JMK 2. kārtas rezultāti

Sūtot darbu pa e-pastu, lūdzu, pārliecinieties vai esat saņēmuši atbildes e-pastu ar apstiprinājumu, ka darbs saņemts!
Ja darbu sūtat pa pastu, tad pārliecinieties, vai aploksne nav par smagu, tas ir, vai ir uzlīmēta marka ar nepieciešamo naudas summu!

Šogad Jauno matemātiķu konkursa 2. kārtā kopā piedalījās 144 dalībnieki (98 individuālie risinātāji un 46 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda un vārda.)

Klase Vārds Uzvārds Skola 1.uzd. 2.uzd. 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Summa Vieta
6 Edgars Andersons Druvas vidusskola 5 4 5 4 4 22 2. vieta
7 Ņikita Anisko Daugavpils Saskaņas pamatskola 4 1 2 3 2 12  
7 Beatrise Arnicāne Āgenskalna Valsts ģimnāzija 2 0 2 2 2 8  
5 Diāna Āboltiņa Ogres 1.vidusskola 4 1 3 0 2 10  
6 Pāvels Baks Jelgavas 6.vidusskola 5 5 5 5 3 23 1. vieta
7 Mariuss Balis Jēkabpils 2.vidusskola 1 4 4 1 3 13  
5 Ance Bāliņa Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 0 0 12  
7 Gabija Bertulīte Daugavpils 10.vidusskola 2 0 2 1 0 5  
6 Emīls Gerhards Bērziņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 2 3 17  
6 Jurģis Bērziņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 2 3 17  
5 Evelīna Bļizņeca A. Kronvalda Durbes pamatskola n 4 1 0 n 5  
6 Sofi Čerpita Rīgas 96.vidusskola 5 4 5 2 3 19 Atzinība
6 Beāte Eidiņa A. Kronvalda Durbes pamatskola n n 2 n 0 2  
5 Marks Feldmans Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 2 5 2 3 17  
7 Maria Fridrih Talsu Kristīgā vidusskola 1 2 3 2 1 9  
6 Roberts Frīdenbergs Ogresgala pamatskola 5 5 5 2 4 21 3. vieta
5 Madara Gaule A. Kronvalda Durbes pamatskola n n 3 0 n 3  
5 Dainis Grava Privātā pamatskola Gaismas tilts 97 2 0 3 n 1 6  
5 Elisa Greģe-Staltmane Rīgas Juglas vidusskola n 2 3 2 3 10  
6 Alīna Grigorjeva Daugavpils Vienības pamatskola n 1 3 0 3 7  
6 Lauris Groševs Cēsu Pilsētas vidusskola 5 3 5 5 3 21 3. vieta
6 Sintija Gutāne Rožupes pamatskola 4 0 3 0 1 8  
5 Kristīne Gūtmane Straupes pamatskola 5 5 3 2 2 17  
6 Uvis Gūtmanis Salaspils 1.vidusskola n 1 3 2 2 8  
5 Markuss Ikvils Šķibes pamatskola 5 1 3 2 1 12  
6 Milana Ivanova Jēkabpils 2.vidusskola 1 5 2 2 4 14  
7 Kristīne Ižika Dagdas vidusskola 5 1 5 2 3 16  
6 Ričards Jakušonoks Šķibes pamatskola 5 0 3 0 1 9  
6 Rūdis Jaunkalns Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 1 2 15  
7 Dmitrijs Jevsejevs Daugavpils Krievu vidusskola – licejs n 1 5 2 2 10  
5 Diāna Jonaite Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 0 3 2 3 13  
6 Valērija Joņina Robežnieku pamatskola 5 3 3 0 2 13  
5 Alekss Kampāns Carnikavas pamatskola n 4 2 n 2 8  
5 Rūta Kaptjuga Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 0 2 14  
6 Madara Kerliņa Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 1 3 1 2 12  
7 Emilija Kondratenko Salaspils 1.vidusskola 1 0 3 0 0 4  
7 Monta Marija Kozlovska Lielvārdes pamatskola n n 3 n 2 5  
5 Gregors Kreicbergs Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 0 1 13  
6 Beatrise Estere Krēmane Rīgas Valda Zālīša sākumskola 2 5 4 2 4 17  
5 Luīze Kromāne Dagdas vidusskola n 4 3 5 2 14  
5 Raivo Kruks Ogres 1.vidusskola 4 1 1 2 2 10  
7 Undīne Kuprēviča Straupes pamatskola 5 5 3 2 3 18  
5 Staņislavs Kusiņš Rožupes pamatskola 0 0 2 0 0 2  
6 Elīza Felicita Kuzņecova Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 1 2 15  
5 Rihards Lapiņš Šķibes pamatskola 5 1 3 2 1 12  
6 Anna Lāce Engures vidusskola 5 5 4 2 3 19 Atzinība
5 Patrīcija Lecīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 0 2 14  
5 Andris Lemaks Jēkabpils pamatskola 1 2 3 0 2 8  
7 Arina Leščova Jēkabpils 2.vidusskola 2 4 3 4 2 15  
5 Sandija Liepa Madlienas vidusskola 2 1 3 2 n 8  
5 Gerda Marija Linde A. Kronvalda Durbes pamatskola n 4 3 n n 7  
7 Linda Lūkina Ogres Valsts ģimnāzija 5 2 4 2 2 15  
7 Nikola Meistare Aizkraukles novada vidusskola 5 0 4 5 3 17  
5 Liene Mežule Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 0 1 13  
6 Marta Mikāla I.Gaiša Kokneses vidusskola n n 3 n n 3  
6 Linda Millere Straupes pamatskola 5 5 3 2 3 18  
7 Kristians Millers Siguldas Valsts ģimnāzija 5 3 3 5 3 19 Atzinība
6 Annija Muižniece Šķibes pamatskola 5 1 3 2 1 12  
7 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola n n 3 2 3 8  
6 Alisa Orlova Rīgas Purvciema vidusskola 3 5 3 2 3 16  
7 Elvita Ozola Salaspils 1.vidusskola 3 0 3 n n 6  
7 Evelīna Ozoliņa Salaspils 1.vidusskola 2 0 3 0 2 7  
7 Violeta Petkeviča Jēkabpils 2.vidusskola 5 4 5 5 4 23 1. vieta
6 Lote Piliksere Cēsu 1.pamatskola 5 5 3 3 3 19 Atzinība
5 Jēkabs Poikāns Rīgas Teikas vidusskola n 4 3 n 2 9  
5 Anastasija Prokopenko Liepājas 3.pamatskola 5 1 3 2 2 13  
5 Melānija Prole Bērzpils vidusskola 3 1 3 2 1 10  
5 Ivars Punculis Daugavpils 12.vidusskola 5 5 3 2 5 20 3. vieta
7 Santa Reizniece Siguldas Valsts ģimnāzija 5 2 2 4 3 16  
7 Adele Romano   n 1 3 n 3 7  
5 Terēza Elza Rone Madlienas vidusskola 5 5 3 2 3 18  
6 Darja Rutkovska Ciblas vidusskola 3 1 4 2 3 13  
5 Lauris Rutks Ogresgala pamatskola 2 4 4 2 3 15  
7 Rinalds Ruža Straupes pamatskola 2 4 3 2 2 13  
7 Karolīna Savina Āgenskalna Valsts ģimnāzija 2 1 3 0 0 6  
6 Melita Semjonova A. Kronvalda Durbes pamatskola n 0 3 n 1 4  
7 Staņislavs Sidorovs Rožupes pamatskola 3 0 2 n 0 5  
5 Dāvis Sinkevičs Rīgas Hanzas vidusskola 0 2 4 3 5 14  
5 Melānija Skreba Dagdas vidusskola n 1 5 4 2 12  
5 Madara Sprudzāne Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 3 1 2 15  
5 Valters Stasis A. Kronvalda Durbes pamatskola 5 4 3 n 2 14  
6 Diāna Stecka Salaspils 2.vidusskola 5 5 3 4 3 20 3. vieta
5 Ieva Stikāne Jersikas pamatskola 3 1 3 2 3 12  
5 Filips Stikuts Rīgas Katoļu ģimnāzija n 1 2 4 1 8  
7 Armands Tidriķis Āgenskalna Valsts ģimnāzija n 1 3 2 2 8  
6 Terēze Turlaja Straupes pamatskola 5 5 2 3 3 18  
7 Lote Učelniece Āgenskalna Valsts ģimnāzija n 5 5 5 3 18  
7 Anna Ugaine Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 5 4 4 5 4 22 2. vieta
5 Eduards Vārna Z.Mauriņas Grobiņas novada vidusskola 3 0 3 2 2 10  
5 Jēkabs Vidrusks Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola n 5 5 1 5 16  
6 Klāvs Villerušs Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 4 4 3 1 2 14  
5 Ralfs Vutnāns Rožupes pamatskola 0 0 1 0 0 1  
5 Darja Zaharenko Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 2 3 2 4 16  
5 Daniela Zariņa Dagdas vidusskola 2 5 5 4 3 19 Atzinība
5 Lūkass Zālītis Rīgas 6.vidusskola 5 0 3 0 2 10  
7 Gatis Zlojs Krimuldas vidusskola n n 2 n 1 3  
7 Edvards Zvirgzdiņš Rīgas Igauņu vidusskola 0 5 5 4 3 17  
5 Klāvs Miks Žurevičs Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 4 4 2 0 2 12  

Kolektīvie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc komandas nosaukuma.)

Klase Vārds Skola 1.uzd. 2.uzd. 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Summa Vieta
6 3 no 6.b A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 1 0 4 2 2 9  
7 4 Vēji Kuldīgas Centra vidusskola 2 0 2 n 1 5  
6 4m^2 Līvānu 1.vidusskola 5 5 2 1 3 16  
5 5.a klases skolēnu komanda Daugavpils 17.vidusskola 5 5 5 3 3 21 3. vieta
7 Aliens Daugavpils Krievu vidusskola – licejs n 1 3 4 3 11  
6 Anonīmi A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 2 0 5 1 3 11  
6 Biezpiena Pelmeņi Privātā vidusskola Patnis 2 0 2 0 0 4  
5 Brāļi Baijeri Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 4 5 4 5 23 1. vieta
6 Cipargalvas Palsmanes pamatskola 5 4 3 2 4 18  
7 Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola 2 5 4 3 5 19 Atzinība
6 Darbību dalītājas Druvas vidusskola 2 1 2 2 1 8  
7 Divi jaunieši Āgenskalna Valsts ģimnāzija n 5 3 2 3 13  
6 Divi plus divi Viesītes vidusskola 4 4 4 0 3 15  
6 Galaktika Valdemārpils vidusskola 5 4 4 3 2 18  
7 Gudrās pūces Rēzeknes Katoļu vidusskola 3 3 3 n 2 11  
6 Gudrinieki Valdemārpils vidusskola 3 4 3 3 2 15  
6 Gudrīši Vecumnieku vidusskola 1 1 1 0 1 4  
6 Jaunie Einšteini Vecumnieku vidusskola 1 0 3 2 n 6  
7 JESK TAKŠEĻI Salaspils 1.vidusskola 2 0 2 0 2 6  
6 L&M Rīgas 6.vidusskola 2 4 4 n 3 13  
7 Lāpsta Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 2 2 2 0 11  
7 Matainie Plikpauri Salaspils 1.vidusskola 3 5 3 n n 11  
6 MegaSmadzenes Daugavpils Saskaņas pamatskola 5 5 5 5 4 24 1. vieta
7 MEGO J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola n 5 5 5 3 18  
5 Ogres 1. meitenes Ogres 1.vidusskola 4 1 2 0 2 9  
7 OVĢ 7a Ogres Valsts ģimnāzija n 0 3 n 2 5  
6 Pipariņi Kalupes pamatskola 5 5 3 4 1 18  
5 Pūcītes Daugavpils 10.vidusskola 2 4 5 2 2 15  
4 RHV matemātiķes Rīgas Hanzas vidusskola 0 0 4 0 2 6  
7 Riekstiņi Daugavpils Saskaņas pamatskola 3 n 3 n n 6  
7 Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 5 5 5 2 4 21 3. vieta
7 RKG-gudrinieki Rīgas Klasiskā ģimnāzija n 0 3 2 1 6  
7 RKG-Zvaigznītes Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 4 3 0 1 13  
6 Rubika pēcteči Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 5 3 1 3 17  
6 RZG kvadrātā Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 5 3 1 2 16  
7 Samanta un Sniedze A. Kronvalda Durbes pamatskola 5 n 3 n n 8  
7 Saulītes Āgenskalna Valsts ģimnāzija 3 0 2 0 2 7  
6 Sestais piecstūris Daugavpils Vienības pamatskola n 1 3 0 n 4  
6 Slinkie matemātiķi Dobeles sākumskola 5 5 5 1 5 21 3. vieta
7 Smārdes cipari Smārdes pamatskola 5 4 3 5 3 20 3. vieta
7 Strausi Liepājas 3.pamatskola 1 0 3 0 2 6  
5 Sventieši Sventes vidusskola 5 5 4 5 3 22 2. vieta
6 Tirza Tirzas pamatskola 5 5 5 2 3 20 3. vieta
6 Veiksmes formula Rēzeknes 6.vidusskola n 5 5 5 3 18  
7 VV1Ģ-7klase Ventspils Valsts 1.ģimnāzija 2 0 3 1 1 7  
5 XYZ Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 5 4 1 2 17  

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem