Atklātās olimpiādes rezultāti 2005

32. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2004./2005.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Elīna Meļkova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Jūlija Astratova (Daugavpils 16.vidusskola, Regīna Urbanoviča)
Artis Grāvelsiņš (Limbažu 3.vidusskola, Solvita Rozenberga)
Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Agnese Ķerubiņa (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Anna Buka)

6. klase
Marta Britāla (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Zaretoka)
Valters Negribs (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane-Krūmiņa)
Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Edgars Rumkovskis (Rīgas Ziepniekkalna sākumskola, Sarmīte Štrauha)
Jevgēnija Aksjonova (Rīgas 60.vidusskola, Tamāra Smirnova)
Artjoms Faļtins (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Matrosova)
Arnis Katkevičs (Rīgas Doma kora skola, Vita Virza)

7. klase
Oļegs Ošmjans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

8. klase
Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova, Staņislavs Didičs)
Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)
Dina Beināre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Ieva Ozola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Ketija Žubure (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

9. klase
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

10. klase
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Andrejs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)

11. klase
Elvijs Sarkans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Sergejs Beļajevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Antons Ņižņiks (Rīgas 46.vidusskola, Zinaīda Dredžele)

12. klase
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

II vieta

5. klase
Magdalēna Geka (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
Maksims Sokolovs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Sergejs Ivanovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevgēnija Staceviča)
Andrejs Lukjanovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Ilze Ošiņa (Rīgas 62.vidusskola, Anna Veļecka)
Arnolds Eizenšmits (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Marina Siņavska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Anna Beļeviča (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)

6. klase
Uldis Dzilna (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Anita Kundziņa (Preiļu 1.pamatskola, Inga Buka)
Laila Plakane (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Didzis Kuzmans (Vecpiebalgas vidusskola, Antoņina Glāzere)
Sabīne Vandāna (Valmieras pamatskola, Gunta Lāce)
Valdis Ādamsons (Rīgas 47.vidusskola, Irēna Trepša)
Ilona Pavra (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
Reinis Elksnis (Rīgas 3.vidusskola, Alīna Miķe)
Māra Bondare (Balvu pamatskola, Ineta Gargurne)
Janita Buroņenko (Daugavpils 3.vidusskola, Natālija Petrova)
Ēriks Gopaks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Alevtīna Aņiščenko)
Artūrs Olups (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
Santa Strupule (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Agita Tijāre (Rīgas 47.vidusskola, Kristīne Simanovska)
Uldis Zunda (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)

7. klase
Jekaterina Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Ksenija Ošmjana (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Stepanova)
Arvīds Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Monta Ozoliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Juris Ķibilds (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Inga Sakoviča (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Ēvalds Matusēvičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Gunta Bambāne (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Nellija Borisova)
Pēteris Dūka (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Edgars Oļehnovičs (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)

8. klase
Kotryna Bloznelytė (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Rolands Bogdanovičs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Jānis Rudītis (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Ilona Bloka)
Edvards Grasis (Cēsu pilsētas pamatskola, Litgita Neimane)
Aleksandrs Korovins (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Ieva Nāgele (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska, Maija Balode)
Grigorijs Žuikovs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Reinis Detlavs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Sigita Berga (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Ilona Bloka)
Antons Gļebovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

9. klase
Elīna Locāne (Gulbenes ģimnāzija, Linda Jankava)
Anna Jansone (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Ingūna Jablonska, Velta Neiberga)
Nadežda Somova (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)

10. klase
Rihards Grasis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Vents Valle (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)
Agnis Āriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Ņikita Ņičipurovs (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Nenona Kalēja)
Marina Timošenko (Preiļu Valsts ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Gļebs Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Vladimirs Murevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Madars Virza (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)

11. klase
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Pēteris Šķēls (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Inesa Boikova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jeļena Jalovaja (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Iveta Zarāne)
Aleksandrs Vasiļjevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Jānis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Arturs Sengiļejevs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)

12. klase
Mārtiņš Kālis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Andis Orbidāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Rūdolfs Bundulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

III vieta

5. klase
Konstantīns Franckevičs (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Valentīns Lavrinovičs (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Kalvis Kalniņš (Liepājas 1.vidusskola, Dainis Mihailovs)
Elīna Kokenberga (Valmieras pamatskola, Edīte Būmane)
Santa Ratnika (Cēsu pilsētas pamatskola, Sandra Logina)
Aleksandra Kozlova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Jekaterina Sarmanova (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Zaretoka)
Voldemārs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Ēriks Friško (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Andris Šnipkis (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.)
Irina Kovaļova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Ivans Tabernakulovs (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, Lidija Kaļiņina)
Jevgēnijs Tihonovs (Rēzeknes 2.vidusskola, Rita Romāne)
Roberts Tomme (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
Santana Voinikeviča (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Kristīne Boldaveška (Rīgas Purvciema vidusskola, Vera Aleksandrova)
Kristiāna Bruzgule (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Kristiāns Čerņevičs (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Margita Rudzone)
Mārtiņš Frīdenbergs (Ogresgala pamatskola, Vera Krilovska)
Oļegs Ribakovs (Rīgas 40.vidusskola, Nelli Kozļenko)
Henrijs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Dmitrijs Spružs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)

6. klase
Ralfs Buks (Grobiņas vidusskola, Gunta Vītola)
Intars Kožuškevičs (Balvu pamatskola, Māra Pimanova)
Guntars Ķiecis (Rīgas 94.vidusskola, Inga Aurmane)
Matīss Stunda (Rīgas 64.vidusskola, Diāna Ruļuka)
Pēteris Šešo (Rīgas 3.vidusskola, Alīna Miķe)
Georgijs Šigivals (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Jeļena Vasiļjeva (Brocēnu vidusskola, Gaļina Zabarovska)
Sigita Žīgure (Alūksnes pilsētas sākumskola, Anna Koliste)
Helvijs Baltgailis (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Dita Daugule (Valmieras pamatskola, Gunta Lāce)
Laura Dronka (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
Nataļja Kisuļenko (Rīgas 63.vidusskola, Jeļena Mihailova)
Kaspars Ozols (Bauskas 1.vidusskola, Vaira Karpiča)
Renāta Panasjuka (Daugavpils 10.vidusskola, Olga Snitko)
Ilze Raudzēna (Cēsu pilsētas pamatskola, Linda Villa)
Gints Rausis (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Aija Gedroica (Daugavpils 10.vidusskola, Olga Snitko)
Agnese Lagzda (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Elva Latiša (Ogres pamatskola, Daila Živuļina)
Aleksandrs Šidlovskis (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)

7. klase
Kristaps Kazaks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Jevgeņijs Kločans (Jelgavas 2.pamatskola, Jeļena Čerkasova)
Normunds Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Anastasija Gaidele (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Jūlija Juzefoviča (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Elīna Skuja (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Linda Vīksne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Laura Avena (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Zane Rulle (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Linda Stepaņuka (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)
Jānis Aleksāns (Rīgas 94.vidusskola, Inguna Sniķersproģe)
Anete Bērtule (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Aiva Leimonte (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Beāte Tūtere (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Jānis Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Sanita Filatova (Vecumnieku vidusskola, Rudīte Dambeniece)
Maksims Gladkovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Reinis Martinsons (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Vitālijs Sarāns (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Alla Proščenko)
Artūrs Tols (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Juris Venčels (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne)
Aleksejs Voroncovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)

8. klase
Raivis Blaumanis (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Romans Žuks (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska, Elīna Faļkenšteina)
Ilze Desaine (Viļānu vidusskola, Inese Lagone)
Eduards Golubevs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Katrīna Kanepone (Rīgas 2.vidusskola, Valdis Jēkabsons)
Aleksandrs Kiseļovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Nadežda Kuzmina (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Konstantīns Ļihačovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Andris Mednis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Aija Murāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska, Maija Balode)
Mārtiņš Otikovs (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Mārtiņš Seilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Jūlija Abejeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska, Maija Balode)
Kalvis Gruduls (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Artūrs Kosnarevičs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Katrīna Rutka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska, Maija Balode)
Ivans Sapožņikovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

9. klase
Alise Buligina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Aleksejs Fomins (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Kārlis Znotiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Vitālijs Kravčinskis (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
Zane Liepiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Maksims Prokopišins (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Edgars Simanovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Artūrs Bačkurs (Baldones mūzikas pamatskola, Ilgmārs Eglītis)
Sintija Šauriņa (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)

10. klase
Georgs Gorjanovs (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, Valentīna Zaļeska)
Elga Ivdre (Preiļu Valsts ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Ernests Jenavs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Eleonora Kapšule (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Anna Murkina (Daugavpils 13.vidusskola, Aleksandrs Borisjonoks)
Kristīna Parfenoviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Ināra Jermačenko, Alīcija Semjonova)
Mārtiņš Puriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Jānis Šīrs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Alise Šulce (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Sintija Upmane (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe, Aivars Bērziņš)
Mārtiņš Vaivars (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Edgars Čurkste (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Vadims Fjodorovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova)
Diāna Jaunžeikare (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Pāvels Jerjomins (Rīgas 13.vidusskola, Aīda Koroļova)
Evita Norkuse (Liepājas 1.vidusskola, Baiba Bērztīse, Helvijs Valcis)
Vitālijs Siļvestrovs (Rīgas 13.vidusskola, Aīda Koroļova)
Aivars Štrauss (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Roberts Švēde (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Jānis Bergs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Andris Egle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Andrejs Rudzītis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Dina Zaķe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Nikolajs Zikovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

11. klase
Katrīna Paikena (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Agnese Salputra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jurijs Savčuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Māris Zinbergs (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)
Mārtiņš Jukna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Aleksandrs Levins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nineļa Koposova)
Jānis Vaitkevics (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma, Aivars Bērziņš)
Ivans Kiseļovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)

12. klase
Taisija Šantare (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Aisma Vītiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Roberts Mišūrovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ilze Šrādere (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose, Dace Lāce)
Juris Cielēns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Lauma Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Armands Zeipiņš (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma, Aivars Bērziņš)

Atzinība

5. klase
Alīna Govoruhina (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Anna Grizāne (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Dmitrijs Masļakovs (4.klase; Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Marija Ņikitina (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Karīna Beridze (Daugavpils 5.pamatskola, Alla Rjaguzova)
Antra Dzērve (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Raisa Skrimble)
Oļegs Jeremejevs (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Dmitrijs Kaļdi (Jelgavas 5.vidusskola, Natela Seļiščeva)
Artjoms Krivčenko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Normunds Orlauskas (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Jevgenijs Semjonovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevgēnija Staceviča)
Maksimilians Verbickis (Rīgas Herdera vidusskola, Olga Gavriļenko)
Jūlija Frolova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Anna Ivanova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Pēteris Mauriņš (Cēsu pilsētas pamatskola, Sandra Logina)
Anna Stanka (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Irēna Stāmure)
Uvis Strauss (Tukuma 2.vidusskola, Valda Rācenāja)
Aleksandra Truseviča (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Maira Vasiļevska (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Elita Rītere)
Baiba Bērziņa (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Ginta Boze (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, Laine Ūdre)
Mārtiņš Švalkovskis (Siguldas 3.pamatskola, Ņina Balode)
Alīna Vasiļevska (Rīgas Universālā vidusskola, Nataļja Krievāne)

6. klase
Edvarts Bērzs (Valmieras pamatskola, Gunta Lāce)
Eduards Čemiss (Rīgas 34.vidusskola, Natālija Mironova)
Mārtiņš Mačuks (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
Elīna Pētersone (Rīgas 3.vidusskola, Alīna Miķe)
Andrejs Semjonovs (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Konstantīns Starovoitovs (Rīgas Herdera vidusskola, Zinaida Antonova)
Dmitrijs Šandarinovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Andris Auziņš (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Edgars Ermansons (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
Aleksandrs Loptevs (Rīgas Purvciema vidusskola, Gaļina Gragovska)
Linda Siliņa (Grobiņas vidusskola, Ilze Kāle)
Viktors Borisovskis (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Vita Budencova (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Didzis Gorbenko (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Jūlija Iļjina (Daugavpils 10.vidusskola, Olga Snitko)
Anastasija Kuzņecova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Germans Lapsa (Rīgas 80.vidusskola, Tamāra Ņevska)
Igors Ļebedevs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Sandra Milta (Līvānu 1.vidusskola, Marija Raginska)
Romāns Safonovs (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska)
Anastasija Sologuba (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Nikija Spaliņa (Rīgas 64.vidusskola, Dace Reknere)
Jānis Šatrovskis (Vecpiebalgas vidusskola, Antoņina Glāzere)
Madara Zukule (Rīgas Ziepniekkalna sākumskola, Sarmīte Štrauha)
Jevgēnija Žiģisova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Mikus Blumfelds (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Laura Cinkuse (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Juta Jukāma (Valmieras pamatskola, Gunta Lāce)
Māra Katkovska (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Roberts Kerno (Rīgas 74.vidusskola, Gaļina Larina)
Rūdolfs Kļaviņš (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Kristīne Kornejeva (Rīgas 74.vidusskola, Gaļina Larina)
Emīls Krustiņš (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Kristīne Lapiņa (Uzvaras vidusskola, Anna Pūriņa)
Džoija Pastore (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Elīza Pumpure (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)
Helvijs Savickis (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Vita Štokmane (Rīgas 62.vidusskola, Anna Veļecka)

7. klase
Liene Apsalone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Uģis Balmaks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Mārtiņš Doniņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Artūrs Janičevs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
Artūrs Kanders (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Lauma Klintsone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Romans Kļemanskis (Daugavpils 16.vidusskola, Alina Boļeiko)
Jeļena Kuzmina (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Jevgēnijs Lavrivjaņecs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Jānis Mārks (Madonas Valsts ģimnāzija, Anita Vabule)
Artjoms Medvedevs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Līna Pētersone (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane-Krūmiņa)
Reinis Šumskis (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Līga Strausa)
Ivars Zubkāns (K.Videnieka Rīgas 77.vidusskola, Ina Kublinska)
Deniss Žuridovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Alla Proščenko)
Jeļena Baranovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Roberts Bluķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Jānis Eglītis (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Jurijs Sivickis (Daugavpils 13.vidusskola, Ludmila Kozlova)
Artis Vaselāns (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Vladislavs Korotkovs (Rīgas 13.vidusskola, Alla Glazovska)
Alvis Kundziņš (Rīgas 94.vidusskola, Inguna Sniķersproģe)
Kalvis Lauskis (Rīgas Komercģimnāzija, Edgars Drelnieks)
Baiba Logina (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Agris Suveizda (Ogres 1.vidusskola, Inta Laicāne)
Dina Štubrina (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Jeļena Kozmina)
Pāvels Trebuhins (Rīgas 65.vidusskola, Terēza Orupe)
Pēteris Eriņš (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Laura Garā (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Māra Knāķe (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Irina Ņikitina (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Jurijs Petrovs (Rīgas 65.vidusskola, Terēza Orupe)
Dāvis Poliņš (Gulbenes ģimnāzija, Linda Jankava)
Sofija Romaņuka (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Elēna Žubure (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

8. klase
Iļja Bartošs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevgēnija Staceviča)
Kristīne Beļesova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne, Regīna Simanovska)
Andris Cāns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Dmitrijs Laptevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevgēnija Staceviča)
Mārcis Melgalvis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Vairis Sadovskis (Rēzeknes 1.vidusskola, Jeļena Pikuma)
Sandis Sukurs (Gulbenes ģimnāzija, Līga Čakāne)
Marija Ševčenko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Roberts Šteins (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Anna Britāla (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Zaretoka)
Jānis Broņka (Jaunsilavas pamatskola, Gunta Švirksta)
Helmuts Caune (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Mihails Deļmans (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Elīna Gailīte (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Karina Gromilova (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Oļegs Jonelis (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Elīna Faļkenšteina, Aleksandra Kostjukovska)
Paulīna Romanovska (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)
Liene Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka)
Dans Stepaņenko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Nauris Zdanovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Edgars Grīnbergs (Engures vidusskola, Mārīte Bērziņa)
Kristaps Ozoliņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Vlada Polovinska (Tukuma 3.vidusskola, Tatjana Zaharenko)
Timofejs Zaicevs (Jēkabpils 2.vidusskola, Olga Potapova)

9. klase
Semjons Avdejevs (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola, Valentīna Leonidova)
Tamāra Beridze (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Dmitrijs Čudakovs (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Dina Jeršova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Hedijs Millers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Arīna Siņakova (Rīgas 32.vidusskola, Lilija Korovkina)
Jānis Kalējs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Olga Kozjukova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Oksana Kozloviča (Rīgas Purvciema vidusskola, Ludmila Macijevska)
Diāna Ļubašenko (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola, Irina Raguļina)
Kristiāns Stonāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Dmitrijs Timofejevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Juris Zalāns (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)

10. klase
Līga Beķere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Marina Petrova (Rīgas 65.vidusskola, Terēza Orupe)
Valdis Čeirāns (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Vitālijs Stepanovs (Rīgas 40.vidusskola, Nelli Kozļenko)
Rinalds Pommers (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Līga Plauča, Aivars Ančupāns)
Baiba Pudāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Tatjana Somova (Puškina licejs, Svetlana Pavlova, Irina Kravčenko)
Kārlis Švirksts (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)

11. klase
Dainis Kaldre (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska)
Artūrs Priedītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Andrejs Sabanskis (Preiļu Valsts ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Maksims Širokolobovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Arvis Tilgalis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Ilmārs Cīrulis (Rīgas 100.vidusskola, Agita Ozoliņa)
Romāns Jemeļjanovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Jānis Lībeks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Anda Švāgere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Jurģis Brauers (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Edgars Dzalbe (Ventspils 1.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Dainis Ikkerts (Balvu pilsētas ģimnāzija, Lūcija Boldāne)
Santa Kalva (Smiltenes ģimnāzija, Dzidra Briede)
Elīna Liepa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Aleksandrs Okseņuks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)

12. klase
Jānis Timošenko (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Irēna Tuleiko (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Baiba Auzāne (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Artūrs Kaņepājs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Ēriks Lebedoks (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Mārtiņš Lorencs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Maija Papiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Līga Brūvele (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Vitālijs Šelepjonoks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Boriss Koltuns)
Ligita Laimiņa (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem