Atklātās olimpiādes rezultāti 2013

40. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2012./13.m.g.

I vieta II vieta III vieta Atzinība

I vieta

5. klase
Ilmārs Štolcers (4.kl., Līvānu 1.vidusskola, Anita Ancāne Alma Marcinkeviča)
Rolands Lopatko (4.kl., Rīgas 64.vidusskola, Elīna Frīdmane)
Anna Luīze Rezevska (Ādažu vidusskola, Sarma Jēkabsone Ingrīda Veilande)
Diāna Kurbaka (Daugavpils 9.vidusskola, Alina Magomedova)
Annija Karitone (Rubenes pamatskola, Ņina Ādamsone)
Laila Maiga Kalniņa (Ādažu vidusskola, Sarma Jēkabsone Ingrīda Veilande)
Ričards Kristers Knipšis (Salaspils 1.vidusskola, Baiba Terēza Petrova)
Filips Ēcis (Talsu Kristīgā vidusskola, Sigita Rathena)
Aiva Juste (Aizkraukles pilsētas sākumskola, Ligita Pontāga Inese Pikšteine)
Linda Novika (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

6. klase
Evelīna Valtere (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Staņislavs Kurašs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Jana Popova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Nikita Voskobojevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Jevgenijs Burlakovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Agnis Salmiņš (Līvānu 1.vidusskola, Elita Vaivode)

7. klase
Rūta Ozoliņa (Valmieras Valsts ģimnāzija, Ligita Pickaine)
Lauma Tumašova (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)

8. klase
Uko Kokņevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Maija Balode)
Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Daniels Keziks (ISMA vidusskola Premjers, Irina Kazakova)
Reinis Cirpons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Maija Balode)
Elīza Gulbe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jelizaveta Pahara (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Edgars Grapmanis-Skumbiņš (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Upeniece)
Stīvens Dins Dudovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)

9. klase
Aleksejs Popovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Valts Krūmiņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Noreta Nordena (Tukuma 2.vidusskola, Marita Trušina Sanita Birzniece)

10. klase
Deniss Dunaveckis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didych Irina Poļakova)
Kristaps Čivkulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Pēteris Pakalns (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didych Irina Poļakova)

11. klase
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Aleksandrs Rumjancevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)

12. klase
Nikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)

II vieta

5. klase
Ingus Smotrovs (4.kl., Carnikavas pamatskola, Sintija Babrovska Kati Smotrova)
Julija Zabrodina (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Svetlana Elksniņa)
Jelizaveta Sļasareva (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)
Kristiāna Valdmane (Sākumskola Taurenītis, Ilze Vītiņa)
Vlada Makoveja (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Jānis Edmunds Daugavietis (Carnikavas pamatskola, Žaneta Kovaļevska Kati Smotrova)
Reinis Kristofers Grīnbergs (Rīgas 49.vidusskola, Antra Barvika)
Evija Mahliņeca (Pļaviņu novada ģimnāzija, Mārīte Kvēpa)
Margarita Jegorova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Pāvels Ļapunovs (Liepājas 7.vidusskola, Andžela Sokova)
Staņislavs Luka Stroževs (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Viktorija Tarvide (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Svjatoslavs Ustenko (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Dairis Rihards Irbe (Siguldas pilsētas vidusskola, Inta Ozoliņa)
Daniels Ārons Milovs (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Aleksandrova)
Una Koliste (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
Maksims Mihejevs (Daugavpils 15.vidusskola, Lilija Petrovska)
Nauris Osis (Majoru vidusskola, Elita Laukalēja)
Rūdolfs Pikšēns (Valmieras sākumskola, Sanita Eglīte)
Artjoms Titovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)

6. klase
Valdemārs Felcis (Daugavpils Vienības pamatskola, Lilija Bužinska)
Alise Elizabete Kvile (Sākumskola Taurenītis, Ilze Vītiņa)
Viesturs Jūlijs Lasmanis (Privātā vidusskola Patnis, Agnija Beinere Gunta Žukovska)
Iļja Repko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova)
Jeļizaveta Zalivanskiha (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova Rita Hrapane)
Ralfs Leitis (Jelgavas 4.pamatskola, Daina Denjuščenkova)
Alisa Turukova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova)
Diāna Paula Upmale (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, Biruta Boze Laine Ūdre)
Ieva Terēze Labinska (Jersikas pamatskola, Alma Marcinkeviča)
Aleksandra Maksimenkova (Ventspils 2.vidusskola, Alla Kitajeva)
Reinis Mažeiks (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Aleksandra Fjodorova)
Katrīna Stražinska (Mārupes vidusskola, Zanda Romanovska)
Alise Špēra (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Ieva Linka)
Laura Viktorija Blumberga (Kārļa Videnieka Rīgas 77.vidusskola, Aija Mičule)
Giorgs Cechladze (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Edvards Jansons (Rīgas 72.vidusskola, Irina Iriščenko)
Renāts Jurševskis (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, Laine Ūdre Biruta Boze)
Betija Meļķe (Rīgas 84.vidusskola, Dace Taujinska)
Leonids Rozins (Rīgas 65.vidusskola, Irina Tarasova)
Klāvs Stabulnieks (Rīgas Lietuviešu vidusskola, Edgars Drelnieks)
Emīlija Kate Tomsone (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Daniils Vitjuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)

7. klase
Maksims Pogumirskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Aleksandrs Jakovļevs (Rīgas 92.vidusskola, Lidija Beļajeva)
Roberts Ziediņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Mārtiņš Robežnieks (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Anita Indāre)
Agnese Upīte (Siguldas Valsts ģimnāzija, Indra Upīte-Dambīte)
Stanislavs Jefimovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika Inna Kononova)
Anna Krapivina (Rīgas 72.vidusskola, Inna Kudrjašova)
Edgars Petrovs (Daugavpils 3.vidusskola, Žanna Majevska Natālija Petrova)
Estere Šverna (Valmieras Valsts ģimnāzija, Ligita Pickaine)
Jaroslavs Maksimovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Oskars Ludbāržs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Alberts Šeins (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Anastasija Juzupanova (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Marija Mizinova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Gustavs Kārlis Preimanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

8. klase
Emīls Čunčulis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Alfrēds Lapkovskis (Daugavpils 10.vidusskola, Olga Vansoviča)
Gints Holsts (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Arturs Petrovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Viktors Lipskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ieva Pakalna (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Alise Pokšāne (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune Zane Kaibe)
Ingus Pallo (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Raitis Rūsiņš Kriķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Lada Leidmane (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)
Ēriks Žeibe (Rīgas 25.vidusskola, Anna Gustava)
Aleksandrs Kozjutinskis (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Jēkabs Rūdolfs Bisnieks (Tukuma Raiņa ģimnāzija, Zinaida Holsta)
Krišs Ritums (Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Gunita Reinvalde)
Annija Vaivode (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Rita Meža-Eriņa)
Katrīna Bičevska (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Māris Galauskis (Ventspils 1.ģimnāzija, Egita Krūmiņa)
Rūdolfs Dāvis Spuris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Aleksejs Jeļisejevs (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)
Romāns Vereteņņikovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Gunda Sila (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

9. klase
Olga Rogoženko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Reinis Bļodnieks (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ņina Juste)
Ritums Cepītis (I.Gaiša Kokneses vidusskola, Gunta Konstantinoviča)
Reinis Frēlihs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Gļebs Jeršovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Vadims Juris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Staņislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Raimonds Rainskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Mārtiņš Krakops (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Darja Ņevedomska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Reičela Heinrihsone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

10. klase
Raimonds Bogdanovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didych Irina Poļakova)
Reinis Jēkabs Ozols (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Baiba Āboltiņa)
Dārta Rituma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Aleksejs Zajakins (Rīgas 89.vidusskola, Natālija Sergejeva)
Lidija Ivanova (Rīgas 40.vidusskola, Svetlana Soveiko)
Daniels Krimans (Aglonas vidusskola, Elēna Čaupjonoka)
Taisija Treikale (Rīgas 21.vidusskola, Hermīna Hansena)

11. klase
Artūrs Jānis Pētersons (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Artūrs Vanags (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jana Juste (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Ilze Blūma)
Sergejs Blakunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didych Irina Poļakova)
Sergejs Dankovs (Rīgas 89.vidusskola, Natālija Sergejeva)
Emīls Kadiķis (Rīgas 41.vidusskola, Agita Cirse)
Andrievs Auseklis Auziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmanis)

12. klase
Artūrs Krasts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Roberts Graudiņš (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Konstantins Franckevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didych)
Igors Kasevičs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Vladlens Kurajevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Inese Silkina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

III vieta

5. klase
Reinis Salaks (3.kl., Rīgas Pļavnieku pamatskola, Maija Neimane)
Arta Marija Aumeistere (4.kl., Gulbenes Bērzu sākumskola, Diāna Aumeistere)
Gatis Artūrs Šūpulis (4.kl., Rīgas 64.vidusskola, Elīna Frīdmane Inga Kalniņa-Sauša)
Linda Anča (Mazsalacas vidusskola, Daiga Urbanoviča)
Emīls Beļinskis (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Vija Rasmane Inese Lude)
Poļina Bulatņikova (Olaines 1.vidusskola, Kārlis Zalpēters)
Krista Kristiāna Dērica (Ziemeļvalstu ģimnāzija, Svetlana Rimare)
Adrians Kreiss (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagodarnaja)
Nora Tīna Salmiņa (Valmieras sākumskola, Eva Lasmane)
Inna Šapkova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Daiga Koroļonoka (Liepājas 15.vidusskola, Anna Galiņa)
Mikus Poikāns (Rīgas Teikas vidusskola, Vita Vīksna)
Anna Molotkova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Patrīcija Považnaja (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Agris Ratniks (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
Ieva Sudraba (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Valda Rudīte)
Anda Vītola (Ādažu vidusskola, Sarma Jēkabsone Ingrīda Veilande)
Valērija Ivanova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Rita Hrapane)
Jānis Rams (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Artjoms Skurjats (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Mariss Jānis Tiļugs (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), Agrita Brizga)
Annija Vaska (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
Vladislavs Binders (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Laura Sabīne Taurmane (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
Kārlis Bošs (Gulbenes Bērzu sākumskola, Ilze Petrovska)
Katrīna Golubicka (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Gerberts Karro (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Laura Magone (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Inese Miķelsone)
Emīls Rudzītis (Jūrmalas Alternatīvā skola, Anita Meiere)
Dmitrijs Smetaņins (Jēkabpils 2.vidusskola, Irina Korabovska)
Rūdolfs Zicāns (Rīgas 49.vidusskola, Antra Barvika)

6. klase
Igors Astrausks (Liepājas 7.vidusskola, Larisa Basakova)
Rigonda Buša (Grundzāles pamatskola, Dzintra Bormane)
Anna Kristiāna Dimante (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Sandijs Gotvonī (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Lapiņa)
Tamara Jefremova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova)
Madara Krūmiņa (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)
Aleksandra Kudrjašova (Daugavpils 13.vidusskola, Anna Sambure)
Elīza Lindāne (Jēkabpils 3.vidusskola, Ina Languša)
Kaspars Mendziņš (Jelgavas 4.pamatskola, Antra Škinča)
Jeļizaveta Ozerkina (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova Rita Hrapane)
Hauke Namejs Pabriks (Lapmežciema pamatskola, Lolita Jansone)
Patriks Pušmucāns (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Evita Čečina)
Ksenija Šlotska (Jēkabpils pamatskola, Ļubova Gorpiņiča)
Diāna Zariņa (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Inta Žeibe (Rīgas 25.vidusskola, Sandra Deksne)

7. klase
Jevgenijus Čistiakovas (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, Irina Vīksna)
Klinta Madara Greiliha (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Anita Indāre)
Nataļja Mališa (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Ēriks Vilunas (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Roberts Dobelis (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)
Santa Grinvalde (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Renāte Karjavčenko (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Valentīns Kvjatkovskis (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Kostenko)
Artūrs Ķelpe (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ilze Melne)
Ints Murāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Reinis Vārna (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne)
Boriss Bērmans (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Roberts Ešenvalds (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)
Anita Ilze Gulbe (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Anna Harlapa (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
Aleksandrs Jaunzems (Rīgas 46.vidusskola, Olga Treimane)
Daniels Narajevs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika Inna Kononova)
Aleksejs Nazarovs (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)
Oļegs Osipovs (Rīgas 65.vidusskola, Irina Tarasova)
Inese Raciņa (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Vanesa Silvestrova (Kuldīgas Centra vidusskola, Inta Jefišova)
Edvards Tomass Šneps (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Maksims Trišins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)

8. klase
Kristīne Berļizeva (Jelgavas 2.pamatskola, Nonna Anohina)
Evija Romanova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Kirills Savčuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Madara Siliņa (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Artūrs Ždanovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Aleksandrs Zajakins (Rīgas 89.vidusskola, Olga Novikova)
Edgars Daugulis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Marina Ivanova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Anastasija Gricenko (Jelgavas 2.pamatskola, Nonna Anohina)
Gļebs Gagarins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Milāna Kovaļevska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Oļegs Matrosovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Agris Meinards Prikuls (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Raivis Ulsts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Tomass Vite (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Upeniece)
Anastasija Artemjeva (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika)
Santa Bartušēvica (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Lūcija Dalbiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ēriks Liepa (Bauskas Valsts ģimnāzija, Gunta Dzene Andrejs Cibulis)
Letīcija Aleksandra Petrova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Maija Balode)
Marks Sergejevs (Rēzeknes 2.vidusskola, Svetlana Meiere)
Artūrs Krištapjonoks (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Veronika Ignatova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Dārta Kamilla Kambala (Engures vidusskola, Mārīte Bērziņa)
Anna Koženkova (Rīgas 72.vidusskola, Viktorija Moleva)
Artis Skujiņš (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Alise Katrīna Pundure (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Viktorija Vereteņņikova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Paulis Filips Bārzdiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Līva Toka (E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Aija Kļaviņa)

9. klase
Gerda Grase (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Dmytro Ryedin (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova Irina Poļakova)
Andrejs Gorbunovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Amanda Razma (J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola, Nelima Skudrovska)
Valts Rudzītis (Valmieras Valsts ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Ēriks Vaikulis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Līga Plauča)
Anna Keiviša (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Anita Līvija Rozenvalde (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Maksims Surovovs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Arina Šinkeviča (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Anastasija Terentjeva (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)

10. klase
Mārtiņš Lisovs (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Loreta Rutkovska (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Toms Lācis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Linda Meldere (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Svetlana Proščinko Iveta Nikolajeva)
Ansis Zvirbulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Annija Varkale (Bauskas Valsts ģimnāzija, Vaira Karpiča Andrejs Cibulis)
Viktors Iļdeikins (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Renāte Šroma (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)
Paula Berķe (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Līva Kancāne (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sandra Saksone)
Dmitrijs Kokins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didych Irina Poļakova)
Johanna Estere Viļuma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Brendons Zemturis (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)

11. klase
Ričards Grigonis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Vladimirs Manukjans (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Agnese Stabulniece (Preiļu Valsts ģimnāzija, Katrīna Tarasova)
Mairis Ķimenis (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
Ērika Lazareviča (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova Iveta Nikolajeva)
Elza Kalēja (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska Dainis Kriķis)
Kalvis Lauberts (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ilze Melne)
Dāvis Rūdolfs Zaķis (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Edgars Avotiņš (Ventspils 1.ģimnāzija, Ruta Dubra)
Fjodors Žitņikovs (Puškina licejs, Jeļena Kuļbanoviča Irina Kravčenko)

12. klase
Pauls Pierhurovičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Eva Brazēviča (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Vladislavs Meinerts (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych Iveta Zarāne)
Andris Locāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Dmitrijs Plaunovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Andrejs Sautins (Rīgas 10.vidusskola, Irīna Brodska)
Georgijs Skorodumovs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Edīte Bitāne (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Ināra Dika)
Ojārs Vilmārs Ratnieks (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Gustavs Mārtiņš Upmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Valentīns Lavrinovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didych)
Ieva Lisova (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)

Atzinība

5. klase
Katerīna Pacēviča (3.kl., Rīgas Pļavnieku pamatskola, Maija Neimane)
Anastasija Levina (4.kl., Rīgas 92.vidusskola, Tatjana Knellere)
Evelīna Daniela Baltiņa (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Inese Miķelsone)
Gunārs Bonka (Rīgas 25.vidusskola, Maija Gailīte)
Vendija Ivane (Jelgavas 4.pamatskola, Daina Denjuščenkova)
Arturs Kosparenko (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Vija Rasmane Inese Lude)
Renāte Kupcova (Rēzeknes Katoļu vidusskola, Nadežda Vaļmispiļte)
Roberts Laudiņš (Stalbes vidusskola, Ilze Paegle)
Agnese Lipska (Balvu pamatskola, Ineta Gargurne)
Marta Mieze (Rīgas Pļavnieku pamatskola, Anta Vīksna)
Kirills Samoiļenko (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ludmila Devajeva)
Rihards Silārs (Jelgavas 4.pamatskola, Daiga Kravale)
Sandra Siliņa (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, Biruta Boze Laine Ūdre)
Ieva Sorokina-Ozola (Jelgavas 4.pamatskola, Daina Denjuščenkova)
Ričards Teikmanis (Jaunmārupes sākumskola, Una Moiseja)
Artūrs Trojāns (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Rita Hrapane)
Sigurds Turkovs (Grundzāles pamatskola, Dzintra Bormane)
Anastasija Tvoronoviča (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandra Guļāne)

6. klase
Ligita Ābele (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Silvija Čevere)
Lelde Andersone (Talsu 2.pamatskola, Ligija Bieriņa)
Annemarija Apine (Rīgas Ziepniekkalna sākumskola, Sarmīte Štrauha)
Ralfs Gothards Bite (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Evita Čečina)
Arvis Čadors (Grobiņas pamatskola, Gunta Vītola)
Aleksandra Denafa (Olaines 1.vidusskola, Ilona Ivanova)
Samanta Djubina (Pļaviņu novada ģimnāzija, Ira Ņikiforova)
Kārlis Eiduks (Olaines 1.vidusskola, Kārlis Zalpēters)
Daina Erceniece (Rīgas 85.vidusskola, Jana Miglāne)
Anna Fedotova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Olga Mikulova Rita Hrapane)
Anna Garjāne (Gulbenes vidusskola, Sandra Aņisimova)
Imants Kreičmanis (Valmieras sākumskola, Eva Lasmane)
Krista Kronberga (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Sabīne Liepniece (Rīgas Pļavnieku pamatskola, Sofija Tīfentāle)
Sigita Marija Lukša (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Ilona Bloka)
Arina Manukova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Eduards Juliāns Mazmačs (Rīgas Kultūru vidusskola, Ingūna Granta)
Kristīne Meldrāja (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Iveta Anna Munda (Rēzeknes Katoļu vidusskola, Nadežda Vaļmispiļte)
Alberts Osis (Mārupes vidusskola, Gundega Dzene)
Elizabete Paļonova (Rīgas 10.vidusskola, Valentina Kapteine)
Anda Nikola Pāže (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Rūta Podze (Jaunmārupes sākumskola, Una Moiseja)
Ieva Sparāne (Preiļu 1.pamatskola, Inga Buka)
Anna Vodolagina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)

7. klase
Anastasija Avdeviča (Rīgas 92.vidusskola, Lidija Beļajeva)
Mārtiņš Bondars (Mazsalacas vidusskola, Vita Rusmane)
Diāna Breidaka (Daugavpils 12.vidusskola, Inese Siņavska)
Anete Gelsberga (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Arkādijs Nikolajevs (Daugavpils 15.vidusskola, Nataļja Grigorjeva)
Ansis Spruģevics (Talsu Valsts ģimnāzija, Ligija Bieriņa)
Artemijs Tarasovs (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)
Aleksandra Turovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Marija Vertinska (Daugavpils 10.vidusskola, Svetlana Antoņeviča)
Anete Biķe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Jānis Birznieks (Kalvenes pamatskola, Sandra Šmiukše)
Diana Burakovska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Tatjana Alika Inna Kononova)
Katrīna Ciniņa (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
Elīza Damberga (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Krista Gaisa (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Anita Indāre)
Emīls Pēteris Kantāns (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ilze Melne)
Marta Kāpiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Solvita Koreņika (Daugavpils 10.vidusskola, Anna Volkova)
Ieva Rebeka Koroļkova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Krišjānis Kucins (Madonas Valsts ģimnāzija, Anita Vabule)
Kristīne Ķikute (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)
Evelīna Pivrika (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Darja Safronova (Daugavpils 10.vidusskola, Anna Volkova)
Everita Annemarija Samuša (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Edvards Šincāns (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Samanta Kristiāna Teplouhova (Ķekavas vidusskola, Ina Zvejniece)
Romi Veide (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

8. klase
Emīls Franks Brazovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Annija Cunska (Smiltenes ģimnāzija, Vera Rācene)
Rihards Pūce (Madonas Valsts ģimnāzija, Anita Vabule)
Aleksejs Tarasovs (Rīgas 72.vidusskola, Irina Morusa)
Stella Tomsone-Kundziņa (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Ilona Bloka)
Adrija Voiciša (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Sofija Matisone (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Alberts Šilvans (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagodarnaja)
Emanuels Fadejevs (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Ilze Blūma)
Reinis Irmejs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Andris Škutāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Maira Asare (Vecpiebalgas vidusskola, Ruta Šarkovska)
Rūdolfs Barons (Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, Artis Freimanis)
Kristīne Bārtule (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)
Anastasija Beibakova (Rīgas 33.vidusskola, Nataļja Kaļiņikova)
Laura Buka (Preiļu 1.pamatskola, Ilona Isajeva)
Sandris Gulbis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Kristīne Jansone (Aizputes vidusskola, Marita Rudzīte Agnese Šuste)
Lilita Leimane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Arturs Simanovskis (Jūrmalas Alternatīvā skola, Agnija Ruzule-Jaudzeme)
Valts Urtāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Leontīna Vizule)
Valērija Verdiņa (Daugavpils 13.vidusskola, Anna Sambure)

9. klase
Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Kristians Draguns (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Jekaterina Gaile (Rīgas Herdera vidusskola, Tatjana Kuļikova)
Aleksandrs Konopackis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Olga Mikulova)
Kārlis Andrejs Lācis (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Artūrs Subotjalo (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Vladislavs Šapovalovs (Ventspils 2.vidusskola, Alla Kitajeva)
Anna Anete Šneidermane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Ingus Šteinbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Ieva Žuravska (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Inese Lude)

10. klase
Laine Lupkina (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Andrejs Adsons (Rīgas 51.vidusskola, Irina Vingre)
Inta Bukovska (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)
Marta Rudzīte (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Kristiāns Slics (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis Aija Vasiļevska)
Lauris Krištopanovs (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska)
Sergejs Griņevičs (Ventspils 2.vidusskola, Valentīna Juščenko)
Rūdolfs Treilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Emīls Mačuks (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sandra Saksone)
Zane Mitrevica (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jānis Muižnieks (Aizputes vidusskola, Dace Šmite Agnese Šuste)

11. klase
Pārsla Esmeralda Sietiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Kārlis Mārtiņš Briedis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Līga Pauliņa (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Irēna Papsujeviča)

12. klase
Elgars Līpenīts (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Liene Neimane (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Romāns Konstantinovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska Dainis Kriķis)
Māra Skuja (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Diāna Viktorija Broka (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Mārtiņš Bullītis (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Sergejs Frolovs (Rīgas Teikas vidusskola, Daiga Medne)
Elīna Otikova (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Jānis Kašs (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Evelīna Puzo (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Irēna Papsujeviča)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem