Atklātās olimpiādes rezultāti 2011

38. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2010./11.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

Piezīme: sarakstā pie “5. klase” atrodami arī 3. un 4. klašu skolēni, kas tika vērtēti vienā grupā ar 5. klases skolēniem, jo visi rēķināja vienus un tos pašus uzdevumus.

I vieta

5. klase
Jaroslavs Maksimovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Daniils Vladimirovs (Rīgas 22.vidusskola, Marina Trušina)
Artūrs Babris (Rīgas 49.vidusskola, Velga Vītola)
Anita Ilze Gulbe (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, Laine Ūdre Biruta Boze)
Everita Annemarija Samuša (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Agnese Upīte (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
Romi Veide (Rīgas 22.vidusskola, Marina Trušina)

6. klase
Aleksejs Jeļisejevs (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)
Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
Uko Kokņevičs (Upītes pamatskola, Irēna Slišāne)
Kirills Savčuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Sergejs Žahovskis (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagodarnaja)

7. klase
Aleksejs Popovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Noreta Nordena (Tukuma 2.vidusskola, Marita Trušina)
Reinis Ozoliņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Reinis Klāvs Rudzītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Laine Strankale (Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija, Ruta Pelce)
Jēkabs Mežinskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

8. klase
Andrejs Adsons (Rīgas 51.vidusskola, Jeļena Hazova)
Deniss Dunaveckis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Zane Mitrevica (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Līvija Rāte)
Andris Potrebko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Poļina Skļareviča (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Romāns Volosatovs (Rīgas 34.vidusskola, Marina Vasina)

9. klase
Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans)
Gatis Ogle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Roberts Slišāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Pārsla Esmeralda Sietiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

10. klase
Artūrs Krasts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Vladlens Kurajevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Andis Bērziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Romāns Konstantinovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Dainis Kriķis)
Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Ingmārs Viktors Zaicevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija,)

11. klase
Ilze Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Agnese Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

12. klase
Artūrs Semeņuks (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Sergejs Seredenko (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Eduards Slava (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jānis Smilga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

II vieta

5. klase
Nataļja Mališa (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Aleksejs Nazarovs (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)
Samuils Ruļovs (Rīgas 22.vidusskola, Marina Trušina)
Anastasija Juzupanova (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Marija Kučeiko (Rīgas 72.vidusskola, Irina Morusa)
Rūta Ozoliņa (Valmieras pamatskola, Eva Lasmane)
Rēzija Veronika Laumane (Dzērbenes vidusskola, Anita Katlapa)
Sanija Smildziņa (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)
Ieva Rebeka Koroļkova (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova Zane Kaibe)
Ints Murāns (Pamatskola Rīdze, Marika Blumberga)
Evelīna Stāmere (Valmieras pamatskola, Sanita Eglīte)
Stanislavs Jefimovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Edvards Šincāns (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Estere Šverna (Valmieras pamatskola, Eva Lasmane)

6. klase
Reinis Irmejs (Rīgas Hanzas vidusskola, Ilze Bodniece)
Daniels Keziks (Rīgas 32.vidusskola, Svetlana Batalova)
Undīne Kobitjeva (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Ilja Laptevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Zuzanna Miķelsone (Talsu 2.vidusskola, Rasma Galniece Inta Libreiha)
Anastasija Artemjeva (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Gļebs Gagarins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Māris Galauskis (Ventspils Centra pamatskola, Egita Krūmiņa Daiga Galauska)
Gints Holsts (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Aleksandrs Kozjutinskis (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Marģers Liepiņš (Grobiņas vidusskola, Brigita Pelēķe)
Antons Polosuhins (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Rihards Ruska (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Ēriks Žeibe (Rīgas 25.vidusskola, Sandra Deksne)

7. klase
Una Lokmane (Ogres 1.vidusskola, Inta Ungure)
Amanda Ozoliņa (Limbažu 3.vidusskola, Anita Jansone)
Miks Kristofers Ušerovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Anita Dortiņa (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)
Sergejs Ivanovs (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)
Lauris Paegle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Gerda Grase (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Reinis Fišers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Eduards Fjodorovs (Valmieras Viestura vidusskola, Ligita Pickaine)
Jekaterina Gaile (Rīgas Herdera vidusskola, Tatjana Kuļikova)
Aleksandra Koblence (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Kārlis Andrejs Lācis (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Helvijs Sebris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Leila Družiņina (Rīgas Purvciema vidusskola, Vera Aleksandrova)
Klinta Gaisa (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Antonija Rudzīte)
Edijs Kauranens (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne)
Ansis Pauliņš (Rīgas Juglas vidusskola,)

8. klase
Annija Katkeviča (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Pēteris Pakalns (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Dārta Rituma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Gints Aleksandrs Dreimanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Dmitrijs Starcevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Rūdolfs Treilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Emīls Strumpe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Lauris Ričards Akmens (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Dmitrijs Kokins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Krsitina Žusele Staņislavs Didičs)
Kristaps Čivkulis (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Svetlana Proščinko)

9. klase
Elza Kalēja (Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija, Daina Briņķe)
Sergejs Blakunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Alise Ella Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune Laila Zinberga)
Artūrs Aleksis Zālītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Elvijs Rasčevskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Darja Buņina (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Lapiņa)
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Edgars Liepiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Katrīna Sproģe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Fjodors Žitņikovs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)

10. klase
Edgars Eglītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Roberts Graudiņš (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Gustavs Mārtiņš Upmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Andris Locāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Ģirts Zāģeris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Mihails Kuzmins (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Evelīna Puzo (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Irēna Papsujeviča)
Māris Seržāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Georgijs Skorodumovs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Pauls Pierhurovičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Edgars Raudive (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

11. klase
Kristaps Znotiņš (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Roberts Tomme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didičs)

12. klase
Alise Čurkste (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Eduards Kaļiņičenko (Rīgas 71.vidusskola, Anželika Ceriņa)
Arnis Katkevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Reinis Elksnis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Agnese Lagzda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs Iveta Zarāne Irina Poļakova)
Andris Keišs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)

III vieta

5. klase
Ulrihs Aldersons (Jumpravas vidusskola, Aivars Rags)
Elizabete Avotiņa (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Ligita Upīte)
Markuss Ivaško (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Anna Buka)
Deņiss Kovanskis (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Emīls Tams (Daugavpils Vienības pamatskola, Olga Novicka)
Artūrs Ķelpe (Valmieras Pārgaujas pamatskola, Anita Vējkrīgere)
Anna Fedotova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Maksis Garais (Balvu pamatskola, Ineta Gargurne)
Anete Gelsberga (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, Laine Ūdre Biruta Boze)
Maksimiljans Januška (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Marija Vertinska (Daugavpils 10.vidusskola, Svetlana Antoņeviča)
Toms Bilderis (Rīgas 45.vidusskola, Anita Upeniece)
Andrejs Makarovs (Rīgas 40.vidusskola, Svetlana Saveiko)
Arsenijs Matison (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Einārs Brūveris (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Katrīna Uva Jansone (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Alina Karpinska (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Kristīne Konstantīne (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Edgars Petrovs (Daugavpils 3.vidusskola, Žanna Majevska)
Rebeka Plūduma (Mores pamatskola, Inita Saulīte)
Martins Rajevs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Niklāvs Selevičs (Rīgas 84.vidusskola, Lilita Cirpone)
Aleksandra Tulovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Kārlis Vītols (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Alina Bondarenko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Anete Brutāne (Rīgas 94.vidusskola, Inguna Sniķersproģe)
Pēteris Ēcis (Talsu Kristīgā vidusskola, Sigita Rathena)
Diana Golubeva (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
Diana Jermolova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Daniels Narajevs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Kristaps Zobovs (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)

6. klase
Agnese Blūmane (Jelgavas 4.pamatskola, Inga Neilande)
Karīna Gavrovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Paula Pūcīte (Talsu 2.vidusskola, Rasma Galniece Inta Libreiha)
Krišjānis Višņevskis (Jūrmalas sākumskola Atvase, Dace Jansone)
Dāvis Kalvāns (Ogres 1.vidusskola, Anita Kalnciema)
Oļegs Matrosovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Atis Brencis (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Stīvens Dins Dudovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Elīza Gulbe (Rīgas Franču licejs, Biruta Vīksna)
Raitis Rūsiņš Kriķis (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
Arturs Krištapjonoks (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Viktors Lipskis (Privātā vidusskola Patnis, Baiba Rudzīte)
Sofija Matisone (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Ieva Pakalna (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Natālija Sirotkina (Jelgavas 2.pamatskola, Nonna Anohina)
Nelli Berezovska (Rīgas 65.vidusskola, Marita Bobrova)
Eduards Gradovskis (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Sendija Jakobsone (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Sergejs Jaunzems (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Gerda Poota (Jelgavas 4.pamatskola, Daina Denjuščenkova)
Anna Žanete Treimane (Valmieras pamatskola, Sanita Eglīte)
Romans Vereteņņikovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Tamara Devajeva)

7. klase
Mārcis Akmeņkalns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Rihards Kudiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Elizabete Laiviņa (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Jurģis Toms Liepiņš (Aizputes vidusskola, Gunta Elbere)
Katrīna Miezīte (E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Ligita Krieva)
Justīne Sevčenoka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Māra Vidiņa (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Māra Kauliņa – Pērkone)
Anastasija Cele (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Reinis Frēlihs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Klinta Marta Kasarenoka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Linda Ķirķe (Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija, Iveta Mežgaile)
Aleksandrs Konopackis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Alberts Spoģis (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe)
Zinaida Tesliuk (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Arvis Barens (Vecsaules pamatskola, Anna Guļkeviča)
Viktorija Hotuļova (Jelgavas 2.pamatskola, Valentīna Vanaga)
Aleksejs Kovaļovs (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)
Emīls Ādolfs Lapše (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Laura Logina (Briežuciema pamatskola, Ingūna Kaņepe)
Markuss Ludriksons (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Darja Ņevedomska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Margita Rudzāte (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Vladislavs Šapovalovs (Ventspils 2.vidusskola, Alla Kitajeva)
Katrīna Segliņa (Staļģenes vidusskola, Ilze Ērstiķe)
Krista Šķēpa (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Ingus Šteinbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Vanesa Strautniece (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Anastasija Terentjeva (Rīgas 10.vidusskola, Valentina Kapteine)
Ieva Žuravska (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)

8. klase
Jevgenijs Petkevičs (Daugavpils 12.vidusskola, Irēna Puncule)
Haralds Baumanis (Rīgas 64.vidusskola, Sandra Simanoviča)
Agnese Geka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Toms Lācis (Engures vidusskola, Skaidrīte Vilciņa)
Andris Ukenābels (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Upeniece)
Oskars Amenhoteps Arājs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Adele Grunte (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Baiba Kokina (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Eleonora Micko (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Motrosova)
Kristiāns Slics (Jaunsilavas pamatskola, Gunta Švirksta)
Raimonds Bogdanovičs (Daugavpils 9.vidusskola, Alina Magomedova)
Līga Britāla (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Artis Jēkabs Dubkevičs (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Edgars Klētnieks (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Beāte Locika (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Dmitrijs Uļinskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

9. klase
Reinis Baranovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Dace Gailīte (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Reinholds Raumanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Artūrs Vanags (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Vadims Bondarenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Irina Jožikova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Ivars Pričins (Rīgas 31.vidusskola, Ārija Ruško)
Rihards Skuja (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Iakov Udodov (Jelgavas 2.pamatskola, Valentīna Vanaga)
Rebeka Eva Konute (Rīgas Valsts 3. ģimnāzija, Ginta Sprede)
Vladimirs Manukjans (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)

10. klase
Agate Kalcenaua (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Valentīns Lavrinovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Iveta Zarāne Staņislavs Didičs)
Egita Fabiane (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Gatis Narvaišs)
Linda Kipļuka (Rēzeknes Valsts ģimnāzija,)
Pēteris Kārlis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Dainis Kriķis)
Agnese Priede (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Inese Silkina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Edgars Pundurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Dmitrijs Plaunovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Konstantins Franckevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Iveta Zarāne Staņislavs Didičs)
Guntra Pakule (Smiltenes ģimnāzija, Inguna Kondratjeva)
Ērika Linda Žogla (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Eva Brazēviča (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Ernests Bordāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Didzis Gailītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

11. klase
Anna Ivanova (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Iveta Nikolajeva Neļa Borisova)
Līva Doniņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Oļegs Jeremejevs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Andris Paškovskis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Miķelis Pūķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Kalvis Kalniņš (Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, Kaspars Politers)
Eva Vīksna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Henrijs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Agita Cirse)
Jaroslava Arseņjeva (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Jeļena Mironova)
Antons Baronovs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)

12. klase
Uldis Dzilna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Jolanta Bērziņa (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Ēriks Gopaks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Anita Murzina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jevgenija Aksjonova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Valdis Linde (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Sergejs Lukaņihins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Pēteris Rudzusīks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Kārlis Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Gatis Narvaišs)
Aleksandrs Šidlovskis (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Reinis Vītols (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)

Atzinība

5. klase
Berta Katrīna Beļicka (Jūrmalas sākumskola Atvase, Dace Jansone)
Krista Gaisa (Jelgavas 3.pamatskola, Iveta Pērkona)
Marta Kalniņa (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Ksenija Valova (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Alise Voroncova (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Ernests Cimborevičs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Marija Dolgopolova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Roberts Gaigals (Talsu 2.pamatskola, Ligija Bieriņa)
Aldis Ivanovs (Rīgas 94.vidusskola, Inguna Sniķersproģe)
Vjačeslavs Matvejevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Marija Mizinova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Timurs Sņetkovs (Rīgas 40.vidusskola, Svetlana Saveiko)
Kārlis Gustavs Švēde (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)
Lauma Tumašova (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Klinta Madara Greiliha (Jelgavas 4.pamatskola, Daiga Kravale)
Solvita Koreņika (Daugavpils 10.vidusskola, Anna Volkova)
Arkadijs Nikolajevs (Daugavpils 15.vidusskola, Nataļja Grigorjeva)
Mārcis Ozoliņš (Druvas vidusskola, Ilga Otto)
Raivis Sieks (Siguldas 3.pamatskola, Ņina Balode)
Didzis Būmanis (Mālpils vidusskola, Lidija Stašāne)
Gerda Ance Cakule (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Anna Buka)
Armands Dukurs (Valmieras Viestura vidusskola, Iveta Segliņa)
Kārlis Jēkabsons (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)
Agneta Lāce (Rīgas 49.vidusskola, Velga Vītola)
Laila Raudzēna (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Mārtiņš Robežnieks (Jelgavas 3.pamatskola, Dzintra Zingule)
Helēna Skuja (Engures vidusskola, Skaidrīte Vilciņa)
Daņiils Šapurovs (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)
Ilmārs Šķēls (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

6. klase
Paulis Filips Bārzdiņš (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Madara Kiršfelde)
Ralfs Nikolass Gritāns (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Evita Čečina)
Arturs Petrovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Antons Senčevs (Rīgas 88.vidusskola, Jeļena Kovaļčuka)
Matīss Strauts (Rīgas 7.pamatskola, Inta Berga)
Laura Buka (Preiļu 1.pamatskola, Ilona Isajeva)
Annija Cunska (Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola, Lūcija Pīterniece)
Jevģēnijs Grigorjevs (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Ērika Alise Keviša (Rīgas Lietuviešu vidusskola, Rima Zvirbule Edīte Teterovska)
Agris Meinards Prikuls (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Marija Prohorova (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Kristīne Bārtule (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)
Sintija Igaune (Vecpiebalgas vidusskola, Antoņina Glāzere)
Ivans Karcevs (Rīgas 65.vidusskola, Marita Bobrova)
Sandijs Mielavs (Rucavas pamatskola, Ilona Krīgena)
Ingus Pallo (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Līna Patrīcija Petrikalne (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
Valters Rogulis (Mālpils vidusskola, Lidija Stašāne)
Ieva Vizma Romanovska (Salas pamatskola (Preiļu raj.), Valentīna Madalāne)
Dana Rusecka (Rīgas 84.vidusskola, Lilita Cirpone)
Edgars Straumanis (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
Annija Vaivode (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
Darja Volodjonoka (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)

7. klase
Atis Andrejevs (Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija, Iveta Mežgaile)
Edgars Andžs (Limbažu 3.vidusskola, Anita Jansone)
Haralds Baunis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Laura Bobule (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Ronalds Ekerts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Artūrs Ģērmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Gļebs Jeršovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Reinis Kalniņš (Cesvaines vidusskola, Antra Graudupe)
Vaclavs Koržeņevskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Telma Terēze Lediņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Ainis Rubens (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Marks Gipters (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Maksims Surovovs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Elīna Tarakanova (Mālpils vidusskola, Solvita Lapiņa)
Ritums Cepītis (I.Gaiša Kokneses vidusskola, Gunta Konstantinovica)
Anna Kirpicheva (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Artūrs Kriviņš (Valkas ģimnāzija, Inta Krieviņa)
Juliāns Morozovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Aleksejs Sedihs (Rīgas 88.vidusskola, Jeļena Kovaļčuka)
Annija Viktorija Zaķe (Limbažu 1.vidusskola, Modris Jirgensons)
Inga Orupe (Robežnieku pamatskola, Ludmila Boločko)
Stanislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Timurs Šarapovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Elizabete Krista Liepiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Elvis Opmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Aksels Rijkuris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Rihards Žamoidiks (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)

8. klase
Mihails Potapovs (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Motrosova)
Egita Spirģe (Vecpiebalgas vidusskola, Ruta Šarkovska)
Elvijs Mičulis (Rīgas Herdera vidusskola, Natālija Petrovska)
Ansis Zvirbulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Sergejs Demarčuks (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)
Viktors Iļdeikins (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Lidija Ivanova (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandrs Stecurins)
Pēteris Račinskis (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Sandra Rubule)
Alisa Usačova (Rīgas 34.vidusskola, Marina Vasina)
Darja Tarasenko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Rihards Baranovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Daniels Dijevs (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Vija Rasmane Inese Lude)
Roberts Groza (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Lauris Krištopanovs (Balvu Valsts ģimnāzija, Irēna Baltiņa)
Zigmārs Lapa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Jekaterina Ļapunova (Ventspils 2.vidusskola, Valentīna Juščenko)
Marta Rudzīte (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Anete Abricka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Tomass Andersons (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Anita Indāre)
Raitis Pekuss (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

9. klase
Artūrs Bērziņš (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ilze Ābeltiņa)
Everita Rupmeja (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Daniils Sidorovs (Rīgas Herdera vidusskola, Olga Lucika)
Vitālijs Dragunas (Ventspils 2.vidusskola, Anna Kočura)
Jana Harlamova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Aleksandra Pestova (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Lapiņa)
Uģis Kampars (Tukuma Raiņa ģimnāzija, Zinaida Holsta)
Ādams Muzikants (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Antons Voroņins (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Irēna Miezīte)
Liene Helēna Gavrilka (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Ričards Grigonis (Rožupes pamatskola, Marija Šūpulniece)
Kristaps Mozgirs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Linda Ošāne (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sandra Saksone)
Anete Germane (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ņina Juste)
Mairis Ķimenis (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Iļja Perevalovs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Artūrs Jānis Pētersons (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Rūta Pickaine (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Jānis Skrebels (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka Gatis Narvaišs)
Gerda Šadurska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Roberts Veics (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)

10. klase
Liene Neimane (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Klāvs Priedītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Hermans Rimarevs (Rīgas 10.vidusskola, Irīna Brodska)
Estere Šeinkmane (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Krista Skrebele (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Gatis Narvaišs)
Pēteris Andrušaitis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Artūrs Krišjānis Goba (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Agita Gutāne (Rīgas 94.vidusskola, Inguna Sniķersproģe)
Elīza Bula (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Ieva Lisova (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Aigars Langins (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Madara Lece (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Pēteris Melbārdis (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ināra Bērziņa)
Alina Ozuna (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Iveta Nikolajeva)
Liene Vītola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

11. klase
Bella Naumova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jāzeps Rutkis (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Dairis Meiers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Jānis Pastars (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Staņislavs Beguns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Leonīds Maslovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Edžus Urtāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Leontīna Vizule)
Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didičs)
Andrejs Sčastnijs (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska)
Voldemārs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Agita Cirse)
Toms Zariņš (Valmieras Valsts ģimnāzija, Edīte Būmane)
Artjoms Krivčenko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Toms Rekšņa (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Sandris Samohvalovs (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Sandis Eglītis (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ināra Veita Dita Siliņa)
Henrihs Lazdāns (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Iveta Liepiņa (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)
Reinis Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

12. klase
Karīna Kižlo (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Elvīra Karavajeva)
Līga Mangule (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Valters Negribs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Rihards Baranovskis (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Irēna Papsujeviča)
Arsenijs Gribačovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Mārcis Kadeģis (Ventspils 1.ģimnāzija, Ruta Dubra)
Nora Ķibilda (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Konstantīns Starovoitovs (Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Ilze Zalāne)
Andris Vasiļevskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Edvarts Bērzs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Svjatoslavs Kistkins (Rīgas 65.vidusskola, Anatolijs Kurmeļovs)
Indra Lokste (Rēzeknes Valsts ģimnāzija, Ļubova Mitrošenko)
Ģirts Minkevičs (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Vizbulīte Jubase)
Aivars Cīrulis (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Kristīne Dzalbe (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Anna Juškeviča)
Kristaps Freibergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem