Izlases nodarbības

Izlases kandidātu nodarbības matemātikā ir nodarbības vidusskolas klašu skolēniem piecās nozarēs: ģeometrijā, skaitļu teorijā, kombinatorikā, algebrā un matemātiskās analīzes elementos. Nodarbības tiek rīkotas katru gadu reizi nedēļā, sestdienās, no septembra līdz aprīlim ar mērķi sagatavot Latvijas skolēnu komandu startiem starptautiskajās matemātikas sacensībās.

Šīs nodarbības apmeklēt tiek uzaicināti skolēni, kas tiek noteikti, pamatojoties uz sasniegumiem iepriekšējo gadu matemātikas olimpiādēs. Uzaicināto skolēnu saraksts mācību gada sākumā elektroniski tiek nosūtīts uz skolām. Ja kāds vēlas apmeklēt nodarbības, tad rakstīt uz nms@lu.lv.

Nodarbību saraksts 2016./17. m.g.

Uz izlases nodarbībām uzaicināto skolēnu saraksts [pdf]
Nodarbības notiek sestdienās, Rīgā, Latvijas Universitātes galvenajā ēkā Raiņa bulv. 19. Nodarbību sākums plkst. 11:00.
“Juniori” – skolēni, kuri nodarbības apmeklē pirmo gadu; “Seniori” – skolēni, kuri jau ir apmeklējuši nodarbības iepriekšējos mācību gados.

Mājas darba uzdevumu risinājumus var sūtīt uz nms@lu.lv vai nodot lektoram nākamajā viņa vadītajā nodarbībā junioriem vai senioriem.

Informācija par nodarbību kombinatorikā norisi [pdf]. Uzdevumi pieejami tabulā – pie nodarbības, kurā tos risināja.

2. semestris

Datums “Juniori” 14. auditorija “Seniori12. auditorija
14. janvāris   Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis)  Analīze (Māris Valdats)
21. janvāris  Algebra (Juris Smotrovs)  Analīze (Māris Valdats)
28. janvāris  Kombinatorika (Filips Jeļisejevs)  Ģeometrija (Jevgēnijs Vihrovs)
 4. februāris  Analīze (Māris Valdats)  Kombinatorika (Filips Jeļisejevs)
 11. februāris  Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis)  Ģeometrija (Jevgēnijs Vihrovs)
 18. februāris  Analīze (Māris Valdats)  Ģeometrija (Jevgēnijs Vihrovs)
 25. februāris  Ģeometrija (Ilze Ošiņa)  Algebra (Juris Smotrovs)
 4. marts  Ģeometrija (Ilze Ošiņa)  Kombinatorika (Filips Jeļisejevs)
 25. marts  Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis)  Skaitļu teorija (Mārtiņš Kokainis)
 1. aprīlis  Kombinatorika (Filips Jeļisejevs)
 8. aprīlis  Algebra (Juris Smotrovs)  Skaitļu teorija (Mārtiņš Kokainis)

1. semestris

Datums “Juniori” 14. auditorija “Seniori18. auditorija
17. septembris Atlase sacensībām Baltic Way 2016
24. septembris Juris Škuškovniks Kombinatorika (Filips Jeļisejevs)
mājas darbs
1. oktobris  Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis) Skaitļu teorija (Mārtiņš Kokainis)
8. oktobris Algebra (Juris Smotrovs) Kombinatorika (Filips Jeļisejevs)
mājas darbs
15. oktobris Analīze (Māris Valdats) Ģeometrija (Ilze Ošiņa)
22. oktobris Ģeometrija (Ilze Ošiņa) Algebra (Juris Smotrovs)
29. oktobris Nenotiek (skolēnu brīvlaiks)
5. novembris Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis) Skaitļu teorija (Mārtiņš Kokainis)
12. novembris Kombinatorika (Filips Jeļisejevs)
mājas darbs
Analīze (Māris Valdats)
19. novembris Nenotiek
26. novembris Analīze (Māris Valdats) Skaitļu teorija (Mārtiņš Kokainis)
3. decembris Kombinatorika (Filips Jeļisejevs)
mājas darbs
Analīze (Māris Valdats)
10. decembris Algebra (Juris Smotrovs) Ģeometrija (Ilze Ošiņa)
17. decembris Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis) Algebra (Juris Smotrovs)

 

Mācību materiāli

Materiāli kombinatorikā

Materiāli analīzē (pie M. Valdata)

Materiāli skaitļu teorijā

Materiāli algebrā (pie J. Smotrova)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem