Atklātās olimpiādes rezultāti 2007

34. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2006./2007.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Roberts Lukjanovs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Jevgenijs Špaks (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)

6. klase
Andris Locāns (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)

7. klase
Jūlija Astratova (Daugavpils 16.vidusskola, Regīna Urbanoviča)
Agnese Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Kristaps Znotiņš (Sutru pamatskola, Ārija Mainule)

8. klase
Andrejs Semjonovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Eduards Slava (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

9. klase
Pēteris Eriņš (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Juris Venčels (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne)
Linda Vīksne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Ivars Zubkāns (K.Videnieka Rīgas 77.vidusskola, Ina Kublinska)

10. klase
Mārtiņš Kokainis (Viesītes vidusskola, Ausma Brūvere)
Ieva Nāgele (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko, Artūrs Damlics)

11. klase
Artūrs Bačkurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)

12. klase
Gļebs Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Vladimirs Murevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Andrejs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Madars Virza (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)

II vieta

5. klase
Kristina Blinova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Ēriks Grāpis (Rīgas 64.vidusskola, Marija Keiša)
Sandra Grosberga (Straupes pamatskola, Biruta Boze)
Jana Harlamova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Ērika Lazareviča (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Tomass Meļņiks (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Rūta Pickaine (Valmieras Pārgaujas pamatskola, Anita Vējkrīgere)
Āris Pickainis (Valmieras Pārgaujas pamatskola, Anita Vējkrīgere)
Alise Ella Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Marija Keiša)
Anna Sokolova (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)
Valts Štolcers (Līvānu 1.vidusskola, Marija Raginska)
Jakovs Udodovs (Jelgavas 2.pamatskola, Valentīna Vanaga)
Jānis Miķelis Zaķis (Valmieras pamatskola, Gunta Lāce)

6. klase
Alla Andronova (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Jūlija Candere (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Stanislavs Jablonskis (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Kostenko)
Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Valentīns Lavrinovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Madara Lece (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Dmitrijs Masļakovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Alīna Ozuna (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Gustavs Mārtiņš Upmanis (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)

7. klase
Staņislavs Beguns (Rīgas 13.vidusskola, Nataļja Mosolova)
Genādijs Bistrovs (Rīgas Universālā vidusskola, Nataļja Krievāne)
Kristaps Briška (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne)
Magdalēna Geka (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
Sergejs Ivanovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Oļegs Jeremejevs (Rīgas 13.vidusskola, Nataļja Mosolova)
Elīna Kokenberga (Valmieras Valsts ģimnāzija, Edīte Būmane)
Nesters Kovaļkovs (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne)
Ruslans Mihailovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Ance Oliņa (Rencēnu pamatskola, Ināra Krieva)
Anna Ozoliņa (Valmieras Valsts ģimnāzija, Edīte Būmane)
Marina Siņavska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Maksims Sokolovs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Roberts Tomme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

8. klase
Agris Jomerts (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Eduards Kaļiņičenko (Rīgas 71.vidusskola, Anželika Ceriņa)
Arnis Katkevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Māra Katkovska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Agnese Lagzda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Anita Murzina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Kārlis Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka, Aivars Bērziņš)
Reinis Vītols (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Andris Zieds (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

9. klase
Gunta Bambāne (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova)
Arvīds Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Vitālijs Gagunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Oļegs Ošmjans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Monta Ozoliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Artūrs Znotiņš (Sutru pamatskola, Ārija Mainule)

10. klase
Kaspars Bozis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Helmuts Caune (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Sanita Baijere)
Edvards Grasis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Rihards Krišlauks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Kristīne Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Artjoms Petrovs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Kirils Rodins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Laura Segliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Mārtiņš Seilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Deniss Vasiļjevs (Brocēnu vidusskola, Gaļina Zabarovska)
Nikolajs Viškers (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)

11. klase
Inga Brice (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Igors Fedulovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Aleksejs Fomins (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Anna Jansone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Romans Ņeverovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)

12. klase
Jānis Bergs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Olga Baluhina)
Olga Bugajenko (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Georgijs Gorjanovs (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, Valentīna Zaļeska)
Jānis Rutulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Sergejs Spitāns (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Uldis Tūters (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)

III vieta

5. klase
Antons Andrianovs (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans)
Ģirts Aploks (Grobiņas vidusskola, Gunta Vītola)
Darja Buņina (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Zaretoka)
Valdis Bušs (Jelgavas 4.pamatskola, Daina Denjuščenkova)
Junita Cīrule (Siguldas 3.pamatskola, Ņina Balode)
Anete Germane (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, Dace Jansone)
Vladislava Glomozda (Rīgas Universālā vidusskola, Anna Bagrāde)
Mārtiņš Gradkovskis (Daugavpils 12.vidusskola, Irēna Puncule)
Aleksandrs Ivanovs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Anna Januško (4.klase)
Emīls Kadiķis (Rīgas 41.vidusskola, Staņislava Brenča)
Elza Kalēja (Cesvaines vidusskola, Silvija Rimša)
Zane Ķēde (Siguldas 3.pamatskola, Ņina Balode)
Signe Leimonte (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Lelde Marcinkeviča (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Laura Muceniece (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Raisa Skrimble)
Elvijs Rasčevskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Aleksandrs Rumjancevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Jūlija Smirnova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Monta Taube (Siguldas 3.pamatskola, Ņina Balode)
Dace Trupovniece (Alūksnes pilsētas sākumskola, Anna Koliste)
Antons Turko (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans)
Artūrs Vanags (Jelgavas 4.pamatskola, Dzintra Pitka)
Vilmārs Vesingi (Valkas pamatskola, Anna Meļķe)

6. klase
Laura Ančāne (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Andrejs Aristovs (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Sergejs Batenko (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Aleksandra Beļakova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Unda Nelda Dubova (Priekuļu vidusskola, Agrita Bartušēvica)
Konstantīns Franckevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Roberts Graudiņš (Rīgas 64.vidusskola, Elga Gaile)
Anna Grizāne (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Jūlija Jevdokimova (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Madara Keiva (Bejas pamatskola, Sarmīte Stebere)
Ilze Lāce (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
Artūrs Matašovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Liene Neimane (Cēsu pilsētas pamatskola, Linda Štrausa)
Aleksandrs Okss (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
Mstislavs Oprisņaks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Pauls Pierhurovičs (Jelgavas 4.pamatskola, Diāna Bartkeviča)
Agnese Priede (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Valērija Ragozina (Daugavpils 5.pamatskola, Jeļena Broka)
Pēteris Ratnieks (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Dāvis Eduards Skuja (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
Leonts Stepanovs (Rīgas 63.vidusskola, Ļubova Avdoņina)
Daniels Šapovalovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Gaļina Ņeznanova)
Aldis Šēnbergs (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe, Līga Čakāne)
Nataļja Škirina (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Jana Vasiļonoka (Daugavpils 10.vidusskola, Svetlana Antoņeviča)

7. klase
Antra Dzērve (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Daina Ziediņa)
Artjoms Iškovs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irēna Korkonosova)
Jekaterina Kotļarova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Aleksandra Kozlova (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Elīna Faļkenšteina)
Signe Krastiņa (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Artūrs Kurmatovs (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
Andris Laucis (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha, Diāna Vertašonoka)
Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Elīna Meļkova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Bella Naumova (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
Ilze Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Antons Pavlovskis (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Zigmārs Rupenheits (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jānis Sperga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Anna Sundukova (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Romāns Šaripovs (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne, Viktors Krūzēns)
Leonīds Trubins (Daugavpils 5.pamatskola, Alla Rjaguzova)
Maira Vasiļevska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Santana Voinikeviča (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha, Diāna Vertašonoka)

8. klase
Agnese Baroniņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Edvarts Bērzs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Uldis Dzilna (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Ivars Getiņš (Liepājas 15.vidusskola, Sandra Šulme)
Ksenija Gutkovska (Daugavpils 10.vidusskola, Agafija Fjodorova)
Dzintars Kanašēvics (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Viktorija Kudrjavceva (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Marina Ivanovska)
Anita Kundziņa (Preiļu 1.pamatskola, Inga Buka)
Didzis Kuzmans (Vecpiebalgas vidusskola, Biruta Karkovska)
Anastasija Kuzņecova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Sergejs Lukanihins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Marita Mortuļeva (Engures vidusskola, Mārīte Bērziņa)
Valters Negribs (Rīgas Angļu ģimnāzija, Inese Jakubova)
Juta Pavītola (Rīgas Herdera vidusskola, Olga Gavriļenko)
Baiba Stikāne (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Ilana Šapošnikova (Rīgas 34.vidusskola, Marina Vasina)
Agita Tijāre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Dmitrijs Veličko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Zanda Zvidriņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Sigita Žīgure (E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Ligita Krieva)

9. klase
Edmunds Cepurītis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Igors Fomins (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
Matīss Janevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Jevgēnijs Kločans (Jelgavas 2.pamatskola, Jeļena Čerkasova)
Jurijs Kudrjavcevs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Juris Ķibilds (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Jurijs Matrosovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Deniss Paltovs (Rīgas 13.vidusskola, Alla Glazovska)
Beāte Tūtere (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Normunds Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

10. klase
Aivis Agejevs (Dagdas vidusskola, Rita Azina)
Sandis Apenītis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Jānis Barkovskis (Jēkabpils 3.vidusskola, Silvija Baire)
Kristīne Beļesova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko, Artūrs Damlics)
Rolands Bogdanovičs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Maksims Dimitrijevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Ieva Doze (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Oļegs Dumešs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Aleksandrs Gerasimovs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Antons Gļebovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Edgars Graurs (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Artūrs Gusjko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Mareks Harkovs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Arturs Jefimovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Andrejs Konstantinovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Aleksandrs Korovins (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Ivars Krastiņš (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska)
Māris Kuģis (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Nadežda Kuzmina (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Aleksandrs Lavriņenko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Andrejs Naidjonoks (Rīgas 13.vidusskola, Nataļja Mosolova)
Viktorija Paraščiņaka (Maltas 1.vidusskola, Valentīna Stepiņa)
Lāsma Priede (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Staņislavs Pudžs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Dmitrijs Salaks (Rīgas 10.vidusskola, Jeļena Kurdjumova)
Liene Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe, Aivars Bērziņš)
Eduards Sidorovičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Andris Stafeckis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Dāvis Stepanovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Artjoms Škaduns (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Jevgenijs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)

11. klase
Kaiva Marija Bērziņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Aleksandrs Bogorods (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Inga Cauņa (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Alberts Dambis (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Deniss Detkovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Gerda Diteriha (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Deniss Geraščenko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Tatjana Grakovska (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Jūlija Guseva (Rīgas 68.vidusskola, Tatjana Sviščeva)
Dmitrijs Jemeļjanovs (Daugavpils 9.vidusskola, Alīna Mištovte)
Ieva Jēkabsone (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Dmitrijs Kitarevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Olga Kozjukova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Elīna Locāne (Gulbenes ģimnāzija, Margarita Češļa)
Kārlis Lukstiņš (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ansis Ozoliņš (Rīgas Teikas vidusskola, Ilze Zariņa)
Ginta Podniece (Zvejniekciema vidusskola, Margarita Platace)
Agnese Pokale (Rīgas 2.vidusskola, Inese Lude)
Jānis Prūsis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Zane Skuja (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Nadežda Somova (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Kristiāns Stonāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Dmitrijs Timofejevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane, Alla Semjonova)
Kārlis Vīksne (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Pjotrs Žguns (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Savina, Irīna Fomina)

12. klase
Agnis Āriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Līga Beķere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Vadims Fjodorovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova)
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Dmitrijs Osokins (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Tatjana Somova (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Vitālijs Stepanovs (Rīgas 40.vidusskola, Nelli Kozļenko)
Viesturs Šints (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe, Aivars Bērziņš)
Vents Valle (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)
Agris Vaselāns (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Nikolajs Zikovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Valdis Zuters (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)

Atzinība

5. klase
Paula Auzāne (Rīgas 49.vidusskola, Karīna Freiberga)
Sāra Luīze Baņģiere (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Ulvis Bērziņš (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
Lauris Borodovskis (Jēkabpils pamatskola, Ilze Eglīte)
Artūrs Brūvers (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Vladimirs Donkarevs (Rīgas 10.vidusskola, Valentina Kapteine)
Andis Draguns (Rīgas 64.vidusskola, Sandra Simanoviča)
Nauris Kristofers Gailītis (Trapenes pamatskola, Inese Lipstoka)
Ričards Grigonis (Līvānu 1.vidusskola, Marija Raginska)
Kaspars Kalnietis (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Andrejs Macevičs (Dagdas vidusskola, Tamāra Ivanovska)
Raitis Magone (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Evita Čečina)
Mārtiņš Mednieks (Ventspils 4.vidusskola, Daiga Galauska)
Justas Mertins (Privātā vidusskola “Klasika”, Svetlana Šibko-Šipkovska)
Laima Mukāne (Preiļu 1.pamatskola, Inga Buka)
Aleksandrs Nipāns (Daugavpils 7.pamatskola, Nataļja Stepanova)
Dana Pļesunova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Anna Nikoļa Rivkina (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska)
Viktorija Samoiļenko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Daiga Siliņa (Grobiņas vidusskola, Gunta Vītola)
Sendija Siliņa (Rīgas Centra sākumskola, Santa Bebre)
Anastasija Škulepa (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Krista Uzare (Jelgavas 4.pamatskola, Daina Denjuščenkova)
Roberts Veics (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
Antons Voroņins (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Kostenko)
Artūrs Aleksis Zālītis (Rīgas Teikas vidusskola, Daiga Udrase)
Irina Žiravecka (Rīgas Purvciema vidusskola, Vera Širokova)

6. klase
Veronika Bugera (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Anna-Beāte Būmane (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Sarmīte Krūmiņa)
Jurģis Eglīte (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Rolands Eglītis (Cēsu pilsētas pamatskola, Linda Štrausa)
Deniss Eitminavičs (Daugavpils 3.vidusskola, Ludmila Koha)
Artūrs Krišjānis Goba (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
Alīna Govoruhina (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Edgars Grīnfogels (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Anna Janičeva (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Karīna Jurjāne (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Toms Kusiņš (Ogres 1.vidusskola, Inta Laicāne)
Āris Lazdiņš (Zeltiņu pamatskola, Ilga Lazdiņa)
Uldis Lazdiņš (Cēsu pilsētas pamatskola, Linda Štrausa)
Ludmila Maksimova (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Dārta Meškova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Dāvis Nabutovskis (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Inese Miķelsone)
Katrīna Ošiņa (Cēsu 2.pamatskola, Ingrīda Brizga)
Jānis Pudāns (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Mikus Puriņš (Rīgas Valdorfskola, Ilze Brilte)
Māris Sardiko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Marina Seļezņova (Dagdas vidusskola, Rita Azina)
Aleksejs Semjonovs (Ogres 1.vidusskola, Inta Laicāne)
Undīne Zeltiņa (Rīgas Centra sākumskola, Santa Bebre)
Ņikita Žemčugovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Ērika Žogla (Rīgas 3.vidusskola, Anita Krūmale)

7. klase
Rubens Akopjancs (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Lauris Balodis (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Dora Berģīte (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Baiba Bērziņa (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Kristīne Boldaveška (Rīgas Purvciema vidusskola, Vera Aleksandrova)
Kristiāns Čerņevičs (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Daiga Dzērve)
Dmitrijs Česnokovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Valdis Dakuļs (Viļānu vidusskola, Pēteris Tretjuks)
Jānis Dišlers (Rīgas Hanzas vidusskola, Aldis Bomis)
Kristaps Folkmanis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Ēriks Friško (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Mārtiņš Frīdenbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Aleksandrs Hoffmann (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Andrejs Jerjomins (Rīgas 13.vidusskola, Nataļja Mosolova)
Inga Jonāne (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova)
Romāns Kolduns (Ogres 1.vidusskola, Inta Ungure)
Kristīne Kovila (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Sabīne Ļamina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Dairis Meiers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Karīna Pimucāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Madara Jadviga Rudzīte (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Anna Stanka (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Līga Strauss)
Alisa Strokova (Rīgas 34.vidusskola, Marina Vasina)
Edgars Sultanovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Evija Tambaka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Oskars Teivāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)

8. klase
Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova, Iveta Zarāne)
Jūlija Belousa (Rīgas 63.vidusskola, Jeļena Bardo)
Anatolijs Bogdanovs (Ziemeļvalstu ģimnāzija, Johanna Izaka)
Ralfs Buks (Grobiņas ģimnāzija, Irēna Roze)
Nadežda Jurčenko (Liepājas 15.vidusskola, Sandra Šulme)
Valters Kalnačs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Zane Kivleniece (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Anna Latišenko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Līva Lāce (Āgenskalna ģimnāzija, Inga Riekstiņa)
Vadims Loginovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Deniss Meļehovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Līga Niklase (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Artūrs Olups (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
Džoija Pastore (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Didzis Rudmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Eduards Sergejevs (Rēzeknes 2.vidusskola, Svetlana Meiere)
Linda Siliņa (Grobiņas ģimnāzija, Ilze Kāle)
Ieva Skrebele (Rīgas Franču licejs, Sandra Krauze)
Nikija Spaliņa (Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija, Līga Kobitjeva)
Mārtiņš Stepiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Vita Štokmane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Uldis Zunda (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)

9. klase
Patriks Bartašēvičs (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Ramona Cunska (Smiltenes ģimnāzija, Inguna Kondratjeva)
Vladimirs Fjodorovs (Krāslavas ģimnāzija, Irēna Papsujeviča)
Laura Garā (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Roberts Gobergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Anna Harlinska (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Andrejs Hmeļovs (Balvu vidusskola, Ina Kaša)
Anastasija Ivanova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Kristaps Kazaks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Krišjānis Kļava (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Santa Kratule (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Jevgēnijs Lavrivjaņecs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
Alvis Mačiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Reinis Martinsons (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Jānis Mārks (Madonas Valsts ģimnāzija, Anita Vabule)
Edgars Oļehnovičs (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Ksenija Ošmjana (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Stepanova)
Linda Plētiena (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Sofia Romanyuk (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Maija Sjomkāne (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Elīna Skuja (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Sintija Smiltniece (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča, Veneranda Spriņģe)
Zane Stepka (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Līga Plauča, Aivars Ančupāns)
Rita Tarasova (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Raivis Vītoliņš (Grobiņas ģimnāzija, Irēna Roze)

10. klase
Aleksejs Beļezjaks (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Artūrs Cechladze (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Mārtiņš Līdacis (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
Edgars Mavrins (Jaunogres vidusskola, Argentina Grigorjana)
Maija Meļinovska (Rīgas 64.vidusskola, Dace Lāce)
Vadims Pikarevskis (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Vlada Polovinska (Tukuma 3.vidusskola, Elza Černiševa)
Kaspars Salenieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Emīls Šolmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)
Aleksandrs Trofimovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jevgenija Ruhmane)
Evita Trušele (Dagdas vidusskola, Rita Azina)
Grigorijs Žuikovs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)

11. klase
Sergejs Andrejevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Ilga Bebere (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Andrejs Ivanovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Jānis Kalējs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Vitālijs Kravčinskis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Mārtiņš Līdaks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Krišjānis Prūsis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Zaiga Pūķe (Liepājas 1.ģimnāzija, Mudīte Puisīte)
Indra Sauliete (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Rūdolfs Spūlis (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Matīss Stopiņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)

12. klase
Edgars Čurkste (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Rihards Grasis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Anete Kalniņa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Eleonora Kapšule (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Uģis Lācis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Sergejs Pugačs (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)
Armands Rīders (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Vitālijs Siļvestrovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Jānis Šīrs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Marina Timošenko (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Dina Zaķe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem