Atklātās olimpiādes rezultāti 2012

39. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2011./12.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Elīza Elizabete Bicāne (Cēsu 2.pamatskola, Ingrīda Brizga)
Tamara Jefremova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Daniels Rožko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Alisa Turukova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Dita Zubkovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Agnis Salmiņš (Līvānu 1.vidusskola, Elita Vaivode)
Vladislavs Jerins (Olaines 1.vidusskola, Ilona Ivanova)
Daniils Vitjuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Nikita Voskobojevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Alise Elizabete Kvile (Sākumskola Taurenītis, Ilze Vītiņa)
Pauls Daugulis (Siguldas pilsētas vidusskola, Inta Ozoliņa)

6. klase
Diana Jermolova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Aleksandra Tulovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Mārtiņš Robežnieks (Jelgavas 3.pamatskola, Dzintra Zingule)
Artūrs Babris (Rīgas 49.vidusskola, Velga Vītola)
Jaroslavs Maksimovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Rūta Ozoliņa (Valmieras sākumskola, Eva Lasmane)
Estere Šverna (Valmieras sākumskola, Eva Lasmane)
Anastasija Šatohina (Rīgas 63.vidusskola, Jeļena Bardo)
Agnese Upīte (Siguldas pilsētas vidusskola, Inta Ozoliņa)

7. klase
Gļebs Gagarins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova Tatjana Alika)
Stīvens Dins Dudovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova Tatjana Alika)
Elīza Gerdiņa (Dundagas vidusskola, Sintija Kronberga)
Dārta Kamilla Kambala (Engures vidusskola, Mārīte Bērziņa)
Alberts Šilvans (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagodarnaja)
Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Uko Kokņevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Maija Balode)
Ingus Pallo (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Raitis Rūsiņš Kriķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Reinis Cirpons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Maija Balode)
Kirills Savčuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Agnese Blūmane (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Evija Slokenberga)

8. klase
Aleksejs Popovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Reinis Frēlihs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Jēkabs Mežinskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Noreta Nordena (Tukuma 2.vidusskola, Marita Trušina Sanita Birzniece)
Gerda Grase (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Juliāns Morozovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)

9. klase
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Deniss Dunaveckis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Aleksejs Zajakins (Rīgas 89.vidusskola, Jūlija Čebajevska)
Viktors Iļdeikins (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

10. klase
Aleksandrs Rumjancevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)

11. klase
Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Artūrs Krasts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Andris Locāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)

12. klase
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych)
Andrejs Kuzņecovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Agnese Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Voldemārs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Miķelis Pūķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Edžus Urtāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Leontīna Vizule)

II vieta

5. klase
Rolands Lopatko (3. kl., Rīgas 64.vidusskola, Elīna Frīdmane)
Eduards Lapiņš (4. kl., A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Ieva Jekale Inese Lude)
Toms Bude (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)
Zane Vaska (Cēsu 2.pamatskola, Ingrīda Brizga)
Renāts Jurševskis (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, Laine Ūdre Biruta Boze)
Aleksandra Kudrjašova (Daugavpils 13.vidusskola, Anna Sambure)
Anna Fedotova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Marina Draboviča)
Konstantīns Daleckis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Marina Draboviča)
Evelīna Valtere (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Una Guna Jāzepa (Dobeles 1.vidusskola, Astra Misāne)
Sandijs Gotvonī (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Lapiņa)
Ligita Ābele (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Silvija Čevere)
Alberts Osis (Mārupes vidusskola, Gundega Dzene)
Aleksandra Aleksejeva (Olaines 1.vidusskola, Silvija Garoza)
Mārtiņš Smilgājs (Pļaviņu novada ģimnāzija, Ira Ņikiforova)
Jegors Zavjalovs (Rīgas 10.vidusskola, Jeļena Kurdjumova)
Inta Žeibe (Rīgas 25.vidusskola, Sandra Deksne)
Giorgs Cechladze (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Leonids Rozins (Rīgas 65.vidusskola, Irina Tarasova)
Edvards Jansons (Rīgas 72.vidusskola, Irina Iriščenko)
Viktorija Čečeļeva (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Nelda Zauere (Rīgas Kultūru vidusskola, Ingūna Granta)
Elvis Groskops (Saldus sākumskola, Zinta Blanka)
Līva Marta Poča (Valmieras sākumskola, Sanita Eglīte)
Valērija Višņauskaite (Ventspils 2.vidusskola, Alla Kitajeva)
Aleksandra Maksimenkova (Ventspils 2.vidusskola, Alla Kitajeva)
Ineta Gritāne (Viļānu vidusskola, Aina Mozule)

6. klase
Agris Bužs (Balvu pamatskola, Ineta Gargurne)
Klinta Madara Greiliha (Jelgavas 4.pamatskola, Daiga Kravale)
Vanesa Silvestrova (Kuldīgas Centra vidusskola, Inta Jefišova)
Daniils Vladimirovs (Rīgas 22.vidusskola, Marina Trušina)
Vjačeslavs Matvejevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Pēteris Ēcis (Talsu Kristīgā vidusskola, Sigita Rathena)
Sergejs Protčenko (Rīgas 88.vidusskola, Zinaida Vaščenko)
Gustavs Kārlis Preimanis (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)
Līvija Dana Rukmane (Jelgavas 4.pamatskola, Daiga Kravale)
Reinis Lācis (Engures vidusskola, Skaidrīte Vilciņa)
Daniels Narajevs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika Irēna Okseņuka)
Alina Bondarenko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Anita Ilze Gulbe (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, Laine Ūdre Biruta Boze)
Karmena Karole (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika Irēna Okseņuka)
Artūrs Ķelpe (Valmieras Pārgaujas pamatskola, Anita Vējkrīgere Biruta Boze)
Marija Mizinova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)

7. klase
Emīls Čunčulis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Arturs Petrovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova Tatjana Alika)
Nikola Tohva (Engures vidusskola, Mārīte Bērziņa)
Valts Urtāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Leontīna Vizule)
Kristīne Berlizeva (Jelgavas 2.pamatskola, Nonna Anohina)
Aleksejs Jeļisejevs (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)
Undīne Kobitjeva (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Ēriks Žeibe (Rīgas 25.vidusskola, Anna Gustava)
Lada Leidmane (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)
Anna Koženkova (Rīgas 72.vidusskola, Eleonora Romanovska)
Gustavs Ēvalds (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Paulis Filips Bārzdiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Gints Holsts (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Anastasija Artemjeva (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova Tatjana Alika)
Artūrs Krištapjonoks (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Ieva Pakalna (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Annija Vaivode (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Rita Meža-Eriņa)
Atis Brencis (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Reinis Irmejs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

8. klase
Dmytro Ryedin (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Krsitina Žusele)
Helvijs Sebris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Raimonds Rainskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Valts Krūmiņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Atis Andrejevs (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Iveta Mežgaile)
Gļebs Jeršovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Haralds Baunis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Reinis Ozoliņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

9. klase
Daniels Krimans (Aglonas vidusskola, Ēlēna Čaupjonoka)
Gints Aleksandrs Dreimanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Pēteris Pakalns (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Kristaps Čivkulis (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Svetlana Proščinko)
Tomass Andersons (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Anita Indāre)
Poļina Skļareviča (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)

10. klase
Vladimirs Manukjans (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Pārsla Esmeralda Sietiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Kārlis Kristiāns Pūpols (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Āris Pickainis (Valmieras Valsts ģimnāzija, Edīte Būmane)
Sergejs Blakunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Gatis Ogle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Artūrs Vanags (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

11. klase
Roberts Graudiņš (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Andis Bērziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Ojārs Vilmārs Ratnieks (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Gustavs Mārtiņš Upmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Konstantins Franckevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych Irina Poļakova)

12. klase
Jaroslava Arseņjeva (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Jeļena Mironova)
Maksims Sokolovs (Rīgas 34.vidusskola, Nataļja Kuznecova Olga Trasko)
Anna Ozoliņa (Valmieras Valsts ģimnāzija, Edīte Būmane)
Jānis Pastars (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych)
Anna Ivanova (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova)
Ilze Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Kristaps Znotiņš (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)

III vieta

5. klase
Gatis Artūrs Šūpulis (3. kl., Rīgas 64.vidusskola, Elīna Frīdmane)
Ričards Kristers Knipšis (4. kl., Salaspils 1.vidusskola, Inga Grima)
Renāts Gunkins (Bauskas sākumskola, Vaira Karpiča)
Diāna Paula Upmale (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, Biruta Boze Laine Ūdre)
Airita Olehnoviča (Dagdas vidusskola, Aija Babre)
Viktorija Vigule (Daugavpils 3.vidusskola, Žanna Majevska)
Jeļizaveta Zalivanskiha (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Egils Kalns (Jelgavas 3.pamatskola, Dzintra Zingule)
Raivis Bērziņš (Ogres sākumskola, Daila Živuļina)
Viesturs Jūlijs Lasmanis (Privātā vidusskola Patnis, Baiba Rudzīte)
Artjoms Panovs (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Elizabete Paļonova (Rīgas 10.vidusskola, Valentina Kapteine)
Maksims Makukins (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Mihails Korčevskis (Rīgas 88.vidusskola, Romualda Gavšina)
Artūrs Krasnoluckis (Rīgas 94.vidusskola, Ligita Podāne)
Darja Sediha (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Gaļina Gļebova)
Simons Rabinskis (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Gaļina Gļebova)
Anete Valnere (Rīgas Pļavnieku pamatskola, Anita Ozola)
Viļjams Carevs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Kostenko)
Ralfs Gothards Bite (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Evita Čečina)
Artūrs Koņevņikovs (Rīgas vispārizglītojošā privātā vidusskola Evrika, Margarita Mardere)
Annemarija Apine (Rīgas Ziepniekkalna sākumskola, Sarmīte Štrauha)
Anna Vodolagina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Valters Kroičs (Siguldas pilsētas vidusskola, Inta Ozoliņa)
Sandija Vasiļjeva (Valmieras Viestura vidusskola, Irīna Lazdiņa)
Staņislavs Kurašs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)

6. klase
Rihards Matrevics (Babītes vidusskola, Svetlana Mogiļnaja)
Aleksejs Nazarovs (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)
Reinis Vārna (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
Arvils Pauls Fabriciuss (Ādažu vidusskola, Sarma Jēkabsone Ingrīda Veilande)
Stanislavs Jefimovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Lāsma Zaķe (Amatas pamatskola, Santa Briede)
Samanta Kristiāna Teplouhova (Ogres 1.vidusskola, Inta Laicāne)
Matīss Mirošņikovs (Ventspils Centra sākumskola, Zinta Berķe)
Edgars Petrovs (Daugavpils 3.vidusskola, Žanna Majevska)
Lauma Tumašova (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Agnese Grinēviča (Rīgas Lietuviešu vidusskola, Edgars Drelnieks)
Sanija Smildziņa (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)
Anastasija Juzupanova (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Everita Annemarija Samuša (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Gunda Leine (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Alberts Šeins (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Romi Veide (Rīgas 22.vidusskola, Marina Trušina)
Andrejs Makarovs (Rīgas 40.vidusskola, Svetlana Saveiko)
Toms Bilderis (Rīgas 45.vidusskola, Anita Upeniece Edīte Jēruma)
Kristaps Zobovs (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)
Anna Stepanova (Rīgas 65.vidusskola, Marita Bobrova)
Anete Biķe (Sējas pamatskola, Eva Jākobsone)

7. klase
Maksims Latkovskis (Daugavpils 15.vidusskola, Nataļja Grigorjeva)
Pāvels Pranskus (Daugavpils 15.vidusskola, Nataļja Grigorjeva)
Krišjānis Beļaunieks (Ļaudonas vidusskola, Anna Iesalniece)
Inese Sniedze Sjomkāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ēriks Jānis Ejubs (Rīgas Lietuviešu vidusskola, Edīte Teterovska)
Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Rinalds Ķimenis (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Elizabete Kalniņa (Rīgas Lietuviešu vidusskola, Edīte Teterovska)
Rita Ozola (Skujenes pamatskola, Sarmīte Kārkliņa Anda Lukstiņa)
Artūrs Banga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Nils Vaiders (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Leontīna Vizule)
Arturs Simanovskis (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Valērija Grigorjeva (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Ivans Karcevs (Rīgas 65.vidusskola, Marita Bobrova)
Nils Dobrājs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Rihards Ruska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

8. klase
Ritums Cepītis (I.Gaiša Kokneses vidusskola, Gunta Konstantinovica)
Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Marija Raklinska (Rīgas 13.vidusskola, Valentīna Česnokova)
Rihards Eglītis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Vaclavs Koržeņevskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Krsitina Žusele)
Raivis Valters (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Arina Šinkeviča (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Emīls Melders (Ozolnieku vidusskola, Inna Galviņa)
Agnese Rumkovska (Rīgas 94.vidusskola, Ilze Baumane)
Jekaterina Gaile (Rīgas Herdera vidusskola, Tatjana Kuļikova)
Leila Družiņina (Rīgas Purvciema vidusskola, Vera Aleksandrova)
Valts Harijs Blezūrs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Aksels Rijkuris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Reinis Klāvs Rudzītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Artūrs Subotjalo (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Reinis Fišers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Anna Anete Šneidermane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Laine Strankale (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Ruta Pelce)
Eduards Fjodorovs (Valmieras Viestura vidusskola, Ligita Pickaine Gaļina Ozola)
Stanislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)

9. klase
Johanna Estere Jurgelāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Raimonds Bogdanovičs (Daugavpils 9.vidusskola, Alina Magomedova)
Annija Varkale (Mežgaļu pamatskola, Ausma Rīna)
Andrejs Adsons (Rīgas 51.vidusskola, Jeļena Hazova)
Līga Britāla (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Rūdolfs Treilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Emīls Strumpe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Artis Jēkabs Dubkevičs (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Baiba Kokina (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Zane Mitrevica (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Līvija Rāte)
Haralds Baumanis (Rīgas 64.vidusskola, Sandra Simanoviča)
Mārtiņš Zariņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Mārtiņš Balodis (Tīnūžu pamatskola, Aija Bluķe)
Edgars Klētnieks (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Marta Rudzīte (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Beāte Locika (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Rihards Freibergs (Rīgas 49.vidusskola, Gunta Stepīte)
Valts Murāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Loreta Rutkovska (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Agra Rupkus)
Elīza Skutāne (Valkas ģimnāzija, Inta Krieviņa)

10. klase
Edgars Liepiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Paula Auzāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Līva Orleāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Artūrs Jānis Pētersons (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Gundega Geiko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Gatis Narvaišs)
Līga Pauliņa (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Irēna Papsujeviča)
Ivars Pričins (Rīgas 31.vidusskola, Ārija Ruško)
Emīls Kadiķis (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Alise Ella Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Jekaterīna Ivanova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Ilva Luīze Šmelde (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Evija Slokenberga)
Anna Vasiļevska (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Ričards Marcinkevičs (Rīgas 34.vidusskola, Inna Gļebova)
Niks Ivzāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Artūrs Aleksis Zālītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Laura Antra Grikke (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Daina Briņķe)

11. klase
Pēteris Kārlis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska Dainis Kriķis)
Valentīns Lavrinovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych Irina Poļakova)
Nataļja Škirina (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Jānis Daugavietis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 0)
Aleksis Andžāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Romāns Konstantinovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska Dainis Kriķis)
Toms Svens Skopiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Ieva Lisova (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Uldis Lazdiņš (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Vladislavs Meinerts (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych Irina Poļakova)
Vladlens Kurajevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Anastasija Ņikiforova (Rīgas 13.vidusskola, Nataļja Mosolova)

12. klase
Henrijs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Edgars Labors (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Baiba Āboltiņa)
Ilze Buža (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Sanita Baijere)
Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych)
Karīna Beridze (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Elvīra Karavajeva)
Andrejs Sčastnijs (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska)
Maira Vasiļevska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

Atzinība

5. klase
Laila Maiga Kalniņa (4. kl., Ādažu vidusskola, Anita Rubene Ingrīda Veilande)
Valērija Ivanova (4. kl., Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Svetlana Elksniņa)
Filips Ēcis (4. kl., Talsu Kristīgā vidusskola, Sandra Fridrihsone)
Paula Greitāne (4. kl., Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Sandra Mence)
Ūma Beate Alekse (Āgenskalna sākumsskola, Dace Celiņa)
Haralds Zālītis (Aizkraukles pilsētas sākumskola, Inese Pikšteine)
Sandra Grobiņa (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Iļja Repko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Jevgenijs Burlakovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Valdemārs Felcis (Daugavpils Vienības pamatskola, Lilija Bužinska)
Rigonda Buša (Grundzāles pamatskola, Dzintra Bormane)
Ksenija Šlotska (Jēkabpils pamatskola, Ļubova Gorpiņiča)
Melisa Kokaine (Jumpravas vidusskola, Ineta Jurgensone)
Grieta Blaka (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Katrīna Stražinska (Mārupes vidusskola, Zanda Romanovska)
Toms Kārlis Bērziņš (Mārupes vidusskola, Zanda Romanovska)
Dace Lenša (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Klāvs Kalnozols (Ogres 1.vidusskola, Inta Ungure)
Elvita Fjodorova (Preiļu 1.pamatskola, Ilona Isajeva)
Arina Jeršova (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Aļona Konstantinova (Rīgas 10.vidusskola, Valentina Kapteine)
Gļebs Tihomirovs (Rīgas 22.vidusskola, Gaļina Kožane)
Maksims Grišunins (Rīgas 88.vidusskola, Romualda Gavšina)
Raufs Duņamaļievs (Rīgas Herdera vidusskola, Olga Lucika)
Klāvs Stabulnieks (Rīgas Lietuviešu vidusskola, Edgars Drelnieks)
Timofejs Grisjuks (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Reinis Ivanovs (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Sandra Mence)
Antons Saļnikovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Viesturs Veits (Siguldas pilsētas vidusskola, Inta Ozoliņa)
Maksims Matuļenko (Š.Dubnova v.n. Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska)
Jūlija Mošaka (Šķaunes pamatskola, Zoja Andžāne)
Lelde Andersone (Talsu 2.pamatskola, Ligija Bieriņa)
Paulīna Leimane (Tukuma 2.vidusskola, Olga Antule)
Anna Digna Dubrovska (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Zigfrīda Lilinfelde Sarmīte Krūmiņa)
Pīters Patriks Sprūds (Vecumnieku vidusskola, Agita Seglicka)
Katrīna Bumbiere (Ventspils 4.vidusskola, Daiga Galauska)
Kaspars Vitkovskis (Zirņu pamatskola, Zigrīda Brizga)
Aleksejs Naumovs (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Matrosova)
Anastasija Tankova (Jēkabpils 2.vidusskola, Natālija Zarkeviča)

6. klase
Ronalds Zakovskis (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola, Indra Ostrovska)
Anna Danenberga (Saldus sākumskola, Zinta Blanka)
Toms Voronovs (Jelgavas 3.pamatskola, Iveta Pērkona)
Roberts Artūrs Larionovs (Rīgas 31.vidusskola, Ilga Čečina)
Elīza Damberga (Valmieras sākumskola, Sanita Eglīte)
Igors Suharučenkovs (Rīgas 88.vidusskola, Zinaida Vaščenko)
Krišjānis Kaktiņš (Ziemeru pamatskola, Inga Ozoliņa)
Darja Safronova (Daugavpils 10.vidusskola, Anna Volkova)
Arkadijs Nikolajevs (Daugavpils 15.vidusskola, Nataļja Grigorjeva)
Ernests Cimborevičs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Emīls Tams (Daugavpils Vienības pamatskola, Olga Novicka)
Anete Bogdāne (Gulbenes Bērzu sākumskola, Vija Čakare)
Matīss Koļesinskis (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
Rainers Ragainis (Jēkabpils pamatskola, Ilze Eglīte)
Jānis Birznieks (Kalvenes pamatskola, Sandra Šmiukše)
Agate Freiberga (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)
Oļegs Osipovs (Rīgas 65.vidusskola, Irina Tarasova)
Marija Kučeiko (Rīgas 72.vidusskola, Inna Kudrjašova)
Roberts Ziediņš (Rīgas Centra Daiļamatniecības pamatskola, Elma Rudzīte)
Alina Karmanova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
Marta Kalniņa (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Jēkabs Eduards Bārzdiņš (Sākumskola Taurenītis, Ilze Vītiņa)
Anna Marija Jāņkalna (Sākumskola Taurenītis, Ilze Vītiņa)
Liene Paula Modnika (Siguldas pilsētas vidusskola, Ņina Balode)
Sigita Lapiņa (Siguldas pilsētas vidusskola, Inta Ozoliņa)
Ādams Lapiņš (Ventspils Centra sākumskola, Zinta Berķe)
Zlata Pavlova (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)
Stella Bērziņa (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Ņikita Šurhoveckis (Daugavpils 9.vidusskola, Alina Magomedova)
Ilmārs Šķēls (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Ints Murāns (Pamatskola Rīdze, Marika Vizule)
Emīlija Rozenšteina (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
Marta Anna Jansone (Siguldas pilsētas vidusskola, Ņina Balode)

7. klase
Sindija Kalnupe (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Daniels Keziks (ISMA vidusskola Premjers, Irina Kazakova)
Anastasija Gricenko (Jelgavas 2.pamatskola, Nonna Anohina)
Patriks Piternieks (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Marks Sergejevs (Rēzeknes 2.vidusskola, Svetlana Meiere)
Raimonds Tomsons (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Kristiāns Maļgins (Rīgas 64.vidusskola, Laila Zinberga)
Čiro Federiko Tipaldi (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Viktorija Vereteņņikova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Zigmārs Možeika (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Viktors Lipskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Gunda Sila (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Adrija Voiciša (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Linda Brēmere (Tīnūžu pamatskola, Aija Bluķe)
Evita Kamene (Jaunpiebalgas vidusskola, Iveta Bērziņa Ieva Ciekurzne)
Anastasija Čaplinska (Rēzeknes 2.vidusskola, Svetlana Meiere)
Andris Škutāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Laura Buka (Preiļu 1.pamatskola, Ilona Isajeva)
Edgars Daugulis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Gerda Poota (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Margita Jirgensone)
Liliāna Roze (Dobeles Valsts ģimnāzija, Jolanta Šaknere Gatis Narvaišs)
Maira Marija Pužule (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Alise Pokšāne (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune Laila Zinberga)
Elīza Gulbe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Maira Asare (Vecpiebalgas vidusskola, Ruta Šarkovska)
Natālija Sirotkina (Jelgavas 2.pamatskola, Nonna Anohina)
Sergejs Žahovskis (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagodarnaja)
Katrīna Bičevska (Rīgas Franču licejs, Biruta Vīksna)
Romāns Vereteņņikovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Ieva Pauriņa (Tīnūžu pamatskola, Aija Bluķe)
Māris Galauskis (Ventspils 1.ģimnāzija, Egita Krūmiņa)

8. klase
Jekaterina Grigorjeva (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
Alīna Anufrijeva (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)
Elīna Evelīna Puķīte (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)
Mārtiņš Krakops (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Dāvids Isakovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Krsitina Žusele)
Marks Gipters (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Krsitina Žusele)
Aleksandrs Konopackis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Krsitina Žusele)
Zinaida Tesliuk (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Olga Rogoženko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Valdis Aglonietis (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Dmitrijs Sirica)
Marija Zaičenoka (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Tamara Devajeva)
Roberts Pauls Eglītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Katrīna Stašinska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Andrejs Gorbunovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Nauris Kuzmans (Vecpiebalgas vidusskola, Ruta Šarkovska)
Artūrs Sperga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Andris Bogomols (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

9. klase
Dmitrijs Kokins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Toms Lācis (Engures vidusskola, Skaidrīte Vilciņa)
Ieva Radvilaviča (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Artjoms Kareņiks (Daugavpils 9.vidusskola, Alina Magomedova)
Dmitrijs Uļinskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Laura Sproģe (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Svetlana Proščinko)
Elvijs Mičulis (Rīgas Herdera vidusskola, Natālija Petrovska)
Ļevs Kudrjavcevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Emīls Senkāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jānis Muižnieks (Aizputes vidusskola, Gunta Elbere)
Valērija Kosteviča (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Jevgenijs Petkevičs (Daugavpils 12.vidusskola, Irēna Puncule)
Anna Ķēniņa (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Svetlana Proščinko)
Lidija Ivanova (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandrs Stecurins)
Diāna Daukša (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Elīna Krūskopa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jurģis Kalniņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Roberts Ķēniņš (Talsu Valsts ģimnāzija, Ligija Bieriņa)
Rūdolfs Vētra (Valmieras Viestura vidusskola, Anda Rebinka)
Anna Januško (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Renāte Šroma (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)

10. klase
Jūlija Smirnova (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova)
Edgars Stepiņš (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Evija Slokenberga)
Fjodors Žitņikovs (Puškina licejs, Jeļena Kuļbanoviča Irina Kravčenko)
Ēriks Grantiņš (Rīgas 34.vidusskola, Inna Gļebova)
Veronika Stoļarova (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Andrievs Auseklis Auziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Jana Harlamova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Jānis Martinsons (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Arvis Simsons (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Anastasia Chkoulepa (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Jānis Aliks (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova)
Jānis Skrebels (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Gatis Narvaišs)
Anna Pimenova (Rīgas 34.vidusskola, Inna Gļebova)
Katrīna Daila Neiburga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Toms Baltacis (Rīgas Valsts 3. ģimnāzija, Ārija Puriņa)
Raivis Mosāns (Salaspils 1.vidusskola, Aiga Priedniece)
Liene Helēna Gavrilka (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Rūta Pickaine (Valmieras Valsts ģimnāzija, Edīte Būmane)
Toms Štrāls (Bauskas Valsts ģimnāzija, Johanna Adakovska)
Iļja Dorošenko (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Juris Sudmalis (Rīgas vakara ģimnāzija, Marija Keiša)
Rebeka Eva Konute (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Darja Buņina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Vadims Bondarenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Beatrise Šteina (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Beate Raituma (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Toms Jānis Eglītis (Valmieras Valsts ģimnāzija, Ligita Pickaine)
Aleksandrs Slobodjaņuks (Ventspils 2.vidusskola, Anna Kočura)

11. klase
Edīte Bitāne (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Ināra Dika)
Linda Kipļuka (Rēzeknes Valsts ģimnāzija, Silvija Studena)
Mārtiņš Vladimirovs (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Pauls Pierhurovičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Andris Pāvils Stikuts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Mihails Kuzmins (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Dmitrijs Andrejevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Estere Šeinkmane (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Eduards Keisters (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Artjoms Jablunovskis (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Jānis Tjarve (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Ingmārs Viktors Zaicevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Dmitrijs Grekovs (Ventspils 2.vidusskola, Ļubova Jeļisejeva)
Vineta Pilāte (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Gatis Narvaišs)
Andrejs Sautins (Rīgas 10.vidusskola, Irīna Brodska)
Liene Vītola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Jēkabs Krastiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Jānis Kašs (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Dmitrijs Plaunovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)

12. klase
Oļegs Ribakovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Andris Paškovskis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Antons Baronovs (Rīgas 34.vidusskola, Natālija Kuzmičeva)
Staņislavs Beguns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Dairis Meiers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Kalvis Kalniņš (Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, Kaspars Politers)
Edvīns Ļetko (Jelgavas 6.vidusskola, Jeļena Baštana)
Konstantīns Bogdanovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Elvīra Karavajeva)
Ksenija Ļohina (Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola, Maira Tuklere)
Andrejs Lukjanovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem