Atklātās olimpiādes rezultāti 2014

41. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti

2013./14.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

5. klase
Ingus Smotrovs (Carnikavas pamatskola, Kati Smotrova)
Marts Bičevskis (Strenču novada vidusskola, Lija Beiša)
Rolands Lopatko (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe Elīna Frīdmane)
Līva Oliņa (Laurenču sākumskola, Laila Zinberga)
Gatis Artūrs Šūpulis (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe Elīna Frīdmane)
Ilmārs Štolcers (Līvānu 1.vidusskola, Elita Vaivode)
Natalija Koreņevska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Rita Hrapane)
Samanta Asīte (Inčukalna pamatskola, Alma Deņisova)
Emīls Kiseļevskis (Zvejniekciema vidusskola, Aleksandra Ivanova)
Edvarts Klaužs (Ogres 1.vidusskola, Inta Laicāne)

6. klase
Rebeka Stuģe (Rīgas Starptautiskā skola, Rosa Carbajal)
Kristers Kokars (Aizkraukles pilsētas sākumskola, Inese Pikšteine)
Alekss Daniels Šipicins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, Olga Maļkova)
Jānis Edmunds Daugavietis (Carnikavas pamatskola, Žaneta Kovaļevska Kati Smotrova)
Ričards Kristers Knipšis (Salaspils 1.vidusskola, Linda Krastiņa)
Staņislavs Luka Stroževs (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandra Guļāne)

7. klase
Betija Meļķe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Artem Ubaydullaev (Rīgas 86.vidusskola, Natālija Savva)
Viktorija Čečeļeva (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Sandijs Gotvonī (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Lapiņa)
Renāts Jurševskis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Leonids Rozins (Rīgas 65.vidusskola, Irina Tarasova)
Agnis Salmiņš (Līvānu 1.vidusskola, Elita Vaivode)

8. klase
Klinta Madara Greiliha (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Anita Indāre)
Marta Kāpiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Mārtiņš Robežnieks (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Anita Indāre)
Emīls Azanda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Rūta Ozoliņa (Valmieras Valsts ģimnāzija, Ligita Pickaine)
Agnese Upīte (Siguldas Valsts ģimnāzija, Indra Upīte-Dambīte)

9. klase
Artūrs Banga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Reinis Irmejs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Reinis Cirpons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Maija Balode)

10. klase
Emīls Melders (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Valts Krūmiņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Maksims Surovovs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)

11. klase
Deniss Dunaveckis (Daugavpils 10.vidusskola, Olga Vansoviča)

12. klase
Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmanis)

II vieta

5. klase
Artis Kalniņš (Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola, Maira Tuklere)
Viesturs Spūlis (4.kl., Rīgas Doma kora skola, Alda Trokša)
Aleksandrs Bogačovs (Rīgas 34.vidusskola, Natālija Kovaļeva)
Katerina Deitone (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Laila Aigare)
Kristofers Kārlis Krūmiņš (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Laila Aigare)
Katrīna Strazda (Rīgas 45.vidusskola, Anita Upeniece Edīte Jēruma)
Staņislavs Kuļšs (Slokas pamatskola, Guna Višņevska)
Beatrise Baijere (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, Laila Bērziņa)
Undīne Hanna Dundure (Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola, Maira Tuklere)
Džonatans Miks Melgalvis (Privātā vidusskola Laisma, Iluta Pašāne)
Ralfs Romans (Ogres 1.vidusskola, Vita Brauna)
Deina Vilīte (Sākumskola Taurenītis, Ilze Vītiņa)
Julija Zabrodina (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Artjoms Antonovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa Irēna Okseņuka)
Artūrs Georgs Cukurs (4.kl., Rīgas Kristīgā vidusskola, Ilze Andersone)
Rasma Sandra Knipše (4.kl., Salaspils 1.vidusskola, Ieva Pudža)
Amālija Kogane (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)
Renārs Zalaks (Jēkabpils pamatskola, Ļubova Gorpiņiča)

6. klase
Filips Ēcis (Talsu Kristīgā vidusskola, Sigita Rathena)
Mārtiņš Dombrovskis (Penkules pamatskola, Sanita Dombrovska)
Svjatoslavs Ustenko (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Adrians Kreiss (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagodarnaja)
Sandra Siliņa (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, Laila Bērziņa)
Artjoms Titovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Jekaterīna Klanovska Irēna Okseņuka)
Vilhelms Cinis (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe)
Vladislavs Kohanovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Beāte Paņko (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Elita Rītere)
Ilija Volkovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Rita Hrapane)
Toms Ekmanis (Rīgas Angļu ģimnāzija, Inese Jakubova)
Antons Lohovs (Rēzeknes 2.vidusskola, Gaļina Rižakova)
Evija Mahliņeca (Pļaviņu novada ģimnāzija, Mārīte Kvēpa)
Mikus Poikāns (Rīgas Teikas vidusskola, Vita Vīksna)

7. klase
Staņislavs Kurašs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Līna Nerina Gludiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Edvards Jansons (Rīgas 72.vidusskola, Irina Iriščenko)
Alisa Turukova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Alina Magomedova Inna Kononova)
Diāna Paula Upmale (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Edvards Vaļickis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Nikita Voskobojevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Nadežda Rjabiņina)
Alens Šņepsts (Preiļu 1.pamatskola, Ilona Isajeva)
Evelīna Valtere (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Ennata Viļuma (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Valērija Višņauskaite (Ventspils 2.vidusskola, Alla Kitajeva)
Arta Židele (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ņina Juste)
Dita Zubkovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

8. klase
Zanda Birģele (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Daniels Narajevs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns Alina Magomedova)
Aleksejs Nazarovs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Edvards Tomass Šneps (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Aleksandra Tulovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Maksims Pogumirskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko Anna Jansone)
Anastasija Juzupanova (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Estere Šverna (Valmieras Valsts ģimnāzija, Ligita Pickaine)
Ieva Rebeka Koroļkova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Nataļja Mališa (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
Daņiils Šapurovs (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)

9. klase
Ksenija Poliščuka (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
Arturs Petrovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Jekaterīna Klanovska)
Aleksandrs Zajakins (R��gas 89.vidusskola, Olga Novikova)

10. klase
Jēkabs Mežinskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Elizabete Fleišmane (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Gļebs Jeršovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Noreta Nordena (Tukuma 2.vidusskola, Zita Štrausa Sanita Birzniece)

11. klase
Ansis Zvirbulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Stanislav Didych)

12. klase
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)

III vieta

5. klase
Anna Arutyunyan (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Alise Grēta Baranovska (Ozolnieku vidusskola, Sigita Krauze)
Anna Frolova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Dāvis Benefelds (Rīgas 94.vidusskola, Inga Aurmane)
Elīna Krastiņa (Ogres 1.vidusskola, Inta Laicāne)
Elīna Ļitvinova (Jēkabpils 2.vidusskola, Irina Korabovska)
Līva Staķava (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe)
Sergejs Čapulis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Rita Hrapane)
Ņikita Dubovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Jekaterina Fjodorova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Kristiāns Kociņš (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Veronika Ļeščova (Rīgas 65.vidusskola, Irina Tarasova)
Katrīna Resne (Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola, Inese Liepiņa)
Sofija Bartuša (Rēzeknes 2.vidusskola, Jeļena Narica)
Maksims Ģermanovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Rita Hrapane)
Marta Daniela Kaņepe (4.kl., Siguldas pilsētas vidusskola, Inta Ozoliņa)
Anastasija Razina (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Alexandra Romanovskya (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Paula Sonita Deruma (Rīgas Angļu ģimnāzija, Daiga Vējone)
Artjoms Golovkins (Rīgas 72.vidusskola, Valentīna Smirnova)
Rolands Gudermanis (Rīgas 45.vidusskola, Anita Upeniece Edīte Jēruma)
Oto Ģigulis (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Raisa Skrimble)
Jegors Jelisejevs (Rīgas 72.vidusskola, Irina Iriščenko)
Paula Ozoliņa (Jelgavas 4.sākumskola, Sarma Rone)
Maksims Roļščikovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Marija Smirnova (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa Irēna Okseņuka)
Māris Žeibe (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)

6. klase
Dāvids Rubens (Rudzātu vidusskola, Anita Broņka)
Ieva Sorokina-Ozola (Jelgavas 4.sākumskola, Daina Denjuščenkova)
Kristīna Vinogradova (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Eduards Lapiņš (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Vija Rasmane Inese Lude)
Dairis Rihards Irbe (Siguldas pilsētas vidusskola, Inta Ozoliņa)
Jānis Pudāns (Ulbrokas vidusskola, Zane Pilsneniece Jolanta Bikova)
Oleksandr Bryker (Rīgas 22.vidusskola, Marks Gitermans)
Reinis Kristofers Grīnbergs (Rīgas 49.vidusskola, Antra Barvika)
Andis Ignats Jermakovs (Rīgas 94.vidusskola, Inga Aurmane)
Matīss Kataņenko (Bauskas sākumskola, Mudīte Savicka Andrejs Cibulis)
Anna Luīze Rezevska (Ādažu vidusskola, Sarma Jēkabsone Ingrīda Veilande)
Viktorija Tarvide (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Jekaterīna Klanovska Irēna Okseņuka)
Valērija Ivanova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Rita Hrapane Irēna Okseņuka)
Annija Karitone (Rubenes pamatskola, Ņina Ādamsone)
Leonora Fiļa (Babītes vidusskola, Ints Eidiņš)
Mārcis Kristiāns Gritāns (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Andris Šuba)
Sniedze Mačiņa (Ogres 1.vidusskola, Inta Ungure)
Rūdolfs Pikšens (Valmieras sākumskola, Sanita Eglīte)

7. klase
Viljams Blūms (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Kristers Celmiņš (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Dace Kūma)
Tamara Jefremova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Inna Kononova Alina Magomedova)
Kristofers Simsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Jeļena Česnokova (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Izabella Džeriņa (J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola, Ilona Leitāne)
Valdemārs Felcis (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova)
Rolans Kims (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Kārlis Eiduks (Olaines 1.vidusskola, Kārlis Zalpēters)
Luīze Marta Lūse (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Gerda Medne (Rīgas Doma kora skola, Vita Kreicberga)
Ksenija Šlotska (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne)
Zane Vaska (Cēsu 2.pamatskola, Ingrīda Brizga)
Jeļizaveta Zalivanskiha (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Inna Kononova Alina Magomedova)
Darja Sediha (Rīgas 22.vidusskola, Gaļina Kožane)
Romans Siņickis (Rīgas 10.vidusskola, Valentina Kapteine)
Katrīna Stražinska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Alise Špēra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Aleksejs Naumovs (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Matrosova)
Toms Osis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Anna Džeina Zariņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Inta Žeibe (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)
Anda Židele (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ņina Juste)

8. klase
Dans Laksis (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Sandra Rubule Madara Amoliņa)
Arkādijs Nikolajevs (Daugavpils 15.vidusskola, Antoņina Voronkova)
Everita Annemarija Samuša (Daugavpils Saskaņas pamatskola, A��esja Šapkova)
Ēriks Vilunas (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko Anna Jansone)
Anita Ilze Gulbe (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Stanislavs Jefimovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns Alina Magomedova)
Karmena Karole (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns Alina Magomedova)
Oļegs Osipovs (Rīgas 65.vidusskola, Irina Tarasova)
Emīls Tams (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova)
Dmitrijs Voronovs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Vladislavs Aščeulovs (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
Agate Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko Anna Jansone)
Kirils Timofejevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Maksims Trišins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Roberts Dobelis (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)
Anete Gelsberga (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Renāte Karjavčenko (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Rodijs Ronis (Nīcas vidusskola, Ingrīda Dejus)
Dana Šelkovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Artemijs Tarasovs (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)

9. klase
Elizabete Kalniņa (Rīgas Lietuviešu vidusskola, Edīte Teterovska)
Undīne Kobitjeva (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Uko Kokņevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Maija Balode)
Alise Pokšāne (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune Zane Kaibe)
Antons Polosuhins (Rīgas 40.vidusskola, Valentīna Pāvule)
Artis Skujiņš (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Kirills Savčuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Edgars Daugulis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Edgars Straumanis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Viktors Lipskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Agris Meinards Prikuls (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Edgars Grapmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Upeniece)
Daniels Keziks (ISMA vidusskola Premjers, Irina Kazakova)
Ieva Pakalna (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)

10. klase
Gerda Grase (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Juliāns Morozovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Staņislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Dmytro Ryedin (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Stanislav Didych)
Raivis Valters (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Svetlana Proščinko)
Ivans Jānis Binders (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Armands Gruzinskis)
Roberts Džeriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Miks Kristofers Ušerovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Jekaterina Gaile (Rīgas Herdera vidusskola, Tatjana Kuļikova)
Toms Eduards Zinars (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Raimonds Rainskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)

11. klase
Andrejs Adsons (Rīgas 51.vidusskola, Irina Vingre)
Haralds Baumanis (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Emīls Strumpe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Annija Varkale (Bauskas Valsts ģimnāzija, Vaira Karpiča Andrejs Cibulis)
Annija Katkeviča (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Dārta Rituma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Vladislavs Švarnovičs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Taisija Treikale (Rīgas 21.vidusskola, Hermīna Hansena)
Dmitrijs Striževskis (Rīgas 21.vidusskola, Hermīna Hansena)
Roberts Groza (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Daniels Krimans (Aglonas vidusskola, Elēna Čaupjonoka)
Jekaterina Ļapunova (Ventspils 2.vidusskola, Valentīna Juščenko)
Toms Lācis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Marta Rudzīte (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)

12. klase
Sergejs Blakunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Alina Magomedova Stanislav Didych)
Ivars Pričins (Rīgas 31.vidusskola, Ārija Ruško)
Pārsla Esmeralda Sietiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Artūrs Jānis Pētersons (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Jānis Miķelis Zaķis (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Eleonora Micko (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Matrosova)
Beatrise Šteina (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)

Atzinība

5. klase
Vladislavs Fomins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Rita Hrapane)
Ance Jankava (4.kl., Gulbenes vidusskola, Vija Medne)
Polina Jeļina (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Svetlana Elksniņa Irēna Okseņuka)
Dāvis Keišs (Rekavas vidusskola, Ingūna Kaņepe)
Mārtiņš Lūsis (Valmieras Viestura vidusskola, Ginta Līrmane)
Edijs Bergholcs (Rīgas Juglas vidusskola, Inta Filatova)
Reinis Krists Dimants (4.kl., Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola, Maira Tuklere)
Edvards Gaters (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Laila Aigare)
Artūrs Jacišins (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Maksims Jarinovskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Luka Korovins (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
Samanta Kuzņecova (Daugavpils 10.vidusskola, Natālija Rimoviča)
Donats Mārtiņš Labinskis (Jersikas pamatskola, Alma Marcinkeviča)
Sofija Matvejeva (Liepājas 7.vidusskola, Larisa Basakova)
Daniils Nazarovs (Rīgas 65.vidusskola, Irina Tarasova)
Linda Nordena (Tukuma 2.vidusskola, Sanita Birzniece)
Līga Ozola (J.Endzelīna Kauguru pamatskola, Edīte Puķīte)
Katrīna Skujiņa (Ogres 1.vidusskola, Vita Brauna)
Katrīna Tomaka (Liepājas 8.vidusskola, Aleksandra Prina Diāna Bugaja)
Kārlis Dīriņš (Rīgas 64.vidusskola, Zane Kaibe Elīna Frīdmane)
Vladislavs Dombrovskis (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Līva Eglīte (Ādažu vidusskola, Vita Reinbooma Ingrīda Veilande)
Sandis Ozoliņš (Ogres 1.vidusskola, Vita Brauna)
Lelde Elīna Pitjukeviča (Pļaviņu novada ģimnāzija, Ira Ņikiforova)
Olga Sergičeva (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka)
Elīza Anna Smilga (Liepājas 15.vidusskola, Anna Galiņa)
Jānis Biķis (, Anete Butāne)
Rūdolfs Pēteris Bumbieris (Ozolnieku vidusskola, Sigita Krauze)
Mārcis Čevers (Rudzātu vidusskola, Anita Broņka)
Kate Grīnfogele (Babītes vidusskola, Santa Bērziņa)
Renāte Kārkliņa (4.kl., Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
Rolands Klešniks (Svētes pamatskola,)
Artemijs Lopatņevs (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)
Tihons Sigajevs (Rēzeknes 3.vidusskola, Irīna Vandiša-Bubko)
Artemijs Sirotins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lilija Stunža)
Ralfs Vēveris (Āgenskalna sākumsskola, Dace Celiņa Judīte Rubina)

6. klase
Gunārs Bonka (Liepājas Raiņa 6.vidusskola, Edīte Pagraba)
Karīna Gļinko (Sākumskola Taurenītis, Ilze Vītiņa)
Egita Sileniece (Grobiņas pamatskola, Inese Ķepale)
Gustavs Švalbe (Ķekavas vidusskola, Andija Šica)
Artūrs Trojāns (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irēna Okseņuka Rita Hrapane)
Anda Vītola (Ādažu vidusskola, Sarma Jēkabsone Ingrīda Veilande)
Teimurs Amirovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Jekaterīna Klanovska Irēna Okseņuka)
Emīls Beļinskis (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Vija Rasmane Inese Lude)
Mairis Bērziņš (Valmieras Pārgaujas sākumskola, Anita Vējkrīgere)
Ņikita Koļesņiks (Ādažu vidusskola, Dagnija Ķikāne Ingrīda Veilande)
Mārtiņš Antons Pīgoznis (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Sandra Mence)
Toms Truksnis (Jelgavas 4.sākumskola, Daina Denjuščenkova)
Anastasija Tvoronoviča (Rīgas 40.vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Kārlis Bērziņš (Jaunmārupes sākumskola, Una Moiseja)
Arturs Daugulis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Valērijs Jeršovs (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Aleksandrova)
Dāvis Ozolnieks (Talsu Kristīgā vidusskola, Sigita Rathena)
Leina Ruļuka (Ķekavas vidusskola, Zinaida Vasiļjeva)
Ričards Teikmanis (Jaunmārupes sākumskola, Una Moiseja)
Rendija Linda Zariņa (Siguldas pilsētas vidusskola, Inta Ozoliņa)
Rūdolfs Zicāns (Rīgas 49.vidusskola, Antra Barvika)
Mārtiņš Dāvis Apsītis (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Elita Rītere)
Alise Veronika Auzniece (Ķekavas vidusskola, Andija Šica)
Poļina Bulatņikova (Olaines 1.vidusskola, Kārlis Zalpēters)
Valerija Jablonska (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)
Elizabete Rupā (Rēzeknes 1.vidusskola, Jeļena Pikuma)
Inna Šapkova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
Laura Vanaga (Carnikavas pamatskola, Žaneta Kovaļevska)
Elīna Aleksejeva (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
Kārlis Bošs (Gulbenes Bērzu sākumskola, Diāna Aumeistere)
Georgijs Kataševs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Anna Nužņenko)
Arturs Kosparenko (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola, Vija Rasmane Inese Lude)
Kristers Kozlovskis (Rīgas 6.vidusskola, Inese Minkeviča)
Anastasija Levina (Rīgas 92.vidusskola, Tatjana Beļakova)
Kristiāna Maskava (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe)
Linda Novika (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Lauris Pazāns (Gulbenes vidusskola, Vija Medne)
Jana Stankeviča (Daugavpils 3.vidusskola, Anna Stavicka)

7. klase
Rebeka Atte (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Elīza Elizabete Bicāne (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Maksims Čižikovs (Rīgas Franču licejs, Dace Bērziņa)
Edgars Gunārs Gaisiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Linda Mešķe (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Dace Kūma)
Pauls Ēriks Skujiņš (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Dāvis Šterns (Rīgas Doma kora skola, Vita Kreicberga)
Elīza Anna Vilaua (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Anita Indāre)
Samanta Berga (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ināra Bērziņa)
Giorgs Cechladze (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Pauls Daugulis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Maksims Gavrilovs (Rīgas 21.vidusskola, Tatjana Sildega)
Paula Jasmane (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Ruta Pelce)
Vadims Jegorovs (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)
Anne Margrēta Kāknēna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Valters Kroičs (Siguldas pilsētas vidusskola, Liene Cērpa)
Kārlis Micpaps-Vītols (Cēsu 2.pamatskola, Ingrīda Brizga)
Antons Nikogosjans (Rīgas 10.vidusskola, Valentina Kapteine)
Valts Ņikitins (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Elizabete Paļonova (Rīgas 10.vidusskola, Valentina Kapteine)
Eduards Spāģis (Liepājas Katoļu pamatskola, Alina Gindra)
Anete Valnere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Ūma Beate Alekse (Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Gunita Reinvalde)
Elizaveta Gavrilova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Dāvis Gudzovskis (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma Dace Kūma)
Mihails Korčevskis (Rīgas 88.vidusskola, Romualda Gavšina)
Dairis Krasovskis (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ināra Veita)
Ričards Ļevčiks (Rīgas 13.vidusskola, Tatjana Matrosova)
Aleksandra Maksimenkova (Ventspils 2.vidusskola, Alla Kitajeva)
Zane Mamonova (Grobiņas ģimnāzija, Anita Poriņa)
Keita Smalkā (Rīgas 64.vidusskola, Sandra Simanoviča)

8. klase
Diana Burakovska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns Alina Magomedova)
Roberts Ešenvalds (Rīgas 64.vidusskola, Kristīne Bezšapočņikova)
Diāna Martukāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Elvis Petrokaitis (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Lauma Tumašova (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Artūrs Babris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Jekaterina Bezdele (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Alina Bondarenko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Jevgenijus Čistiakovas (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, Irīna Vīksna)
Linda Gaižauska (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Matīss Mirošņikovs (Ventspils 1.ģimnāzija, Zinta Berķe)
Samuils Ruļovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko Anna Jansone)
Ēriks Gustavs Tipāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Lāsma Zaķe (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Pēteris Ēcis (Talsu Kristīgā vidusskola, Sigita Rathena)
Krišjānis Kucins (Madonas Valsts ģimnāzija, Anita Vabule)
Ādams Lapiņš (Ventspils 1.ģimnāzija, Zinta Berķe)
Sergejs Protčenko (Rīgas 88.vidusskola, Romualda Gavšina)

9. klase
Adele Bea Brinkmane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Mihails Buņins (Rīgas 34.vidusskola, Nadežda Koļeda)
Letīcija Aleksandra Petrova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska Maija Balode)
Toms Plešs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Ligita Pickaine)
Andris Škutāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Viktorija Vereteņņikova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Adrija Voiciša (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Sergejs Žahovskis (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagodarnaja)
Anete Luīze Drevinska (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Kristaps Ķikāns (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža Inese Boze)
Monika Oļeha (Valmieras Viestura vidusskola, Ginta Līrmane-Krūmiņa)
Mārtiņš Starks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ilmārs Tauriņš (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Diāna Ruļuka-Paša)
Raivis Ulsts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Tomass Vite (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Upeniece)
Santa Bartušēvica (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Diāna Bukša (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Lūcija Dalbiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Milāna Kovaļevska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova)
Rinalds Ķimenis (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
Čiro Federiko Tipaldi (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Ēriks Žeibe (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)

10. klase
Mārtiņš Krakops (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Lauris Paegle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Justīne Sevčenoka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Emīls Kalugins (Ventspils 1.ģimnāzija, Ruta Dubra)
Ņikita Meļentjevs (Rīgas 34.vidusskola, Inna Gļebova)
Laine Strankale (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Valters Strods (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Margita Rudzāte (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Andrejs Stupāns (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Stanislav Didych Iveta Zarāne)
Darja Ņevedomska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Alina Magomedova Stanislav Didych)
Ēriks Vaikulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Amanda Razma (J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola, Jolanta Klamere)
Artūrs Aleksandrovičs (Rīgas 88.vidusskola, Jeļena Kovaļčuka)
Agnija Onukrāne (Babītes vidusskola, Ilga Stašulāne)
Armands Ostrovskis (Rēzeknes 5.vidusskola, Regīna Danilāne)
Jevgēnijs Protopopovs (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola, Vera Antonova)
Mihails Šaripovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Lauris Vasiļevskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Jānis Žīgurs (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)

11. klase
Raimonds Bogdanovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova Alina Magomedova Stanislav Didych)
Sergejs Griņevičs (Ventspils 2.vidusskola, Valentīna Juščenko)
Lidija Ivanova (Rīgas 40.vidusskola, Svetlana Soveiko)
Dmitrijs Kokins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne Staņislavs Didych)
Andris Potrebko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Reinis Ārgalis (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Viktors Urkauskis (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)
Renāte Šroma (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)

12. klase
Emīls Kadiķis (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Kārlis Zuters (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Ričards Grigonis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Vladimirs Manukjans (Rīgas 61.vidusskola, Natālija Umņikova)
Linda Smiltene (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Vadims Bondarenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Tatjana Čugunova (Rīgas 61.vidusskola, Natālija Umņikova)
Aleksandra Pestova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Aleksandrs Slobodjaņuks (Ventspils 2.vidusskola, Anna Kočura)
Valts Štolcers (Līvānu 1.vidusskola, Elita Vaivode)
Roberts Veics (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)



Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem