JMK 1. kārtas rezultāti

Sūtot darbu pa e-pastu, lūdzu, pārliecinieties vai esat saņēmuši atbildes e-pastu ar apstiprinājumu, ka darbs saņemts!
Lai neviena uzdevuma risinājuma daļa nepazustu, sūtot to e-pastā, lūgums to apvienot vienā Word vai PDF failā (arī, ja sūtat risinājumu kā attēlus).
Pašreizējā situācijā saistībā ar covid-19, vēlams neizmantot risinājumu sūtīšanu pa pastu.

Šogad Jauno matemātiķu konkursa 1. kārtā kopā piedalījās 92 dalībnieki (59 individuālie risinātāji un 33 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu konkrētajā uzdevumā.

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda un vārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase 1.uzd. 2.uzd 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Summa Vieta
Aleksejs Adamovičs Rīgas 10. vidusskola 7 5 5 5 5 5 25 1. vieta
Elēna Alle Ata Kronvalda Durbes pamatskola 6 n 3 n n n 3  
Pāvels Baks Jelgavas 6. vidusskola 7 5 5 4 5 5 24 2. vieta
Lauma Baltrakova Ata Kronvalda Durbes pamatskola 5 1 0 n n n 1  
Raivis Bartušs Dagdas vidusskola 7 2 1 4 4 2 13  
Evelīna Bļizņeca Ata Kronvalda Durbes pamatskola 6 n 3 1 n n 4  
Daniels Circenis Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 2 1 n 1 2 6  
Miķelis Dzelve Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 0 5 1 n n 6  
Madara Gaule Ata Kronvalda Durbes pamatskola 6 n 1 n n 0 1  
Lauris Groševs Cēsu Pilsētas vidusskola 7 n 5 4 3 3 15  
Kate Grūbe Ropažu novada vidusskola 6 1 5 3 4 4 17  
Kristīne Gūtmane Straupes pamatskola 6 4 5 4 4 3 20  
Emīlija Izmailovska Straupes pamatskola 5 4 5 4 4 3 20  
Tihons Jakovlevs Rīgas Purvciema vidusskola 7 5 3 2 4 1 15  
Diāna Jonaite Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 6 5 5 5 4 4 23 3. vieta
Alekss Kampāns Carnikavas pamatskola 6 2 0 2 2 0 6  
Daniels Kizikovs Ciblas vidusskola 5 2 0 1 4 4 11  
Kārlis Kotāns Rīgas Valda Zālīša sākumskola 5 n 0 3 0 3 6  
Rihards Krusts Rīgas 84. vidusskola 7 0 0 1 2 3 6  
Patriks Laizāns Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 6 0 5 3 4 3 15  
Anna Lāce Engures vidusskola 7 2 5 2 5 4 18  
Patrīcija Lecīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 5 0 2 3 3 13  
Aigars Lemaks Jēkabpils 2. vidusskola 6 1 1 4 3 4 13  
Nika Malinovska Dagdas vidusskola 5 n 4 3 n 3 10  
Kristīne Mazlevska Ata Kronvalda Durbes pamatskola 5 1 1 1 1 0 4  
Marks Mihailovs Daugavpils Centra vidusskola 6 2 0 2 4 2 10  
Mārtiņš Mineikis Līvānu 1. vidusskola 6 n 3 n 2 n 5  
Alisa Orlova Rīgas Purvciema vidusskola 7 5 4 1 4 4 18  
Laura Pakalne Siguldas 1. pamatskola 6 2 4 3 2 1 12  
Marī Pērse Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 1 3 0 2 2 8  
Nora Pikšena J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola 5 5 5 4 3 3 20  
Lote Piliksere Cēsu Valsts ģimnāzija 7 5 5 4 5 3 22 Atzinība
Rolands Poļakovs A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 7 n 5 1 3 3 12  
Anastasija Prokopenko Liepājas 3. pamatskola 6 0 0 1 n 1 2  
Ivars Punculis Daugavpils 12. vidusskola 6 5 2 5 4 4 20  
Ilgvars Ročāns A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 6 2 0 2 5 2 11  
Matīss Rozenštoks Rīgas Juglas vidusskola 5 1 1 3 2 4 11  
Renārs Ruža Straupes pamatskola 6 4 5 4 4 3 20  
Kate Terēze Saule A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 5 5 5 3 3 3 19  
Oskars Saveļjevs Sventes vidusskola 6 3 5 5 4 4 21  
Melita Semjonova Ata Kronvalda Durbes pamatskola 7 5 5 3 2 3 18  
Madara Sprudzāne Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 5 1 1 3 3 13  
Valters Stasis Ata Kronvalda Durbes pamatskola 6 1 0 3 n n 4  
Diāna Stecka Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 7 5 4 4 5 5 23 3. vieta
Ieva Stikāne Jersikas pamatskola 6 1 3 3 2 1 10  
Romija Suhānova Siguldas Valsts ģimnāzija 7 2 5 2 2 3 14  
Katrīna Šulce Straupes pamatskola 6 4 5 4 4 3 20  
Nikolīne Krista  Tesļuka Tukuma Raiņa ģimnāzija 7 0 1 0 n 1 2  
Kristers Teteris Straupes pamatskola 5 4 5 4 4 3 20  
Ēriks Tihovskis Ciblas vidusskola 5 2 1 2 4 4 13  
Roberts Trokša Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 6 5 5 4 3 n 17  
Terēze Turlaja Straupes pamatskola 7 5 5 5 5 3 23 3. vieta
Kristaps Vasiļevskis Biržu pamatskola 5 1 3 1 0 1 6  
Jēkabs Vidrusks Natālijas Draudziņas vidusskola 6 2 5 4 5 3 19  
Grēta Volkoviča Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 1 5 3 4 4 17  
Darja Zaharenko Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 6 5 5 5 5 4 24 2. vieta
Kristiāna Zariņa Tukuma Raiņa ģimnāzija 7 n 3 1 n n 4  
Toms Zvejnieks Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 0 1 2 n 1 4  
Andrejs Žavoronkins Liepājas 3. pamatskola 5 1 1 4 1 1 8  

 

Kolektīvie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc komandas nosaukuma.)

Komandas nosaukums Skola Klase 1.uzd. 2.uzd. 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Summa Vieta
2R Ogresgala pamatskola 6 2 3 2 2 2 11  
cherry&banana Daugavpils Tehnoloģiju vsk.-licejs  7 5 5 4 5 4 23 3. vieta
Citroni Kalupes pamatskola 7 5 5 2 1 2 15  
Čakstēni J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola 6 1 4 4 2 3 14  
DĢ-kom Dobeles Valsts ģimnāzija 7 n 2 n n n 2  
Draudzība Daugavpils Tehnoloģiju vsk.-licejs  7 5 4 5 5 5 24 2. vieta
Fiksie Daugavpils Saskaņas pamatskola 6 1 5 3 1 3 13  
Gudri dārzeņi Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 5 n 1 n n 2 3  
Gudrie minioni Dobeles sākumskola 5 5 4 4 4 5 22 Atzinība
Gudrie prāti Dobeles sākumskola 6 5 5 4 5 5 24 2. vieta
Junior Rosalind Franklins Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 0 1 0 1 3 5  
Kaķis kafijā Šķibes pamatskola 5 2 n n n n 2  
Poļu govs Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 0 1 1 1 2 5  
Pulkstenis A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 6 n 5 1 n 4 10  
Punktiņš Daugavpils 17. vidusskola 7 5 5 4 5 4 23 3. vieta
Rubika pēcteči Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 7 5 5 4 5 5 24 2. vieta
Saliena Salienas vidusskola 5 0 5 4 1 n 10  
Saules stari Daugavpils Vienības pamatskola 6 5 5 2 1 4 17  
Smadzeņpodi Siguldas Valsts ģimnāzija 7 1 5 3 3 4 16  
Smaidiņi Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 1 5 0 3 3 12  
Smārdes cipari Smārdes pamatskola 7 2 5 n 1 4 12  
Stars Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 5 0 0 2 0 2 4  
Super Team 6.a Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 6 5 5 2 5 2 19  
Superīgās Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 0 0 3 1 1 5  
Škrumbenbausis 5,5 Līvānu 1. vidusskola 7 n 5 1 3 0 9  
Tirza Tirzas pamatskola 6 n 4 2 2 4 12  
Toms un Nezinīši Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 0 0 n 4 1 5  
Valdemārpils Valdemārpils vidusskola 7 n 5 3 n n 8  
Veiksmes Formula Rēzeknes 6. vidusskola 7 5 5 2 2 4 18  
Venēras Prāti Dobeles Valsts ģimnāzija 7 5 4 1 5 4 19  
Ventiņi Ventspils 3. vidusskola 7 5 5 4 5 4 23 3. vieta
VVV Dobeles sākumskola 5 5 5 5 5 5 25 1. vieta
Zubri_Gurķīši Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 0 0 0 n n 0  

 

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem