JMK 2. kārtas rezultāti

Lūdzu ievērojiet konkursa darbu iesūtīšanas termiņu (norādītais termiņš ir pēdējā diena pasta zīmogam)! Ja darbu sūtat pa pastu, tad pārliecinieties, vai aploksne nav par smagu, tas ir, vai ir uzlīmēta marka ar nepieciešamo naudas summu!

Šogad Jauno matemātiķu konkursa 2. kārtā kopā piedalījās 190 dalībnieki (125 individuālie risinātāji un 65 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Rauls Abeslamidze Rīgas 95.vidusskola 5 8
Mihails Abramovs Rīgas Purvciema vidusskola 7 19
Dārta Alksnīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20
Aija Egija Arnicāne Siguldas Valsts ģimnāzija 7 24 2.vieta
Sanda Augustova Ciblas vidusskola 6 17
Kristofers Baldiņš Bejas pamatskola 5 14
Druvis Bičevskis Strenču novada vidusskola 5 10
Zane Binfelde Priekules vidusskola 7 25 1.vieta
Rēzija Broka Strenču novada vidusskola 6 10
Amanda Buklovska Rekavas vidusskola 5 15
Alekss Bukšis Haberkorns Mārupes pamatskola 5 12
Aļona Burceva Andrupenes pamatskola 7 9
Kristiāns Francis Cagulis Salaspils 1.vidusskola 7 10
Loreta Cērpiņa Cēsu 2.pamatskola 5 10
Maira Cine Ogres 1.vidusskola 5 14
Amēlija Čeiča Cēsu 1.pamatskola 5 11
Rūdolfs Markuss Čeičs Cēsu 1.pamatskola 6 12
Anna Čivčiša Rīgas Klasiskā ģimnāzija 6 3
Jēkabs Čudars Salaspils 1.vidusskola 6 15
Jana Dolgičeva Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 11
Raivis Domulāns Rudzātu vidusskola 5 2
Toms Jānis Dreimanis Talsu novada vakara un neklātienes vidusskola 7 11
Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 5 24 2.vieta
Kārlis Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20
Mārtiņš Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20
Peter Gabuniya Rīgas 34.vidusskola 6 19
Agate Gaile Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20
Pēteris Gailis Valmieras 5.vidusskola 5 15
Elāna Gavrilova Kalupes pamatskola 7 15
Adrians Goršeņins Cēsu 2.pamatskola 4 24 2.vieta
Agija Grantiņa Rekavas vidusskola 5 15
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 5 24 2.vieta
Elizabete Greize Cēsu 2.pamatskola 6 14
Elīna Griezne Cēsu 2.pamatskola 7 21
Ance Nameda Grundule Cēsu 1.pamatskola 7 2
Dženeta Gucāne Ciblas vidusskola 6 17
Rūta Hamstere Ventspils 1.pamatskola 7 22 atzinība
Intars Ilgsalietis Gulbenes vidusskola 5 1
Heinrihs Incenbergs Bejas pamatskola 6 15
Andris Jansons Raunas vidusskola 7 18
Rodrigo Jugans Rēzeknes sākumskola 5 21
Renats Junusovs Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 7 24 2.vieta
Mārcis Kalējs Rudes pamatskola 6 23 3.vieta
Katrīna Kalniņa Cēsu 1.pamatskola 6 7
Keita Kalniņa Cēsu 2.pamatskola 5 10
Artūrs Kiseļevskis Zvejniekciema vidusskola 6 21
Alekss Klaužs Ogres 1.vidusskola 6 17
Aleksandra Kļaviņa-Kosiha Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 18
Rasma Sandra Knipše Salaspils 1.vidusskola 7 25 1.vieta
Jānis Kokle Cēsu 1.pamatskola 6 13
Milāna Komisarova Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 19
Gabriela Elizabete Korneta-Movzeša Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 18
Rūta Karolīna Kovaļčuka Liepas pamatskola 5 8
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 5 24 2.vieta
Betija Krole Rīgas Juglas vidusskola 6 13
Elizabete Krūmiņa Cēsu 1.pamatskola 7 1
Laura Kukle Kalupes pamatskola 7 21
Santa Samanta Kuzmina A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 10
Agnese Leimane Cēsu 2.pamatskola 5 4
Andris Lemaks Jēkabpils pamatskola 6 1
Armands Livandovskis Jelgavas 4.sākumskola 5 14
Annemarija Lotocka Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 4
Valērija Makareno Rīgas Purvciema vidusskola 7 22 atzinība
Toms Mazītis Siguldas Valsts ģimnāzija 7 10
Elizabete Mazure A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 13
Haralds Mednis Stalbes vidusskola 6 12
Elza Mellupe Aizputes vidusskola 7 18
Rihards Mohinovs Jēkabpils Valsts ģimnāzija 7 18
Edgars Oščenkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 16
Emīlija Ozola A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 5
Līva Ozoliņa Liepājas Katoļu pamatskola 6 16
Kristiāns Ozols Cēsu Valsts ģimnāzija 7 24 2.vieta
Nils Pauls Ozols Rūjienas vidusskola 6 21
Artūrs Pavlovs Jēkabpils 2.vidusskola 5 23 3.vieta
Emīls Petersons Rudes pamatskola 6 8
Ernests Pētersons Rīgas Juglas vidusskola 7 22 atzinība
Adriāna Platā Mārupes pamatskola 6 5
Ramona Poreitere Baložu vidusskola 5 16
Jēkabs Priedītis Pamatskola Rīdze 6 12
Anna Marija Putniņa Zaķumuižas pamatskola 6 18
Patriks Gustavs Rinkevičs Ikšķiles vidusskola 5 10
Roberts Riņķis Strenču novada vidusskola 6 12
Dāvis Romanovskis Biržu pamatskola 5 5
Elīze Ropša Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 19
Tīna Rubeze A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 14
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 6 21
Kristers Rudzītis Straupes pamatskola 6 3
Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 5 22 atzinība
Inta Seimuškina Ciblas vidusskola 5 24 2.vieta
Keita Katrīna Silgale Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 16
Linda Slapiņa Dagdas vidusskola 7 16
Adrians Slics Jaunsilavas pamatskola 6 21
Alīna Sļadzevska Nīcas vidusskola 5 14
Justs Emīls Smelters Zaķumuižas pamatskola 6 8
Marija Smirnova Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 7 23 3.vieta
Edvards Sprindžuks-Golubcovs Āgenskalna sākumsskola 6 22 atzinība
Dārta Spūle Eiropas skola Frankfurtē 6 17
Sandija Stalta Nīcas vidusskola 5 15
Raivis Dāvis Steberis Bejas pamatskola 6 21
Artūrs Strazds Kalvenes pamatskola 6 13
Edvards Stuģis Rīgas Starptautiskā skola 5 23 3.vieta
Nikola Subbotina Liepas pamatskola 5 6
Aija Sudraba Māteru Jura Kazdangas pamatskola 6 25 1.vieta
Aleksandrs Suhovs Jēkabpils 2.vidusskola 5 5
Jete Šakale Liepājas Katoļu pamatskola 5 20
Anna Šatreviča Daugavpils 10.vidusskola 7 25 1.vieta
Arsenijs Ščadilovs Rīgas 40.vidusskola 5 20
Rēzija Šķestere Straupes pamatskola 5 21
Renārs Šķesteris Cēsu Valsts ģimnāzija 7 21
Renārs Štamers Salaspils 1.vidusskola 6 9
Santa Šuste Rēzeknes sākumskola 5 2
Kristiāns Emīls Tiļugs Sikšņu pamatskola (Rucavas nov.) 7 23 3.vieta
Antra Toporkova Ciblas vidusskola 5 23 3.vieta
Anna Travkova Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 16
Kristīne Trimalnieka Rēzeknes sākumskola 5 7
Anete Tropa Praulienas pamatskola 6 14
Jekaterina Trubarova Rīgas Purvciema vidusskola 7 14
Artūrs Trubicins Mārupes pamatskola 7 9
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 6 23 3.vieta
Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 4 22 atzinība
Matīss Toms Vārna Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 20
Kārlis Linards Veitners Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 15
Roberts Vītols Māteru Jura Kazdangas pamatskola 7 23 3.vieta
Aleksandrs Vjaters Rīgas 34.vidusskola 5 17
Eduards Žeiris Zaķumuižas pamatskola 6 8

Kolektīvie risinātāji

Nosaukums Skola Summa Vieta
7,25 Ādažu vidusskola 14
7.a klases skolēni Daugavpils 17.vidusskola 23 3.vieta
Algoritmiņi Carnikavas pamatskola 24 2.vieta
Arhimedi Zvejniekciema vidusskola 23 3.vieta
Arinama Daugavpils 3.vidusskola 21
Asie prāti Ādažu vidusskola 20
Ašie minioni Ciblas vidusskola 23 3.vieta
Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola 24 2.vieta
Ciparnieki Saulkrastu vidusskola 9
Čakstes cipariņi J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 25 1.vieta
Četri dimanti Dobeles 1.vidusskola 18
Daniils un draugi Rēzeknes 6.vidusskola 21
Dinamīti Dobeles 1.vidusskola 16
Divas par visiem Daugavpils Saskaņas pamatskola 19
Domātāji Daugavpils 10.vidusskola 19
Evelīna un Anna Rīgas Hanzas vidusskola 11
Fantastiskais piecinieks Dobeles 1.vidusskola 24 2.vieta
Filozofu akmens Liepājas 7.vidusskola 22 atzinība
Gamma Rīgas Mūzikas internātvidusskola 14
Gudrās matemātiķes Jelgavas 4.sākumskola 18
Gudrie matemātiķi Daugavpils 12.vidusskola 20
Gudrinieki Ādažu vidusskola 17
Gudrīši Līgatnes novada vidusskola 19
Gustavs G. un Ričards D. Lejasciema vidusskola 19
Jautrie matemātiķi Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 24 2.vieta
Jelgavas trīs gudrie Jelgavas 3.sākumskola 12
Jēkabpils Lūsiši Jēkabpils 2.vidusskola 23 3.vieta
KODTK Daugavpils 3.vidusskola 20
Ķirbīši A.Kronvalda Durbes vidusskola 1
LaPreGo Daugavpils 3.vidusskola 25 1.vieta
Leģendārais Piecinieks Tukuma 2.vidusskola 12
Lielais Komandas nosaukums Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 17
Matemātikas trīsstūris Rīgas Kultūru vidusskola 13
Matemātiķes ELSO Nīcas vidusskola 23 3.vieta
Matemātiķi Ādažu vidusskola 19
Matemātiskā sistēma Rīgas Kultūru vidusskola 3
Mega Biķernieku pamatskola 24 2.vieta
Nākamās paaudzes Enšteini Dobeles 1.vidusskola 22 atzinība
Negatīvi Ogres 1.vidusskola 16
Ozolkrasts Smārdes pamatskola 16
Paralēles Ādažu vidusskola 19
Pieci monstri Degumnieku pamatskola 19
Piektais elements Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 21
Pingvīni Rīgas Starptautiskā skola 24 2.vieta
Pozitīvās pūces Balvu Valsts ģimnāzija 19
Prāta vētra Ogres 1.vidusskola 11
Problembusters Rīgas 34.vidusskola 24 2.vieta
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 23 3.vieta
RGL Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 25 1.vieta
Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 23 3.vieta
RPG Rencēnu pamatskola 18
RTR Rekavas vidusskola 21
Septītie Ādažu vidusskola 14
Sīkie jaunieši Privātā vidusskola Klasika 9
Smuidrie Palsmanes pamatskola 23 3.vieta
Smurfi Svētes pamatskola 20
Strazdu baltās galvas Saulkrastu vidusskola 14
Super matemātiķi Daugavpils Saskaņas pamatskola 24 2.vieta
Superkurmīši Carnikavas pamatskola 11
Teicamnieki Rīgas Klasiskā ģimnāzija 13
Teicamnieki 1+4 Rīgas Purvciema vidusskola 19
Tirza Tirzas pamatskola 20
Trinšteini Dundagas vidusskola 22 atzinība
x-cilvēki Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 24 2.vieta
Žiperīgie mopši J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 23 3.vieta
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem