Atklātās olimpiādes rezultāti 2004

31. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2003./2004.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Uldis Dzilna (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Vadims Loginovs (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Linda Siliņa (Grobiņas vidusskola, Anita Poriņa)
Anita Kundziņa (Preiļu 1.pamatskola, Inga Buka)
Didzis Kuzmans (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija, Antoņina Glāzere)
Gustavs Venters (Rīgas Hanzas vidusskola, Baiba Kazāka)
Aleksandrs Loptevs (Rīgas Purvciema vidusskola, Gaļina Gragovska)
Dmitrijs Veļičko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)

6. klase
Arvīds Dzelme (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Anna Buka)
Linda Vīksne (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Monta Ozoliņa (Rīgas 2.vidusskola, Agra Rupkus)

7. klase
Anna Britāla (E.Dārziņa mūzikas skola, Jolanta Zaretoka)
Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Romans Čaplinskis (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)
Mihails Deļmans (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Ieva Ozola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Mareks Harkovs (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Oļegs Sviderskis (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Mārtiņš Seilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)

8. klase
Artūrs Bačkurs (Baldones mūzikas pamatskola, Ilgmārs Eglītis)
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Kristians Stonāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

9. klase
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Kristaps Baumanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)

10. klase
Elvijs Sarkans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jeļena Jalovaja (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)

11. klase
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Aleksandrs Gehsbargs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Boriss Koltuns)
Andis Orbidāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

12. klase
Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Cīmurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Kristīne Ševčenko)
Gunta Strode (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

II vieta

5. klase
Artjoms Lipins (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Edgars Jakimovs (4.kl., Gulbenes Bērzu pamatskola, Ilze Petrovska)
Marks Zeļdes (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Andrejs Semjonovs (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Magdalēna Geka (Zvejniekciema vidusskola, Margarita Platace)
Kristīne Lapiņa (Uzvaras vidusskola, Anna Pūriņa)
Kaspars Ozols (Bauskas 1.vidusskola, Vaira Karpiča)
Edvarts Bērzs (Valmieras ģimnāzija, Gunta Ozoliņa)
Marta Britāla (E.Dārziņa mūzikas skola, Jolanta Zaretoka)
Randa Lasmane (Olaines 1.vidusskola, Ilona Ivanova)
Vitālijs Seržans (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Dzintra Lazda)
Nikija Spaliņa (Rīgas 64.vidusskola, Dace Reknere)
Santa Strupule (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Agita Tijāre (Rīgas 47.vidusskola, Kristīne Simanovska)
Kristīne Treija (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Andris Vasiļevskis (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Andris Zieds (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Jevgēnija Žigisova (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

6. klase
Artjoms Medvedevs (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Edmunds Cepurītis (Cēsu pilsētas pamatskola, Māris Šķēle)
Juris Venčels (Jēkabpils pamatskola, Ilze Eglīte)
Anastasija Ivanova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Irēna Fjodorova (Rīgas 61.vidusskola, Tatjana Karpova)
Jevgēnijs Kločāns (Jelgavas 2.pamatskola, Jeļena Čerkasova)
Viktorija Paperovska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs)
Normunds Vilciņš (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Anna Buka)
Mārtiņš Kalnietis (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Elvijs Zālītis (M.Brimmerbergas Pļaviņu vidusskola, Ira Ņikiforova)
Ivars Zubkāns (K.Videnieka Rīgas 77.vidusskola, Ina Kublinska)

7. klase
Dmitrijs Laptevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Vera Širokova)
Anastasija Oļeiņika (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Sandra Rubule)
Viktors Atrohovs (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Edvards Grasis (Cēsu pilsētas pamatskola, Litgita Neimane)
Igors Mihailovs (Rīgas 51.vidusskola, Tatjana Sivačova)
Jūlija Abejeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode, Vita Brakovska)
Andris Cāns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Nauris Zdanovskis (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Kotryna Bloznelytė (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Kalvis Gruduls (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)
Staņislavs Filatovs (Jelgavas 2.pamatskola, Jeļena Čerkasova)
Krišjānis Jurdžs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Klāvs Kivlenieks (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Zane Ozoliņa (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Jevgēnijs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)

8. klase
Alise Buligina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Zane Liepiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Vitālijs Kravčinskis (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
Kārlis Olle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Dainis Tillers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Inese Kronberga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Elīna Locāne (Gulbenes ģimnāzija, Linda Jankava)
Inga Brice (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Georgs Vardanjans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Kaiva Bērziņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Nadežda Somova (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Roberts Krastiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Sergejs Pals (Rīgas 51.vidusskola, Svetlana Batalova)
Dmitrijs Timofejevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Aleksejs Fomins (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)

9. klase
Vladimirs Murevičs (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane-Krūmiņa)
Olga Bugajenko (Rīgas 40.vidusskola, Nelli Kozļenko, Viktors Gluhovs)
Kalvis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Madars Virza (Valmieras ģimnāzija, Edīte Būmane)
Marina Petrova (Rīgas 65.vidusskola, Terēza Orupe)
Vitālijs Ševčenko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Vents Valle (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Upeniece, Ņina Juste, Aivars Ančupāns)
Viesturs Šints (Dobeles Valsts ģimnāzija, Gundega Bicūze, Aija Groza)

10. klase
Antons Ņižņiks (Rīgas 46.vidusskola, Zinaīda Dredžele)
Jānis Rimicāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Līga Upeniece (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Inese Boikova (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans, Viktors Gluhovs)
Sofija Gilbuha (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans, Viktors Gluhovs)
Sandra Jēkabsone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Mārtiņš Jukna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Andrejs Sabanskis (Preiļu Valsts ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Kristīne Erta (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Arturs Sengiļejevs (Daugavpils 9.vidusskola, Svetlana Ļevinska)
Mārtiņš Spriņģis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)

11. klase
Taisija Šantare (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Maksims Arzamasovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Lauma Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Juris Ulmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jānis Timošenko (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Pāvels Skripko (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Mārtiņš Lorencs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jurijs Zaičenko (Daugavpils 3.vidusskola, Ludmila Koha)
Kirils Afanasjevs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)

12. klase
Antons Šušpans (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola, Tatjana Sildega)
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)

III vieta

5. klase
Andris Locāns (3.kl., Gulbenes Bērzu pamatskola, Dace Freimane, Astrīda Grandāne)
Reinis Vilciņš (4.kl., Engures vidusskola, Jānis Vilciņš, Līga Bulgača)
Ralfs Buks (Grobiņas vidusskola, Gunta Vītola)
Alise Čurkste (Rīgas 62.vidusskola, Ilze Plūme)
Arnis Katkevičs (Rīgas Doma kora skola, Vita Virza)
Līva Lāce (Āgenskalna sākumsskola, Dace Celiņa)
Laura Aizkalniete (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Mārtiņš Akermanis (Dobeles Kristīgā pamatskola, Gita Langenfelde)
Polina Arbuzova (Rīgas Herdera vidusskola, Ludmila Ponomarjova)
Līga Dāce (Dobeles 1.vidusskola, Sandra Tabore)
Aija Gedroica (Daugavpils 10.vidusskola, Olga Snitko)
Ivars Getiņš (Liepājas 15.vidusskola, Sandra Šulme)
Agris Mucenieks (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Sarmīte Krūmiņa, Simons Mucenieks)
Ruta Pētersone (Rīgas 3.vidusskola, Alīna Miķe)
Toms Pūliņš (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Sarmīte Krūmiņa)
Kristīne Senkāne (Rīgas Hanzas vidusskola, Baiba Kazāka)
Uldis Zunda (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
Vita Budencova (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Valters Kalnačs (Valmieras ģimnāzija, Gunta Ozoliņa)
Sandra Milta (Līvānu 1.vidusskola, Marija Raginska)
Oskars Ozers (Tukuma 2.pamatskola, Ineta Mežniece)
Laila Plakane (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Dāvis Sārmiņš (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Vita Štokmane (Rīgas 62.vidusskola, Ilze Plūme)
Didzis Berenis (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Dzintra Lazda)
Madara Bidiņa (Jūrmalas sākumskola “Taurenītis”, Ilze Vītiņa)
Marianna Birzniece (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Reinis Elksnis (Rīgas 3.vidusskola, Alīna Miķe)
Kārlis Kokorevičs (Rīgas 64.vidusskola, Diāna Ruļuka)
Inga Liepiņa (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Ksenija Popova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Arta Šokolaite (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.)
Beāte Ušerovska (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
Karīna Veklenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Alevtīna Aņiščenko)

6. klase
Elīna Millere (Bauskas 1.vidusskola, Anna Ābola)
Jānis Aleksāns (Rīgas 94.vidusskola, Inguna Sniķersproģe)
Patriks Bartaševičs (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Vitālijs Bukovskis (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagorodnaja)
Daniels Kaļendarjovs (Rīgas 46.vidusskola, Olga Treimane)
Jevgēnijs Lavrivjaņecs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha, Lidija Revzina)
Deniss Paltovs (Rīgas 13.vidusskola, Alla Glazovska)
Valdis Āboltiņš (Valmieras Viestura vidusskola, Anda Rebinka)
Jūlija Juzefoviča (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Jānis Ķīvītis (Daugavpils Vienības pamatskola, Lilija Bužinska)
Vitālijs Gagunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Anna Reva (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagorodnaja)
Rendijs Revins (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, Ligita Ķirse)
Filips Beļajevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Vera Širokova)
Ramona Cunska (Smiltenes ģimnāzija, Lūcija Pīterniece, Aija Cunska)
Aleksandrs Pavļuks (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagorodnaja)
Maija Sjomkāne (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Deniss Žuridovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Alla Proščenko)
Pāvels Fiļipovs (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Zane Rulle (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)

7. klase
Rolands Bogdanovičs (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)
Natālija Jekimova (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Maksims Komars (Daugavpils 13.vidusskola, Anna Sambure)
Eva Mauriņa (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Irīna Mihejeva (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Elīna Zelča (Balvu pilsētas ģimnāzija, Anita Kamendere)
Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Eduards Golubevs (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Igors Ivanovs (Rīgas 51.vidusskola, Tatjana Sivačova)
Vlada Polovinska (Tukuma 3.vidusskola, Tatjana Zaharenko)
Elīna Babre (Dagdas vidusskola, Gaida Augustova)
Dina Beināre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jeļena Jakubovska (Daugavpils 9.vidusskola, Alīna Mištovte)
Kristīne Ratkēviča (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Vitālijs Samoļins (Jelgavas 2.pamatskola, Jeļena Čerkasova)
Ketija Žubure (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jānis Barkovskis (Jēkabpils 3.vidusskola, Silvija Baire)
Aleksandrs Kiseļovs (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Eduards Timofejevs (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)

8. klase
Sergejs Andrejevs (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Deniss Detkovs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Mārtiņš Pudāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Vladimirs Antropovs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Dina Jeršova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova, Staņislavs Didičs)
Danaja Pavlovska (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Kalvis Alps (Vecumnieku vidusskola, Ija Poriete)
Viktors Filatovs (Vecumnieku vidusskola, Ija Poriete)
Olga Golubčikova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Tamāra Beridze (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Mikus Krastiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Jurijs Nikolajevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)

9. klase
Nikita Ņičipurovs (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola, Irina Raguļina)
Aleksandrs Okseņuks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Uldis Tūters (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Aleksejs Abramovs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Irēna Miezīte)
Agnis Āriņš (Rīgas 6.vidusskola, Māra Pinka)
Līga Beķere (Rīgas Hanzas vidusskola, Marta Erģe)
Laima Bušaite (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane-Krūmiņa)
Kristaps Dambergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Pāvels Jerjomins (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Mihails Strašuns (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irēna Korkonosova)
Līga Kokoreviča (Jelgavas 1.ģimnāzija, Biruta Sakne)
Rūdolfs Pumpurs (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)

10. klase
Irina Beinaroviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Marina Makrecka (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Pēteris Šķēls (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Romāns Jemeļjanovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Jānis Lībeks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jekaterina Mosjakina (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Sergejs Musatovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Dainis Kaldre (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska)
Jurijs Savčuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Elīna Vilde (Gulbenes ģimnāzija, Margarita Češļa)
Ivans Kiseļovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Signe Kušnere (Gulbenes ģimnāzija, Margarita Češļa)
Aigars Larionovs (N.Draudziņas ģimnāzija, Maira Tuklere)
Anna Ļebedeva (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Lidija Mirošņikova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Agata Scibor-Gurkovska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

11. klase
Sindijs Anspoks (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Rūdolfs Bundulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Aleksandrs Tarvids (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Iraids (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Mārtiņš Junkurēns (Bauskas 1.vidusskola, Līvija Hammera)
Olga Salova (Rīgas 32.vidusskola, Tamara Fedotova)
Kaspars Balodis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Normunds Ermansons (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Mārtiņš Grosens (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Sergejs Sokolovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Baiba Auzāne (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Juris Cielēns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Vasilijs Žiļajevs (Rīgas 10.vidusskola, Vadims Burlijs)

12. klase
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs)
Pāvels Andrejevs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs)
Jevgēnijs Baranovs (Daugavpils 10.vidusskola, Tamāra Šostaka)
Rūdolfs Opmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Kristīne Ševčenko)
Andrejs Teuss (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

Atzinība

5. klase
Andrejs Lukjanovs (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Aleksejs Starodubcevs (4.kl., Jēkabpils 2.vidusskola, Zinaīda Lizunova)
Linda Ārende (Tukuma 2.pamatskola, Līga Stempere)
Didzis Gorbenko (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Helga Gūtmane (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Sindija Bleidele)
Juris Nīmants (Sikšņu pamatskola (Alūksnes raj.)
Vladislavs Antoņuks (Rīgas 92.vidusskola, Valentīna Bačurina)
Valdis Auniņš (Valmieras Viestura vidusskola, Iveta Jurka)
Viktors Borisovskis (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Lelde Fjodorova (Cesvaines vidusskola, Sarmīte Lukša)
Ēriks Gopaks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Alevtīna Aņiščenko)
Māra Katkovska (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Marta Lapiņa (Jūrmalas sākumskola “Taurenītis”, Ilze Vītiņa)
Irina Lipa (Olaines 1.vidusskola, Ilona Ivanova)
Artūrs Olups (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
Aleksandrs Šidlovskis (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Liene Ancīte (Rīgas Hanzas vidusskola, Baiba Kazāka)
Guna Balbārde (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.)
Sergejs Baloņuškovs (Rīgas 34.vidusskola, Tatjana Ščogoļeva)
Baiba Batņa (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Valentīna Abricka)
Vladislavs Čugunovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Liene Drevinska (Cēsu pilsētas pamatskola, Linda Villa)
Jānis Lapiņš (Rīgas 64.vidusskola, Dace Reknere)
Daina Luksa (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Sindija Bleidele)
Ilona Pavra (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
Kristaps Roze (Tukuma 2.pamatskola, Līga Stempere)
Maksims Savčuks (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Miks Šmaukstelis (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Jeļena Vasiļjeva (Brocēnu vidusskola, Gaļina Zabarovska)
Edgars Šudjajevs (Āgenskalna sākumsskola, Dace Celiņa)
Karīna Nurgalijeva (Daugavpils 5.pamatskola, Fatima Broka)

6. klase
Ričards Brencis (Rīgas 34.vidusskola, Marina Vasina)
Ieva Danovska (Vecumnieku vidusskola, Harita Nēringa)
Ilze Jēgere (Rīgas 2.vidusskola, Agra Rupkus)
Jānis Mārks (Madonas pilsētas 1.vidusskola, Ingrīda Grudule)
Vitālijs Sarāns (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Alla Proščenko)
Oļegs Trundajevs (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)
Uģis Balmaks (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Pēteris Eriņš (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
Aleksandrs Kļimenko (Rīgas 84.vidusskola, Laima Stāmure)
Santa Kratule (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs)
Ēvalds Matusevičs (Jūrmalas sākumskola “Taurenītis”, Ilze Vītiņa)
Reinis Šumskis (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Līga Strauss)
Oļegs Ošmjans (Rīgas 51.vidusskola, Svetlana Batalova, Jeļena Hazova)
Dace Sūna (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
Anita Zagorska (Ogres pamatskola, Daila Živuļina)
Didzis Dzilna (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)
Lauma Klintsone (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Dagmāra Leja (Smiltenes ģimnāzija, Edgars Mežinskis)
Jurijs Petrovs (Rīgas 65.vidusskola, Terēza Orupe)
Madara Rotberga (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Alīna Annajeva (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Zainaba Balabaja)
Edgars Apsītis (Rīgas 33.vidusskola, Anna Strucka)
Gunta Bambāne (Daugavpils Vienības pamatskola, Olga Novicka, Lilija Bužinska)
Jānis Eglītis (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Baiba Jukāme (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Krišjānis Kļava (Ikšķiles vidusskola, Tatjana Kaskeviča)
Anna Lielpētere (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Bruno Pule (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
Guna Sakaine (Olaines 1.vidusskola, Kārlis Zalpēters)
Jurijs Sivickis (Daugavpils 13.vidusskola, Ludmila Kozlova)
Gunārs Skangals (Salaspils 1.vidusskola, Zanda Nelsone)
Viktorija Tarasenko (Rīgas 32.vidusskola, Tamāra Fedotova)
Modris Vekmanis (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Anna Buka)
Jānis Vilciņš (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš, Skaidrīte Vilciņa)
Zane Zaķe (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Gunda Zvīgule (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Jānis Bautra (E.Dārziņa mūzikas skola, Laila Kampe)
Pēteris Dūka (Cēsu pilsētas pamatskola, Māris Šķēle)
Laura Garā (Siguldas 3.pamatskola, Erna Liekniņa)
Valdis Girgždis (Gārsenes pamatskola, Valentīna Dambīte)
Alīna Gutoviča (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, Daiga Sirmoviča, Sigita Meļķe)
Naura Kikuste (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Laima Lazdāne (Valmieras ģimnāzija, Inga Valtiņa)
Raimonds Muižarājs (Aizputes vidusskola, Daiga Tīmane)
Madara Paegle (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Alīna Serdjukova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs)
Jūlija Šilina (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Alla Proščenko)
Dina Štubrina (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Raisa Sazone)

7. klase
Helmuts Caune (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Katrīna Čonka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Elīna Gailīte (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Artūrs Kosnarevičs (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Ilze Logina (Balvu pilsētas ģimnāzija, Anita Kamendere)
Aigars Mačiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Ivans Sapožņikovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Artis Zomerfelds (Liepājas 1.vidusskola, Dainis Mihailovs)
Kristīne Čukure (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Kristaps Dārgais (Jumpravas vidusskola, Aivars Rags)
Didzis Dzvinko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Teodors Eglītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Oļegs Jonelis (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Elīna Faļkenšteina, Aleksandra Kostjukovska)
Katrīna Kanepone (Rīgas 2.vidusskola, Valdis Jēkabsons)
Kristīne Kazaka (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Mārtiņš Līdacis (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
Vadims Pikarevskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Paulīna Romanovska (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)
Mārtiņš Sīlis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Līga Dreijalte (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Grigorijs Golubs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Vera Širokova)
Aleksandrs Gurčenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Vera Širokova)
Anastasija Janoviča (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Dominika Ļebedeva (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Strigaļova)
Konstantīns Ļihačovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Donāts Ronis (Bauskas 1.vidusskola, Janīna Leja)
Jānis Rudītis (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Ilona Bloka)
Laura Segliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Zane Šteinberga (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Reinis Šulcs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Kaspars Bozis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Jānis Broņka (Jaunsilavas pamatskola, Gunta Švirksta)
Andris Ivanovs (Brocēnu vidusskola, Vineta Mielava)
Romans Ivanovs (Preiļu 2.vidusskola, Tatjana Svetlova)
Vladimirs Kamišovs (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Justīne Kikina (Rīgas Hanzas vidusskola, Baiba Kazāka)
Lelde Leoke (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Deniss Maskaļenko (Jaunogres vidusskola, Irina Jeduša)
Andris Mednis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Elīna Radionova (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Brigita Rusakova)
Madara Viļuma (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)
Sigita Berga (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Ilona Bloka)
Renāte Grundberga (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Roksana Kiršina (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Anna Kukšinova (Daugavpils 3.vidusskola, Ludmila Koha)
Mārtiņš Otikovs (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Liene Ozola (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Dmitrijs Salaks (Rīgas 10.vidusskola, Jeļena Kurdjumova)
Marija Ševčenko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Antons Tkačenko (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)
Justs Zariņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)

8. klase
Una Alksne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Jānis Jaunžeikars (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Kristīne Osipova (Rīgas 51.vidusskola, Svetlana Batalova)
Iļja Deifts (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
Vija Kalniņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Vitālijs Terentjevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgēnija Ruhmane)
Mārtiņš Līdaks (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Inese Miķelsone, Imants Strazdiņš)
Juris Poļevskis (Ogres ģimnāzija, Rasma Ločmele)
Kristaps Rudzis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Oskars Sarbantovičs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka, Aija Groza)
Kristīne Tijāre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Baiba Drēgere (Zvejniekciema vidusskola, Margarita Platace)
Hedijs Millers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Romāns Ņeverovs (Brocēnu vidusskola, Gaļina Zabarovska)
Auseklis Paegle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Konstantīns Paturskis (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Edgars Simanovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

9. klase
Valdis Čeirāns (Dobeles Valsts ģimnāzija, Gundega Bicūze, Aija Groza)
Paula Kokare (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Andrejs Rudzītis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Marina Guseva)
Anna Ščur (Rīgas 94.vidusskola, Ilze Baumane)
Andrejs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Nikolajs Zikovs (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Baiba Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Vadims Kairišs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Marina Guseva)
Lauma Kaļeiņikova (Ogres ģimnāzija, Rasma Ločmele)
Tomass Kuprējevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Tatjana Somova (Puškina licejs, Tatjana Matrosova)
Irina Alutina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Marina Guseva)
Kārlis Bērziņš (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Andris Egle (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Aelita Tarvide)
Gints Kučinskis (Valmieras ģimnāzija, Edīte Būmane)
Agnese Pastare (Ogres ģimnāzija, Rasma Ločmele)
Baiba Pudāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Alise Šulce (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Lauma Veisa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Gļebs Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Marina Guseva)
Dmitrijs Skripņiks (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irēna Korkonosova)

10. klase
Ritvars Rundzāns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Dana Stepe (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
Deniss Bebrišs (Jelgavas 5.vidusskola, Ludmila Saharniha)
Agris Dūmiņš (Smiltenes ģimnāzija, Dzidra Briede)
Aleksandrs Levins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ninele Koposova)
Sandra Pozņaka (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Aina Vanaga)
Jānis Vaitkevics (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma, Aija Groza)
Janita Dedoveca (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Kristaps Ermanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Kalvis Kalniņš (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Santa Kalva (Smiltenes ģimnāzija, Dzidra Briede)
Natālija Kostrikova (Rīgas 13.vidusskola, Alla Glazovska)
Arvis Tilgalis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Andris Žogots (Nautrēnu vidusskola, Ināra Gleizde)
Pāvels Jakubovs (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktorija Požiļenko)
Līva Medne (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ilze France)
Katrīna Paikena (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Anete Raslava (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Kirils Zinovjevs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)

11. klase
Līga Brūvele (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ilze Cakule (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Artūrs Kaņepājs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Līga Lagzdiņa (Grobiņas vidusskola, Anita Poriņa)
Kristaps Svīķis (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Sergejs Kiseļs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jeļena Azareviča)
Aleksandra Malašonoka (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Irēna Tuleiko (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Renārs Freidensons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ņikita Golovins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Maija Papiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jānis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Jānis Ļoļāns)
Diāna Čaplinska (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Vitālijs Jasčišens (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Antons Jeļkins (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Ināra Liepiņa (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Aina Vanaga)
Anastasija Tetereva (Rīgas 10.vidusskola, Vadims Burlijs)
Aisma Vītiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

12. klase
Vadims Geža (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ilze France)
Arkādijs Leskovskis (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Ināra Jermačenko, Alla Semjonova)
Natālija Kozmina (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Jeļena Kozmina)
Artūrs Staseļūns (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs)
Anna Varežkina (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Imants Kaktabulis (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Lauris Kalniņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Svetlana Semeščenko (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova)
Mihails Simvulidi (Rīgas 88.vidusskola, Jeļena Kovaļčuka)
Aleksandrs Orlovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Ināra Jermačenko, Alla Semjonova)
Jānis Skrastiņš (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Ilze Ziļicka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem