Atklātās olimpiādes rezultāti 2008

35. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2007./2008. m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Deniss Dunaveckis (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Oļegs Marutkins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)

6. klase
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Katrīna Daila Neiburga (Ogres 1.vidusskola)
Gatis Ogle (Rīgas Pļavnieku sākumskola)
Alise Ella Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola)
Valts Štolcers (Līvānu 1.vidusskola)
Antons Turko (Rīgas 40.vidusskola)
Antons Voroņins (Rīgas Rīnūžu vidusskola)

7. klase
Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola)
Valentīns Lavrinovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Pēteris Kārlis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Gustavs Mārtiņš Upmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

8. klase
Staņislavs Beguns (Rīgas 13.vidusskola)
Elīna Kokenberga (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Agnese Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Anna Ozoliņa (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Roberts Tomme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Kristaps Znotiņš (Sutru pamatskola)

9. klase
Jevgenija Aksjonova (Rīgas 60.vidusskola)
Agris Jomerts (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Andrejs Semjonovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Jeļena Vasiļjeva (Brocēnu vidusskola)

10. klase
Marta Britāla (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Edmunds Cepurītis (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Ginta Garkāje (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Jevgēnijs Kločans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ksenija Ošmjana (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Monta Ozoliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Kirils Surovovs (Rīgas Ostvalda vidusskola)
Artūrs Znotiņš (Preiļu Valsts ģimnāzija)
Ivars Zubkāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

11. klase
Mārtiņš Kokainis (Viesītes vidusskola)

12. klase
Artūrs Bačkurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Aleksejs Fomins (Rīgas Rīnūžu vidusskola)

II vieta

5. klase
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Rihards Baranovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Gints Bērziņš (Rīgas 64.vidusskola)
Aleksejs Fjodorovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Baiba Kokina (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Aleksandrs Konopackis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Olegs Kurovs (Rīgas 40.vidusskola)
Ieva Namsone (Rīgas Valda Zālīša pamatskola)
Pēteris Pakalns (Cēsu pilsētas pamatskola)
Stanislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola)
Elva Poriete (Jēkabpils pamatskola)
Mihails Potapovs (Rīgas 13.vidusskola)
Loreta Rutkovska (Rīgas 2.vidusskola)
Polīna Skļareviča (Rīgas vispārizglītojošā privātā vidusskola Evrika)
Emīls Strumpe (Rīgas Valda Zālīša pamatskola)

6. klase
Sofija Jakobsone (Jelgavas 4.vidusskola)
Elza Kalēja (Cesvaines vidusskola)
Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola)
Ilva Kresse (Rīgas 64.vidusskola)
Ērika Lazareviča (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Vladimirs Manukjans (Rīgas 61.vidusskola)
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola)
Sergejs Petkuns (Daugavpils 13.vidusskola)
Ilona Prikule (Rīgas Herdera vidusskola)
Anastasija Škuļepa (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Jevgenijs Špaks (Daugavpils 15.vidusskola)
Fjodors Žitņikovs (Puškina licejs)

7. klase
Edgars Eglītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Konstantīns Franckevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Elvis Lediņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Evelīna Puzo (Krāslavas ģimnāzija)
Ksenija Zavjalova (Rīgas 13.vidusskola)
Oskars Zēbergs (Cēsu Valsts ģimnāzija)

8. klase
Jūlija Astratova (Daugavpils 16.vidusskola)
Kristaps Briška (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
Reinis Doniņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ēriks Friško (Liepājas pilsētas 12.vidusskola)
Jekaterina Kotļarova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Aleksandra Kozlova (Š.Dubnova v.n. Rīgas Ebreju vidusskola)
Katrīna Krieviņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Līna Lāže (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Elīza Lūse (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Bella Naumova (Rīgas 40.vidusskola)
Reinis Ozoliņš (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola)
Egija Veldre (Cēsu 2.pamatskola)
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)

9. klase
Valdis Ādamsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Ēriks Gopaks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Arnis Katkevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Valters Negribs (Rīgas Angļu ģimnāzija)
Pēteris Rudzusīks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Eduards Slava (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Jānis Smilga (Salas vidusskola (Jēkabpils raj.)
Ieva Vasiļjeva (Jūrmalas Alternatīvā skola)
Gustavs Venters (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

10. klase
Inga Balode (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Ramona Cunska (Smiltenes ģimnāzija)
Pēteris Eriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Vitālijs Gagunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Agnese Katlapa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Rolands Krumbergs (Dobeles Valsts ģimnāzija)
Juris Ķibilds (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Alvis Logins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Ingus Pērkons (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Sofia Romanyuk (Rīgas 10.vidusskola)
Jurijs Sivickis (Daugavpils 13.vidusskola)
Normunds Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ieva Zvaigzne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

11. klase
Jevgēnijs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola)

12. klase
Vadims Daļeckis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Anna Jansone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Jānis Judvaitis (Priekules vidusskola)
Elīna Locāne (Gulbenes ģimnāzija)
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Kārlis Vīksne (Cēsu Valsts ģimnāzija)

III vieta

5. klase
Haralds Baumanis (Rīgas 64.vidusskola)
Ritums Cepītis (I.Gaiša Kokneses vidusskola)
Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola)
Aleksandrs Golubevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Vladimirs Hromakovs (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola)
Dāvids Isakovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Lidija Ivanova (Rīgas Anniņmuižas vidusskola)
Diāna Judelsone (Š.Dubnova v.n. Rīgas Ebreju vidusskola)
Kristīne Kivleniece (Rudzātu vidusskola)
Dmitrijs Kokins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Līga Laizāne (Rīgas 64.vidusskola)
Anna Lakstiņa-Lakstīgala (Rīgas 64.vidusskola)
Pauls Liepa (Rīgas 64.vidusskola)
Beāte Locika (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Tatjana Lučkina (Puškina licejs)
Jekaterina Ļapunova (Ventspils 2.vidusskola)
Diāna Mikāne (Ogres pamatskola)
Zane Mitrevica (Jelgavas 4.pamatskola)
Vladislavs Murzjonoks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Maksims Neimonts (Ventspils 2.vidusskola)
Matīss Andrejs Obrumāns (Stāķu pamatskola)
Laura Orliņa (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Jevgenijs Petkevičs (Daugavpils 12.vidusskola)
Reinis Plūmanis (Mazsalacas vidusskola)
Viktorija Reva (Jelgavas 5.vidusskola)
Elza Helēna Sniķersproģe (Rīgas 94.vidusskola)
Nelda Malvīne Strakova (Valmieras pamatskola)
Darja Tarasenko (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Taisija Treikale (Rīgas 21.vidusskola)
Lauris Vuzāns (Ādažu vidusskola)
Evita Zarkeviča (Jēkabpils 2.vidusskola)

6. klase
Kristina Blinova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Vadims Bondarenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Krista Aiga Bucika (A.Kronvalda Durbes vidusskola)
Tatjana Čugunova (Rīgas 61.vidusskola)
Diāna Deisone (Siguldas 3.pamatskola)
Andis Draguns (Rīgas 64.vidusskola)
Dace Gailīte (Mežaparka sākumskola)
Laura Gercāne (Balvu pamatskola)
Viktorija Kozina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Lelde Marcinkeviča (Rudzātu vidusskola)
Katrīna Deja Mārtinsone (Rīgas 64.vidusskola)
Mārtiņš Mednieks (Ventspils 4.vidusskola)
Laura Muceniece (A.Upīša Skrīveru vidusskola)
Dana Pļesunova (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Elvijs Rasčevskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Anna Nikoļa Rivkina (Š.Dubnova v.n. Rīgas Ebreju vidusskola)
Everita Rupmeja (Rīgas Valda Zālīša pamatskola)
Rihards Skuja (Rīgas Angļu ģimnāzija)
Anna Sokolova (Daugavpils 3.vidusskola)
Ieva Šķestere (Straupes pamatskola)
Artūrs Vanags (Jelgavas 4.pamatskola)
Dāvis Rūdolfs Zaķis (Valmieras pamatskola)

7. klase
Aleksis Andžāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Andrejs Aristovs (Daugavpils 9.vidusskola)
Sergejs Batenko (Rīgas 65.vidusskola)
Andis Bērziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Artūrs Dzenis (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Karīna Jurjāne (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Romans Konstantinovs (Rīgas 2.vidusskola)
Anna Marija Ķelle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Andris Locāns (Gulbenes ģimnāzija)
Dmitrijs Masļakovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Dmitrijs Plaunovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Aleksejs Semjonovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Māris Seržāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Māra Skuja (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Daniels Šapovals (Liepājas pilsētas 12.vidusskola)
Nataļja Škirina (Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Jānis Tjarve (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

8. klase
Anna Beļeviča (Rīgas 2.vidusskola)
Kristiāna Bruzgule (Rīgas Franču licejs)
Ilze Buža (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Marija Ciba (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Edgars Jakimovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Dairis Meiers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Anna Sundukova (Rīgas Purvciema vidusskola)
Laura Šēle (Priekules vidusskola)
Uvis Štrauss (Tukuma 2.vidusskola)
Anastasija Tjarve (Āgenskalna Valsts ģimnāzija)
Edžus Urtāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
Maira Vasiļevska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Maija Zalpētere (Rīgas Franču licejs)
Toms Zariņš (Valmieras Viestura vidusskola)

9. klase
Ralfs Buks (Grobiņas ģimnāzija)
Valters Kalnačs (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Dzintars Kanašēvics (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Agnese Lagzda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Eva Moreino (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Artūrs Olups (Mazsalacas vidusskola)
Kārlis Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija)
Līga Skārda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Reinis Vītols (Siguldas Valsts ģimnāzija)

10. klase
Laura Avena (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Edgars Čiževskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Arvīds Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Marija Grjazniha (Daugavpils 3.vidusskola)
Dana Kigitoviča (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ēvalds Matusevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Laura Mozule (Balvu pilsētas ģimnāzija)
Edgars Oļehnovičs (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Aleksejs Peguševs (Rīgas 40.vidusskola)
Linda Plētiena (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Gusts Sproģis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)

11. klase
Jānis Broņka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Maksims Dimitrijevs (Puškina licejs)
Edgars Grinbergs (Engures vidusskola)
Artūrs Gusjko (Rīgas 34.vidusskola)
Mareks Harkovs (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Nadežda Kuzmina (Krāslavas ģimnāzija)
Ieva Nāgele (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Mārtiņš Otikovs (Rīgas 2.vidusskola)
Ieva Ozola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Vadims Pikarevskis (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Ieva Rukšāne (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Liene Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija)
Nikolajs Viškers (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola)

12. klase
Sergejs Andrejevs (Puškina licejs)
Tatjana Grakovska (Rīgas 10.vidusskola)
Liene Grizāne (Rīgas 2.vidusskola)
Nils Morozs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ansis Ozoliņš (Rīgas Teikas vidusskola)
Mārtiņš Ozols (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Danaja Pavlovska (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Ginta Podniece (Zvejniekciema vidusskola)
Arina Siņakova (Rīgas 32.vidusskola)
Jurģis Skudra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Pjotrs Žguns (Rīgas Ostvalda vidusskola)

Atzinība

5. klase
Andrejs Adsons (Rīgas 51.vidusskola)
Reinis Ārgalis (Rīgas 2.vidusskola)
Līga Britāla (E.Dārziņa mūzikas vidusskola)
Gints Aleksandrs Dreimanis (Rīgas 7.pamatskola)
Armands Gedroics (Rīgas 85.vidusskola)
Arturs Kivistiks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Daniels Krimans (Aglonas vidusskola)
Gabriela Kronberga (Rīgas Valda Zālīša pamatskola)
Ernests Krupskis (Rīgas Angļu ģimnāzija)
Laima Lāce (Āgenskalna sākumsskola)
Toms Lācis (Engures vidusskola)
Jūlija Ļitvīnova (Valmieras Pārgaujas pamatskola)
Santa Munča (Rīgas 64.vidusskola)
Valērija Petrova (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola)
Dāgs Putniņš (Siguldas 3.pamatskola)
Dimitrijs Redins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Nikita Sankausks (Rīgas Purvciema vidusskola)
Elīza Skutāne (Valkas pamatskola)
Mikus Upmalis (Rīgas 2.vidusskola)
Zane Vanaga (Zeltiņu pamatskola)
Vineta Vanaga (Rubenes pamatskola)
Anna Elīna Vītola (Rīgas Franču licejs)
Ella Zaiceva (Jelgavas 4.pamatskola)
Ņikita Zrelovs (Jelgavas 2.pamatskola)
Mariama Žuka (Š.Dubnova v.n. Rīgas Ebreju vidusskola)

6. klase
Ģirts Aploks (Grobiņas vidusskola)
Līga Bikše (Valmieras pamatskola)
Darja Buņina (E.Dārziņa mūzikas vidusskola)
Paula Dāle (Rīgas Franču licejs)
Mārtiņš Gradkovskis (Daugavpils 12.vidusskola)
Ēriks Grāpis (Rīgas 64.vidusskola)
Ričards Grigonis (Līvānu 1.vidusskola)
Sandra Grosberga (Straupes pamatskola)
Jekaterīna Ivanova (Daugavpils 3.vidusskola)
Juris Kašs (Balvu pamatskola)
Arturs Klesūns (Daugavpils 5.pamatskola)
Sandis Kovaļovs (Tukuma 2.pamatskola)
Jevgeņija Kuzmicka (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Mairis Ķimenis (Mazsalacas vidusskola)
Viktorija Lizunova (Daugavpils 13.vidusskola)
Roberts Lukjanovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Maksims Masļenkovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Marija Murašova (Privātā pamatskola Maksima)
Ādams Muzikants (Mežaparka sākumskola)
Kate Annija Ročāne (Gulbenes Bērzu pamatskola)
Alise Sietniece (Rīgas 2.vidusskola)
Jānis Slavēns (Vecpiebalgas vidusskola)
Jānis Stepiņš (Asūnes pamatskola)
Alise Štube (Valmieras pamatskola)
Jakovs Udodovs (Jelgavas 2.pamatskola)
Dace Valdmane (Mazsalacas vidusskola)
Miks Vasiļjevs (Jūrmalas Alternatīvā skola)
Roberts Veics (Rīgas Franču licejs)
Kaspars Vilcmeijers (Ventspils 1.ģimnāzija)
Jānis Miķelis Zaķis (Valmieras pamatskola)
Kārlis Žīgurs (Alūksnes pilsētas sākumskola)

7. klase
Anita Andersone (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Alla Andronova (Rīgas 65.vidusskola)
Kristīne Antonova (Balvu pilsētas ģimnāzija)
Niklāvs Barkovskis (Jēkabpils 3.vidusskola)
Aleksejs Batenko (Rīgas 65.vidusskola)
Aleksandra Beļakova (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Ernests Bordāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Tomass Brazovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Elvis Egle (Rīgas Centra humanitārā vidusskola)
Anna Franceva (Liepājas pilsētas 12.vidusskola)
Mārtiņš Galzons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Rasmuss Filips Geks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Artūrs Krišjānis Goba (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Anna Grizāne (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Ivars Jaundžeikars (Jaunjelgavas vidusskola)
Sabīne Juršāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Artūrs Krasts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Vladlens Kurajevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Arta Martinsone (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Alīna Ozuna (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Pauls Pierhurovičs (Jelgavas Valsts ģimnāzija)
Reinholds Romuls Razums (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Inese Silkina (Jelgavas Valsts ģimnāzija)
Toms Svens Skopiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Elizabete Stašāne (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Liene Šokolaite (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.)
Ņikita Žemčugovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola)

8. klase
Kristīne Boldaveška (Rīgas Purvciema vidusskola)
Laima Caunīte (Rīgas 64.vidusskola)
Mārtiņš Frīdenbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Miks Gailis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Dmitrijs Galašins (Rīgas Purvciema vidusskola)
Anna Ivanova (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Sergejs Ivanovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Oļegs Jeremejevs (Rīgas 13.vidusskola)
Inga Jonāne (Daugavpils Valsts ģimnāzija)
Nils Klucis (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.)
Andrejs Kuznecovs (Rīgas 74.vidusskola)
Sabīne Ļamina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Elīna Meļkova (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Filips Mistrjukovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola)
Ilze Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Maksims Sokolovs (Rīgas 34.vidusskola)
Edgars Sultanovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Leonīds Trubins (Daugavpils 5.pamatskola)
Linda Velika (Rīgas Franču licejs)
Artūrs Žīgurs (Cēsu Valsts ģimnāzija)

9. klase
Aija Balode (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Vladislavs Čugunovs (Rīgas 61.vidusskola)
Didzis Kuzmans (Vecpiebalgas vidusskola)
Svetlana Mičko (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
Agris Mucenieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Kristīne Senkāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Mārtiņš Stepiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Matīss Stunda (Rīgas 64.vidusskola)
Kārlis Šenbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Vita Štokmane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Andris Vasiļevskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Kristīne Vjakse (Salas pamatskola (Preiļu raj.)
Jevgēnija Žiģisova (Daugavpils Saskaņas pamatskola)

10. klase
Gunta Bambāne (Daugavpils Valsts ģimnāzija)
Vladimirs Cibinogins (Rīgas 34.vidusskola)
Jānis Eglītis (Preiļu Valsts ģimnāzija)
Igors Fomins (Rīgas Rīnūžu vidusskola)
Laura Garā (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Roberts Gobergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Rūta Griķe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Andrejs Hmeļovs (Rīgas 40.vidusskola)
Kārlis Kanders (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Roberts Kiršteins (Talsu Valsts ģimnāzija)
Dmitrijs Kovaļenko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Jurijs Kudrjavcevs (Rīgas 40.vidusskola)
Liene Miltiņa (Olaines 1.vidusskola)
Andrejs Prucevs (Rīgas 61.vidusskola)
Juris Stabiņš (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Zane Stepka (Āgenskalna Valsts ģimnāzija)
Ainārs Tambaks (Rīgas 2.vidusskola)
Juris Venčels (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Aleksejs Voroncovs (Rīgas 10.vidusskola)
Aleksejs Vorošilovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)

11. klase
Elīna Babre (Dagdas vidusskola)
Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Kristīne Beļesova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Sigita Berga (Aizputes vidusskola)
Rolands Bogdanovičs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Artjoms Borozdins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Antons Gļebovs (Rīgas 40.vidusskola)
Eduards Grasis (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Jūlija Jegorova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Vladimirs Keidāns (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola)
Maksims Komars (Daugavpils 13.vidusskola)
Pāvels Kovaļovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Sandra Kuzmina (Krāslavas ģimnāzija)
Mārtiņš Līdacis (Mazsalacas vidusskola)
Lija Ļaščenko (Rīgas 40.vidusskola)
Kristīne Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Valentīns Paramonovs (Rīgas 32.vidusskola)
Jānis Pelšs (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Artjoms Proškins (Rīgas 38.vidusskola)
Kirils Rodins (Rīgas 40.vidusskola)
Paulina Romanovska (Rīgas 92.vidusskola)
Jānis Rudītis (Ventspils 1.ģimnāzija)
Andris Stafeckis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Dāvis Stepanovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Aleksandrs Trofimovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Ainārs Verbickis (Krāslavas ģimnāzija)
Madara Viļuma (Smiltenes ģimnāzija)
Aleksejs Zujevs (Rīgas 21.vidusskola)

12. klase
Pēteris Birkants (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Madara Gaveika (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Deniss Geraščenko (Rīgas 10.vidusskola)
Sofja Guseva (Rīgas 40.vidusskola)
Olga Kozjukova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Zane Liepiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Jelizaveta Pereca (Rīgas 40.vidusskola)
Antons Samoilovs (Rīgas Purvciema vidusskola)
Sofija Šudjajeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ksenija Toječkina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Matīss Vācietis (Rīgas 2.vidusskola)
Pāvels Zaičenkovs (Rīgas 40.vidusskola)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem