Atklātās olimpiādes rezultāti 2010

37. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2009./10.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

Piezīme: sarakstā pie “5. klase” atrodami arī 3. un 4. klašu skolēni, kas tika vērtēti vienā grupā ar 5. klases skolēniem, jo visi rēķināja vienus un tos pašus uzdevumus.

I vieta

5. klase
Milāna Kovaļevska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Annija Vaivode (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
Aleksejs Jeļisejevs (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)
Inese Sniedze Sjomkāne (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Reinis Cirpons (Rīgas 25.vidusskola, Anna Gustava)

6. klase
Jēkabs Mežinskis (Āgenskalna sākumsskola, Dace Celiņa)
Reinis Klāvs Rudzītis (Rīgas Angļu ģimnāzija, Lidija Vecvagare)
Aleksejs Popovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Olga Rogoženko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Reinis Frēlihs (Mežciema pamatskola, Vita Šuplinska)

7. klase
Deniss Dunaveckis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Zane Mitrevica (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Līvija Rāte)
Aigars Ružello (Bauskas 1.vidusskola, Lilita Krastiņa)
Johanna Estere Jurgelāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Haralds Baumanis (Rīgas 64.vidusskola, Laila Zinberga)
Kristaps Čivkulis (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Svetlana Proščinko)
Eleonora Micko (Rīgas 13.vidusskola, Ludmila Krutikova)

8. klase
Pārsla Esmeralda Sietiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Gatis Ogle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Artūrs Aleksis Zālītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans)

9. klase
Artūrs Krasts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Gustavs Mārtiņš Upmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Māris Seržāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Rasmuss Filips Geks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Andris Locāns (Gulbenes novada Valsts ģimnāzija, Inguna Ludborža)
Edgars Eglītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Georgijs Skorodumovs (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)

10. klase
Kristaps Znotiņš (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Artjoms Krivčenko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Agnese Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Anna Ozoliņa (Valmieras Valsts ģimnāzija, Edīte Būmane)

11. klase
Eduards Kaļiņičenko (Rīgas 71.vidusskola, Anželika Ceriņa)
Agris Jomerts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Kārlis Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Gatis Narvaišs)

12. klase
Pēteris Eriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Aleksejs Peguševs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Kirils Surovovs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Normunds Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Ivars Zubkāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Edgars Sedols (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

II vieta

5. klase
Edgars Daugulis (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
Veronika Ignatova (Rīgas Imantas vidusskola, Linda Saukuma)
Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune Laila Zinberga)
Gunda Sila (Rīgas 49.vidusskola, Dzintra Krastiņa)
Diana Jermolova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Elīza Gulbe (Rīgas Franču licejs, Biruta Vīksna)
Dārta Kambala (Engures vidusskola, Mārīte Bērziņa)
Patriks Kirkils (Rīgas Centra sākumskola, Santa Bebre)
Raitis Rūsiņš Kriķis (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
Artūrs Petrovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Kirills Savčuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Nils Vaiders (Jēkabpils pamatskola, Ilze Eglīte)
Romans Vereteņnikovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Tamara Devajeva)
Linda Vorobeja (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
Diāna Vagele (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)

6. klase
Helvijs Sebris (Talsu 2.pamatskola, Mērija Bašta Ligija Bieriņa)
Noreta Nordena (Tukuma 2.vidusskola, Marita Trušina)
Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Ainis Rubens (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Katrīna Miezīte (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
Stanislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Valts Harijs Blezūrs (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Austra Kaše (Ogres 1.vidusskola, Inta Ungure)
Marks Aļbovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Haralds Baunis (Rīgas 45.vidusskola, Alda Gaile Edīte Jēruma)

7. klase
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Māris Baumanis (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Roberts Groza (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Adele Grunte (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Pēteris Račinskis (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Sandra Rubule)
Poļina Skļareviča (Rīgas vispārizglītojošā privātā vidusskola Evrika, Gaļina Masteņica)
Toms Lācis (Engures vidusskola, Skaidrīte Vilciņa)
Andrejs Adsons (Rīgas 51.vidusskola, Igors Kuročkins)
Rihards Baranovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Baiba Kokina (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Olga Rimdenoka (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Līvija Rāte)
Dmitrijs Uļinskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Lidija Ivanova (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandrs Stecurins)
Annija Katkeviča (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Dārta Paula Šveisberga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

8. klase
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Elza Kalēja (Cesvaines vidusskola, Silvija Rimša)
Raitis Magone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Aleksandrs Rumjancevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Katrīna Daila Neiburga (Ogres 1.vidusskola, Inta Ungure)
Dāvis Sparinskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

9. klase
Konstantins Franckevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didičs)
Agate Kalcenaua (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Ivars Jaundžeikars (Jaunjelgavas vidusskola, Valentīna Rimare)
Roberts Graudiņš (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune Laila Zinberga)
Roberts Plaudis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Pēteris Kārlis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Inese Silkina (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Jānis Dūrējs Liega Siliņa)

10. klase
Andrejs Kuzņecovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didičs)
Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns Iveta Zarāne Staņislavs Didičs)
Roberts Tomme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Ilze Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Oļegs Jeremejevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Reinis Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

11. klase
Arnis Katkevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jānis Smilga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Uldis Dzilna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Andrejs Semjonovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs Iveta Zarāne Irina Poļakova)
Reinis Vītols (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)

12. klase
Vitālijs Gagunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs Iveta Zarāne)
Dmitrijs Logvinovs (Rīgas Herdera vidusskola, Tatjana Kuļikova)
Andrejs Hmeļovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Oļegs Ošmjans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Juris Venčels (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Gunārs Skangals (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

III vieta

5. klase
Katrīna Bičevska (Rīgas Franču licejs, Biruta Vīksna)
Sindija Kalnupe (Cēsu pilsētas pamatskola, Sandra Logina)
Georgijs Pliska (Daugavpils 3.vidusskola, Natālija Petrova)
Artūrs Ždanovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Mihails Buņins (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)
Nikola Serģe (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Līva Toka (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
Kristaps Valdmanis (Cēsu pilsētas pamatskola, Sandra Logina)
Agnese Apsīte (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Anna Buka)
Atis Brencis (Uzvaras vidusskola, Larisa Rudlapa)
Emanuels Fadejevs (Jēkabpils pamatskola, Ilze Eglīte)
Undīne Kobitjeva (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Rinalds Ķimenis (Mazsalacas vidusskola, Daiga Urbanoviča)
Ksenija Onufrieva (Rīgas 95.vidusskola, Alla Voropajeva)
Ketija Ringa-Karahona (Jelgavas 4.pamatskola, Daina Denjuščenkova)
Andrejs Teležis (Rucavas pamatskola, Ilona Krīgena)
Stanislavs Jefimovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Daniels Keziks (Rīgas 32.vidusskola, Svetlana Batalova)
Maira Asare (Vecpiebalgas vidusskola, Antoņina Glāzere)
Ralfs Gritāns (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Ingrīda Mediņa)
Uko Kokņevičs (Upītes pamatskola, Irēna Slišāne)
Kristiāns Maļgins (Rīgas 64.vidusskola, Laila Zinberga)
Gerda Poota (Jelgavas 4.pamatskola, Daina Denjuščenkova)
Jēkabs Bisnieks (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Sarmīte Krūmiņa)
Agnese Blūmane (Jelgavas 4.pamatskola, Inga Neilande)
Laura Buka (Preiļu 1.pamatskola, Ilona Isajeva)
Artūrs Karaņevskis (Liepājas 7.vidusskola, Vera Šoņa)
Aleksejs Ovčiņņikov (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Dana Rusecka (Rīgas 84.vidusskola, Lilita Cirpone)

6. klase
Jānis Ābrams Priedītis (Pamatskola Rīdze,)
Andrejs Gorbunovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Anita Dortiņa (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)
Ieva Žuravska (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)
Marija Golubeva (Rīgas 10.vidusskola, Valentina Kapteine)
Gļebs Jeršovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Agnese Rumkovska (Rīgas 94.vidusskola, Ilze Baumane)
Margita Rudzāte (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Roberts Pauls Eglītis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Darja Ņevedomska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Ēriks Petrovs (Rīgas 22.vidusskola, Marija Lapšina)
Jānis Žīgurs (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Kārlis Andrejs Lācis (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Reičela Heinrihsone (Pamatskola Rīdze, Dzintra Slavinska)
Veclavs Koržeņevskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Vladislavs Šapovalovs (Ventspils 2.vidusskola, Alla Kitajeva)
Aleksejs Prostjakovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Tamara Devajeva)

7. klase
Līga Britāla (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Dārta Rituma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Rihards Freibergs (Rīgas 49.vidusskola, Gunta Stepīte)
Linda Meldere (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Svetlana Proščinko)
Pēteris Pakalns (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Jevgenijs Petkevičs (Daugavpils 12.vidusskola, Irēna Puncule)
Reinis Plūmanis (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Tomass Andersons (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Anita Indāre)
Ernests Krupskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Ieva Namsone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Mihails Potapovs (Rīgas 13.vidusskola, Ludmila Krutikova)
Emīls Strumpe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Mariama Žuka (Š.Dubnova v.n. Rīgas Ebreju vidusskola, Elīna Faļkenšteina)
Linda Gerda Bauere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Ieva Radvilaviča (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Kristiāns Slics (Jaunsilavas pamatskola, Gunta Švirksta)
Kirills Staškevičs (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)
Ansis Zvirbulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Edvīns Griņoks (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Elīza Skutāne (Valkas ģimnāzija, Ieva Cīrule)

8. klase
Paula Auzāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Reinholds Raumanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Mairis Ķimenis (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Vadims Bondarenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Kaspars Zaķis (Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija, Daina Briņķe)
Fjodors Žitņikovs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Ričards Grigonis (Rožupes pamatskola, Marija Šūpulniece)
Edgars Liepiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Āris Pickainis (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Ilona Prikule (Rīgas Herdera vidusskola, Olga Lucika)
Elvijs Rasčevskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Anna Nikoļa Rivkina (Š.Dubnova v.n. Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska)
Valts Štolcers (Līvānu 1.vidusskola, Marija Raginska)
Artūrs Vanags (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

9. klase
Jūlija Candere (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Jānis Kašs (Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Pēteris Melbārdis (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ilze Ābeltiņa)
Pauls Pierhurovičs (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Jānis Dūrējs Liega Siliņa)
Germans Rimarevs (Rīgas 10.vidusskola, Irīna Brodska)
Artūrs Krišjānis Goba (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Jekaterina Kuzņecova (Rīgas 60.vidusskola, Alla Butenko)
Agnese Priede (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Aleksis Andžāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Andis Bērziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Artūrs Dzenis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Dmitrijs Masļakovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Alina Ozuna (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Sarma Reitere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Georgijs Treņins (Rīgas 95.vidusskola, Alla Voropajeva)

10. klase
Kristiāna Bruzgule (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Sergejs Ivanovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Voldemārs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Leonīds Maslovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Reinis Ozoliņš (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Andrejs Sčastnijs (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska)
Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Uldis Zandovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Elmārs Aberfelds (Ventspils 1.ģimnāzija, Ruta Dubra)
Anna Ivanova (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Iveta Nikolajeva Neļa Borisova)
Edžus Urtāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Leontīna Vizule)

11. klase
Jevgenija Aksjonova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Ivars Getiņš (Liepājas 15.vidusskola, Sandra Šulme)
Agnese Lagzda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ieva Vasiļjeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Ēriks Gopaks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Valters Kalnačs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Artūrs Semeņuks (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Agris Mucenieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Matīss Stunda (Rīgas 64.vidusskola, Dace Lāce)

12. klase
Jurijs Kudrjavcevs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jurijs Sivickis (Daugavpils 13.vidusskola, Aleksandrs Borisjonoks)
Artūrs Znotiņš (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Alvis Logins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Ainārs Tambaks (Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija, Aldis Bomis Ruta Pelce)
Ieva Zvaigzne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

Atzinība

5. klase
Adrians Marks Ābele (Jēkabpils pamatskola, Ilze Eglīte)
Anastasija Artemjeva (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Kristīne Bārtule (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)
Eduards Gradovskis (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Gints Holsts (Uzvaras vidusskola, Larisa Rudlapa)
Aleksandrs Kozjutinskis (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Artemijs Krimovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Agnese Kulmane (Penkules pamatskola, Sanita Dombrovska)
Ilja Laptevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Ieva Pakalna (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Madara Siliņa (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Kārlis Gustavs Švēde (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Jansone Elīna Frīdmane)
Viktorija Vereteņnikova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Tamara Devajeva)
Diāna Ivaškeviča (Vecumnieku vidusskola, Astrīda Volkova)
Anete Kāle (Grobiņas vidusskola, Brigita Pelēķe)
Tomass Olups (Mazsalacas vidusskola, Daiga Urbanoviča)
Santa Šauere (Rīgas 49.vidusskola, Dzintra Krastiņa)
Kristiāna Šulte (Rīgas 84.vidusskola, Lilita Cirpone)
Urzula Voļatovska (Rīgas Lietuviešu vidusskola, Rima Zvirbule)
Māris Galauskis (Ventspils 4.vidusskola, Daiga Galauska)
Angelina Gavrilova (Jelgavas 2.pamatskola, Nonna Anohina)
Gunārs Mūrnieks (Rīgas Centra sākumskola, Santa Bebre)
Artjoms Ņikulins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa)
Viktorija Ozola (Rīgas 94.vidusskola, Inguna Sniķersproģe)
Rūdolfs Pogodins (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Rihards Ruska (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Elgars Veigelts (Aizputes vidusskola, Gunta Elbere)

6. klase
Ieva Kuļikovska (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Jekaterina Gaile (Rīgas Herdera vidusskola, Tatjana Kuļikova)
Juliāns Morozovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Kārlis Saliņš (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Elita Rītere)
Vadims Juris (Garkalnes-Berģu pamatskola, Ieviņa Sinele)
Zinaīda Tesliuk (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Anete Aizbalte (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Džeiks Edvards Krūmiņš (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Eduards Lasmanis (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Raisa Skrimble)
Mārcis Akmeņkalns (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Elita Rītere)
Marks Gipters (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Rihards Kudiņš (Sākumskola Taurenītis, Ilze Vītiņa)
Teodors Kerimovs (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
Dmitrijs Redins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Dmitrijs Litvins (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, Ludmila Obuhova)
Elīna Kresse (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Emīls Ādolfs Lapše (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Kate Anna Lauzne (Mazsalacas vidusskola, Daiga Urbanoviča)
Liene Strode (Rīgas Centra sākumskola, Santa Bebre)
Patrīcija Marija Keiša (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Raivis Ščerbinskis (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)

7. klase
Toms Kapusta (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Zigmārs Lapa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Laine Lupkina (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Egita Spirģe (Vecpiebalgas vidusskola, Antoņina Glāzere)
Viktorija Šābele (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Vineta Vanaga (Rubenes pamatskola, Ņina Ādamsone)
Laura Caune (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Aleksejs Fjodorovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Edgars Klētnieks (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Magdalēna Mudule (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Renārs Plūmanis (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Anna Skorinko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Rūdolfs Treilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Dmitrijs Kokins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Šonita Koroļova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Anna Laganovska (Ogres ģimnāzija, Vija Sleže)
Malvīne Nelda Strakova (Valmieras Valsts ģimnāzija, Liene Millere)
Ilvija Jakāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Marta Kalnpure (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Alla Karabina (Rīgas 65.vidusskola, Marita Bobrova)
Evija Kitova (Viļakas Valsts ģimnāzija, Lilita Bizune)
Laura Orliņa (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Marija Vaidere (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Ingrīda Kauranena)
Evita Zarkeviča (Jēkabpils 2.vidusskola, Irina Korabovska Natālija Zarkeviča)

8. klase
Austris Cīrulnieks (Smiltenes ģimnāzija, Inguna Kondratjeva)
Ilva Kresse (Rīgas 64.vidusskola, Sandra Simanoviča Laila Zinberga)
Alise Ella Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune Laila Zinberga)
Everita Rupmeja (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Gerda Šadurska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ričards Tabūns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Ģirts Aploks (Grobiņas ģimnāzija, Anita Poriņa)
Krista Aiga Bucika (A.Kronvalda Durbes vidusskola, Gundega Bērtulsone)
Anastasija Chkoulepa (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Jana Juste (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Ilze Blūma)
Ērika Lazareviča (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Vladimirs Manukjans (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Marija Murašova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Aleksandra Pestova (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Lapiņa)
Beatrise Šteina (Siguldas Valsts ģimnāzija, Indra Upīte-Dambīte)

9. klase
Andrejs Aristovs (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Lauris Mednieks (Ventspils 4.vidusskola, Linda Grigorjeva)
Liene Šokolaite (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), Agrita Brizga)
Oskars Zēbergs (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Niklāvs Barkovskis (Jēkabpils 3.vidusskola, Ligita Ozoliņa)
Anna Beāte Būmane (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Sarmīte Krūmiņa)
Dita Ciemiņa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Unda Dubova (Priekuļu vidusskola, Vija Garkāje)
Mihails Kuzmins (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Uldis Lazdiņš (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Guntra Pakule (Smiltenes ģimnāzija, Vera Rācene)
Ojārs Vilmārs Ratnieks (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Ingmārs Viktors Zaicevs (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)

10. klase
Vjačeslavs Petruškins (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Elvīra Karavajeva)
Kristaps Briška (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Andris Paškovskis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Miķelis Pūķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Andris Gerasimovičs (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)
Valdis Plociņš (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)
Sandris Samohvalovs (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Linda Velika (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Jaroslava Arseņjeva (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Jeļena Mironova)
Jūlija Astratova (Daugavpils 16.vidusskola, Tatjana Matosova)
Antons Baronovs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Līva Doniņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Kalvis Kalniņš (Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, Kaspars Politers Dainis Mihailovs)
Zigmārs Rupenheits (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Hermanis Krasovskis (Daugavpils 3.vidusskola, Natālija Petrova)
Bella Naumova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didičs)

11. klase
Artūrs Olups (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Edgars Rumkovskis (Rīgas 94.vidusskola, Ligita Podāne)
Valdis Linde (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Eduards Slava (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Baiba Stikāne (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Sergejs Tepļakovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Edvarts Bērzs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Karīna Kižlo (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Elvīra Karavajeva)
Andrejs Huševs (Rīgas 10.vidusskola, Jeļena Kurdjumova)
Līga Mangule (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Kristīne Senkāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Dmitrijs Šandarinovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Rita Borisova (Grobiņas ģimnāzija, Anita Poriņa)
Kristīne Guļa (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Sergejs Lukaņihins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Agita Tijāre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Uldis Zunda (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)

12. klase
Margarita Biļdina (Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Igors Fomins (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Jevgeņijs Kločans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Toms Zumbergs (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Ramona Cunska (Smiltenes ģimnāzija, Inguna Kondratjeva)
Ginta Garkāje (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Santa Kratule (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didičs)
Sintija Štraumane (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)
Lauris Vehi (Valmieras Valsts ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem