JMK 3. kārtas rezultāti

Jauno matemātiķu konkursa 3. kārtā kopā piedalījās 162 dalībnieki (98 individuālie risinātāji un 64 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Rauls Abeslamidze Rīgas 95.vidusskola 5 24 2.vieta
Mihails Abramovs Rīgas Purvciema vidusskola 7 21
Dārta Alksnīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 23 3.vieta
Aija Egija Arnicāne Siguldas Valsts ģimnāzija 7 23 3.vieta
Sanda Augustova Ciblas vidusskola 6 21
Zane Binfelde Priekules vidusskola 7 19
Ernests Bukelis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 4 10
Loreta Cērpiņa Cēsu 2.pamatskola 5 16
Maira Cine Ogres 1.vidusskola 5 18
Jana Dolgičeva Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 17
Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 5 24 2.vieta
Kārlis Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20
Mārtiņš Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20
Peter Gabuniya Rīgas 34.vidusskola 6 25 1.vieta
Agate Gaile Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 atzinība
Elāna Gavrilova Kalupes pamatskola 7 14
Adrians Goršeņins Cēsu 2.pamatskola 4 17
Agija Grantiņa Rekavas vidusskola 5 11
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 5 22 atzinība
Elīna Griezne Cēsu 2.pamatskola 7 22 atzinība
Rauls Ulvis Grimza Cēsu 2.pamatskola 5 13
Edgars Gščenkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 16
Dženeta Gucāne Ciblas vidusskola 6 16
Rūta Hamstere Ventspils 1.pamatskola 7 23 3.vieta
Polina Hohlova Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 7 22 atzinība
Intars Ilgsalietis Gulbenes vidusskola 5 8
Heinrihs Incenbergs Bejas pamatskola 6 15
Rodrigo Jugans Rēzeknes sākumskola 5 22 atzinība
Renats Junusovs Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 7 17
Laura Kalniete Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 20
Katrīna Kalniņa Cēsu 1.pamatskola 6 15
Keita Kalniņa Cēsu 2.pamatskola 5 15
Artūrs Kiseļevskis Zvejniekciema vidusskola 6 17
Alekss Klaužs Ogres 1.vidusskola 6 17
Rasma Sandra Knipše Salaspils 1.vidusskola 7 24 2.vieta
Jānis Kokle Cēsu 1.pamatskola 6 14
Milāna Komisarova Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 19
Gabriela Elizabete Korneta-Movzeša Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20
Rūta Karolīna Kovaļčuka Liepas pamatskola 5 9
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 5 21
Betija Krole Rīgas Juglas vidusskola 6 19
Elizabete Krūmiņa Cēsu 1.pamatskola 7 13
Laura Kukle Kalupes pamatskola 7 17
Santa Samanta Kuzmina A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 12
Andris Lemaks Jēkabpils pamatskola 6 15
Armands Livandovskis Jelgavas 4.sākumskola 5 20
Baiba Lucijanova Rēzeknes sākumskola 5 22 atzinība
Valērija Makareno Rīgas Purvciema vidusskola 7 20
Elizabete Mazure A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 14
Haralds Mednis Stalbes vidusskola 6 18
Līva Ozoliņa Liepājas Katoļu pamatskola 6 10
Kristiāns Ozols Cēsu Valsts ģimnāzija 7 23 3.vieta
Nils Pauls Ozols Rūjienas vidusskola 6 14
Artūrs Pavlovs Jēkabpils 2.vidusskola 5 13
Ernests Pētersons Rīgas Juglas vidusskola 7 20
Ramona Poreitere Baložu vidusskola 5 20
Anna Marija Putniņa Zaķumuižas pamatskola 6 23 3.vieta
Elva Pužule Stalbes vidusskola 6 19
Patriks Gustavs Rinkevičs Ikšķiles vidusskola 5 10
Dāvis Romanovskis Biržu pamatskola 5 17
Elīze Ropša Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 23 3.vieta
Tīna Rubeze A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 18
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 6 18
Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 5 19
Inta Seimuškina Ciblas vidusskola 5 24 2.vieta
Keita Katrīna Silgale Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 atzinība
Betija Anna Skrastiņa Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 14
Linda Slapiņa Dagdas vidusskola 7 18
Adrians Slics Jaunsilavas pamatskola 6 22 atzinība
Alīna Sļadzevska Nīcas vidusskola 5 16
Jānis Smilgājs Pļaviņu novada ģimnāzija 7 15
Marija Smirnova Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 7 22 atzinība
Edvards Sprindžuks-Golubcovs Āgenskalna sākumsskola 6 25 1.vieta
Dārta Spūle Eiropas skola Frankfurtē 6 21
Sandija Stalta Nīcas vidusskola 5 21
Raivis Dāvis Steberis Bejas pamatskola 6 21
Daniels Strankals Rīgas Hanzas vidusskola 5 15
Edvards Stuģis Rīgas Starptautiskā skola 5 17
Nikola Subbotina Liepas pamatskola 5 7
Aija Sudraba Māteru Jura Kazdangas pamatskola 6 23 3.vieta
Aleksandrs Suhovs Jēkabpils 2.vidusskola 5 12
Anna Šatreviča Daugavpils 10.vidusskola 7 22 atzinība
Arsenijs Ščadilovs Rīgas 40.vidusskola 5 23 3.vieta
Rēzija Šķestere Straupes pamatskola 5 23 3.vieta
Renārs Šķesteris Cēsu Valsts ģimnāzija 7 22 atzinība
Renārs Štamers Salaspils 1.vidusskola 6 15
Santa Šuste Rēzeknes sākumskola 5 10
Kristiāns Emīls Tiļugs Sikšņu pamatskola (Rucavas nov.) 7 18
Antra Toporkova Ciblas vidusskola 5 23 3.vieta
Anna Travkova Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 14
Anete Tropa Praulienas pamatskola 6 17
Jekaterina Trubarova Rīgas Purvciema vidusskola 7 19
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 6 23 3.vieta
Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 4 20
Kārlis Linards Veitners Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 atzinība
Artis Vijups Salaspils 1.vidusskola 7 22 atzinība
Aleksandrs Vjaters Rīgas 34.vidusskola 5 24 2.vieta
Paula Zuntmane Skrundas vidusskola 5 18

 

Kolektīvie risinātāji

Nosaukums Skola Summa Vieta
7,25 Ādažu vidusskola 21
7.a klases skolēni Daugavpils 17.vidusskola 23 3.vieta
Algoritmiņi Carnikavas pamatskola 18
Arhimedi Zvejniekciema vidusskola 22 atzinība
Asie prāti Ādažu vidusskola 19
Ašie minioni Ciblas vidusskola 22 atzinība
Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola 20
Ciparnieki Saulkrastu vidusskola 15
Čakstes cipariņi J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 25 1.vieta
Četri dimanti Dobeles 1.vidusskola 21
Daniils un draugi Rēzeknes 6.vidusskola 24 2.vieta
Dinamīti Dobeles 1.vidusskola 23 3.vieta
Divas par visiem Daugavpils Saskaņas pamatskola 22 atzinība
Domātāji Daugavpils 10.vidusskola 19
Evelīna un Anna Rīgas Hanzas vidusskola 13
Fantastiskais piecinieks Dobeles 1.vidusskola 24 2.vieta
Filozofu akmens Liepājas 7.vidusskola 21
Gamma Rīgas Mūzikas internātvidusskola 18
Gudrās matemātiķes Jelgavas 4.sākumskola 18
Gudrie matemātiķi Daugavpils 12.vidusskola 22 atzinība
Gudrīši Līgatnes novada vidusskola 19
Jaunie Matemātiķi Cēsu 1.pamatskola 15
Jautrie matemātiķi Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 23 3.vieta
Jelgavas trīs gudrie Jelgavas 3.sākumskola 6
Jēkabpils Lūsiši Jēkabpils 2.vidusskola 24 2.vieta
LaPreGo Daugavpils 3.vidusskola 25 1.vieta
Lielais Komandas nosaukums Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 19
Mango Ādažu vidusskola 19
Matemātikas trīsstūris Rīgas Kultūru vidusskola 17
Matemātiķes ELSO Nīcas vidusskola 23 3.vieta
Matemātiķi Ādažu vidusskola 20
Matemātiskā sistēma Rīgas Kultūru vidusskola 12
Mega Biķernieku pamatskola 22 atzinība
Nākamās paaudzes Enšteini Dobeles 1.vidusskola 23 3.vieta
Ne viens Mežvidu pamatskola 12
Negatīvi Ogres 1.vidusskola 13
Ozolkrasts Smārdes pamatskola 23 3.vieta
Paralēles Ādažu vidusskola 18
Pieci monstri Degumnieku pamatskola 17
Piektais elements Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 24 2.vieta
Pingvīni Rīgas Starptautiskā skola 24 2.vieta
Pozitīvās pūces Balvu Valsts ģimnāzija 15
Prāta vētra Ogres 1.vidusskola 15
Problembusters Rīgas 34.vidusskola 25 1.vieta
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 23 3.vieta
RGL Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 18
Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 22 atzinība
RPG Rencēnu pamatskola 20
RTR Rekavas vidusskola 19
Septītie Ādažu vidusskola 18
Sīkie jaunieši Privātā vidusskola Klasika 7
Smuidrie Palsmanes pamatskola 21
Smurfi Svētes pamatskola 21
Strazdu baltās galvas Saulkrastu vidusskola 17
Super matemātiķi Daugavpils Saskaņas pamatskola 24 2.vieta
Superkurmīši Carnikavas pamatskola 16
Teicamnieki Rīgas Klasiskā ģimnāzija 20
Teicamnieki 1+4 Rīgas Purvciema vidusskola 17
Tirza Tirzas pamatskola 20
Triatlonisti Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 14
Trinīši Krotes Kronvalda Ata pamatskola 15
Trinšteini Dundagas vidusskola 24 2.vieta
x-cilvēki Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 24 2.vieta
Žiperīgie mopši J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 21
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem