Izlases nodarbības

Izlases kandidātu nodarbības matemātikā ir nodarbības vidusskolas klašu skolēniem piecās nozarēs: ģeometrijā, skaitļu teorijā, kombinatorikā, algebrā un matemātiskās analīzes elementos. Nodarbības tiek rīkotas katru gadu reizi nedēļā, sestdienās, no septembra līdz aprīlim ar mērķi sagatavot Latvijas skolēnu komandu startiem starptautiskajās matemātikas sacensībās.
Šīs nodarbības apmeklēt tiek uzaicināti skolēni, kas tiek noteikti, pamatojoties uz sasniegumiem iepriekšējo gadu matemātikas olimpiādēs. Uzaicināto skolēnu saraksts mācību gada sākumā elektroniski tiek nosūtīts uz skolām. Ja kāds vēlas apmeklēt nodarbības, tad rakstīt uz nms@lu.lv.

Nodarbību saraksts 2017./18. m.g.

Nodarbības notiek sestdienās Latvijas Universitātes galvenajā ēkā (Raiņa bulv. 19). Nodarbību sākums plkst. 11:00.
“Juniori” – skolēni, kuri nodarbības apmeklē pirmo gadu; “Seniori” – skolēni, kuri jau ir apmeklējuši nodarbības iepriekšējos mācību gados.

Mājas darba uzdevumu risinājumus var sūtīt uz nms@lu.lv vai nodot lektoram nākamajā viņa vadītajā nodarbībā junioriem vai senioriem.
Informācija par nodarbību kombinatorikā norisi [pdf]. Uzdevumi pieejami tabulā – pie nodarbības, kurā tos risināja.

2. semestris

Datums “Juniori” 16.aud.
“Seniori” 14. aud.
 13.janvāris Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis)  Algebra (Juris Smotrovs) 
 20.janvāris  Ģeometrija (Ilze Ošiņa)  Kombinatorika (Filips Jelisejevs) 
27.janvāris Algebra (Juris Smotrovs)   Analīze (Māris Valdats) 
3.februāris   Analīze (Māris Valdats)  Ģeometrija (Pārsla Esmeralda Sietiņa)
10.februāris Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis)   Skaitļu teorija (Mārtiņš Kokainis) 
17.februāris  Kombinatorika (Filips Jelisejevs)  Algebra (Juris Smotrovs) 
24.februāris  Kombinatorika (Filips Jelisejevs)    Analīze (Māris Valdats)
3.marts Algebra (Juris Smotrovs)  Kombinatorika (Filips Jelisejevs) 
10.marts Nodarbības nenotiek
17.marts Nodarbības nenotiek (skolēnu brīvlaiks)
24.marts  Analīze (Māris Valdats) Nenotiek!
31.marts Nodarbības nenotiek
7.aprīlis Ģeometrija (Ilze Ošiņa)   Skaitļu teorija (Mārtiņš Kokainis) 
14.aprīlis Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis)    Ģeometrija (Pārsla Esmeralda Sietiņa)

1. semestris

Datums “Juniori” 18.aud.
“Seniori” 14. aud.
 16.septembris   Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis)
 30.septembris  Kombinatorika (Filips Jelisejevs)  Ģeometrija (Jevgēnijs Vihrovs)
 7.oktobris  Kombinatorika (Filips Jelisejevs)  Skaitļu teorija (Mārtiņš Kokainis)
14.oktobris Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis) Algebra (Juris Smotrovs)
 21. oktobris  Algebra (Juris Smotrovs)  Analīze (Māris Valdats)
 28.oktobris   Nodarbības nenotiek (skolēnu brīvlaiks)
 4.novembris  Analīze (Māris Valdats)  Kombinatorika (Filips Jelisejevs)
 11.novembris  Skaitļu teorija (Kalvis Apsītis)  Skaitļu teorija (Mārtiņš Kokainis)
 18.novembris  Nodarbības nenotiek
 25.novembris  Ģeometrija (Ilze Ošiņa)  Kombinatorika (Filips Jelisejevs)
2.decembris  Analīze (Māris Valdats)  Algebra (Juris Smotrovs)
9.decembris  Algebra (Juris Smotrovs)   Ģeometrija (Jevgēnijs Vihrovs)
16.decembris  Ģeometrija (Ilze Ošiņa)  Analīze (Māris Valdats)

 

Mācību materiāli

Materiāli kombinatorikā

Materiāli analīzē (pie M. Valdata)

Materiāli skaitļu teorijā

Materiāli algebrā (pie J. Smotrova)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem