Atklātās olimpiādes rezultāti 2002

29. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2001./2002.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Anna Britāla (E.Dārziņa mūzikas skola, L. Kampe)
Artis Luguzis (Gulbenes Bērzu psk., A. Bistere)
Teodors Eglītis (Iļģuciema vsk., E. Lejstrauta)
Alīna Kiškurno (Ogres 1.vsk., I. Ungure, N. Kaimiņa)
Ieva Nāgele (Olaines 1.vsk., S. Garoza)
Dāvis Stepanovs (Tukuma 2.vsk., S. Kalniņa)

6. klase
Elīna Locāne (Gulbenes Bērzu psk., A. Bistere)
Vladimirs Aleksejevs (Jelgavas 5.vsk., T. Lepeho)
Krišjānis Sants (Rīgas Teikas vsk., V. Vīksna)

7. klase
Vents Valle (Āgenskalna Valsts ģimn., I. Upeniece)
Agnis Āriņš (Rīgas 6.vsk., M. Pinka)
Tomass Kuprējevs (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Damlics)
Uģis Lācis (Rīgas Valsts 1. ģimn., I. Lagzda)

8. klase
Pēteris Šķēls (Gulbīša vsk., V. Medne)
Kaspars Majors (Mazsalacas vsk., P. Auzāns)
Sofija Gilbuha (Rīgas 40.vsk., V. Gluhovs)
Tatjana Zaharenoka (Rīgas 61. vsk., I. Gļebova)

9. klase
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Andžāne)

10. klase
Svetlana Semeščenko (Daugavpils 4.vsk., S. Radionova)
Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu ģimn., V. Gluhovs)
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimn., V. Skuja)

11. klase
Valts Sondors (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)

12. klase
Sergejs Kozlovičs (Rīgas 40.vsk., L. Roldugina)
Rihards Opmanis (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)

II vieta

5. klase
Anastasija Ivanova (Daugavpils Krievu ģimn., S. Elksniņa)
Viktorija Paperovska (Daugavpils Krievu ģimn., S. Elksniņa)
Mārtiņš Preiss (Brocēnu vsk., V. Mielava)
Mārcis Kļaviņš (Burtnieku vsk., D. Beriņa)
Larisa Daukste (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka)
Mihails Deļmans (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka)
Anna Mihejeva (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka)
Andris Mednis (Gulbīša vsk., V. Medne)
Kristaps Cepurītis (Jēkabpils Valsts ģimn., S. Vilcāne)
Kristīne Čukure (Mazsalacas vsk., P. Auzāns)
Andrejs Konstantinovs (Rīgas 25.vsk., R. Ulbika)
Dita Reihenova (Rīgas 3.vsk., A. Reihenova)
Dina Beināre (Rīgas Franču lic., M. Dibranča)
Pāvels Cupikovs (Rīgas M.Lomonosova vsk., I. Fomina)
Juris Duntavs (Uzvaras vsk., V. Bičkova)

6. klase
Dmitrijs Jemeļjanovs (Daugavpils 9.vsk., H. Kovale)
Santa Buliņa (Gulbenes Bērzu psk., A. Bistere)
Līga Sīle (Gulbenes Bērzu psk., A. Bistere)
Rūdolfs Petrovs (Jaunogres vsk., I. Jeduša)
Kristaps Lēpers (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, K. Kupce-Kupča)
Indra Niedre (Rīgas 62.vsk., F. Lāce)
Edgars Karņickis (Rīgas Franču lic., B. Šķēle)
Sintija Šauriņa (Rīgas Franču lic., B. Šķēle, B. Vīksna)
Vladimirs Manuilovs (Rīgas Rīnūžu ģimn., O. Sibiļova)

7. klase
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas 12.vsk., A. Bulkina, D. Mihailovs)
Lauma Kaļeiņikova (Ogres ģimn., R. Ločmele)
Jānis Čoders (Rīgas Valsts 1. ģimn., I. Lagzda)
Vitālijs Ševčenko (Rīgas Valsts 1. ģimn., I. Lagzda)
Madars Virza (Valmieras ģimn., T. Eglīte)

8. klase
Jevgēnijs Konovalovs (Daugavpils 15.vsk., N. Rubaha)
Mihails Pešnskis (Daugavpils Krievu ģimn., I. Poļakova)
Antons Nižniks (Rīgas 46.vsk., A. Ščemeļeva)
Janita Dedoveca (Rīgas 61. vsk., I. Gļebova)
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Jānis Rimicāns (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Agnese Salputra (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Mārtiņš Jukna (Rīgas Valsts 1. ģimn., R. Simanovska)
Katrīna Paikena (Rīgas Valsts 1. ģimn., R. Simanovska)

9. klase
Sergejs Pogorelovs (Rīgas 40.vsk., N. Kozeļska)
Kaspars Balodis (Rīgas Angļu ģimn., I. Lauva)
Jānis Iraids (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Damlics)
Andis Orbidāns (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Andžāne)

10. klase
Pāvels Andrejevs (Daugavpils Krievu ģimn., S. Didičs)
Raivis Bēts (Liepājas 1.vsk., B. Bērztīse)
Artjoms Smirnovs (Ludzas 2.vsk., S. Mackāne)
Jegors Korovins (Rīgas 10.vsk., V. Burlijs)
Anna Varežkina (Rīgas 40.vsk., V. Gluhovs)
Gunta Strode (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Vasiļevska)
Mārtiņš Brics (Rīgas Valsts 1. ģimn., K. Liepiņa)
Lauris Kalniņš (Rīgas Valsts 1. ģimn., K. Liepiņa)
Mārtiņš Zalcmanis (Rīgas Valsts 1. ģimn., K. Liepiņa, I. Muciniece)
Mārtiņš Gabrišs (Varakļānu vsk., T. Ikauniece)

11. klase
Agnis Liukis (Jūrmalas 1.ģimn., N. Kalēja)
Juris Viesītis (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Ančupāns, E. Detlova)
Pēteris Grīviņš (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Aleksandrs Saveļjevs (Rīgas 40.vsk., N. Vitkovska)

12. klase
Dagnis Valters (Dobeles pilsētas ģimn., A. Rituma)
Antons Matrosovs (Rīgas 40.vsk., L. Roldugina)
Normunds Siliņš (Rīgas 6.vsk., A. Bērziņa)
Zane Broka (Rīgas Franču lic., B. Šķēle)
Henrijs Arājs (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Andžāne, A. Vasiļevska)
Uldis Barbans (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Kriķis)
Ilze Dzene (Talsu ģimn., J. Gedrovics)

III vieta

5. klase
Līga Dreijalte (Cēsu pilsētas psk., A. Slaidiņa)
Edvards Grasis (Cēsu pilsētas psk., A. Slaidiņa)
Eva Mauriņa (Cēsu pilsētas psk., L. Neimane)
Liene Seņko (Dobeles 1.vsk., N. Daņilova)
Raitis Mednis (Gulbīša vsk., V. Medne)
Jānis Broņka (Jaunsilavas psk., G. Švirksta)
Artūrs Radionovs (Jēkabpils 3.vsk., S. Baire)
Sandijs Petjukevičs (Jēkabpils Valsts ģimn., S. Vilcāne)
Kaspars Kurms (Preiļu 1.psk., L. Ondzule)
Artūrs Cechladze (Rīgas 40.vsk., V. Pāvule)
Igors Ivanovs (Rīgas 51.vsk., T. Sivačova)
Ieva Kudure (Rīgas Juglas vsk., I. Putāne)
Ieva Čingule (Salas psk., V. Madalāne)
Artūrs Kosnarevičs (Saskaņas psk., V. Zelle)
Jānis Cīrulis (Uzvaras vsk., V. Bičkova)
Madara Uzaite (Uzvaras vsk., V. Bičkova)
Mareks Harkovs (Valmieras ģimn., Z. Skrastiņa)
Aleksandrs Gurčenko (Zolitūdes ģimn., V. Širokova)
Dmitrijs Laptevs (Zolitūdes ģimn., V. Širokova)

6. klase
Jānis Līdumnieks (Brocēnu vsk., A. Ivanova)
Diāna Ļubašenko (Jūrmalas Kauguru vsk., I. Raguļina)
Romāns Ņeverovs (Brocēnu vsk., G. Zabarovska)
Boriss Beškins (Daugavpils 4.vsk., J. Ruhmane)
Danaja Pavlovska (Daugavpils 4.vsk., J. Ruhmane)
Andrejs Ivanovs (Daugavpils Krievu ģimn., B. Koltuns)
Laima Priedeslaipa (Gulbenes Bērzu psk., A. Bistere)
Mārtiņš Egle (Jūrmalas sākumskola “Taurenītis”, I. Vītiņa)
Anna Babkeviča (Liepājas 12.vsk., T. Kurdeko)
Sergejs Andrejevs (Puškina lic., I. Kozlovska)
Liene Grizāne (Rīgas 2.vsk., I. Lude)
Pauls Sīlis (Rīgas Franču lic., B. Šķēle, B. Vīksna)
Olga Kozjukova (Rīgas Klasiskā ģimn., I. Juhņeviča)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimn., I. Juhņeviča)
Dainis Tillers (Salaspils 1.vsk., V. Zargēviča)
Gerda Diteriha (Siguldas 3.psk., Ņ. Balode)
Anna Brūna (Uzvaras vsk., J. Adakovska)
Kalvis Alps (Vecumnieku vsk., I. Poriete)

7. klase
Santa Laizāne (Daugavpils 3.vsk., N. Petrova)
Ella Timpere (Daugavpils 3.vsk., Ž. Kambalova)
Vadims Fjodorovs (Daugavpils 4.vsk., S. Radionova)
Aleksandra Kļeščenkova (Liepājas 3.psk., N. Rižkova)
Marina Timošenko (Preiļu 1.psk., I. Isajeva)
Tatjana Somova (Puškina lic., J. Kudrjašovs)
Sergejs Pahomovs (Rīgas 10.vsk., T. Jeršova)
Julija Zotova (Rīgas 13.vsk., N. Mosolova)
Līga Luste (Rīgas 2.vsk., R. Pelce)
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vsk., I. Ose)
Diāna Saleniece (Rīgas 64.vsk., I. Ose)
Jekaterina Petrova (Rīgas 65.vsk., T. Orupe)
Nikolajs Zikovs (Rīgas 84.vsk., I. Druza)
Toms Bergmanis (Rīgas Franču lic., M. Dibranča)
Urzula Urbāne (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Damlics)
Mikus Ūsiņš (Talsu 2.vsk., I. Grīntāle)
Aiga Leimonte (Uzvaras vsk., J. Adakovska)

8. klase
Artūrs Sengilejevs (Daugavpils 9.vsk., S. Ļevinska)
Jeļena Jalovaja (Daugavpils Krievu ģimn., I. Poļakova)
Jānis Krūmiņš (E.Birznieka-Upīša Tukuma 1.psk., A. Korfa, I. Muceniece)
Māris Zinbergs (Engures vsk., J. Vilciņš)
Lelde Jansone (Grobiņas vsk., G. Vītola)
Aija Lagzdiņa (Grobiņas vsk., G. Vītola)
Kirils Zinovjevs (Liepājas 12.vsk., V. Bortruna)
Dāvis Bušs (Limbažu 1.vsk., A. Krastiņa)
Ņikita Okuņs (Rīgas 10.vsk., J. Kurdjumova)
Aleksandrs Grahoļskis (Rīgas 61. vsk., I. Gļebova)
Olga Ivanova (Rīgas 61. vsk., I. Gļebova)
Anna Ļebedeva (Rīgas M.Lomonosova vsk., A. Guļāne)
Pavels Jakubovs (Rīgas Purvciema vsk., V. Požiļenko)
Kristīne Erta (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Mārtiņš Kuzmanis (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Inta Garkalne (Rudes psk., S. Čirkše)
Anete Raslava (Siguldas Valsts ģimn., D. Jēkabsone)

9. klase
Pjotrs Ivanovs (Daugavpils 10.vsk., A. Fjodorova)
Aleksandrs Brizgalovs (Jūrmalas Kauguru vsk., O. Jefremkova)
Jānis Timošenko (Preiļu 1.psk., M. Grišule)
Ivars Rutkovskis (Rīgas 62.vsk., F. Lāce)
Mihails Simvulidi (Rīgas 88.vsk., L. Meļņika)
Pāvels Skripko (Rīgas 88.vsk., L. Meļņika)
Kārlis Melzobs (Rīgas Franču lic., M. Dibranča)
Kirils Afanasjevs (Rīgas Klasiskā ģimn., V. Paradoviča)
Artūrs Kaņepājs (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Andžāne)
Mārtiņš Kālis (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Andžāne)
Ernests Sallinens (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Andžāne)
Juris Ulmanis (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Andžāne)
Aisma Vītiņa (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Andžāne)

10. klase
Matīss Šteinerts (Āgenskalna Valsts ģimn., I. France, A. Ančupāns)
Sergejs Soļins (Daugavpils eksperimentālā vsk., I. Jermačenoka)
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu ģimn., S. Didičs)
Aleksandrs Surženko (Rēzeknes 2.vsk., S. Meiere)
Jekaterina Rjabokobiļenko (Rīgas 13.vsk., N. Mosolova, V. Gluhovs)
Natālija Kozmina (Rīgas 63.vsk., I. Timofejeva)
Valentīna Bogdanova (Rīgas 65.vsk., I. Buraka)
Vadims Gusjkovs (Rīgas 65.vsk., I. Buraka)
Vilis Kasims (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Ančupāns, I. Lagzda)
Harijs Āboliņš (Rīgas Valsts 1. ģimn., K. Liepiņa)
Ilze Ziļicka (Rīgas Valsts 1. ģimn., R. Simanovska)

11. klase
Dace Čimoka (Āgenskalna Valsts ģimn., A. Ančupāns)
Ansis Rosmanis (Āgenskalna Valsts ģimn., A. Ančupāns)
Inese Segliņa (Rīgas 2.vsk., V. Jēkabsons)
Alberts Nurgaļejevs (Rīgas 40.vsk., N. Vitkovska)
Agnese Griņeviča (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Ančupāns, E. Detlova)
Normunds Blumbergs (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Kriķis)
Reinis Cakuls (Rīgas Valsts 1. ģimn., D. Kriķis)
Inese Bērziņa (Siguldas Valsts ģimn., P. Zariņš)
Edgars Irmejs (Valmieras ģimn., Z. Skrastiņa)

12. klase
Ansis Skrastiņš (DA Cēsu Valsts ģimn., I. Boze)
Inese Šūpulniece (DA Cēsu Valsts ģimn., I. Boze)
Dmitrijs Russkovs (Daugavpils 4.vsk., J. Azareviča)
Māris Ozols (Liepājas 1.vsk., H. Valcis)
Dmitrijs Boroviks (Rīgas 21.vsk., H. Hansena)
Jaroslavs Larionovs (Rīgas 21.vsk., H. Hansena)
Aleksandrs Ščemeļevs (Rīgas 92.vsk., R. Gavšina)
Igors Aleksējevs (Rīgas Franču lic., B. Šķēle)
Armands Balodis (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Ilze Bērziņa (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Kārlis Podiņš (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Renāte Praude (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Juris Riekstiņš (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Ilze Avota (Valmieras ģimn., Z. Skrastiņa)
Aleksandrs Čerņadjevs (Zolitūdes ģimn., O. Šeremeta)

Atzinība

5. klase
Madara Martinsone (Cēsu pilsētas psk., A. Slaidiņa)
Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vsk., I. Medvedeva)
Dmitrijs Zabrodins (Daugavpils 9.vsk., A. Mištovte)
Irīna Mihejeva (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka)
Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka)
Edgars Grinbergs (Engures vsk., M. Bērziņa)
Sabīne Atte (Liepājas 1.vsk., D. Mihailovs)
Baiba Gasūne (Ogres ģimn., V. Sleže)
Diāna Audare (Preiļu 1.psk., L. Ondzule)
Lauma Lazdāne (Preiļu 1.psk., L. Ondzule)
Romāns Ivanovs (Preiļu 2.vsk., T. Svetlova)
Mārtiņš Seilis (Rīdzes sākumskola, L. Labinoviča)
Aleksandra Beļajeva (Rīgas 13.vsk., G. Zarina)
Vitālijs Zalovs (Rīgas 2.pag. darba dienas skola, M. Bērziņa)
Ilze Folkmane (Rīgas 2.vsk., I. Darģe)
Dmitrijs Zinčenko (Rīgas 33.vsk., O. Lucika)
Kirils Rodins (Rīgas 40.vsk., V. Pāvule)
Maksims Sedass (Rīgas 40.vsk., V. Pāvule)
Nataļja Kudesova (Rīgas 51.vsk., T. Sivašova)
Kristīne Ošiņa (Rīgas 62.vsk., E. Teterovska)
Aigars Silavs (Rīgas 62.vsk., E. Teterovska)
Natālija Vitapa (Rīgas 92.vsk., G. Gavrilova)
Dace Kokorēviča (Rīgas Angļu ģimn., I. Limbaha)
Edīte Komarovska (Rīgas Angļu ģimn., I. Limbaha)
Katarīna Nīcgale (Rīgas Franču lic., B. Zvejniece)
Jānis Zariņš (Rīgas Franču lic., M. Dibranča)
Maruta Siliņa (Rīgas Franču lic., Z. Dzeguze)
Konstantīns Žukovs (Rīgas Rīnūžu ģimn., I. Miezīte)
Dace Medne (Rīgas V.Zālīša psk., A. Apine)
Kalvis Gruduls (Salaspils 1.vsk., Z. Nelsone)
Ausma Leščinska (Salaspils 1.vsk., Z. Nelsone)
Dans Stepaņenko (Saskaņas psk., V. Zelle)
Andris Cāns (Siguldas 3.psk., E. Liekniņa)
Elise Ersta (Siguldas 3.psk., Ņ. Balode)
Edgars Zaharāns (Vecumnieku vsk., R. Dambeniece)

6. klase
Artūrs Bačkurs (Baldones mūzikas psk., I. Eglītis)
Andris Božoks (Balvu pilsētas ģimn., A. Strumpe)
Jānis Rubulis (Daugavpils 1.ģimn., B. Rusakova)
Inga Cauņa (Daugavpils 4.vsk., J. Ruhmane)
Jurijs Nikolajevs (Daugavpils 4.vsk., J. Ruhmane)
Aleksandrs Rjabovs (Daugavpils 4.vsk., J. Ruhmane)
Kristaps Kļava (Ķeguma komercnovirziena vsk., I. Stāmure)
Aleksejs Vojtovs (Jelgavas 5.vsk., T. Lepeho)
Aleksejs Anpilogovs (Liepājas 12.vsk., T. Kurdeko)
Aleksandrs Cvetkovs (Liepājas 12.vsk., T. Kurdeko)
Iļja Svetlovs (Preiļu 1.psk., I. Isajeva)
Semjons Avdejevs (Puškina lic., I. Kozlovska)
Mārtiņš Senkāns (Rīgas 2.vsk., I. Lude)
Lidija Panteļejeva (Rīgas 3.vsk., Ā. Puriņa)
Vitālijs Kravčinskis (Rīgas 40.vsk., N. Vitkovska)
Ņikita Pušņakovs (Rīgas 40.vsk., N. Vitkovska)
Jeļena Savonina (Rīgas 65.vsk., I. Buraka)
Vadims Daļeckis (Rīgas 84.vsk., S. Nagle)
Arturs Strocs (Rīgas 88.vsk., V. Zinovčika)
Anastasija šakirova (Rīgas 88.vsk., V. Zinovčika)
Vladimirs Murevičs (Rīgas Angļu ģimn., G. Līrmane-Krūmiņa)
Andris Abramenkovs (Rīgas Franču lic., R. Caunīte)
Vsevolods špagins (Rīgas M.Lomonosova vsk., I. Savina)
Deniss Detkovs (Rīgas Rīnūžu ģimn., O. Sibiļova)
Madara Veipa (Uzvaras vsk., J. Adakovska)
Anda Beriņa (Ziemeļvalstu ģimn., O. Arbidāne)

7. klase
Mikus Igaunis (Cēsu pilsētas ģimn., A. Slaidiņa)
Viktorija Soloduhina (Daugavpils Krievu ģimn., I. Poļakova)
Viesturs Šints (Dobeles pilsētas ģimn., G. Bicūze)
Lita Keiša (Gulbenes ģimn., L. Čakāne)
Jānis Rutulis (Ikšķiles vsk., S. Kanča, N. Stauža)
Irina Brasle (Jēkabpils 2.vsk., M. Mamedova)
Vjačeslavs Avsjukevičs (Jūrmalas 1.ģimn., L. Ķirse)
Olga Mihailova (Krāslavas ģimn., I. Papsujeviča)
Kristīne Ancena (Ogresgala psk., V. Krilovska)
Pāvels Jerjomins (Rīgas 13.vsk., N. Mosolova)
Vadims Sadovskis (Rīgas 74. vsk., J. Andrejeva)
Andrejs Vihrovs (Rīgas 92.vsk., M. Aleksejeva)
Uģis Reķis (Rīgas Franču lic., S. Krauze)
Oļegs Gorbiks (Rīgas M.Lomonosova vsk., A. Guļāne)
Eleonora Kapšule (Rīgas M.Lomonosova vsk., A. Guļāne)
Aleksejs Abramovs (Rīgas Rīnūžu ģimn., I. Miezīte)
Ieva Saulīte (Rīgas Valsts 1. ģimn., I. Lagzda)
Artūrs Hotuļovs (Saskaņas psk., V. Zelle)
Laura Zeniņa (Uzvaras vsk., J. Adakovska)

8. klase
Einārs Marhiļevičs (Daugavpils 1.ģimn., B. Rusakova)
Sandra Pozņaka (Daugavpils 1.ģimn., N. Borisova)
Nataļja Semjonova (Daugavpils 10.vsk., I. Medvedeva)
Irina Šuhtujeva (Daugavpils 10.vsk., S. Antoņeviča)
Mihails Kozlovs (Daugavpils Krievu ģimn., I. Poļakova)
Jānis Bērziņš (Engures vsk., J. Vilciņš)
Līva Vilciņa (Engures vsk., J. Vilciņš)
Diāna Andreika (Jūrmalas 1.ģimn., I. Jablonska)
Guna Alne (Liepājas 10.vsk., L. Liepniece, D. Mihailovs)
Mihails Tanona (Puškina lic., I. Kravčenko)
Vladimirs Šorins (Rīgas 29.vsk., J. Valaine)
Anda Švāgere (Rīgas 3.vsk., Ā. Puriņa)
Inese Boikova (Rīgas 40.vsk., O. Šleifmans)
Romāns Jemeļjanovs (Rīgas 61. vsk., I. Gļebova)
Artjoms Kozlovs (Rīgas 61. vsk., I. Gļebova)
Jūlija Uļjaņenko (Rīgas 61. vsk., I. Gļebova)
Mesrops Avagjans (Rīgas Centra humanitārā vsk., L. Vecvagare)
Antons Jurčenko (Rīgas Purvciema vsk., T. Kuļikova)
Svetlana Suhorukova (Rīgas Purvciema vsk., V. Požiļenko)
Romans Artemjonoks (Rīgas Rīnūžu ģimn., O. Sibiļova)
Edgars Gutkis (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Rendijs Smukulis (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Lūcija Ciekure (Rīgas Valsts 1. ģimn., R. Simanovska)
Adriāns Imša (Rīgas Valsts 1. ģimn., R. Simanovska)
Edgars Lapiņš (Rīgas Valsts 1. ģimn., R. Simanovska)
Natālija Mamajeva (Saskaņas psk., L. Uļinska)
Jānis Tiļugs (Valmieras ģimn., I. Caune)
Jurijs Savčuks (Zolitūdes ģimn., J. Stacēviča)
Mihails Savčuks (Zolitūdes ģimn., J. Stacēviča)

9. klase
Vita Bramane (Bauskas 1.vsk., L. Hammere)
Evita Pūre (Brocēnu vsk., O. Ļitvinova)
Jūlija Šilina (Daugavpils 4.vsk., J. Azareviča)
Konstantīns Germanovičs (Daugavpils Krievu ģimn., B. Koltuns)
Aleksejs Jevdokimovs (Daugavpils Krievu ģimn., B. Koltuns)
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu ģimn., B. Koltuns)
Vitālijs Šeļepjonoks (Daugavpils Krievu ģimn., B. Koltuns)
Staņislavs Zavadskis (Jelgavas 4.vsk., M. Vilmane)
Uļjana Tjurina (Liepājas 2.vsk., O. Maļkova)
Iļja Tjurins (Liepājas 2.vsk., O. Maļkova)
Baiba Auzāne (Mazsalacas vsk., M. Bērziņa)
Ģirts Frolovs (N.Draudziņas ģimn., M. Tuklere)
Arnis Jakovels (Rēzeknes ģimn., A. Bule)
Aleksandrs Tarvids (Rīgas 40.vsk., V. Gluhovs)
Anna Nuroka (Rīgas Ebreju vsk., A. Kostjukovska, E. Falkenšteine)
Taisija Šantare (Rīgas Klasiskā ģimn., V. Paradoviča)
Edgars Brodiņš (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Damlics)
Vita Bogdanova (Siguldas Valsts ģimn., R. Jercīte)
Dace Jēkabsone (Siguldas Valsts ģimn., R. Jercīte)
Artis Krilovs (Valmieras Viestura vsk., L. Pickaine)
Oļegs Urziks (Zolitūdes ģimn., A. Aniščenko)

10. klase
Kristaps Piekuss (Āgenskalna Valsts ģimn., A. Ančupāns)
Germans Ermičs (Āgenskalna Valsts ģimn., I. Upeniece)
Juris Joksts (Daugavpils 1.ģimn., V. Gedroics)
Jurijs Hohlovs (Daugavpils 4.vsk., S. Radionova)
Andrejs Grišanovs (Daugavpils 9.vsk., A. Mištovte)
Arkādijs Leskovskis (Daugavpils eksperimentālā vsk., I. Jermačenko)
Vadims Akula (Daugavpils Krievu ģimn., S. Didičs)
Natālija Gņezdova (Daugavpils Krievu ģimn., S. Didičs)
Miks Latvis (Engures vsk., J. Vilciņš)
Andrejs Lonskis (Jēkabpils 2.vsk., V. Lovčinovska)
Lauma Laipniece (Liepājas 5.vsk., N. Gūža)
Agnis Melīts (N.Draudziņas ģimn., M. Tuklere)
Solvita Roļskija (Rīgas 6.vsk., A. Bērziņa)
Sergejs Margaritovs (Rīgas 65.vsk., I. Buraka)
Jeļena Sincova (Rīgas 65.vsk., I. Buraka)
Jekaterina Soboļeva (Rīgas 65.vsk., I. Buraka)
Vladimirs Kacs (Rīgas ģimn. Maksima, E. Kaļnobricka)
Linda Lapiņa (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Vasiļevska)
Madara Apsalone (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Ančupāns, I. Lagzda)
Andrejs Piļka (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Ančupāns, I. Lagzda)
Laura Kalandarova (Rīgas Valsts 1. ģimn., R. Simanovska)

11. klase
Imants Kaldre (Āgenskalna Valsts ģimn., A. Ančupāns, I. France)
Zanda Indriksone (Bauskas 1.vsk., L. Hammera)
Maija Putniņa (Cesvaines ģimn., S. Lukša)
Edvīns Japins (Daugavpils eksperimentālā vsk., A. Kiričuka)
Zane Zamuška (Jēkabpils 3.vsk., S. Baire)
Juta Martinova (Preiļu Valsts Ģimn., A. Ļeonova)
Aleksandrs Ivanovs (Puškina lic., S. Pavlova)
Vladislavs Korehovs (Rīgas 32.vsk., T. Fedotova)
Edīte Husare (Rīgas Komercskola, A. Priedniece)
Agnija Šamoņina (Rīgas Valsts 1. ģimn., A. Ančupāns)
Artūrs Kokins (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Pāvels Burakovs (Zolitūdes ģimn., O. Šeremeta)

12. klase
Agnese Kadiķe (Āgenskalna Valsts ģimn., I. France)
Mareks Skerba (DA Cēsu Valsts ģimn., I. Boze)
Lilita Moiseja (Daugavpils 4.vsk., J. Azareviča)
Artūrs Paukšts (Daugavpils 4.vsk., J. Azareviča)
Jūlija Ivanova (Daugavpils eksperimentālā vsk., I. Jeračenko, A. Semjonova)
Andrejs Pikuļins (Daugavpils eksperimentālā vsk., I. Jeračenko, A. Semjonova)
Valdemārs Plociņš (Krāslavas ģimn., I. Papsujeviča, A. Juškeviča)
Veronika Fedotova (Rīgas 21.vsk., H. Hansena)
Junona Rogova (Rīgas 65.vsk., T. Orupe)
Jānis Deksnis (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Juris Meščerjakovs (Rīgas Valsts 1. ģimn., Dz. Zicāns)
Mārtiņš Kalvāns (Rīgas Valsts 1. ģimn., Karmena Liepiņa, D. Andžāne)
Katrīna Lidere (Siguldas Valsts ģimn., P. Zariņš)
Ildze Erķena (Talsu ģimn., J. Gedrovics)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem