JMK 4. kārtas rezultāti

Jauno matemātiķu konkursa 4. kārtā kopā piedalījās 75 dalībnieki (56 individuālie risinātāji un 19 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik dalībnieki ieguvuši attiecīgo punktu skaitu katrā no uzdevumiem.

Individuālie risinātāji
(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.) 

Vārds Uzvārds Skola Klase 1.uzd. 2.uzd. 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Kopā Vieta
Aleksejs Adamovičs Rīgas 10. vidusskola 7 5 1 5 5 5 21 Atzinība
Elēna Alle Ata Kronvalda Durbes pamatskola 6 n n 0 1 n 1  
Edgars Andersons Druvas vidusskola 7 5 2 5 5 5 22 3. vieta
Marta Avota Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 5 1 0 5 3 14  
Alise Ābolte Kuldīgas Centra vidusskola 7 5 2 5 3 3 18  
Pāvels Baks Jelgavas 6. vidusskola 7 5 5 5 5 5 25 1. vieta
Raivis Bartušs Dagdas vidusskola 7 5 2 2 1 0 10  
Evelīna Bļizņeca Ata Kronvalda Durbes pamatskola 6 5 n 5 0 0 10  
Daniels Circenis Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 5 2 3 3 0 13  
Evelīna Čeme Rīgas Purvciema vidusskola 5 5 2 5 5 3 20  
Marks Feļdmans Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 6 5 4 5 5 3 22 3. vieta
Madara Gaule Ata Kronvalda Durbes pamatskola 6 n n 1 n 0 1  
Gundars Grieze Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 7 5 n 4 5 n 14  
Lauris Groševs Cēsu Pilsētas vidusskola 7 5 n 4 4 3 16  
Kate Grūbe Ropažu novada vidusskola 6 5 0 5 3 4 17  
Uvis Gūtmanis Salaspils 1. vidusskola 7 5 3 5 4 5 22 3. vieta
Kriss Rens Iļģis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 5 5 1 4 2 2 14  
Tihons Jakovlevs Rīgas Purvciema vidusskola 7 5 1 5 3 3 17  
Diāna Jonaite Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 6 5 4 0 5 3 17  
Alekss Kampāns Carnikavas pamatskola 6 5 2 5 0 3 15  
Daniels Kizikovs Ciblas vidusskola 5 5 2 2 2 0 11  
Roberts Kučinskis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 5 1 0 1 n 7  
Patriks Laizāns Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 6 5 n 5 4 5 19  
Anna Lāce Engures vidusskola 7 5 3 5 5 3 21 Atzinība
Aigars Lemaks Jēkabpils 2. vidusskola 6 4 1 5 5 3 18  
Ričards Liepiņš Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 6 5 2 5 1 1 14  
Kristīne Mazlevska Ata Kronvalda Durbes pamatskola 5 5 n 0 0 0 5  
Marks Mihailovs Daugavpils Centra vidusskola 6 5 1 5 1 3 15  
Alisa Orlova Rīgas Purvciema vidusskola 7 5 2 5 1 3 16  
Laura Pakalne Siguldas 1. pamatskola 6 5 2 5 5 3 20  
Rainers Paņko Lielvārdes pamatskola 5 0 0 1 0 0 1  
Marī Pērse Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 5 n n 0 n 5  
Nora Pikšena J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola 5 5 0 3 2 3 13  
Lote Piliksere Cēsu Valsts ģimnāzija 7 0* 0* 0* 0* 5 5  
Ivars Punculis Daugavpils 12. vidusskola 6 5 2 5 4 3 19  
Ilgvars Ročāns A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 6 5 1 2 1 5 14  
Matīss Rozenštoks Rīgas Juglas vidusskola 5 5 3 5 2 3 18  
Renārs Ruža Straupes pamatskola 6 0* 3 0* 0* 3 6  
Kate Terēze Saule A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 5 5 2 5 5 5 22 3. vieta
Oskars Saveļjevs Sventes vidusskola 6 5 1 n 3 0 9  
Melita Semjonova Ata Kronvalda Durbes pamatskola 7 5 1 5 5 3 19  
Edgars Smilgājs Pļaviņu novada ģimnāzija 5 5 n 3 3 4 15  
Madara Sprudzāne Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 5 n 5 2 0 12  
Valters Stasis Ata Kronvalda Durbes pamatskola 6 5 1 4 1 0 11  
Diāna Stecka Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 7 5 2 5 5 5 22 3. vieta
Ieva Stikāne Jersikas pamatskola 6 5 1 5 2 3 16  
Romija Suhānova Siguldas Valsts ģimnāzija 7 5 2 5 3 3 18  
Elgars Šaškins Jersikas pamatskola 5 5 2 0 3 n 10  
Katrīna Šulce Straupes pamatskola 6 1 0* 0* 0* 5 6  
Ēriks Tihovskis Ciblas vidusskola 5 5 2 5 1 n 13  
Roberts Trokša Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 6 5 1 5 5 3 19  
Terēze Turlaja  Straupes pamatskola 7 5 2 5 5 5 22 3. vieta
Kristaps Vasiļevskis Biržu pamatskola 5 4 1 1 0 0 6  
Jēkabs Vidrusks Natālijas Draudziņas vidusskola 6 3 0 5 4 5 17  
Grēta Volkoviča Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 5 n 0 5 3 13  
Darja Zaharenko Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 6 5 4 5 1 5 20  

* risinājums netiek labots, jo ir identisks kāda cita dalībnieka risinājumam.

Kolektīvie risinātāji
(Dati tabulā sakārtoti pēc komandas nosaukuma.)

Komandas nosaukums Skola Klase 1.uzd. 2.uzd. 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Kopā Vieta
Draudzība Daugavpils Tehnoloģiju vsk.-licejs  7 5 3 5 5 5 23 2. vieta
Rubika pēcteči Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 7 5 2 5 5 3 20  
Veiksmes Formula Rēzeknes 6. vidusskola 7 5 2 5 5 3 20  
cherry&banana Daugavpils Tehnoloģiju vsk.-licejs  7 5 2 5 2 4 18  
Punktiņš Daugavpils 17. vidusskola 7 5 3 0 5 5 18  
2R Ogresgala pamatskola 6 5 3 5 2 2 17  
MegaSmadzenes Daugavpils Saskaņas pamatskola 7 5 2 0 5 5 17  
Smadzeņpodi Siguldas Valsts ģimnāzija 7 5 1 5 3 3 17  
Čakstēni J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola 6 5 0 3 5 3 16  
Gudrie prāti Dobeles sākumskola 6 5 1 5 4 n 15  
Gudrie minioni Dobeles sākumskola 5 5 1 5 3 0 14  
VVV Dobeles sākumskola 5 5 1 5 3 n 14  
Smaidiņi Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 5 0 5 n 3 13  
Smārdes cipari Smārdes pamatskola 7 4 1 2 3 3 13  
Junior Rosalind Franklins Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 5 0 2 3 0 10  
Tirza Tirzas pamatskola 6 5 0 0 5 n 10  
Poļu govs Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 2 0 4 0 0 6  
Superīgās Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 5 0 0 0 0 5  
Rieksti Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 1 0 0 0 n 1  
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem