Doudoune Canada Goose Parajumpers Long Bear canada goose mystique parka sporting life canada goose trillium parka billig canada goose mantra navy canada goose outlet toronto factory canada goose factory outlet in toronto calgary jacket prix

Atklātās olimpiādes rezultāti 2003

30. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2002./2003.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Jevgēnijs Lavrivjaņecs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Kristaps Ābele (Ogres pamatskola, Valda Kalniņa)
Jānis Eglītis (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Dace Sūna (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
Elīna Mūrniece (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)
Jurijs Sivickis (Daugavpils 13.vidusskola, Ludmila Kozlova)
Kirils Šubins (Jaunogres vidusskola, Ludmila Karasjova)

6. klase
Dans Stepaņenko (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Vitālijs Samoļins (Jelgavas 2.pamatskola, Jeļena Čerkasova)
Pāvels Cupikovs (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, Irīna Fomina)
Kristaps Kalniņš (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Leontīne Vizule)

7. klase
Artūrs Bačkurs (Baldones mūzikas pamatskola, Ilgmārs Eglītis)

8. klase
Olga Bugajenko (Rīgas 40.vidusskola, Nellija Kozļenko)
Uģis Lācis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

9. klase
Katrīna Paikena (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Agnese Salputra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Tatjana Zaharenoka (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Igors Stepanovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Pēteris Šķēls (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

10. klase
Iļja Tjurins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, Olga Baluhina)
Kaspars Balodis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Vitālijs Šelepjonoks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Taisija Šantare (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

11. klase
Jānis Cīmurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Kristīne Ševčenko)

12. klase
Aleksandrs Saveļjevs (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
Normunds Blumbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis)

II vieta

5. klase
Krista Baltroka (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Didzis Paspārne (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)
Ieva Elīna Jokuma (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Anita Korfa)
Oļegs Ošmjans (Rīgas 51.vidusskola, Jeļena Hazova)
Aigars Reinards (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Anete Bērtule (Ogres pamatskola, Valda Kalniņa)
Linards Kalniņš (Āgenskalna ģimnāzija, Inga Riekstiņa, Ieva Ērgle)
Daniels Kaļendarjovs (Rīgas 46.vidusskola, Olga Treimane)
Viktorija Paperovska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Strigaļova)
Elīna Skuja (Rīgas Angļu ģimnāzija, Inese Jakubova)

6. klase
Mareks Harkovs (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Alīna Kiškurno (Ogres 1.vidusskola, Inta Ungure)
Artūrs Kosnarevičs (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Konstantīns Ļihačovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Mikus Straumēns (Rīgas 94.vidusskola, Aleksandra Ivanova)
Artis Vecumnieks (Jēkabpils 3.vidusskola, Silvija Baire)
Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Strigaļova)
Elīna Zelča (Balvu pamatskola, Māra Pimanova)

7. klase
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Irēna Juhņeviča)
Edgars Simanovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Inga Cauņa (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Anna Babkeviča (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Pauls Sīlis (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Zane Skuja (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

8. klase
Madars Virza (Valmieras ģimnāzija, Edīte Būmane)
Kristaps Baumanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Kristīne Parfenoviča (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

9. klase
Natālija Mamajeva (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Antons Nižņiks (Rīgas 46.vidusskola, Gaļina Aleksandrova)
Dace Grandāne (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Mārtiņš Jukna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Artūrs Sengiļejevs (Daugavpils 9.vidusskola, Svetlana Ļevinska)
Inese Boikova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Gatis Narvaišs (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Daina Glušaka)

10. klase
Jānis Timošenko (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Mārtiņš Zelčs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Lauma Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Emīls Endele (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Dace Jēkabsone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ivo Krupenkovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Maksims Arzamasovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Mihails Simvulidi (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Armands Zeipiņš (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Mārtiņš Kālis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ināra Liepiņa (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Vitālijs Zlotnikovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)

11. klase
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)
Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Viktors Gluhovs)

12. klase
Pēteris Grīviņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Agnis Liukis (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Nenona Kalēja)
Ansis Rosmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ilze France)
Mārtiņš Ozoliņš (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa, Imants Baldiņš)
Inese Bērziņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Uldis Gila (Tukuma Raiņa 1.vidusskola, Diāna Zurģe)
Alberts Nurgaļejevs (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)

III vieta

5. klase
Laura Garā (Siguldas 3.pamatskola, Erna Liekniņa)
Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Strigaļova)
Monta Ozoliņa (Rīgas 2.vidusskola, Agra Rupkus)
Jānis Renga (Dobeles 1.vidusskola, Romualda Pareiza)
Terēzija Žermanos (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Ruta Ozoliņa)
Kārlis Caune (Valmieras ģimnāzija, Inga Valtiņa)
Ramona Cunska (Smiltenes ģimnāzija, Lūcija Pīterniece)
Roberts Gabdrahmanovs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Renāte Gračkova (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Laura Greitāne (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Renāte Bondare)
Irīna Nikitina (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Elēna Žubure (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Juris Venčels (Jēkabpils pamatskola, Ilze Eglīte)
Maija Zandberga (Rīgas 2.vidusskola, Agra Rupkus)

6. klase
Jānis Broņka (Jaunsilavas pamatskola, Gunta Švirksta)
Edgars Grinbergs (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš, Mārīte Bērziņa)
Raitis Mednis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Artūrs Radionovs (Jēkabpils 3.vidusskola, Silvija Baire)
Timofejs Zajcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, Olga Potapova)
Vitālijs Zalovs (Rīgas 2.pagarinātās darba dienas skola, Mairita Bērziņa)
Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)
Romāns Žuks (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovskaja)
Anastasija Afanasjeva (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)
Kristīne Beļesova (Jūrmalas sākumskola “Taurenītis”, Ilze Vītiņa)
Marita Freimane (Jūrmalas sākumskola “Taurenītis”, Ilze Vītiņa)
Normunds Kvilis (Jūrmalas sākumskola “Taurenītis”, Ilze Vītiņa)
Eva Mauriņa (Cēsu pilsētas pamatskola, Litgita Neimane)
Igors Mihailovs (Rīgas 51.vidusskola, Svetlana Batalova)
Ieva Ozola (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Margarita Buiķe)
Tatjana Pigareva (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Eduards Timofejevs (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)
Dmitrijs Zabrodins (Daugavpils 9.vidusskola, Alīna Mištovte)

7. klase
Dmitrijs Jemeļjanovs (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Vladimirs Murevičs (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane-Krūmiņa)
Anastasija Šakirova (Rīgas 88.vidusskola, Valentīna Zinovčika)
Kalvis Alps (Vecumnieku vidusskola, Ija Poriete)
Mikus Krastiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Krišjānis Sants (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Jeļena Savonina (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Kaiva Bērziņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Artis Brasovs (Gulbenes ģimnāzija, Linda Jankava)
Inga Brice (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Zane Liepiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Jurijs Nikolajevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Auseklis Paegle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ginta Podniece (Zvejniekciema vidusskola, Margarita Platace)
Sintija Šauriņa (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)

8. klase
Gļebs Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Marina Guseva)
Lita Keiša (Gulbenes ģimnāzija, Līga Čakāne)
Diāna Saleniece (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Laura Svareniece (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Vents Valle (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Upeniece, Dace Lejniece)
Aļona Elksniņa (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Diāna Jaunžeikare (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Olga Mihailova (Krāslavas ģimnāzija, Irēna Papsujeviča)
Jānis Sniķers (Valmieras ģimnāzija, Edīte Būmane)
Mareks Zakutajevs (Rīgas 25.vidusskola, Elga Liberte)
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Anna Bulkina, Dainis Mihailovs)
Edgars Strateičuks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Kalvis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)

9. klase
Valters Balka (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Ivanna Kaceviča (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Jeļena Kuzņecova (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Lidija Mirošņikova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Alise Ose (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Artūrs Priedītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Krista Džeriņa (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Daina Ziediņa)
Atis Ļahs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Marija Mihailova (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Anete Raslava (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Jānis Rimicāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Maksims Širokolobovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Jevgēnijs Tjutrins (Ventspils 1.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Lauma Žubule (Rēzeknes ģimnāzija, Irēna Kairiša)
Agris Dūmiņš (Smiltenes ģimnāzija, Dzidra Briede)
Signe Kušnere (Gulbenes ģimnāzija, Margarita Češļa)

10. klase
Alise Kuzņecova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Roberts Mišūrovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Sergejs Pogorelovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Aisma Vītiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Renārs Freidensons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Aleksandrs Gehsbargs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Mārtiņš Jankovskis (Rīgas 3.vidusskola, Ārija Puriņa)
Marta Kalniņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Artūrs Kaņepājs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Maija Balode)
Mārtiņš Lorencs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Aleksandrs Tarvids (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Samanta Zvirbule (Grobiņas vidusskola, Anita Poriņa)

11. klase
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Jeļena Bobrova (Rīgas 51.vidusskola, Svetlana Batalova)
Jegors Korovins (Rīgas 10.vidusskola, Vadims Burlijs)
Madara Apsalone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Inga Rumkovska (Nīcas vidusskola, Ingrīda Dejus)
Raivis Bēts (Liepājas 1.vidusskola, Baiba Bērztīse)
Imants Bērziņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Edīte Kulmane (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Aleksandrs Orlovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Ināra Jermačenko)
Vadims Geža (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ilze France)
Lauma Laipniece (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, Nelima Skudrovska)

12. klase
Zanda Indriksone (Bauskas 1.vidusskola, Līvija Hammera)
Imants Kaldre (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ilze France)
Vladislavs Korehovs (Rīgas 32.vidusskola, Tamāra Fedotova)
Margarita Lukjanska (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Reinis Cakuls (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Andis Cīrulis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ilze France)
Zane Zamuška (Jēkabpils 3.vidusskola, Silvija Baire)
Ieva Darviņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

Atzinība

5. klase
Anastasija Anspoka (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Igors Zujevs (4.kl., Jēkabpils 2.vidusskola, Jeļena Blumentāle)
Ksenija Popova (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Uģis Balmaks (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Pāvels Hodorovičs (Rīgas 74.vidusskola, Svetlana Gorbunova)
Līna Pētersone (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane-Krūmiņa)
Linda Vīksne (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Aija Apine)
Jeļena Baranovska (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Vitālijs Bukovskis (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagorodnaja)
Intars Freibergs (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Sarmīte Krūmiņa)
Kārlis Rozenbergs (Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola, Solvita Rozenberga, Regīna Zivtiņa)
Gunda Zvīgule (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Irina Boldaveško (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Oļegs Volkovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Strigaļova)
Elīna Drāzniece (Rudes pamatskola, Dace Kalēja)
Pēteris Dūka (Cēsu pilsētas pamatskola, Māris Šķēle)
Laima Lazdāne (Valmieras ģimnāzija, Inga Valtiņa)
Madara Paegle (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Sofija Romaņuka (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Maija Sjomkāne (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
Sanita Filatova (Vecumnieku vidusskola, Harita Nēringa)
Silvija Gaujēna (Rīgas 85.vidusskola, Ināra Jurgalāne)
Austra Irbe (Jelgavas 3.pamatskola, Antra Škinča)
Jānis Ķīvītis (Daugavpils Vienības pamatskola, Lilija Bužinska)
Anna Lielpētere (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
Artūrs Marcinkevičs (Āgenskalna ģimnāzija, Inga Riekstiņa, Ieva Ērgle)
Elīna Raģe (Jūrmalas sākumskola “Taurenītis”, Ilze Vītiņa)
Pauls Ruža (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Antonija Rudzīte)
Kristiāns Samušs (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Ēriks Šarapovs (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Renāte Bondare)
Ilga Vaļko (Siguldas 3.pamatskola, Ņina Balode)
Aleksandrs Babijs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
Uldis Boldāns (Gulbenes vidusskola, Inguna Ludborža)
Marina Dmitrijeva (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova)
Didzis Dzilna (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)
Inga Hercberga (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Antonija Rudzīte)
Kristaps Kubliņš (Ķekavas vidusskola, Zinaīda Vasiļjeva)
Monta Līsmane (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
Marta Logina (Fr.Brīvzemnieka pamatskola, Māra Kalniņa, Līga Giniborga)
Jeļena Ļapunova (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Svetlana Meža)
Laura Mozule (Balvu pamatskola, Ineta Gargurne)
Elza Murziņa (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe)
Anna Reva (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagorodnaja)
Marianna Selicka (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Dina Štubrina (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Raisa Sazone)
Rūdolfs Veinalds (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe)
Oskars Vēbers (Liepājas 1.vidusskola, Ruta Rubīna)
Pēteris Eriņš (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
Rendijs Revins (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, Ligita Ķirse)

6. klase
Liene Egle (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Baiba Gasūne (Ogres pamatskola, Vija Sleže)
Antons Gļebovs (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Vladimirs Kamišovs (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Natālija Kudesova (Rīgas 51.vidusskola, Svetlana Batalova)
Andris Skudra (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Ināra Dzērve)
Aleksandrs Trofimovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Edgars Zēmelis (Fr.Brīvzemnieka pamatskola, Iveta Garševica, Līga Giniborga)
Jurijs Astankovs (Daugavpils 9.vidusskola, Svetlana Ļevinska)
Sigita Berga (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Ilona Bloka)
Dmitrijs Fekļistovs (Daugavpils 13.vidusskola, Jeļena Kostjuķeviča)
Alīna Kuzņecova (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola, Valentīna Leonidova)
Dāvis Lukšo (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Nauris Zdanovskis (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Anna Aile (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Aija Alkajeva (Daugavpils 9.vidusskola, Alīna Mištovte)
Lauma Apšeniece (Bērzpils vidusskola, Ārija Logina)
Sabīne Atte (Liepājas 1.vidusskola, Dainis Mihailovs)
Liene Birze (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Romans Čaplinskis (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)
Jana Gorškova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Irēna Miezīte)
Andrejs Konstantinovs (Rīgas 25.vidusskola, Maija Gailīte)
Marina Krumina (Daugavpils 9.vidusskola, Svetlana Ļevinska)
Aleksandrs Lapo (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Kristīne Markuss (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Andris Mednis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Liene Putniņa (Pamatskola “Rīdze”, Iveta Birkmane)
Artjoms Rimdjonoks (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Dmitrijs Salaks (Rīgas 10.vidusskola, Jeļena Kurdjumova)
Olga Vorobjova (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Oļģerts Zaremba (Dobeles 1.vidusskola, Natālija Daņilova)
Rihards Zauers (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Ketija Žubure (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Aleksandra Beļajeva (Rīgas 13.vidusskola, Maija Samusevica)
Evija Beļaņina (Rīgas 64.vidusskola, Sandra Simanoviča)
Andris Cāns (Siguldas 3.pamatskola, Erna Liekniņa)
Mārīte Eversone (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Ilze Gailīte (Rīgas 49.vidusskola, Vita Vilka)
Valentīns Paramonovs (Rīgas 32.vidusskola, Alla Kaskeviča)
Vairis Sadovskis (Rēzeknes 1.vidusskola, Jeļena Pikuma)
Oļegs Sviderskis (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Agnese Tambaka (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Anna Urbāne (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Viktors Vladimirskis (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Irēna Miezīte)
Artūrs Zaķis (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Diāna Zvjagina (Viļānu vidusskola, Inese Lagone)
Artis Ataudziņš (Gulbenes vidusskola, Sandra Aņisimova)
Dina Beināre (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Ksenija Dimitrieva (Daugavpils 10.vidusskola, Svetlana Antoņeviča)
Andris Ķīpa (Burtnieku Ausekļa vidusskola, Marija Millere)
Kristaps Laukmanis (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Jānis Pods (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Donāts Ronis (Bauskas 1.vidusskola, Lilita Krastiņa)
Edgars Zaharāns (Vecumnieku vidusskola, Rudīte Dambeniece)
Arnolds Āriņš (Rīgas 6.vidusskola, Saiva Vilne)
Artis Luguzis (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Dārta Balode (Tukuma 2.vidusskola, Solvita Kalniņa)

7. klase
Dina Jeršova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Arīna Siņakova (Rīgas 32.vidusskola, Lilija Korovkina)
Inese Kronberga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Danaja Pavlovska (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Tatjana Petska (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Aleksandrs Bogorods (Jēkabpils 2.vidusskola, Natalija Zarkeviča)
Aleksandrs Cvetkovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Dmitrijs Čudakovs (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Artūrs Kravčenko (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
Rūdolfs Salputra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jurģis Skudra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Sofija Šudjajeva (Āgenskalna ģimnāzija, Inta Miezīte)
Vija Kalniņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Vitālijs Golovānovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidomanova)
Elizabete Zīlišķe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

8. klase
Aleksandrs Okseņuks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Anda Čaikovska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Ildze Čakāne (Gulbenes ģimnāzija, Līga Čakāne)
Konstantins Davidenko (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovskaja)
Baiba Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Marina Petrova (Rīgas 65.vidusskola, Tereza Orupe)
Miks Salmiņš (Uzvaras vidusskola, Johanna Adakovska)
Dina Zaķe (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Nikolajs Zikovs (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Aļona Aņisimova (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Jānis Bogdanovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Valdis Čeirāns (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Gundega Bicūze)
Anete Kalniņa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Jana Larionova (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Kristīne Močalova (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Uģis Reķis (Rīgas Franču licejs, Sandra Krauze)
Tatjana Somova (Puškina licejs, Tatjana Matrosova)
Marina Timošenko (Preiļu 1.pamatskola, Ilona Isajeva)
Uldis Tūters (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Renāte Vilnīte (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Vadims Žuks (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovskaja)

9. klase
Romāns Fiļipovs (Rīgas 29.vidusskola, Olga Poluškina)
Olga Ivanova (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Jeļena Jalovaja (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Dace Smeķe (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Agris Ameriks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Mesrops Avagjans (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Lidija Vecvagare)
Anna Dorošenko (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmanis, Viktors Gluhovs)
Sandra Jēkabsone (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Kārlis Krūmiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jānis Lībeks (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Lidija Vecvagare)
Kaspars Majors (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Janita Dedoveca (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Lelde Jansone (Grobiņas vidusskola, Gunta Vītola)
Vladimirs Kirilovs (Rīgas 13.vidusskola, Valentīna Česnokova)
Natālija Kostrikova (Rīgas 13.vidusskola, Alla Glazovska)
Edgars Lapiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Jānis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Rendijs Smukulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Uldis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Līva Veinberga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Līva Vilciņa (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)
Viktors Žarskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Jevgēnijs Konovalovs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Jānis Tiļugs (Valmieras ģimnāzija, Indra Caune)
Vladimirs Varežkins (Rīgas 60.vidusskola, Tamāra Smirnova)
Juris Braučs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Raitis Sondors (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Linda Solovjova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

10. klase
Gatis Bārbals (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)
Vita Bramane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Maija Balode)
Juris Cielēns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Katrīna Gatere (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Oļegs Jasinovičs (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Alekss Knoks (Pilsrundāles vidusskola, Anna Vasiļevska)
Līga Lagzdiņa (Grobiņas vidusskola, Anita Poriņa)
Santa Matule (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Pāvels Skripko (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Uļjana Tjurina (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, Olga Baluhina)
Konstantīns Oševerovs (Rīgas 10.vidusskola, Vadims Burlijs)
Kirils Afanasjevs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Dāvis Gertners (Liepājas 1.vidusskola, Mudīte Puisīte)
Sergejs Sokolovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Andris Akmentiņš (N.Draudziņas ģimnāzija, Inese Liepiņa)
Jānis Baradaks (Bauskas 1.vidusskola, Līvija Hammera)

11. klase
Pāvels Petrovs (Rīgas 92.vidusskola, Gaļina Gavrilova)
Antons Šušpans (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola, Tatjana Sildega)
Andrejs Teuss (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Olga Karjagina (Daugavpils 9.vidusskola, Alīna Mištovte)
Natālija Kozmina (Rīgas 63.vidusskola, Ļubova Avdoņina)
Ģirts Tihomirovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Eduards Brokāns (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Ināra Jermačenko)
Roberts Lapševskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Kristīne Ševčenko)
Krišjānis Nesenbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Romāns Popovs (Rīgas 21.vidusskola, Jeļena Liholipa)
Kaspars Priedols (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Kristīne Soloha (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Ilze Ziļicka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Kristīna Zeile (Ventspils 6.vidusskola, Gaļina Kitajeva)
Aivis Lisovskis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Līva Rozīte (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Edijs Rudzis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Jevgēnijs Mokans (Rīgas 74.vidusskola, Rita Zariņa)

12. klase
Ieva Braukša (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Natālija Molotkova (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Edgars Plūme (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Sergejs Trasko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Dainis Bērziņš (Ventspils 1.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Edgars Irmejs (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Jānis Ivdris (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Juta Martinova (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Vita Pētersone (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Jānis Pizičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode, Ella Detlova)
Valdis Takeris (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe)
Gatis Žogla (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem