Baltijas Ceļš rezultāti

Latvijas komandas dalībnieki un rezultāti komandu sacensībās “Baltic Way”

Gads Komandas dalībnieki Komandas vadītāji Komandas rezultāts
2016
  • Reinis Cirpons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12. klase)
  • Raitis Rūsiņš Kriķis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12. klase)
  • Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12. klase)
  • Artem Ubaidullaev (RTU Inženierzinātņu vidusskola, 10. klase)
  • Aleksadrs Zajakins (Rīgas 89. vidusskola, 12. klase)
Vadītājs:
Māris Valdats

Vadītāja vietnieks:
Filips Jeļisejevs
8. vieta

Kopējo rezultātu tabula

2015
  • Artūrs Banga (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 11. klase)
  • Reinis Cirpons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 11. klase)
  • Raitis Rūsiņš Kriķis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 11. klase)
  • Jēkabs Mežinskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12. klase)
  • Aleksandrs Zajakins (Rīgas 89. vidusskola, 11. klase)
Vadītājs:
Māris Valdats

Vadītāja vietnieks:
Filips Jeļisejevs
12. vieta

Kopējo rezultātu tabula
2014
  • Kristaps Čivkulis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12. klase)
  • Deniss Dunaveckis (Daugavpils 10.vidusskola, 12.klase)
  • Aleksejs Popovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 11. klase)
  • Dārta Rituma (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12. klase)
  • Aleksejs Zajakins (Rīgas 89. vidusskola, 12. klase)
Vadītājs:
Māris Valdats
Vadītāja vietnieks:
Juris Škuškovniks
8. vieta

Kopējo rezultātu tabula
2013
  • Deniss Dunaveckis (Daugavpils 10.vidusskola, 11.kl)
  • Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40. vidusskola, 12.kl)
  • Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, 12.kl)
  • Pārsla Esmeralda Sietiņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12.kl)
  • Aleksejs Zajakins (Rīgas 89. vidusskola, 11.kl)
Vadītājs:
Andris Ambainis

Vadītāja vietnieks:
Juris Škuškovniks
1. vieta

Kopējā rezultātu tabula
2012
  • Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola, 11.kl.)
  • Romāns Konstantinovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 12.kl.)
  • Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, 12.kl.)
  • Artūrs Jānis Pētersons (Cēsu Valsts ģimnāzija, 11.kl.)
  • Pēteris Kārlis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 12.kl.).
Vadītājs:
Juris Smotrovs

Vadītāja vietnieks:
Dace Kūma
9. vieta

Kopējā rezultātu tabula
2011
  • Andrejs Kuzņecovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12.kl.)
  • Agnese Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12.kl.)
  • Ņikita Larka (Rīgas 88. vidusskola, 11.kl.)
  • Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 12.kl.)
  • Pēteris Kārlis Ratnieks (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 11.kl.)
Vadītājs:
Māris Valdats

Vadītāja vietnieks:
Juris Škuškovniks
2. vieta
2010
  • Kārlis Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, 12.kl.)
  • Andrejs Kuzņecovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 11.kl.)
  • Jānis Smilga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 12.kl.)
  • Eduards Kaļiņičenko (Rīgas 71.vidusskola, 12.kl.)
  • Arnis Katkevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 12.kl.).
Vadītājs:
Juris Škuškovniks

Vadītāja vietnieks:
Laura Freija
4. vieta

Kopējā rezultātu tabula
2009
  • Kārlis Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, 11.kl.)
  • Pēteris Eriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 12.kl.)
  • Jānis Smilga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 11.kl.)
  • Eduards Kaļiņičenko (Rīgas 71.vidusskola, 11.kl.)
  • Normunds Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 12.kl.).
Vadītājs:
Māris Valdats

Vadītāja vietnieks:
Juris Škuškovniks

Novērotāja:
Laili Sakijeva
6. vieta

Kopējā rezultātu tabula
2008
  • Marta Britāla (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 11.kl.)
  • Pēteris Eriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 11.kl.)
  • Jānis Smilga ( Salas vidusskola (Jēkabpils raj.), 10.kl.)
  • Jevgēnijs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, 12.kl.)
  • Normunds Vilcinš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 11.kl.).
Vadītājs:
Andris Ambainis

Vadītāja vietnieks:
Māris Valdats

Novērotāja:
Laili Sakijeva
7. vieta

Kopējā rezultātu tabula
2007
  • Arturs Bačkurs (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.)
  • Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.)
  • Krišjānis Prūsis (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.)
  • Pēteris Eriņš (Rīgas Valsts 1.ģimn, 10.kl.)
  • Mārtiņš Kokainis (Viesītes vidusskola, 11.kl.).
Vadītājs:
Agnis Andžāns

Vadītāja vietnieks:
Māris Valdats
6. vieta

Kopējā rezultātu tabula
2006
  • Vladimirs Murevičs (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.)
  • Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.)
  • Artūrs Bačkurs (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.)
  • Gļebs Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 12.kl.)
  • Mārtiņš Kokainis (Viesītes vidusskola, 10.kl.).
Vadītājs:
Agnis Andžāns

Vadītāja vietnieks:
Māris Valdats
9. vieta

Kopējā rezultātu tabula
2005
  • Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.)
  • Vladimirs Murevičs (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.)
  • Antons Ņižņiks (Rīgas 46.vidusskola, 12.kl.)
  • Elvijs Sarkans (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.)
  • Nikolajs Zikovs (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.).
Vadītājs:
Agnis Andžāns

Vadītāja vietnieks:
Juris Smotrovs
5. vieta
2004
  • Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.)
  • Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.)
  • Elvijs Sarkans (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.)
  • Iļja Tjurins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 12.kl.)
  • Madars Virza (Valmieras Valsts ģimnāzija, 10.kl.).
Vadītājs:
Agnis Andžāns

Vadītāja vietnieks:
Juris Smotrovs
8./9. vieta
2003
  • Jānis Cīmurs (Rīgas Valsts 1.ģimn. 12.kl.)
  • Jānis Iraids (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.)
  • Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.)
  • Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu vsk., 12.kl.)
  • Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimn., 12.kl.).
  4. vieta
2002
  • Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas vidusskola, 12.kl.)
  • Normunds Blumbergs (Rīgas Valsts ģimnāzija, 12.kl.)
  • Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 10.kl.)
  • Inese Segliņa (Rīgas 2.vidusskola, 12.kl.)
  • Artjoms Smirnovs (Ludzas 2.vidusskola, 11.kl.)
Vadītājs:
Juris Smotrovs

Vadītāja vietnieks:
Ainārs Galvāns
9. vieta

Kopējā rezultātu tabula
2001
  • Aleksandrs Belovs, (Rīgas 22.vidusskola, 12.kl.)
  • Rihards Opmanis, (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12.kl.)
  • Uldis Barbans, (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 12.kl.)
  • Aigars Gedroics, (Daugavpils Eksperimentālā vidusskola, 12.kl)
  • Artūrs Verza, (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, 10.kl.)
Vadītājs:
Juris Smotrovs

Vadītāja vietnieks:
Julita Kluša
3. vieta

Kopējā rezultātu tabula
2000
  • Igors Gorbovickis,, (Rīgas 40.vidusskola, 12.kl.)
  • Antons Matrosovs, (Rīgas 40.vidusskola, 11.kl.)
  • Aleksandrs Belovs, (Rīgas 22.vidusskola, 11.kl.)
  • Rihards Opmanis,, (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, 11.kl.)
  • Jevgēnijs Ivanovs, (Daugavpils 4.vidusskolas 12.kl.)
Vadītājs:
Juris Smotrovs

Vadītāja vietnieks:
Julita Kluša

Novērotājs:
Agnis Andžāns
2. vieta

Kopējā rezultātu tabula
1999
  • Jānis Dričs (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.)
  • Mārtiņš Dīcis (Engures vsk., 12.kl.)
  • Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, 12.kl.)
  • Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola, 10.kl.)
  • Vija Mičūne (Daugavpils pils. 1.ģimn., 12.kl.)
Vadītājs:
Agnis Andžāns

Vadītāja vietnieks:
Līga Ramāna
6. vieta

Kopējā rezultātu tabula
1998
  • Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12. kl.)
  • Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12. kl.)
  • Jānis Neimanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12. kl.)
  • Aigars Saušs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12. kl.)
  • Deniss Čebikins (Rīgas 40.vidusskolas 12. kl.).
Vadītājs:
Agnis Andžāns

Vadītāja vietnieks:
Julita Kluša
1. vieta

Kopējā rezultātu tabula
1997
  • Raitis Brencis (Ozols) (Āgenskalna Valsts ģimn., 10.kl.)
  • Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.)
  • Deniss Čebikins (Rīgas 40.vsk., 11.kl.)
  • Juris Kalniņš (Rīgas 90.vsk., 12.kl.)
  • Jānis Sermuliņš (Rīgas Valsts 1.ģimn., 11.kl.).
Vadītājs:
Agnis Andžāns

Vadītāja vietnieks:
Līga Ramāna
6. vieta

Kopējā rezultātu tabula
1996
  • Māris Valdats (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.)
  • Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1.ģimn., 10.kl.)
  • Arnolds Ķikusts (Rīgas Valsts 1.ģimn., 12.kl.),
  • Artis Kuģevics (Saldus pils. ģimn. 12.kl.),
  • Juris Kalniņš (Rīgas 90.vsk., 11.kl.).
Vadītājs:
Agnis Andžāns

Vadītāja vietnieks:
Līga Ramāna
2. vieta

Kopējā rezultātu tabula
1995
  • Romualds Barkāns (Kārsavas 1.vsk., 12.kl.)
  • Zane Ermuža (Rīgas 1.ģimn., 12.kl.)
  • Vjačeslavs Kaščejevs (Rīgas 60.vsk., 12.kl.)
  • Aleksandrs Sļivkins (Rīgas 40.vsk., 12.kl.)
  • Juris Kalniņš (Rīgas 90.vsk., 10.kl.).
Vadītājs:
Agnis Andžāns

Vadītāja vietnieks:
Julita Strazdiņa
2. vieta

Kopējā rezultātu tabula
1994
  • Gustavs Galdiņš (Rīgas 1.ģimn.)
  • Zane Jēkabsone (Siguldas 1.ģimn.)
  • Maksims Kravcevs (Rīgas 88.vsk.)
  • Aleksandrs Sļivkins (Rīgas 40.vsk.)
  • Aigars Zaube (Rīgas 1.ģimn.).
Vadītājs:
Aivars Bērziņš

Vadītāja vietnieks:
Andris Ambainis
2. vieta

Kopējā rezultātu tabula
1993
  • Ēriks Dobelis (Rīgas komercskola)
  • Ainārs Galvāns (Olaines 1.vsk.)
  • Zane Jēkabsone (Siguldas ģimn.)
  • Eduards Mihelovičs (Rīgas 88.vsk.)
  • Aigars Zaube (Rīgas 1.ģimn.).
  2. vieta

Kopējā rezultātu tabula

Par senākām Baltijas Ceļš sacensībām:

  • 1992. gadā tika uzaicinātas piedalīties arī citas valstis, kuras atrodas pie Baltijas jūras. Īpaši tika uzaicināta Islande, kura pirmā bija atzinusi Baltijas valstu neatkarību. Tādējādi 1992. gadā piedalījās komandas no jau 8 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Polijas, Dānijas, Islandes, Zviedrijas, Sanktpēterburgas (Krievija) un Igaunijas. Latvijas komanda ieņēma 4.vietu. Kopējā rezultātu tabula.
  • 1991. gadā sacensības notika Tartu, Igaunijā, piedalījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skolēnu komandas, no katras valsts pa 2 komandām. Šajās sacensībās uzvarēja Latvijas komanda.
  • Pirmais “Baltijas Ceļš” notika Rīgā, 1990. gadā. Šajās sacensībās piedalījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandas, uzvarēja Latvijas komanda.
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem