IMO rezultāti

IMO komandu dalībnieki

Gads Komandas dalībnieki Skola Klase Apbalvojums
 2017 Komandas vadītājs – Filips Jeļisejevs, vadītāja vietniece – Agnese Zalcmane    
Ruslans Aleksejevs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12 Atzinība
Artūrs Banga Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12 Bronza
Reinis Cirpons Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12 Atzinība
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12 Bronza
Agnese Upīte Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11 Bronza
Artjoms Ubaidulajevs RTU Inženierzinātņu vidusskola 10  
2016 Komandas vadītājs – Jevgēnijs Vihrovs, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks
Aleksejs Popovs
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 12 Atzinība
Reinis Cirpons
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 11 Atzinība
Valts Krūmiņš
Siguldas Valsts ģimnāzija 12  
Ingus Jānis Pretkalniņš
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 11  
Artūrs Banga
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11  
Raitis Rūsiņš Kriķis
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 11  
2015 Komandas vadītājs – Jevgēnijs Vihrovs, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks
Aleksejs Popovs
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 11 Atzinība
Artūrs Banga
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 Atzinība
Aleksejs Zajakins
Rīgas 89. vidusskola 10 Atzinība
Annija Varkale
Bauskas Valsts ģimnāzija 12  
Jēkabs Mežinskis
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11  
Deniss Dunaveckis
Daugavpils 40. vidusskola 12  
2014 Komandas vadītājs – Jevgēnijs Vihrovs, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks
Deniss Dunaveckis Daugavpils 10.vidusskola 11 Sudrabs
Vladislavs Kļevickis
Rīgas 40. vidusskola 12 Bronza
Oļegs Matvejevs
Rīgas Ostvalda vidusskola 12 Atzinība
Artūrs Jānis Pētersons Cēsu Valsts ģimnāzija 12  
Dārta Rituma Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11  
Pārsla Esmeralda Sietiņa
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12  
2013 Komandas vadītājs – Aleksandrs Belovs, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks
Nikita Larka Rīgas 88. vidusskola 12 Bronza
Aleksejs Zajakins
Rīgas 89. vidusskola 10 Atzinība
Pēteris Kārlis Ratnieks
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12 Atzinība
Vladislavs Kļevickis Rīgas 40. vidusskola 11 Atzinība
Pārsla Esmeralda Sietiņa
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11  
Artūrs Krasts
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12  
2012 Komandas vadītājs – Juris Smotrovs, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks
Andrejs Kuzņecovs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12 Atzinība
Miķelis Pūķis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12 Atzinība
Ņikita Larka Rīgas 88.vidusskola 11 Atzinība
Edžus Urtāns Jēkabpils Valsts ģimnāzija 12 Atzinība
Ilze Ošiņa Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12 Atzinība
Pēteris Kārlis Ratnieks Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11  
2011 Komandas vadītājs – Māris Valdats, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks
Jānis Smilga Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12 Sudrabs
Andrejs Kuznecovs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11 Bronza
Nikita Larka Rīgas 88.vidusskola 10 Atzinība
Arnis Katkevičs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 12  
Agnese Ķerubiņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 11  
Artjoms Lipins Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 11  
2010 Komandas vadītājs – Māris Valdats, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks
Agnese Ķerubiņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija    
Jānis Smilga      
Eduards Kaļiņičenko     Atzinība
Oļegs Ošmjans     Atzinība
Pēteris Eriņš     Bronza
Normunds Vilciņš     Bronza
2009 Komandas vadītājs – Agnis Andžāns, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks, novērotāja – Laili Sakijeva
Ēriks Gopaks      
Jānis Smilga     Atzinība
Jevgēnijs Vihrovs      
Normunds Vilciņš     Atzinība
Ieva Ozola     Atzinība
Pēteris Eriņš     Bronza
2008 Komandas vadītājs – Agnis Andžāns, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks, novērotāja – Laili Sakijeva
Arnis Katkevičs      
Monta Ozoliņa      
Krišjānis Prūsis     Atzinība
Pēteris Eriņš     Atzinība
Indra Niedre      
Artūrs Bačkurs     Sudrabs
2007 Komandas vadītājs – Juris Vīksna, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks, novērotāja – Laili Sakijeva
Indra Niedre      
Nikolajs Zikovs      
Mārtiņš Kokainis     Atzinība
Artūrs Bačkurs     Atzinība
Vladimirs Murevičs     Atzinība
Madars Virza     Atzinība
2006 Komandas vadītājs – Agnis Andžāns, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks, novērotāja – Laili Sakijeva
Vadims Daļeckis      
Artūrs Bačkurs     Atzinība
Madars Virza     Atzinība
Vladimirs Murevičs     Bronza
Elvijs Sarkans     Bronza
Rūdolfs Kreicbergs     Bronza
2005 Komandas vadītājs – Agnis Andžāns, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks
Vladimirs Murevičs      
Rūdolfs Kreicbergs      
Madars Virza     Atzinība
Guntars Kitenbergs     Atzinība
Elvijs Sarkans     Bronza
Edgars Jākobsons     Bronza
2004 Komandas vadītājs – Agnis Andžāns, vadītāja vietnieks – Juris Škuškovniks
Andis Orbidāns      
Rūdolfs Kreicbergs      
Edgars Jākobsons      
Elvijs Sarkans     Atzinība
Ilja Tjurins     Atzinība
Artūrs Verza     Bronza
2003 Komandas vadītājs – Andris Ambainis, vadītāja vietnieks – Juris Smotrovs
Agnis Liukis      
Normunds Blumbergs      
Agnese Griņēviča      
Edgars Jākobsons     Atzinība
Pēteris Grīviņš     Atzinība
Artūrs Verza     Bronza
2002 Komandas vadītājs – Agnis Andžāns, vadītāja vietnieks – Māris Valdats
Valts Sondors      
Rihards Opmanis     Atzinība
Agnis Liukis     Atzinība
Artūrs Verza     Bronza
Aigars Gedroics     Bronza
Aleksandrs Belovs     Sudrabs
IMO 2002 Latvijas komanda
2001  
Inese Segliņa      
Artūrs Verza     Atzinība
Rihards Opmanis     Atzinība
Aleksandrs Belovs     Bronza
Aigars Gedroics     Bronza
Igors Gorbovickis     Sudrabs
2000  
Mārtiņš Dīcis      
Filips Jelisejevs      
Aleksandrs Belovs      
Aleksandra Koroļova     Bronza
Jānis Dričs     Bronza
Igors Gorbovickis     Bronza
1999  
Ilze Dzelme      
Aleksandra Koroļova      
Aigars Saušs      
Igors Gorbovickis      
Zigmārs Rasščevskis     Sudrabs
Deniss Čebikins     Zelts
1998  
Jānis Dričs      
Juris Kalniņš      
Aigars Saušs     Bronza
Aleksandra Koroļova     Bronza
Zigmārs Rasščevskis     Bronza
Deniss Čebikins     Sudrabs
1997  
Artis Kuģevics     Atzinība
Krists Krilovs     Bronza
Juris Kalniņš     Bronza
Arnolds Ķikusts     Bronza
Zigmārs Rasščevskis     Bronza
Māris Valdats     Sudrabs
1996  
Romualds Barkāns      
Ainārs Mitris     Atzinība
Vadims Moldavskis      
Aleksandrs Sļivkins     Bronza
Zane Ermuža     Bronza
Māris Valdats     Bronza
1995  
Zane Ermuža      
Gustavs Galdiņš      
Zane Jēkabsone     Atzinība
Aigars Zaube     Atzinība
Maksims Kravcevs     Bronza
Aleksandrs Sļivkins     Sudrabs
1994  
Zane Jēkabsone      
Gatis Graubiņš      
Aigars Zaube     Atzinība
Maksims Kravcevs     Bronza
Eduards Mihelovičs     Bronza
Ainārs Galvāns     Bronza
1993  
Ēriks Dobelis      
Eduards Mihelovičs      
Ģirts Linde     Atzinība
Armands Lazdiņš     Bronza
Ainārs Galvāns     Sudrabs
Valdis Kauķis     Sudrabs
1992  
Valdis Kauķis      
Andris Ambainis     Sudrabs

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem