JMK 2. kārtas rezultāti

Lūdzu ievērojiet konkursa darbu iesūtīšanas termiņu (norādītais termiņš ir pēdējā diena pasta zīmogam)! Ja darbu sūtat pa pastu, tad pārliecinieties, vai aploksne nav par smagu, tas ir, vai ir uzlīmēta marka ar nepieciešamo naudas summu!

Šogad Jauno matemātiķu konkursa 2. kārtā kopā piedalījās 144 dalībnieki (100 individuālie risinātāji un 44 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Dārta Alksnīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 21 3. vieta
Rihards Allens Privātā vidusskola Klasika 6 5  
Ansis Gustavs Andersons Pampāļu pamatskola 6 22 2. vieta
Patrīcija Andrejeva Sikšņu pamatskola (Rucavas nov.) 5 4  
Sanda Augustova Ciblas vidusskola 7 11  
Ričards Āgars Blomes pamatskola 5 4  
Roberts Bariss Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 21 3. vieta
Mikus Dāvis Bašens Jumpravas vidusskola 5 2  
Gabija Bertulīte Daugavpils 10.vidusskola 5 6  
Anna Līva Botore Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20 Atzinība
Rūdolfs Markuss Čeičs Cēsu 1.pamatskola 7 3  
Matīss Čikuts Jēkabpils 3.vidusskola 6 6  
Anete Deduškeviča Jumpravas vidusskola 5 5  
Jana Dolgiļeviča Ludzas pilsētas ģimnāzija 6 8  
Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 6 19 Atzinība
Kārlis Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 2. vieta
Mārtiņš Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 21 3. vieta
Mārcis Dzērve Carnikavas pamatskola 6 6  
Sanija Džeriņa A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 2  
Everita Forande Rīgas Valda Zālīša sākumskola 4 5  
Petr Gabunua Rīgas 34.vidusskola 7 7  
Agate Gaile Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 17  
Pēteris Gailis Valmieras 5.vidusskola 6 7  
Tomass Gediņš DA Cēsu Valsts ģimnāzija 7 3  
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 6 17  
Mareks Greizāns Taurenes pamatskola 6 16  
Roberts Grundmanis Druvas vidusskola 5 1  
Dženeta Gucāne Ciblas vidusskola 7 10  
Heinrihs Incenbergs Bejas pamatskola 7 13  
Kristīne Ižika Dagdas vidusskola 5 8  
Rodrigo Jugans Rēzeknes sākumskola 6 19 Atzinība
Emīls Jurkons Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20 Atzinība
Sniedze Kārkliņa A.Kronvalda Durbes vidusskola 5 5  
Maksims Kostjukevičs Sventes vidusskola 5 11  
Lauma Kotāne Rīgas Valda Zālīša sākumskola 4 7  
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 6 10  
Ance Kravale Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 2. vieta
Betija Krole Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 8  
Markuss Lankovskis A.Kronvalda Durbes vidusskola 5 3  
Daniels Lankups A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 3  
Dāniels Lepnis Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 7 14  
Armands Livandovskis Jelgavas 4.sākumskola 6 13  
Toms Valters Līns Cēsu 1.pamatskola 6 5  
Marta Lupkina Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 2. vieta
Pēteris Martinsons Straupes pamatskola 5 15  
Ksenija Matvejeva Dobeles 1.vidusskola 7 13  
Elizabete Mazure A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 1  
Annija Marta Meņģele Siguldas 1.pamatskola 6 10  
Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 5 3  
Aleks Nazarovs Biržu pamatskola 6 9  
Ritvars Nikolajevs Daugavpils Vienības pamatskola 5 16  
Arturs Nitčenko Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 7 8  
Sergejs Orlavs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 3  
Tālis Ozols Naukšēnu vidusskola 7 10  
Artūrs Pastars Cēsu 1.pamatskola 5 12  
Violeta Petkeviča Jēkabpils 2.vidusskola 5 6  
Ieva Anete Petrēvica A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 5  
Andrejs Petrovs Rīgas 34.vidusskola 7 14  
Adriāns Piliksers Privātā sākumskola Namiņš 6 13  
Ieva Dārta Riņķe Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 2. vieta
Alekss Aleksandrs Robežnieks Sikšņu pamatskola (Rucavas nov.) 5 3  
Keita Rogača A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 1  
Dāvis Romanovskis Biržu pamatskola 6 6  
Laura Rosvita Grintāle A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 3  
Rūdolfs Rudmiezis Cēsu Valsts ģimnāzija 5 20 Atzinība
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 7 20 Atzinība
Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 6 7  
Rinalds Ruža Straupes pamatskola 5 15  
Inta Seimuškina Ciblas vidusskola 6 12  
Līga Luīze Sējāne Cēsu 1.pamatskola 6 2  
Adrians Slics Jaunsilavas pamatskola 7 17  
Margus Smotrovs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 19 Atzinība
Savelijs Sorokins Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 3  
Dārta Spūle Eiropas skola Frankfurtē 7 14  
Viesturs Streļčs Andrupenes pamatskola 7 12  
Aleksandrs Suhovs Jēkabpils 2.vidusskola 6 5  
Vera Šavlovska Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 1  
Rēzija Šķestere Straupes pamatskola 6 15  
Viviāna Aiva Šlapiņa Rīgas Mūzikas internātvidusskola 5 14  
Nikola Elizabete Špūle Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 2. vieta
Sandis Švāns   7 6  
Artūrs Taube Zvejniekciema vidusskola 5 9  
Matfejs Tomaševičs Puškina licejs 7 20 Atzinība
Antra Toporkova Ciblas vidusskola 6 13  
Eva Samanta Trapāne Privātā vidusskola Klasika 5 7  
Jānis Traule Cēsu 1.pamatskola 7 5  
Mārtiņš Reinis Trops Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 2. vieta
Terēze Turlaja Straupes pamatskola 4 21 3. vieta
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 7 19 Atzinība
Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 5 14  
Samanta Usova A.Kronvalda Durbes vidusskola 5 1  
Imants Vancāns Ludzas pilsētas ģimnāzija 7 13  
Viktorija Vasiļjeva Jumpravas vidusskola 5 4  
Kārlis Linards Veitners Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 21 3. vieta
Betija Vildiņa Nītaures vidusskola 7 6  
Anastasija Vinogradova Daugavpils Saskaņas pamatskola 7 9  
Arnolds Zariņš DA Cēsu Valsts ģimnāzija 7 14  
Jekaterina Zeņina Jēkabpils 2.vidusskola 6 2  
Jūlia Zilbere Rīgas 34.vidusskola 7 22 2. vieta
Edvards Zvirgzdiņš Rīgas Igauņu vidusskola 5 13  

Kolektīvie risinātāji

Nosaukums Skola Summa Vieta
3+2 Dobeles 1.vidusskola 14  
5.a klases skolēnu komanda Daugavpils 17.vidusskola 24 1. vieta
ARSI Daugavpils 12.vidusskola 2  
ASAO Dobeles Valsts ģimnāzija 6  
Asie prāti Ādažu vidusskola 14  
Asie prāti Dobeles 1.vidusskola 10  
Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola 21 3. vieta
Cipariņš-5 Jaunjelgavas vidusskola 17  
Čakstes cipariņi J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 16  
Dubultnieces Slokas pamatskola 7  
Gudrās Puellas Rīgas Kultūru vidusskola 1  
Gudri vēl gudrāki Daugavpils Saskaņas pamatskola 19 Atzinība
Gudrie matemātiķi Daugavpils 12.vidusskola 16  
Gudrie prāti Carnikavas pamatskola 9  
Gudrinieki Tirzas pamatskola 11  
Gurķīši 2018 Rēzeknes 6.vidusskola 5  
LaPreGo Daugavpils 3.vidusskola 19 Atzinība
Lapsas Svētes pamatskola 5  
Lieliskais četrinieks Nīcas vidusskola 18  
MakDonalds un SabVejs Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 13  
Mazie cipariņi Pļaviņu novada ģimnāzija 14  
Meistarība Jelgavas Valsts ģimnāzija 7  
Nākotnes Pitagori Vārkavas vidusskola 19 Atzinība
Opā Čakstīši J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 17  
Pavlovs un Sipovičs Jēkabpils 2.vidusskola 7  
Pingvīni Rīgas Starptautiskā skola, Rīgas Valsts 1. gimnāzija 20 Atzinība
Pitagora divstūris Preiļu 1.pamatskola 12  
Polimondi Dobeles 1.vidusskola 14  
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 19 Atzinība
RASA Nīcas vidusskola 19 Atzinība
RHV Piecīši Rīgas Hanzas vidusskola 9  
Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 21 3. vieta
Rīgas pērles Rīgas 88.vidusskola 7  
Rozā viļņi. Skaistums glābs pasauli Carnikavas pamatskola 8  
RTR Rekavas vidusskola 8  
Saules krastu bērni Saulkrastu vidusskola 4  
Sigma Rīgas Ostvalda vidusskola 7  
Skaitļotāji Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 7  
TE4 Ādažu vidusskola 10  
Tīģerīši Rencēnu pamatskola 13  
Trinšteini Dundagas vidusskola 13  
Vaikuti Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Rīgas 34. vidusskola 23 1. vieta
VAS Rīgas Lietuviešu vidusskola 16  
Wikipēdija Dobeles 1.vidusskola 14  
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem