Atklātās olimpiādes rezultāti 2006

33. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2005./2006.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Edgars Eglītis (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Ivars Jaundžeikars (Jaunjelgavas vidusskola, Valentīna Rimare)
Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Andris Locāns (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Artūrs Matašovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Inese Silkina (Jelgavas 3.pamatskola, Dzintra Zingule)

6. klase
Valdis Dakuļs (Viļānu vidusskola, Aina Mozule)
Kalvis Kalniņš (Liepājas 1.vidusskola, Dainis Mihailovs)
Ruslans Mihailovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Anna Ozoliņa (Valmieras pamatskola, Edīte Būmane)
Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)

7. klase
Valdis Ādamsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska, Rihards Opmanis)
Uldis Dzilna (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Arnis Katkevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Agnese Lagzda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

8. klase
Jevgēnijs Kločans (Jelgavas 2.pamatskola, Jeļena Čerkasova)
Santa Kratule (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne)
Dmitrijs Logvinovs (Rīgas Herdera vidusskola, Olga Gavriļenko)
Veronika Ogandžanjana (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Normunds Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

9. klase
Dina Beināre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Krišjānis Jurdžs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Pāvels Šidlovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Dmitrijs Zabrodins (Daugavpils 9.vidusskola, Alīna Mištovte)
Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)

10. klase
Artūrs Bačkurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Vadims Daļeckis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Aleksejs Fomins (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Tatjana Grakovska (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Krišjānis Prūsis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)

11. klase
Vladimirs Murevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Madars Virza (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)

12. klase
Sergejs Beļajevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Kirils Zinovjevs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)

II vieta

5. klase
Laura Ančāne (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Alla Andronova (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Andrejs Aristovs (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Anna Bičevska (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
Jūlija Candere (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Niks Evalds (Rīgas Doma kora skola, Vita Virza)
Alīna Govoruhina (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Stanislavs Jablonskis (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Kostenko)
Karīna Jurjāne (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Valentīns Lavrinovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Gatis Ogle (4.klase; Rīgas Pļavnieku sākumskola, Inguna Zaharova)
Silva Priede (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Stefans Rožanskis (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Estera Šeinkmane (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
Liene Šokolaite (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.)

6. klase
Stanislavs Beguns (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Kristiāna Bruzgule (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Karīna Pimucāne (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Rihards Rāvis (Rīgas 49.vidusskola, Karīna Freiberga)
Oļegs Ribakovs (Rīgas 40.vidusskola, Nelli Kozļenko)
Maksims Sokolovs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Dmitrijs Spružs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Santana Voinikeviča (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha, Diāna Vertašonoka)
Kristaps Znotiņš (Sutru pamatskola, Ārija Mainule)

7. klase
Edvarts Bērzs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Ilze Bormane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Marta Britāla (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Zaretoka)
Agris Jomerts (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Valters Kalnačs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Didzis Kuzmans (Vecpiebalgas vidusskola, Antoņina Glāzere, Biruta Karkovska)
Randa Lasmane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Agris Mucenieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Artūrs Olups (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa, Nadežda Leitāne)
Kaspars Ozols (Bauskas 1.vidusskola, Vaira Karpiča)
Andrejs Semjonovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Sergejs Seredenko (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Aleksandrs Šidlovskis (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Vita Štokmane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Agita Tijāre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Andris Vasiļevskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Lauma Veidemane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

8. klase
Kristaps Ābele (Ogres ģimnāzija, Rasma Ločmele)
Uģis Balmaks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Gunta Bambāne (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova)
Vitālijs Gagunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne)
Anastasija Ivanova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Matīss Janevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Alvis Logins (Rīgas Pārdaugavas pamatskola, Lilija Stunža, Tatjana Novokšanova)
Madara Madalāne (Salas pamatskola (Preiļu raj.)
Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Oļegs Ošmjans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Monta Ozoliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Deniss Paltovs (Rīgas 13.vidusskola, Alla Glazovska)
Linda Plētiena (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Juris Venčels (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne)
Gunda Zvīgule (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze, Lidija Lisovska)

9. klase
Anna Britāla (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Zaretoka)
Helmuts Caune (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža, Inese Boze)
Maksims Dimitrijevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Edvards Grasis (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Mareks Harkovs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Igors Ivanovs (Rīgas 51.vidusskola, Tatjana Sivačova)
Roksana Kiršina (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Andrejs Konstantinovs (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka, Valdis Jēkabsons)
Ieva Ozola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Liene Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka, Aivars Bērziņš)
Nikolajs Viškers (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevģenija Staceviča)
Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)

10. klase
Kaiva Bērziņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Iļja Deifts (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Deniss Geraščenko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Anna Jansone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Diāna Ļubašenko (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola, Vera Antonova)
Mārtiņš Ozols (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Ginta Podniece (Zvejniekciema vidusskola, Margarita Platace)
Zane Skuja (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Nadežda Somova (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Sintija Šauriņa (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Dainis Tillers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

11. klase
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Olga Baluhina)
Kristīne Brice (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Gļebs Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Ernests Jenavs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Uģis Lācis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Mihails Strašuns (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irēna Korkonosova)
Jānis Šīrs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Nikolajs Zikovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

12. klase
Anatolijs Dudanovskis (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Sergejs Musatovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Antons Ņižņiks (Rīgas 46.vidusskola, Zinaīda Dredžele)
Mihails Peščinskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Artūrs Priedītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Elvijs Sarkans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko, Rūdolfs Kreicbergs)
Arturs Sengiļejevs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Rendijs Smukulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

III vieta

5. klase
Marija Bikova (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktorija Požiļenko)
Arkādijs Birjuks (Rēzeknes 2.vidusskola, Valentīna Višņakova)
Valērija Davidenko (Rīgas 13.vidusskola, Ludmila Krutikova)
Konstantīns Francķevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Rasmuss Filips Geks (Zvejniekciema vidusskola, Valda Krasovska)
Artūrs Ketlers (Ogres pamatskola, Irina Bogdanova)
Toms Kusiņš (Ogres 1.vidusskola, Inta Laicāne)
Ance Lauva-Salnāja (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Roberts Lukjanovs (4.klase; Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha, Svetlana Cinne)
Dmitrijs Masļakovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Marija Ņikitina (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Mstislavs Oprisņaks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Roberts Plaudis (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Ingrīda Kamarūte)
Ksenija Zavjalova (Rīgas 13.vidusskola, Ludmila Krutikova)
Ņikita Žemčugovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

6. klase
Jūlija Astratova (Daugavpils 16.vidusskola, Regīna Urbanoviča)
Baiba Bērziņa (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Kristiāns Čerņevičs (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Margita Rudzone)
Magdalēna Geka (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
Andrejs Jerjomins (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Elīna Kokenberga (Valmieras pamatskola, Edīte Būmane)
Anastasija Korotina (Rīgas 40.vidusskola, Nelli Kozļenko)
Signe Krastiņa (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Andris Laucis (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha, Diāna Vertašonoka)
Andrejs Lukjanovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Dairis Meiers (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Elita Rītere)
Ilze Ošiņa (Rīgas 62.vidusskola, Māra Pauzere)
Antons Pavlovskis (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Marina Siņavska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Anna Stanka (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Irēna Stāmure)
Anna Sundukova (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Mārcis Švēde (Limbažu 3.vidusskola, Solvita Rozenberga)
Evija Tambaka (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Leonīds Trubins (Daugavpils 5.pamatskola, Alla Rjaguzova)
Alīna Vasiļevska (Rīgas Universālā vidusskola, Nataļja Krievāne)
Reinis Vilciņš (Engures vidusskola, Skaidrīte Vilciņa)

7. klase
Laura Aizkalniete (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Inga Andrejeva (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Jolanta Bērziņa (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Helēne Jansone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Marija Kiričenko (Liepājas pilsētas 11.vidusskola, Alla Dišļuka)
Reinis Lāma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Kristīne Lapiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Anna Latišenko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Vadims Loginovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Guntars Logins (Balvu pilsētas ģimnāzija, Irēna Baltiņa)
Deniss Meļehovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Eva Moreino (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Anita Murzina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jēkabs Narvaišs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka, Aivars Bērziņš)
Pēteris Rudzusīks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Kārlis Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka, Aivars Bērziņš)
Līga Skārda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Eduards Slava (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Nikija Spaliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Vitālijs Stasjuks (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Tamāra Šarašidze (Rīgas 60.vidusskola, Tamāra Smirnova)
Reinis Vītols (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Zane Zumente (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Uldis Zunda (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa, Nadežda Leitāne)
Zanda Zvidriņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jevģenija Žigisova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

8. klase
Edmunds Cepurītis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Arvīds Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Jānis Eglītis (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Arturs Janičevs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
Juris Ķibilds (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze, Vaira Buža)
Alvis Mačiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Dāvis Suneps (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Kirils Surovovs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Oļegs Trundajevs (Puškina licejs, Irēna Kozlovska, Sergejs Meļņiks)
Linda Vīksne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Aleksejs Voroncovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Ieva Zvaigzne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

9. klase
Viktors Atrohovs (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Ilze Bergmane (Madonas pilsētas 1.vidusskola, Ausma Glazeikina)
Andris Cāns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Gints Gailis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Elīna Gailīte (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Antons Gļebovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Vladimirs Katušenoks (Rīgas 95.vidusskola, Natalja Kolcova)
Nadežda Kuzmina (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Dmitrijs Laptevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevģenija Staceviča)
Lija Ļaščenko (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Aigars Mačiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Eva Mauriņa (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Anastasija Oļeiņika (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Sandra Rubule)
Viktorija Paraščiņaka (Maltas 1.vidusskola, Inese Bundere)
Vadims Pikarevskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Kirils Rodins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Paulina Romanovska (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)
Santa Spalvisa (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Andris Stafeckis (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Mārtiņš Sūnaitis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska, Maija Balode)
Nauris Zdanovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Ketija Žubure (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

10. klase
Sergejs Andrejevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Inga Brice (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Alise Grēviņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Liene Grizāne (Rīgas 2.vidusskola, Inese Lude)
Jānis Kalējs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Diāna Krumpāne (Krāslavas ģimnāzija, Viktorija Lemeševska)
Mārtiņš Līdaks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Ansis Ozoliņš (Rīgas Teikas vidusskola, Ilze Zariņa)
Rūdolfs Spūlis (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Rinalds Zimka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

11. klase
Agnis Āriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Līga Beķere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Dmitrijs Borovikovs (Rēzeknes 2.vidusskola, Jeļena Narica)
Olga Bugajenko (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Edgars Čurkste (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Anete Kalniņa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote, Inese Boze)
Artūrs Lementujevs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe, Aivars Bērziņš)
Dmitrijs Osokins (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Anastasija Pētersone (Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, Venita Jansone)
Baiba Pudāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Armands Rīders (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Jekaterina Solovjova (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Tatjana Somova (Puškina licejs, Tatjana Vinokurova, Irina Kravčenko)
Vitālijs Stepanovs (Rīgas 40.vidusskola, Nelli Kozļenko)
Alise Šulce (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Vents Valle (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)
Dina Zaķe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)

12. klase
Māris Freimanis (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma, Aivars Bērziņš)
Natālija Mamajeva (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova, Alīcija Semjonova)
Gatis Narvaišs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma, Aivars Bērziņš)
Aleksandrs Okseņuks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Boriss Koltuns)
Artūrs Petrovs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Agnese Salputra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Mārtiņš Spriņģis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Maksims Širokolobovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Pēteris Šķēls (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Jevgeņijs Tjutrins (Ventspils 1.ģimnāzija, Ruta Dubra)

Atzinība

5. klase
Anda Āboliņa (Valmieras pamatskola, Inga Valtiņa)
Niklāvs Barkovskis (Jēkabpils 3.vidusskola, Ligita Ozoliņa)
Elza Anna Bārzdiņa (Sākumskola “Taurenītis”, Ilze Vītiņa)
Rūdolfs Bedrikovs (Rīgas 63.vidusskola, Ļubova Avdoņina)
Kristīne Beitika (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
Kristīne Bļinova (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Emīls Brenčs (Tukuma 2.vidusskola, Valentīna Svētule)
Mārīte Desaine (Viļānu vidusskola, Irēna Pudule)
Unda Nelda Dubova (Priekuļu vidusskola, Agrita Bartušēvica)
Elīna Dūda (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Jurģis Eglīte (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Deniss Eitminavičs (Daugavpils 3.vidusskola, Ludmila Koha)
Arina Fjodorova (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Artūrs Krišjānis Goba (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
Roberts Graudiņš (Rīgas 64.vidusskola, Elga Gaile)
Anna Grizāne (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa, Irina Poļakova)
Dmitrijs Gruzdevs (Rīgas 20.vidusskola, Inna Lukanova)
Laura Ikkere (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
Līga Ilsuma (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
Laura Ivane (Tukuma 2.pamatskola, Solvita Arenta)
Artjoms Jazvics (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Madara Keiva (Bejas pamatskola, Guna Igošina)
Sangrita Kleinberga (Grobiņas vidusskola, Brigita Pelēķe)
Katrīna Kronberga (Rīgas 62.vidusskola, Sanita Briška)
Ilze Lāce (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Aigars Langins (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
Andra Lauva-Salnāja (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Āris Lazdiņš (Zeltiņu pamatskola, Ilga Lazdiņa)
Uldis Lazdiņš (Cēsu pilsētas pamatskola, Linda Štrausa)
Madara Lece (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Dārta Meškova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Lolita Misjune (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Deniels Mitins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Jānis Pudāns (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Zane Rasiņa-Rasa (Ogres pamatskola, Irina Bogdanova)
Sarma Reitere (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Elīna Rjazanska (Rēzeknes 2.vidusskola, Olga Aksakalova)
Reinis Rudzītis (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
Māris Sardiko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Matīss Seilis (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Elīna Smilškalne (Jaunsilavas pamatskola, Maija Ancāne)
Leonts Stepanovs (Rīgas 63.vidusskola, Ļubova Avdoņina)
Daniels Šapovalovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Gaļina Ņeznanova)
Valts Štolcers (4.klase; Līvānu 1.vidusskola, Anita Strode)
Jana Vasiļonoka (Daugavpils 10.vidusskola, Agafija Fjodorova)
Rūdolfs Veide (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Līga Zālīte (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Varvara Zavjalova (Rīgas 10.vidusskola, Svetlana Grīnberga)
Katrīna Zelle (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
Raivis Ziemelis (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
Monta Zimerte (Tukuma 2.pamatskola, Solvita Arenta)
Aleksejs Žitkevičs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)

6. klase
Jaroslava Arsenjeva (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Anna Bulkina)
Māris Cirša (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Kristaps Folkmanis (Cēsu pilsētas pamatskola, Sandra Logina)
Mārtiņš Frīdenbergs (Ogresgala pamatskola, Vera Krilovska)
Anastasija Kajandere (Rīgas 22.vidusskola, Marina Trušina)
Sergejs Kasjanovs (Ventspils 2.vidusskola, Valentīna Juščenko)
Nesters Kovaļkovs (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
Kristīne Kovila (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Artjoms Krivčenko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Karīna Kuzmina (Alūksnes pilsētas sākumskola, Anna Koliste)
Santa Manuilova (Viļānu vidusskola, Aina Mozule)
Leonīds Maslovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevģenija Staceviča)
Valērija Platonova (Rēzeknes 2.vidusskola, Gaļina Rižakova)
Ēriks Saidāns (Rekavas vidusskola, Klaudija Ivļeva)
Sandris Samohvalovs (Cēsu pilsētas pamatskola, Sandra Logina)
Voldemārs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Rolands Stašuls (Rīgas Centra sākumskola, Santa Bebre)
Edgars Sultanovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Uvis Štrauss (Tukuma 2.vidusskola, Marita Trušina)
Edžus Urtāns (Jēkabpils pamatskola, Ilze Eglīte)

7. klase
Ilga Baiža (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Aija Balode (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Didzis Berenis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Vita Budencova (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Ralfs Buks (Grobiņas vidusskola, Gunta Vītola)
Alise Čurkste (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Laura Dronka (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Rita Meža-Eriņa)
Ivars Getiņš (Liepājas 15.vidusskola, Sandra Šulme)
Ksenija Gutkovska (Daugavpils 10.vidusskola, Agafija Fjodorova)
Jūlija Iļjina (Daugavpils 10.vidusskola, Olga Snitko)
Dzintars Kanašēvics (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Māra Katkovska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Agnese Kligule (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Brigita Rusakova)
Kristiāna Kohuta (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Ieva Kristvalde (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Valda Rudīte)
Viktorija Kudrjavceva (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Marina Ivanovska)
Marta Lapiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Žanis Mackevičs (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)
Oskars Ozers (Tukuma Raiņa ģimnāzija, Sandra Eglīte, Diāna Zurģe)
Ieva Priedniece (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Valda Rudīte)
Oskars Radziņš (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Anastasija Sologuba (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Anna Stikāne (Rīgas 49.vidusskola, Gunta Stepīte)
Kristiāna Šimkēviča (Madonas pilsētas 1.vidusskola, Ausma Balode)
Raitis Šīns (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Vizbulīte Jubase)
Zane Upīte (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
Beāte Ušerovska (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
Jeļena Vasiļjeva (Brocēnu vidusskola, Gaļina Zabarovska)
Evita Važenina (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Gustavs Venters (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Lauma Vernere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Alise Virbule (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Andris Zieds (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Alise Žaunerčika (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)

8. klase
Alina Annajeva (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Tamara Devajeva)
Laura Avena (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Inna Babuškina (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Aivis Beķeris (Rīgas 49.vidusskola, Gunta Stepīte)
Roberts Bluķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Laila Burāne (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Kārlis Caune (Valmieras Valsts ģimnāzija, Inga Valtiņa)
Anastasija Gaidele (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Laura Garā (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Maksims Gladkovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Vsevolods Golovins (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagodarnaja)
Elīna Ieva Jokuma (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Anita Korfa)
Naura Kikuste (Gulbenes ģimnāzija, Ingūna Ludborža)
Ilze Kubila (Rīgas 64.vidusskola, Diāna Ruļuka)
Jevgēnijs Lavrivjaņecs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Baiba Logina (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Ksenija Ošmjana (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Stepanova)
Madara Paegle (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Viktorija Paperovska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne)
Dāvis Poliņš (Gulbenes ģimnāzija, Ingūna Ludborža)
Sofija Romaņuka (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Alīna Serdjukova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne)
Dmitrijs Trizna (Ezernieku vidusskola, Eduards Dimpers)
Artūrs Znotiņš (Sutru pamatskola, Ārija Mainule)
Elēna Žubure (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

9. klase
Līga Anževa (Maltas 1.vidusskola, Inese Bundere)
Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Jānis Broņka (Jaunsilavas pamatskola, Gunta Švirksta)
Ieva Čingule (Salas pamatskola (Preiļu raj.)
Aleksandrs Gerasimovs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Eduards Golubevs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Ivars Imuns (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka, Aivars Bērziņš)
Natālija Jekimova (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Katrīna Kanepone (Rīgas 2.vidusskola, Valdis Jēkabsons)
Mihails Kiseļovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Aleksandrs Lavriņenko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Lelde Leoke (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Andris Mednis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
Kristīne Ošiņa (Rīgas komercģimnāzija, Aiga Priedniece)
Mārtiņš Otikovs (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Viljams Rudzītis (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Māra Skribe (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Maija Briņķe, Velta Neiberga)
Deniss Vasiļjevs (Brocēnu vidusskola, Gaļina Zabarovska)
Laura Vēze (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
Jevgenijs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)
Helmuts Vīksna (Aizkraukles novada ģimnāzija, Zigrīda Peškaite)
Miķelis Zaržeckis (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)

10. klase
Artjoms Ančuks (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Natālija Arsentjeva (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Strigaļova)
Andrejs Ivanovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Olga Kozjukova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Oksana Kozloviča (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Uģis Lazdiņš (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Liega Siliņa)
Artjoms Levickis (Rīgas 92.vidusskola, Tatjana Beļakova)
Elvijs Līdaks (Tukuma Raiņa ģimnāzija, Diāna Zurģe)
Jurijs Nikolajevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Romans Ņeverovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Danaja Pavlovska (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Martins Scibor-Gurkovskis (Ogres ģimnāzija, Inga Linkuma)
Jurģis Skudra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Sofija Šudjajeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Aleksandrs Trokšs-Traško (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Mārtiņš Vīksna (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Ēriks Zaharans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Katrīna Zujeva (Krāslavas ģimnāzija, Viktorija Lemeševska, Anna Juškeviča)
Pjotrs Žguns (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Savina, Irīna Fomina)

11. klase
Valdis Čeirāns (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe, Aivars Bērziņš)
Vadims Fjodorovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova)
Elga Ivdre (Preiļu Valsts ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Pāvels Jerjomins (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Matrosova, Tatjana Strigaļova)
Ivars Orups (Krāslavas ģimnāzija, Anna Juškeviča)
Mārtiņš Puriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Vitalijs Siļvestrovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Viesturs Šints (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe, Aivars Bērziņš)
Roberts Švēde (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Edžus Tapiņš (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, Sandra Vilsone)
Ainārs Ungurs (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Aina Vanaga)
Andrejs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Valdis Zuters (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)

12. klase
Inesa Boikova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Janita Dedoveca (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Ivars Geidāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Mārtiņš Jukna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Ivans Kiseļovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Nikolajs Kovaļovs (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Jānis Kungs (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote, Inese Boze)
Aleksandrs Levins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nineļa Koposova)
Jānis Lībeks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Atis Ļahs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Kaspars Majors (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Līva Medne (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)
Dmitrijs Ožima (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Katrīna Paikena (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Sandra Pozņaka (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Aina Vanaga)
Ritvars Rundzāns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Dmitrijs Sadovskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Boriss Koltuns)
Mihails Savčuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Agata Scibor-Gurkovska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Olga Somova (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Uldis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Jānis Ļoļāns)
Jānis Vaitkevics (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma, Aivars Bērziņš)
Līva Vilciņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem