilze Ābeltiņa)

10. klase
Valts Sondors (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Dzintars Zicāns)

11. klase
Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Uldis Barbans (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Antons Matrosovs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Vladimirs Kožarinovs (Rīgas 21.vidusskola, Hermīna Hansena)
Mārtiņš Kalvāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Dace Andžāne)
Henrijs Arājs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne, Aija Vasiļevska, Reitere)
Māris Ozols (Liepājas 1.vidusskola, Helvijs Valcis)
Rihards Opmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

12. klase
Jevgēnijs Ivanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)

II vieta

5. klase
Anastasija Pjatnicka (4.kl., Rīgas 65.vidusskola, Inga Smirnova)
Vitālijs Terentjevs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Sofija Šudjajeva (Āgenskalna ģimnāzija, Inta Miezīte, Inga Riekstiņa)
Zemgus Žagata (F.Brīvzemnieka pamatskola, Daiga Lāce, Līga Giniborga)
Rūdolfs Otto (Liepājas 1.vidusskola, Gunta Sprūde)
Pēteris Birkants (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ratniece)
Aleksejs Kožanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Jānis Libeks (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Laima Priedeslaipa (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Diāna Ļubašenko (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Raguļina)
Indra Niedre (Rīgas 62.vidusskola, Franciska Lāce)
Jevgēnijs Karpikovs (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Aija Apine)
Dmitrijs Samovičs (Daugavpils 15.vidusskola, Lilija Petrovska)
Līga Zaķe (Valmieras ģimnāzija, Inga Valtiņa)

6. klase
Vadims Fjodorovs (Daugavpils 4.vidusskola, Svetlana Radionova)
Aleksandrs Okseņuks (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Strigaļova)
Gļebs Mitrofanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Svetlana Radionova)
Jānis Prūsis (Rīgas 6.vidusskola, Māra Pinka)
Uģis Reķis (Rīgas Franču licejs, Sandra Krauze)
Linda Riņķe (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Lauma Kaļeiņikova (Ogres ģimnāzija, Rasma Ločmele)
Santa Laizāne (Daugavpils 3.vidusskola, Nataļja Petrova)
Zane Medne (Ogres ģimnāzija, Rasma Ločmele)
Evita Norkuse (Grobiņas vidusskola, Dzintra Priedola)
Jekaterina Solovjova (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Ildze Čakāne (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Laura Svareniece (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Jekaterina Šurupova (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Lauris Teilāns (Viļānu vidusskola, Aina Vanaga)
Marina Timošenko (Preiļu 1.pamatskola, Ilona Isajeva)
Oskars Treimanis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)

7. klase
Marija Čabuškina (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Mihails Miļehins (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans)
Margarita Borovkova (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans)
Tatjana Petjukeviča (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Pēteris Šķēls (Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Dāvis Bušs (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
Sofija Gilbuha (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans)
Mārtiņš Spriņģis (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Margarita Bargaruma (Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska, Elīna Falkenšteine)
Santa Sanika (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Irina Šuhtujeva (Daugavpils 10.vidusskola, Svetlana Antoņeviča)
Kirils Zinovjevs (Liepājas 12.vidusskola, Valija Bortruna)

8. klase
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Andis Orbidāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ilze Cakule (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Vita Bramane (Bauskas 1.vidusskola, Līvija Hammere)
Oļegs Macaks (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Santa Matule (Imantas Latviešu ģimnāzija, Ingūna Kalniņa)
Aleksejs Prigožins (Rīgas Purvciema ģimnāzija, Gaļina Gragovska)

9. klase
Svetlana Semeščenko (Daugavpils 4.vidusskola, Svetlana Radionova)
Jevgēnijs Kuļikovs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Valentīna Bogdanova (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Sandis Siksna (Rīgas 62.vidusskola, Edīte Teterovska)

10. klase
Pāvels Burakovs (Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Artūrs Veics (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Normunds Blumbergs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Inese Segliņa (Rīgas 2.vidusskola, Valdis Jēkabsons)
Inese Bērziņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Juris Viesītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Ella Detlova)
Jeļena Merkurjeva (Rīgas Komercskola, Gundega Paura)

11. klase
Aigars Gedroics (Daugavpils eksperimentālā vidusskola, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Igors Aleksējevs (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Roberts Kuiva (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Juris Meščerjakovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Andris Atteka (Liepājas 1.vidusskola, Helvijs Valcis)
Ansis Skrastiņš (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Aleksandrs Ščemeļevs (Rīgas 92.ģimnāzija, Romualda Gavšina)
Andrejs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)

12. klase
Egons Lavendelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Ella Detlova)
Ruslans Tarasovs (Rīgas Ebreju vidusskola, Jeļena Kozmina)
Igors Gorbovickis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Nauris Grigals (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Juris Pārups (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Aija Sadoviča (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Oskars Vīksna (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)

III vieta

5. klase
Gustavs Galindoms (4.kl., Brocēnu vidusskola, Ilga Valtasa, Vivita Ķezbere)
Artūrs Demiters (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Evi Ābele)
Deniss Detkovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Olga Sibiļova)
Vija Kalniņa (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Aija Apine)
Ēriks Kopass (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Raguļina)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Irēna Juhņeviča)
Dmitrijs Timofejevs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Kristaps Vilcāns (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Andris Božoks (Balvu pilsētas ģimnāzija, Anna Strumpe)
Mikus Krastiņš (Valmieras Pārgaujas sākumskola, Anita Knospiņa)
Diāna Viškere (Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidomanova)
Ksenija Zaičenko (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Valentīna Zinovčika)
Kalvis Alps (Vecumnieku vidusskola, Ija Poriete)
Artjoms Barmins (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Dmitrijs Jemeļjanovs (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Aleksandrs Kuharjonoks (Rīgas ģimnāzija Maksima, Elīna Kaļnobricka)
Jānis Leimanis (Rīgas 90.vidusskola, Līga Kobitjeva)
Gļebs Mirošnikovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Strigaļova)
Vladimirs Murevičs (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane)
Marina Pontjakova (Rīgas 13.vidusskola, Alla Glazovska)

6. klase
Reinis Bērziņš (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Andris Egle (Rīgas Centra humanitārā ģimnāzija, Lidija Vecvagare)
Aivars Grigors (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Jeļena Jačmeņeva (Daugavpils 4.vidusskola, Svetlana Radionova)
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Rūdolfs Pumpurs (Engures vidusskola, Mārīte Bērziņa, Jānis Vilciņš)
Inna Stolcere (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Viesturs Šints (Dobeles 1.vidusskola, Inese Kūriņa)
Madars Virza (Valmieras ģimnāzija, Tamāra Eglīte)
Aleksejs Abramovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Ludmila Abramova)
Olga Bugajenko (Rīgas 40.vidusskola, Nellija Kozļenko)
Normunds Egle (Rīgas 62.vidusskola, Anna Veļecka, Edīte Teterovska)
Nadežda Girsa (Daugavpils 13.vidusskola, Anna Sambure)
Jānis Kreilis (Rīgas Centra humanitārā ģimnāzija, Lidija Vecvagare)
Tomass Kuprējevs (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Aiga Leimonte (Uzvaras vidusskola, Johanna Adakovska)
Dace Lietaviete (Siltāju pamatskola, Marika Sirmā)
Dmitrijs Samkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Svetlana Radionova)
Lauma Sprula (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Marina Šersta (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Strigaļova)
Natālija Viļumaine (Limbažu 1.vidusskola, Vija Miķelsone)
Anastasija Zankoviča (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)

7. klase
Romans Artemjonoks (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Olga Sibiļova)
Ieva Biķerniece (Kokneses vidusskola, Aija Skolniece)
Anna Dorošenko (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Nataļja Rassohina)
Jekaterina Gudovska (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Sandra Jēkabsone (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Olga Kozlova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Artjoms Kozlovs (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Ieva Laure (Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Marina Makrecka (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Lidija Mirošņikova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Katrīna Paikena (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Ronalds Pētersons (Rīgas 64.vidusskola, Marija Keiša)
Andrejs Rapoports (Rīgas Herdera vidusskola, Tamara Devajeva)
Natālija Semjonova (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)
Ruslans Arseņjevs (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Elīna Berezovska (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Jānis Bērziņš (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)
Miks Bondars (Salaspils 1.vidusskola, Regīna Melnace)
Agnese Bukovska (Rīgas 62.vidusskola, Franciska Lāce)
Jekaterina Duļbiša (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Rauls Epro (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Aleksandrs Grahoļskis (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Olga Ivanova (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Jevgēnijs Konovalovs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Aija Ozola (Liepājas 10.vidusskola, Dainis Mihailovs)
Madara Rudzāte (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Agata Scibor-Gurkovska (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Elīna Seile (Rīgas Centra humanitārā ģimnāzija, Lidija Vecvagare)
Igors Stepanovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)

8. klase
Kristīne Amosova (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Sergejs Krasiļņikovs (Daugavpils 9.vidusskola, Svetlana Miņina)
Konstantīns Vorslavs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Lelde Elere (Vaiņodes vidusskola, Ruta Pūlīte)
Liene Liepiņa (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ilze France, Inga Upeniece)
Sergejs Pogorelovs (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
Dmitrijs Davidenko (Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska, Elīna Falkenšteine)
Armands Zeipiņš (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Jeļena Aļohina (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Edgars Brodiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)
Līga Brūvele (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Rihards Ieviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Solvita Kļaviņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Regīna Jercīte)
Artis Krilovs (Valmieras Viestura vidusskola, Ligita Pickaine)
Anda Osipova (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Ilze Rutkovska (Rīgas 94.vidusskola, Ligita Podāne)
Kirils Solovjovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Gatis Upītis (Rīgas 94.vidusskola, Ligita Podāne)

9. klase
Elvīra Boziļeva (M. Lomonosova krievu skola-ģimnāzija, Tatjana Sildega)
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Staņislavs Didičs)
Raivis Bēts (Rucavas vidusskola, Ināra Veita)
Lauris Kalniņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Roberts Lapševskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Jegors Korovins (Rīgas 5.pamatskola, Valentīna Nesterenko)
Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Nataļja Rassohina)
Mārtiņš Puķītis (Rīgas 2.pag. darba dienas skola, Mairita Bērziņa)
Mārtiņš Gabrišs (Varakļānu vidusskola, Tekla Ikauniece)
Madara Apsalone (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Rasma Liedskalniņa (Gulbenes ģimnāzija, Līga Čakāne)

10. klase
Andis Cīrulis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Jānis Cīrulis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Ieva Darviņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Pēteris Grīviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Dzintars Zicāns)
Imants Kaldre (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Alberts Nurgaļejevs (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
Dmitrijs Sakovičs (Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Dace Skrīvele (Daugavpils 1.ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Aleksandrs Smirnovs (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)

11. klase
Andis Ansons (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Ilze Avota (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Ilmārs Čukurs (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Edgars Eglītis (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Ēriks Inčs (Varakļānu vidusskola, Rozālija Golubeva)
Jūlija Ivanova (Daugavpils eksperimentālā vidusskola, Ināra Jermačenko, Alīcija Semjonova)
Anna Jevtušenko (Rīgas 86.vidusskola, Olga Poļskiha)
Vladislavs Lēmanis (Rīgas 92.ģimnāzija, Lidija Beļajeva)
Arnis Supe (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Inese Šūpulniece (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Agnese Zalcmane (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jūlija Brovkina (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Rolands Koncevičs (Krāslavas ģimnāzija, Viktorija Lemeševska, Anna Juškeviča)
Kristaps Kučinskis (Smiltenes ģimnāzija, Ausma Ikerte)
Kārlis Podiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Laura Šiļko (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne, Karmena Liepiņa)
Aivars Vembris (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Māris Vizulis (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)
Anita Zajace (Daugavpils 1.ģimnāzija, Vitolds Gedroics, Maruta Skrīvele)
Māris Sirmais (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jurijs Bedratijs (Rīgas 92.ģimnāzija, Romualda Gavšina)
Mārtiņš Beriņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Ivans Borodenoks (Rīgas 92.ģimnāzija, Lidija Beļajeva)
Jānis Naglis (Ogres ģimnāzija, Ārija Bardovska)
Renāte Praude (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Juris Riekstiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Matīss Apsītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dace Andžāne)
Sergejs Kozlovičs (Rīgas 86.vidusskola, Olga Poļskiha)
Dmitrijs Matisons (Rīgas Universālā komercskola, Natālija Krievāne)
Antons Sizovs (Rīgas 92.ģimnāzija, Romualda Gavšina)
Anda Zariņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)

12. klase
Andrejs Meļihovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Jurijs Daugulis (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Igors Makaruks (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Pētersons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska)

Atzinība

5. klase
Larisa Daukste (4.kl., Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka)
Mārtiņš Preiss (4.kl., Brocēnu vidusskola, Ilga Valtasa)
Emīls Kliesmets (4.kl., Gulbenes Bērzu pamatskola, Dace Freimane, Astrīda Bistere)
Artis Luguzis (4.kl., Gulbenes Bērzu pamatskola, Diāna Aumeistere, Astrīda Bistere)
Vladislavs Voicehovičs (4.kl., Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka)
Vadims Pikarevskis (4.kl., Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka)
Aleksejs Anpilogovs (Liepājas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Anna Babkeviča (Liepājas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Jānis Rubulis (Daugavpils 1.ģimnāzija, Ērika Locika)
Anna Ždanoviča (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Raguļina)
Andrejs Antipovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Strigaļova)
Tamāra Beridze (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Juris Evertovskis (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ratniece)
Agija Zaharāne (Vecumnieku vidusskola, Ija Poriete)
Harijs Biete (Ādažu vidusskola, Alīna Stelmaka)
Jānis Dzērve (Rīgas 84.vidusskola, Sandra Nagle)
Romāns Ņeverovs (Brocēnu vidusskola, Gaļina Zabarovska)
Anta Pūcīte (Rīgas 49.vidusskola, Karīna Freiberga)
Pauls Sīlis (Rīgas Franču licejs, Gunta Abramenkova)
Rūta Veinalde (Rīgas 49.vidusskola, Karīna Freiberga)
Viktors Filatovs (Vecumnieku vidusskola, Ija Poriete)
Liene Lelle (Valmieras ģimnāzija, Inga Valtiņa)
Juris Ostrovskis (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka)
Konstantīns Paturskis (Rīgas Franču licejs, Gunta Abramenkova)
Danaja Pavlovska (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Vitālijs Protass (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Valentīna Zinovčika)
Inga Vanaga (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Boriss Beškins (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Tatjana Grakovska (Rīgas 10.vidusskola, Jeļena Kurdjumova)
Artjoms Kails (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Nataļja Rassohina)
Jānis Klaiše (Āgenskalna ģimnāzija, Inga Riekstiņa)
Andrejs Kuligins (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Jānis Ķīnasts (Liepājas 1.vidusskola, Gunta Sprūde)
Artjoms Lemberskis (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
Līga Sīle (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Andrejs Stupins (Rīgas 45.vidusskola, Edīte Jēruma)
Igors Tolstovs (Tukuma 3.vidusskola, Tatjana Zaharenko)
Ingus Vilks (Dobeles 1.vidusskola, Inese Kūriņa)
Tīna Golubeva (Rīgas 22.vidusskola, Marija Lapšina)
Kristaps Neretnieks (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
Aleksandrs Rjabovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)

6. klase
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas 12.vidusskola, Anna Bulkina)
Svetlana Cipiševa (Aizkraukles 1.vidusskola, Ira Bakuļina)
Inta Grunska (Vecpiebalgas Lauku Reģionālā ģimnāzija, Antoņina Glāzere)
Dora Livkiša (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Jānis Meļinovskis (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Kristīne Parfenoviča (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Ieva Radziņa (Vecpiebalgas Lauku Reģionālā ģimnāzija, Antoņina Glāzere)
Jānis Rutulis (Ikšķiles vidusskola, Silvija Kanča)
Līna Savilo (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)
Ieva Sniķersproģe (Rīgas 94.vidusskola, Tatjana Cīrule)
Nataļja Voluško (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Strigaļova)
Dina Zaķe (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Laura Zeniņa (Uzvaras vidusskola, Johanna Adakovska)
Sergejs Bajutins (Rīgas 40.vidusskola, Nellija Kozļenko)
Augusts Bautra (Rīgas 62.vidusskola, Anna Veļecka, Edīte Teterovska)
Agate Bidiņa (Rīgas 6.vidusskola, Māra Pinka)
Aleksandra Čihala (Rīgas 40.vidusskola, Nellija Kozļenko)
Jevgēnijs Dubovskis (Jēkabpils 2.vidusskola, Marina Mamedova)
Baiba Dzelme (Rīgas 90.vidusskola, Anta Vīksna)
Kristīne Isajeva (Brocēnu vidusskola, Vineta Mielava)
Maija Jokste (Rīgas 46.vidusskola, Antonina Ščemeļeva)
Vadims Kairišs (Zolitūdes ģimnāzija, Aļevtina Aniščenko)
Lāsma Kore (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Igors Kuļovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Ludmila Abramova)
Gunta Kursiša (Saskaņas pamatskola, Ludmila Ulinska)
Kaiva Lozinko (Liepājas 10.vidusskola, Jautrīte Sedola)
Ēriks Milovidovs (Smiltenes ģimnāzija, Lūcija Pīterniece)
Vjačeslavs Savickis (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Strigaļova)
Simona Striževska (Rīgas 40.vidusskola, Nellija Kozļenko)
Guna Brakša (Limbažu 1.vidusskola, Vija Miķelsone)
Ina Fiļimonova (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina)
Jānis Klaučs (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Gints Kučinskis (Valmieras ģimnāzija, Tamāra Eglīte)
Edgars Podiņš (Ādažu vidusskola, Vita Reinbooma)
Ljeta Putāne (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Tatjana Siļutina (Daugavpils 13.vidusskola, Anna Sambure)
Kalvis Upītis (Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Mikus Ūsiņš (Talsu 2.vidusskola, Inguna Grīntāle)
Mirdza Ābele (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Jānis Cēsis (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Jānis Zariņš (Rīgas 2.vidusskola, Ruta Pelce)
Liene Zilbere (Rīgas 2.pag. darba dienas skola, Mairita Bērziņa)
Aija Bauere (Rīgas 62.vidusskola, Anna Veļecka, Edīte Teterovska)
Aleksandra Maiskaja (Tukuma 2.vidusskola, Ilze Grigore)
Jānis Saldābols (Jaunlaicenes pamatskola, Brigita Gusta)

7. klase
Irēna Dudarova (Rīgas 86.vidusskola, Natālija Savva)
Ieva Didrihsone (Vecumnieku vidusskola, Rudīte Dambeniece)
Lelde Jansone (Grobiņas vidusskola, Gunta Vītola, Anita Poriņa)
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Arta Krieviņa (Liepājas 1.vidusskola, Rasma Mantaja, Dainis Mihailovs)
Vita Meiere (Rīgas 62.vidusskola, Franciska Lāce)
Anita Seļicka (Gulbenes ģimnāzija, Margarita Češļa)
Anda Švāgere (Rīgas 3.vidusskola, Ārija Puriņa)
Jūlija Uļjaņenko (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Anna Zenka (Valmieras ģimnāzija, Indra Caune)
Jolanta Audare (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Baiba Grāpēna (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Daila Sproģe)
Ivanna Kaceviča (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova)
Mihails Kozlovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Elmārs Kristapsons (Jēkabpils 3.vidusskola, Vizma Šapkina, Viktors Krūzans)
Kārlis Krūmiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Lilita Pavloviča (Aizkraukles 2.vidusskola, Janīna Labinska)
Andrejs Pavlovičs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Nataļja Rassohina)
Tatjana Pētersone (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Aivis Sockis (Balvu pilsētas ģimnāzija, Anita Kamendere)
Jekaterina Sorokina (Rīgas 29.vidusskola, Jadviga Valaine)
Aija Sandere (Sikšņu pamatskola, Jānis Zorģis)

8. klase
Konstantīns Germanovičs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
Anna Nuroka (Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska, Elīna Falkenšteine)
Kristaps Bērziņš (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Māris Šķēle)
Aleksandrs Gehsbargs (Rīgas 63.vidusskola, Ļubova Avdoņina)
Antons Jeļkins (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Lidija Stepanova)
Elīna Kalēja (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Gatis Kampernovs (Valmieras Viestura vidusskola, Ligita Pickaine)
Mārtiņš Lorencs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)
Ernests Sallinens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Pāvels Skripko (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Lidija Meļņika, Gaļina Gragovska)
Daiga Smeķe (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Jana Šlapaka (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)
Diāna Aļehnoviča (Jēkabpils 4.vidusskola, Andželika Ceirule)
Kaspars Balodis (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ilona Lauva)
Elīza Bauere (Ventspils 1.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Gunta Behmane (Jaunjelgavas vidusskola, Valentīna Rimare)
Andrejs Belousovs (Rīgas 1. Tehniskais licejs, Rita Zariņa)
Normunds Ermansons (Siguldas Valsts ģimnāzija, Regīna Jercīte)
Artūrs Kaņepājs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Valērija Kiškurno (Ogres ģimnāzija, Rasma Ločmele, Nora Kaimiņa)
Krists Krastiņš (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Alise Kuzņecova (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Digna Mača (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Vladislavs Papjonoks (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Agnija Rogule (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Marija Rukina (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Lidija Meļņika)
Juris Balašovs (Salaspils 1.vidusskola, Lilita Turlaja)
Antons Dmitrijevs (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Olga Jefremkova)
Auce Jēkabsone (Siguldas Valsts ģimnāzija, Regīna Jercīte)
Ināra Kehre (Daugavpils 1.ģimnāzija, Nellija Borisova)
Aleksandra Malašonoka (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
Agate Pope (Valmieras Viestura vidusskola, Ligita Pickaine)
Antra Roze (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Jūlija Šilina (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Elīna Šņucina (Ogres ģimnāzija, Anna Maļinovska)
Edgars Tikiņš (Rīgas 3.vidusskola, Rota Nābele-Šneidere)
Dmitrijs Vladimirovs (Rīgas 10.vidusskola, Irēna Fjodorova)
Lelde Lauka (Aizkraukles 2.vidusskola, Rita Štāle)

9. klase
Mārtiņš Zalcmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics, Indra Muciniece)
Normunds Bērziņš (Kusas pamatskola, Didzis Baunis)
Artjoms Smirnovs (Ludzas 2.vidusskola, Svetlana Mackāne)
Anete Andermane (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Rūdolfs Opmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Inga Rumkovska (Rudes pamatskola, Dace Kalēja)
Antons Šušpans (M. Lomonosova krievu skola-ģimnāzija, Tatjana Sildega)
Artis Kiseļevs (Liepājas 1.vidusskola, Ilga Korsaka)
Krišjānis Nesenbergs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Ilze Siliņa (Valmieras ģimnāzija, Edīte Būmane)
Anna Varežkina (Rīgas 60.vidusskola – koledža, Alla Butenko)
Vadims Goremikins (Rīgas 96.vidusskola, Alina Anaško)
Reinis Livkišs (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Kaspars Priedols (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Armands Žubulis (Rēzeknes ģimnāzija, Irēna Kairiša)
Viktors Antonovs (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Andrejs Birzgals (Ventspils 2.vidusskola, Ļubova Jeļisejeva)
Rolands Bondars (Valmieras ģimnāzija, Edīte Būmane)

10. klase
Edgars Brālītis (Jēkabpils 3.vidusskola, Silvija Baire)
Mārtiņš Zviedris (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Ieva Alhasova (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Baiba Ārente (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Agnese Griņeviča (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Ella Detlova)
Zanda Indriksone (Bauskas 1.vidusskola, Līvija Hammere)
Inta Kelmere (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)
Agnis Liukis (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Nenona Kalēja)
Dmitrijs Markovs (Rīgas Ebreju vidusskola, Jeļena Kozmina)
Madara Mazkalne (Valmieras Viestura vidusskola, Iveta Jurka)
Natālija Molotkova (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Aija Reiņikova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Ella Detlova)
Arnis Strods (Jēkabpils 3.vidusskola, Silvija Baire)
Kaspars Veldre (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Reinis Vība (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Toms Atteka (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Valters Rostoks (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Ella Detlova)
Gatis Žogla (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna)

11. klase
Zane Aizbalte (Rīgas Komercskola, Aiga Priedniece)
Zane Broka (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Vitālijs Butenko (Rīgas 21.vidusskola, Hermīna Hansena)
Pēteris Caune (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Aleksandrs Čerņadjevs (Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Mārtiņš Ērglis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Inga Jākabsone (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Mečislavs Maculēvičs (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)
Guntis Mārciņš (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Valdis Naglis (Varakļānu vidusskola, Rozālija Golubeva)
Leonīds Ņesterovs (Daugavpils 13.vidusskola, Aleksandrs Borisjonoks)
Dzintars Rērihs (Grobiņas vidusskola, Anita Poriņa)
Ģirts Vidrusks (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

12. klase
Veronika Bazinova (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Taisija Miščenko (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Pēteris Lediņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko, Maija Balode)
Guntars Nemiro (Krāslavas ģimnāzija, Anna Juškeviča)
Ieva Paegle (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Jānis Vilensons (Iļģuciema vidusskola, Inese Lagzda)
Sergejs Zadorožnijs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Baiža (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Daiga Cepīte (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Ella Detlova)
Vladislavs Pliss (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Arnis Skrastiņš (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Jeļena Sokolovska (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Māra Spriņģe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Pāvels Starostins (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Mikus Visendorfs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Regīna Simanovska)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem