JMK 3. kārtas rezultāti

Lūdzu ievērojiet konkursa darbu iesūtīšanas termiņu (norādītais termiņš ir pēdējā diena pasta zīmogam)! Ja darbu sūtat pa pastu, tad pārliecinieties, vai aploksne nav par smagu, tas ir, vai ir uzlīmēta marka ar nepieciešamo naudas summu!

Šogad Jauno matemātiķu konkursa 3. kārtā kopā piedalījās 141 dalībnieks (101 individuālais risinātājs un 40 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

 

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Dārta Alksnīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 25 1. vieta
Ansis Gustavs Andersons Pampāļu pamatskola 6 23 3. vieta
Patrīcija Andrejeva Sikšņu pamatskola (Rucavas nov.) 5 1  
Diāna Antonova Ludzas pilsētas ģimnāzija 7 14  
Sanda Augustova Ciblas vidusskola 7 24 2. vieta
Roberts Bariss Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 Atzinība
Gabija Bertulīte Daugavpils 10.vidusskola 5 6  
Arta Bērziņa Cēsu 1.pamatskola 6 2  
Anna Līva Botore Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 23 3. vieta
Ernests Bukelis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 5 5  
Jana Dolgiļeviča Ludzas pilsētas ģimnāzija 6 16  
Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 6 25 1. vieta
Mārtiņš Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 24 2. vieta
Kārlis Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 Atzinība
Mārcis Dzērve Carnikavas pamatskola 6 9  
Sanija Džeriņa A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 4  
Everita Forande Rīgas Valda Zālīša sākumskola 4 20  
Petr Gabumia Rīgas 34.vidusskola 7 14  
Agate Gaile Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 18  
Pēteris Gailis Valmieras 5.vidusskola 6 20  
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 6 25 1. vieta
Mareks Greizāns Taurenes pamatskola 6 18  
Dženeta Gucāne Ciblas vidusskola 7 25 1. vieta
Heinrihs Incenbergs Bejas pamatskola 7 17  
Edvards Jermacāns Bērzaunes pamatskola 6 24 2. vieta
Rodrigo Jugans Rēzeknes sākumskola 6 22 Atzinība
Emīls Jurkons Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20  
Marta Jurševska Cēsu 1.pamatskola 6 8  
Sniedze Kārkliņa A.Kronvalda Durbes vidusskola 5 9  
Robina Kivkucāne Zaķumuižas pamatskola 5 15  
Ričards Korovins Carnikavas pamatskola 4 1  
Maksims Kostjukevičs Sventes vidusskola 5 24 2. vieta
Lauma Kotāne Rīgas Valda Zālīša sākumskola 4 19  
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 6 24 2. vieta
Ance Kravale Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 25 1. vieta
Tomass Krēgers Biržu pamatskola 7 15  
Matīss Kristiņš Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 23 3. vieta
Betija Krole Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 16  
Adriāna Krūze Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 9  
Kristiāns Ķerpe Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 17  
Daniels Lankups A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 12  
Dāniels Lepnis Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 7 21  
Arina Leščova Jēkabpils 2.vidusskola 5 13  
Armands Livandovskis Jelgavas 4.sākumskola 6 23 3. vieta
Toms Valters Līns Cēsu 1.pamatskola 6 11  
Marta Lupkina Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 Atzinība
Arnis Malakovs Ludzas pilsētas ģimnāzija 6 16  
Ernests Malējs Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 21  
Pēteris Martinsons Straupes pamatskola 5 18  
Ksenija Matvejeva Dobeles 1.vidusskola 7 23 3. vieta
Elizabete Mazure A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 10  
Eliāna Meiere E.Dārziņa mūzikas vidusskola 5 19  
Annija Marta Meņģele Siguldas 1.pamatskola 6 18  
Jete Mezīte Rīgas Valda Zālīša sākumskola 5 20  
Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 5 2  
Aleks Nazarovs Biržu pamatskola 6 16  
Ritvars Nikolajevs Daugavpils Vienības pamatskola 5 24 2. vieta
Arturs Nitčenko Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 7 14  
Sergejs Orlavs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 5  
Edgars Oščenkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija 6 19  
Tālis Ozols Naukšēnu vidusskola 7 24 2. vieta
Artūrs Pastars Cēsu 1.pamatskola 5 8  
Violeta Petkeviča Jēkabpils 2.vidusskola 5 11  
Ieva Anete Petrēvica A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 12  
Andrejs Petrovs Rīgas 34.vidusskola 7 19  
Justīne Pinka Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 9  
Ieva Dārta Riņķe Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 21  
Keita Rogača A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 3  
Laura Rosvita Grintāle A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 5  
Rūdolfs Rudmiezis Cēsu Valsts ģimnāzija 7 23 3. vieta
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 7 23 3. vieta
Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 6 22 Atzinība
Rinalds Ruža Straupes pamatskola 5 18  
Inta Seimuškina Ciblas vidusskola 6 25 1. vieta
Adrians Slics Jaunsilavas pamatskola 7 23 3. vieta
Margus Smotrovs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 24 2. vieta
Savelijs Sorokins Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 10  
Dārta Spūle Eiropas skola Frankfurtē 7 25 1. vieta
Viesturs Streļčs Andrupenes pamatskola 7 20  
Linards Strods Rēzeknes sākumskola 5 9  
Edvards Stuģis Rīgas Starptautiskā skola 6 23 3. vieta
Vera Šavlovska Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 4  
Rēzija Šķestere Straupes pamatskola 6 20  
Nikola Elizabete Špūle Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 Atzinība
Artūrs Taube Zvejniekciema vidusskola 5 14  
Matfejs Tomaševičs Puškina licejs 7 22 Atzinība
Antra Toporkova Ciblas vidusskola 6 24 2. vieta
Eva Samanta Trapāne Privātā vidusskola Klasika 6 15  
Mārtiņš Reinis Trops Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 21  
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 7 22 Atzinība
Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 5 22 Atzinība
Samanta Usova A.Kronvalda Durbes vidusskola 5 7  
Imants Vancāns Ludzas pilsētas ģimnāzija 7 23 3. vieta
Sandis Vaškevičs Ludzas pilsētas ģimnāzija 6 12  
Betija Vildiņa Nītaures vidusskola 7 20  
Anastasija Vinogradova Daugavpils Saskaņas pamatskola 7 6  
Līva Volkmane Rīgas Mūzikas internātvidusskola 7 19  
Anete Luīze Zaļā Saulkrastu vidusskola 6 14  
Jekaterina Zeņina Jēkabpils 2.vidusskola 6 19  
Jūlia Zilbere Rīgas 34.vidusskola 7 24 2. vieta
Edvards Zvirgzdiņš Rīgas Igauņu vidusskola 5 17  

Kolektīvie risinātāji

Vārds Skola Summa Vieta
3+2 Dobeles 1.vidusskola 22 Atzinība
5.a klases skolēnu komanda Daugavpils 17.vidusskola 25 1. vieta
Artūrs un Daniels Jēkabpils 2.vidusskola 20  
ASAO Dobeles Valsts ģimnāzija 25 1. vieta
Asie prāti Dobeles 1.vidusskola 25 1. vieta
Asie prāti Ādažu vidusskola 19  
Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola 23 3. vieta
Cipariņš-5 Jaunjelgavas vidusskola 22 Atzinība
Čakstes cipariņi J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 24 2. vieta
Gudri vēl gudrāki Daugavpils Saskaņas pamatskola 25 1. vieta
Gudrie matemātiķi Daugavpils 12.vidusskola 23 3. vieta
Gudrie prāti Carnikavas pamatskola 11  
Gudrinieki Tirzas pamatskola 23 3. vieta
Gurķīši 2018 Rēzeknes 6.vidusskola 25 1. vieta
LaPreGo Daugavpils 3.vidusskola 23 3. vieta
Lapsas Svētes pamatskola 20  
Lieliskais četrinieks Nīcas vidusskola 24 2. vieta
MakDonalds un SabVejs Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 24 2. vieta
Marinēti gurķīši Ogres 1.vidusskola 22 Atzinība
Mega Biķernieku pamatskola 23 3. vieta
Nākotnes Pitagori Vārkavas vidusskola 25 1. vieta
Opā Čakstīši J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 25 1. vieta
Pingvīni Rīgas Starptautiskā skola 24 2. vieta
Pitagora divstūris Preiļu 1.pamatskola 24 2. vieta
Polimondi Dobeles 1.vidusskola 25 1. vieta
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 23 3. vieta
RASA Nīcas vidusskola 24 2. vieta
RHV Piecīši Rīgas Hanzas vidusskola 21  
Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 25 1. vieta
Rozā viļņi Carnikavas pamatskola 18  
RTR Rekavas vidusskola 21  
Saules krastu bērni Saulkrastu vidusskola 16  
Sigma Rīgas Ostvalda vidusskola 23 3. vieta
Skaitļotāji Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 19  
TE4 Ādažu vidusskola 18  
Tīģerīši Rencēnu pamatskola 23 3. vieta
Trinšteini Dundagas vidusskola 23 3. vieta
Vaikuti Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 24 2. vieta
VAS Rīgas Lietuviešu vidusskola 24 2. vieta
Wikipēdija Dobeles 1.vidusskola 24 2. vieta
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem