JMK 1. kārtas rezultāti

Nākamreiz darbus, kas iesūtīti pēc norādītā termiņa nepieņemsim! Ja darbu sūtat pa pastu, tad pārliecinieties, vai aploksne nav par smagu, tas ir, vai ir uzlīmēta marka ar nepieciešamo naudas summu!

Šogad Jauno matemātiķu konkursa 1. kārtā kopā piedalījās 273 dalībnieki (191 individuālie risinātāji un 82 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda un vārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Rauls Abeslamidze Rīgas 95.vidusskola 5 12
Mihails Abramovs Rīgas Purvciema vidusskola 7 18
Zanda Albekeite A.Upīša Skrīveru vidusskola 7 13
Justīne Aldersone Rankas pamatskola 5 11
Dārta Alksnīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 21 3.vieta
Jana Antonova Dagdas vidusskola 6 11
Aija Egija Arnicāne Siguldas Valsts ģimnāzija 7 18
Sanda Augustova Ciblas vidusskola 6 17
Kristaps Ādamsons Rubenes pamatskola 6 16
Kristofers Baldiņš Bejas pamatskola 5 17
Luīze Barkāne Lazdonas pamatskola 6 7
Raimonds Belkovskis Dagdas vidusskola 7 13
Ketrina Beroza Cēsu 2.pamatskola 5 11
Druvis Bičevskis Strenču novada vidusskola 5 13
Zane Binfelde Priekules vidusskola 7 18
Marta Brakanska Jelgavas 3.sākumskola 4 5
Sāra Agnese Brantiņa Rubenes pamatskola 6 14
Rēzija Broka Strenču novada vidusskola 6 12
Rūta Bucika A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 11
Amanda Buklovska Rekavas vidusskola 5 11
Lolita Buko Robežnieku pamatskola 5 14
Alekss Bukšis Haberkorns Mārupes pamatskola 5 9
Sanija Bureņa Rubenes pamatskola 6 12
Kristiāns Francis Cagulis Salaspils 1.vidusskola 7 7
Kārlis Cakuls Pamatskola Rīdze 5 9
Maira Cine Ogres 1.vidusskola 5 18
Estere Čata Jelgavas 4.sākumskola 5 14
Amēlija Čeiča Cēsu 1.pamatskola 5 17
Rūdolfs Markuss Čeičs Cēsu 1.pamatskola 6 16
Anna Čivčiša Rīgas Klasiskā ģimnāzija 6 12
Jēkabs Čudars Salaspils 1.vidusskola 6 19
Rūta Dāboliņa Straupes pamatskola 5 16
Ričards Didriksons Lejasciema vidusskola 7 18
Jana Dolgičeva Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 11
Raivis Domulāns Rudzātu vidusskola 5 11
Toms Jānis Dreimanis Talsu novada vakara un neklātienes vidusskola 7 18
Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 5 19
Kārlis Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 23 2.vieta
Mārtiņš Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 23 2.vieta
Rūdis Freipičs Jaunmārupes pamatskola 5 11
Peter Gabuniya Rīgas 34.vidusskola 6 19
Agate Gaile Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 23 2.vieta
Pēteris Gailis Valmieras 5.vidusskola 5 8
Gustavs Galvans Lejasciema vidusskola 7 12
Viktorija Garbuzova Elejas vidusskola 5 9
Gundega Gaujere Jelgavas 4.sākumskola 5 13
Elāna Gavrilova Kalupes pamatskola 7 15
Terēze Giluščuka Lazdonas pamatskola 6 3
Milāna Gorbunova Dagdas vidusskola 7 6
Adrians Goršeņins Cēsu 2.pamatskola 4 17
Agija Grantiņa Rekavas vidusskola 5 13
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 5 11
Ilona Grebņova Dagdas vidusskola 6 6
Elizabete Greize Cēsu 2.pamatskola 6 11
Elīna Griezne Cēsu 2.pamatskola 7 19
Amālija Grišāne Dagdas vidusskola 6 8
Dženeta Gucāne Ciblas vidusskola 6 19
Roberts Gūtmanis Stalbes vidusskola 5 13
Rūta Hamstere Ventspils 1.pamatskola 7 15
Intars Ilgsalietis Gulbenes vidusskola 5 13
Heinrihs Incenbergs Bejas pamatskola 6 15
Markus Isajevs Salas vidusskola (Salas nov.) 4 10
Indris Ivanovs Robežnieku pamatskola 5 14
Helēna Elizabete Jankovska Aizputes vidusskola 6 9
Andris Jansons Raunas vidusskola 7 15
Rūdolfs Jāvalds Cēsu 2.pamatskola 5 12
Rodrigo Jugans Rēzeknes sākumskola 5 15
Renats Junusovs Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 7 19
Mārcis Kalējs Rudes pamatskola 6 15
Laura Kalniete Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 21 3.vieta
Katrīna Kalniņa Cēsu 1.pamatskola 6 13
Keita Kalniņa Cēsu 2.pamatskola 5 9
Marija Karasenko Šķibes pamatskola 5 8
Artūrs Kiseļevskis Zvejniekciema vidusskola 6 17
Alekss Klaužs Ogres 1.vidusskola 6 19
Aleksandra Kļaviņa-Kosiha Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 3.vieta
Rasma Sandra Knipše Salaspils 1.vidusskola 7 22 3.vieta
Jānis Kokle Cēsu 1.pamatskola 6 13
Sanija Kokta Jelgavas Valsts ģimnāzija 7 9
Aivis Kolosovs Ogresgala pamatskola 7 21 3.vieta
Milāna Komisarova Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 17
Gabriela Elizabete Korneta-Movzeša Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 3.vieta
Rūta Karolīna Kovaļčuka Liepas pamatskola 5 8
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 5 21 3.vieta
Armands Krēmers Madonas pilsētas 1.vidusskola 6 11
Betija Krole Rīgas Juglas vidusskola 6 10
Laura Kukle Kalupes pamatskola 7 15
Kristīne Kuzmina Dagdas vidusskola 6 9
Santa Samanta Kuzmina Ata Kronvalda Durbes vidusskola 7 12
Sanija Meja Lāčauniece Salaspils 1.vidusskola 6 11
Viktors Leikums Daugavpils Saskaņas pamatskola 5 9
Agnese Leimane Cēsu 2.pamatskola 5 14
Vanesa Izabella Leimane Cēsu 2.pamatskola 5 10
Armands Livandovskis Jelgavas 4.sākumskola 5 12
Annemarija Lotocka Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 13
Baiba Lucijanova Rēzeknes sākumskola 5 12
Iļja Ļamcevs Rīgas Klasiskā ģimnāzija 4 8
Valērija Makareno Rīgas Purvciema vidusskola 7 16
Roberts Marens Strenču novada vidusskola 5 14
Marta Paula Markovska Cēsu 2.pamatskola 6 14
Elizabete Mazure A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 20 atzinība
Krišs Mazurs Salaspils 1.vidusskola 6 12
Agrita Kerija Medejse Rankas pamatskola 5 2
Haralds Mednis Stalbes vidusskola 6 13
Elza Mellupe Aizputes vidusskola 7 12
Zane Mellupe Aizputes vidusskola 5 14
Diāna Denīza Midika Straupes pamatskola 6 12
Ieva Murāne Dagdas vidusskola 6 6
Elisa Mūrniece Gulbenes 2.vidusskola 6 18
Beāte Līga Novosada Straupes pamatskola 5 13
Edgars Oščenkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 12
Alise Otaņķe Aizputes vidusskola 5 5
Ivars Ovčinko Robežnieku pamatskola 5 12
Emīlija Ozola A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 11
Līga Ozoliņa Cēsu 2.pamatskola 5 7
Līva Ozoliņa Liepājas Katoļu pamatskola 6 16
Kristiāns Ozols Cēsu Valsts ģimnāzija 7 23 2.vieta
Nils Pauls Ozols Rūjienas vidusskola 6 16
Daniels Jānis Pastars Rudzātu vidusskola 5 7
Artūrs Pavlovs Jēkabpils 2.vidusskola 5 17
Emīls Petersons Rudes pamatskola 6 16
Evija Petrovska Salaspils 1.vidusskola 6 10
Ernests Pētersons Rīgas Juglas vidusskola 7 16
Ivans Ponomarenko Rīgas Klasiskā ģimnāzija 4 15
Ramona Poreitere Baložu vidusskola 5 12
Vera Pozņaka Rīgas 72.vidusskola 7 15
Jēkabs Priedītis Pamatskola Rīdze 6 11
Kārlis Prikulis Cēsu 2.pamatskola 5 14
Mārcis Pupainis Rīgas Juglas vidusskola 6 10
Dārta Purmale Cēsu 2.pamatskola 5 9
Madara Puškeire Lazdonas pamatskola 7 13
Justs Renāts Pušpurs Cēsu 2.pamatskola 5 13
Elva Pužule Stalbes vidusskola 6 14
Tomass Ringačs Saulkrastu vidusskola 5 10
Patriks Gustavs Rinkevičs Ikšķiles vidusskola 5 14
Roberts Riņķis Strenču novada vidusskola 6 13
Elīze Ropša Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 3.vieta
Kristiāna Rubeze Jelgavas Valsts ģimnāzija 7 10
Tīna Rubeze A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 15
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 6 22 3.vieta
Edvards Rudzītis Madonas pilsētas 1.vidusskola 7 15
Kristers Rudzītis Straupes pamatskola 6 11
Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 5 23 2.vieta
Inta Seimuškina Ciblas vidusskola 5 19
Keita Katrīna Silgale Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 18
Oskars Simtnieks Lazdonas pamatskola 7 11
Kārlis Sīka Jelgavas 4.sākumskola 4 12
Betija Anna Skrastiņa Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 19
Linda Slapiņa Dagdas vidusskola 7 13
Adrians Slics Jaunsilavas pamatskola 6 23 2.vieta
Alīna Sļadzevska Nīcas vidusskola 5 14
Marija Smirnova Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 7 16
Edvards Sprindžuks-Golubcovs Āgenskalna sākumsskola 6 19
Dārta Spūle Eiropas skola Frankfurtē 6 22 3.vieta
Sandija Stalta Nīcas vidusskola 5 13
Raivis Dāvis Steberis Bejas pamatskola 6 17
Artūrs Strazds Kalvenes pamatskola 6 19
Edvards Stuģis Rīgas Starptautiskā skola 5 22 3.vieta
Nikola Subbotina Liepas pamatskola 5 5
Aija Sudraba Māteru Jura Kazdangas pamatskola 6 24 1.vieta
Aleksandrs Suhovs Jēkabpils 2.vidusskola 5 14
Artūrs Supe Cēsu 1.pamatskola 5 8
Lāsma Svence Rudzātu vidusskola 6 11
Jete Šakale Liepājas Katoļu pamatskola 5 19
Anna Šatreviča Daugavpils 10.vidusskola 7 20 atzinība
Arsenijs Ščadilovs Rīgas 40.vidusskola 5 17
Rēzija Šķestere Straupes pamatskola 5 20 atzinība
Renārs Šķesteris Cēsu Valsts ģimnāzija 7 23 2.vieta
Renārs Štamers Salaspils 1.vidusskola 6 14
Santa Šuste Rēzeknes sākumskola 5 11
Kristiāns Emīls Tiļugs Sikšņu pamatskola (Rucavas nov.) 7 18
Antra Toporkova Ciblas vidusskola 5 18
Anete Tropa Praulienas pamatskola 6 14
Artūrs Trubicins Mārupes pamatskola 7 14
Amanda Trune Jelgavas 4.sākumskola 5 12
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 6 21 3.vieta
Raivis Tūmiņš Jersikas pamatskola 6 17
Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 4 23 2.vieta
Ērika Ūdre Lazdonas pamatskola 5 13
Marts Valainis Rudzātu vidusskola 6 7
Sandis Vaškevičs Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 11
Kārlis Linards Veitners Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20 atzinība
Artis Vijups Salaspils 1.vidusskola 7 21 3.vieta
Roberts Vītols Māteru Jura Kazdangas pamatskola 7 25 1.vieta
Aleksandrs Vjaters Rīgas 34.vidusskola 5 19
Daniela Voiciša Rēzeknes sākumskola 5 13
Anete Luīze Zaļā Saulkrastu vidusskola 5 8
Arnolds Zariņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 3.vieta
Uvis Zommers Aizputes vidusskola 7 7
Paula Zuntmane Skrundas vidusskola 5 17
Īvs Zvejs Šķibes pamatskola 7 11
Eduards Jānis Žideļuns Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 21 3.vieta

 

 

Kolektīvie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc komandas nosaukuma.)

Nosaukums Skola Summa Vieta
7,25 Ādažu vidusskola 15
6.klašu matemātikas pulciņa Rīgas Teikas vidusskola 20 atzinība
7.a klases skolēni Daugavpils 17.vidusskola 25 1.vieta
Algoritmiņi Carnikavas pamatskola 23 2.vieta
Arhimedi Zvejniekciema vidusskola 19
Arinama Daugavpils 3.vidusskola 21 3.vieta
Arjams Jelgavas Valsts ģimnāzija 10
Asie prāti Ādažu vidusskola 13
Ašie minioni Ciblas vidusskola 22 3.vieta
AVOMA Daugavpils Saskaņas pamatskola 17
Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola 20 atzinība
Ciparnieki Saulkrastu vidusskola 14
Čakstes cipariņi J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 21 3.vieta
Četri Rīgas Katoļu ģimnāzija 14
Četri dimanti Dobeles 1.vidusskola 15
Daniils un draugi Rēzeknes 6.vidusskola 13
Dinamīti Dobeles 1.vidusskola 19
Divas par visiem Daugavpils Saskaņas pamatskola 17
Domātāji Daugavpils 10.vidusskola 16
Dzīve Jelgavas Valsts ģimnāzija 8
Emīlija un Edžus Gulbenes 2.vidusskola 9
Evelīna un Anna Rīgas Hanzas vidusskola 11
Evelīnas Ādažu vidusskola 13
Fantastiskais četrinieks Jelgavas Valsts ģimnāzija 10
Fantastiskais piecinieks Dobeles 1.vidusskola 20 atzinība
Fantazieri Daugavpils 10.vidusskola 13
Filozofu akmens Liepājas 7.vidusskola 22 3.vieta
Gudrie matemātiķi Daugavpils 12.vidusskola 15
Gudrinieki Ādažu vidusskola 14
Gudrīši Līgatnes novada vidusskola 15
Imigranti Svētes pamatskola 13
Jautrās matemātiķes Elejas vidusskola 11
Jautrie matemātiķi Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 15
Jelgavas trīs gudrie Jelgavas 3.sākumskola 11
Jēkabpils Lūsiši Jēkabpils 2.vidusskola 20 atzinība
KODTK Daugavpils 3.vidusskola 14
Ķirbīši A.Kronvalda Durbes vidusskola 8
LaPreGo Daugavpils 3.vidusskola 21 3.vieta
Leģendārais Piecinieks Tukuma 2.vidusskola 11
Lielais Komandas nosaukums Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 16
Loģika Daugavpils 3.vidusskola 19
Mango Ādažu vidusskola 13
Matemātikas trīsstūris Rīgas Kultūru vidusskola 11
Matemātiķes Jelgavas Valsts ģimnāzija 12
Matemātiķes ELSO Nīcas vidusskola 23 2.vieta
Matemātiķi Ādažu vidusskola 17
Matemātiskā sistēma Rīgas Kultūru vidusskola 7
Mega Biķernieku pamatskola 20 atzinība
Nākamās paaudzes Enšteini Dobeles 1.vidusskola 14
Ne viens Mežvidu pamatskola 13
Negatīvi Ogres 1.vidusskola 17
Ozolkrasts Smārdes pamatskola 18
Paralēles Ādažu vidusskola 16
Pieci monstri Degumnieku pamatskola 14
Piektais elements Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 20 atzinība
Pingvīni Rīgas Starptautiskā skola 23 2.vieta
Prāta vētra Ogres 1.vidusskola 15
Problembusters Rīgas 34.vidusskola 21 3.vieta
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 16
R&P Rīgas 49.vidusskola 7
R.K.G. Rīgas Klasiskā ģimnāzija 14
RGL Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 23 2.vieta
Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 24 1.vieta
RPG Rencēnu pamatskola 15
RTR Rekavas vidusskola 13
S.K.L.E.K. Daugavpils Saskaņas pamatskola 12
Septītie Ādažu vidusskola 14
Sīkie jaunieši Privātā vidusskola Klasika 11
Smuidrie Palsmanes pamatskola 17
Smurfi Svētes pamatskola 14
Strazdu baltās galvas Saulkrastu vidusskola 14
Super matemātiķi Daugavpils Saskaņas pamatskola 25 1.vieta
Superkurmīši Carnikavas pamatskola 18
Teicamnieki Rīgas Klasiskā ģimnāzija 15
Teicamnieki 1+4 Rīgas Purvciema vidusskola 19
Tirza Tirzas pamatskola 15
Triatlonisti Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 14
Trinīši Krotes Kronvalda Ata pamatskola 15
Trinšteini Dundagas vidusskola 15
Trīs banāni Rīgas Mūzikas internātvidusskola 6
x-cilvēki Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 22 3.vieta
Zaķi Zaķumuižas pamatskola 11
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem