JMK 4. kārtas rezultāti

Jauno matemātiķu konkursa 4. kārtā kopā piedalījās 173 dalībnieki (111 individuālie risinātāji un 62 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik dalībnieki ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

Individuālie risinātāji
(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.) Atgādinām, ka katrs skolēns drīkst piedalīties vai nu tikai individuāli, vai komandā!

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Rauls Abeslamidze Rīgas 95.vidusskola 5 15  
Mihails Abramovs Rīgas Purvciema vidusskola 7 19  
Dārta Alksnīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 21 atzinība
Ansis Gustavs Andersons Pampāļu pamatskola 5 14  
Karina Anškina Jelgavas Valsts ģimnāzija 7 16  
Aija Egija Arnicāne Siguldas Valsts ģimnāzija 7 25 1.vieta
Sanda Augustova Ciblas vidusskola 6 22 3.vieta
Zane Binfelde Priekules vidusskola 7 12  
Samanta Bogatska Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 3.vieta
Rūta Bucika A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 10  
Ernests Bukelis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 4 9  
Loreta Cērpiņa Cēsu 2.pamatskola 5 10  
Ričards Didriksons Lejasciema vidusskola 7 8  
Jana Dolgičeva Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 12  
Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 5 21 atzinība
Kārlis Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 3.vieta
Mārtiņš Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 24 1.vieta
Madara Inita Drukaļska Jelgavas Valsts ģimnāzija 7 14  
Edvards Freimanis Rīgas Franču licejs 5 12  
Peter Gabuniya Rīgas 34.vidusskola 6 18  
Agate Gaile Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 23 2.vieta
Pēteris Gailis Valmieras 5.vidusskola 5 12  
Gustavs Galvans Lejasciema vidusskola 7 9  
Elāna Gavrilova Kalupes pamatskola 7 12  
Adrians Goršeņins Cēsu 2.pamatskola 4 17  
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 5 9  
Elīna Griezne Cēsu 2.pamatskola 7 19  
Rauls Ulvis Grimza Cēsu 2.pamatskola 5 14  
Ance Nameda Grundule Cēsu 1.pamatskola 7 5  
Dženeta Gucāne Ciblas vidusskola 6 22 3.vieta
Rūta Hamstere Ventspils 1.pamatskola 7 19  
Heinrihs Incenbergs Bejas pamatskola 6 18  
Andris Jansons Raunas vidusskola 7 20  
Ulla Januša Kuldīgas Centra vidusskola 4 13  
Toms Janušs Kuldīgas Centra vidusskola 7 14  
Zane Justine Jasinska Rožupes pamatskola 5 7  
Rūdolfs Jāvalds Cēsu 2.pamatskola 5 14  
Rodrigo Jugans Rēzeknes sākumskola 5 21 atzinība
Katrīna Kalniņa Cēsu 1.pamatskola 6 16  
Marija Karasenko Šķibes pamatskola 5 9  
Artūrs Kiseļevskis Zvejniekciema vidusskola 6 20  
Alekss Klaužs Ogres 1.vidusskola 6 18  
Rasma Sandra Knipše Salaspils 1.vidusskola 7 21 atzinība
Jānis Kokle Cēsu 1.pamatskola 6 8  
Sanija Kokta Jelgavas Valsts ģimnāzija 7 13  
Milāna Komisarova Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 19  
Gabriela Elizabete Korneta-Movzeša Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 20  
Rūta Karolīna Kovaļčuka Liepas pamatskola 5 7  
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 5 18  
Betija Krole Rīgas Juglas vidusskola 6 15  
Elizabete Krūmiņa Cēsu 1.pamatskola 7 9  
Laura Kukle Kalupes pamatskola 7 13  
Santa Samanta Kuzmina A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 10  
Jānis Ķeveris Rožupes pamatskola 5 3  
Andris Lemaks Jēkabpils pamatskola 6 10  
Armands Livandovskis Jelgavas 4.sākumskola 5 17  
Baiba Lucijanova Rēzeknes sākumskola 5 13  
Valērija Makareno Rīgas Purvciema vidusskola 7 17  
Neļa Kristīne Malahovska Viļānu vidusskola 7 6  
Elizabete Mazure A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 14  
Haralds Mednis Stalbes vidusskola 6 20  
Edgars Oščenkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 11  
Emīlija Ozola A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 5  
Līva Ozoliņa Liepājas Katoļu pamatskola 6 18  
Kristiāns Ozols Cēsu Valsts ģimnāzija 7 16  
Nils Pauls Ozols Rūjienas vidusskola 6 17  
Artūrs Pavlovs Jēkabpils 2.vidusskola 5 17  
Ernests Pētersons Rīgas Juglas vidusskola 7 19  
Adriāna Platā Mārupes pamatskola 6 9  
Ramona Poreitere Baložu vidusskola 5 13  
Anna Marija Putniņa Zaķumuižas pamatskola 6 21 atzinība
Elva Pužule Stalbes vidusskola 6 20  
Patriks Gustavs Rinkevičs Ikšķiles vidusskola 5 13  
Elīze Ropša Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 23 2.vieta
Tīna Rubeze A.Kronvalda Durbes vidusskola 6 6  
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 6 19  
Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 5 21 atzinība
Inta Seimuškina Ciblas vidusskola 5 22 3.vieta
Keita Katrīna Silgale Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 3.vieta
Adrians Slics Jaunsilavas pamatskola 6 18  
Alīna Sļadzevska Nīcas vidusskola 5 20  
Marija Smirnova Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 7 22 3.vieta
Edvards Sprindžuks-Golubcovs Āgenskalna sākumsskola 6 22 3.vieta
Dārta Spūle Eiropas skola Frankfurtē 6 17  
Sandija Stalta Nīcas vidusskola 5 23 2.vieta
Raivis Dāvis Steberis Bejas pamatskola 6 16  
Daniels Strankals Rīgas Hanzas vidusskola 5 19  
Edvards Stuģis Rīgas Starptautiskā skola 5 16  
Nikola Subbotina Liepas pamatskola 5 3  
Aija Sudraba Māteru Jura Kazdangas pamatskola 6 19  
Aleksandrs Suhovs Jēkabpils 2.vidusskola 5 10  
Anna Šatreviča Daugavpils 10.vidusskola 7 17  
Arsenijs Ščadilovs Rīgas 40.vidusskola 5 18  
Rēzija Šķestere Straupes pamatskola 5 18  
Renārs Šķesteris Cēsu Valsts ģimnāzija 7 19  
Kristiāna Šteimane Cēsu 2.pamatskola 7 13  
Santa Šuste Rēzeknes sākumskola 5 7  
Anna Travkova Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 22 3.vieta
Anete Tropa Praulienas pamatskola 6 13  
Jekaterina Trubarova Rīgas Purvciema vidusskola 7 15  
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 6 18  
Antra Toporkova Ciblas vidusskola 5 22 3.vieta
Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 4 21 atzinība
Imants Vancāns Ludzas pilsētas ģimnāzija 6 17  
Olivers Vasiļevskis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 18  
Sandis Vaškevičs Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 9  
Kārlis Linards Veitners Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 17  
Artis Vijups Salaspils 1.vidusskola 7 21 atzinība
Aleksandrs Vjaters Rīgas 34.vidusskola 5 16  
Līva Volkmane Rīgas Mūzikas internātvidusskola 6 12  
Paula Zuntmane Skrundas vidusskola 5 12  

Kolektīvie risinātāji
(Dati tabulā sakārtoti pēc komandas nosaukuma.)

Komandas nosaukums Skola Summa Vieta
7,25 Ādažu vidusskola 19  
7.a klases skolēni Daugavpils 17.vidusskola 24 1.vieta
Algoritmiņi Carnikavas pamatskola 22 3.vieta
Arhimedi Zvejniekciema vidusskola 22 3.vieta
Asie prāti Ādažu vidusskola 18  
Ašie minioni Ciblas vidusskola 23 2.vieta
Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola 19  
Čakstes cipariņi J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 23 2.vieta
Četri dimanti Dobeles 1.vidusskola 10  
Čupa čupi Jelgavas Valsts ģimnāzija 18  
Daniils un draugi Rēzeknes 6.vidusskola 15  
Dinamīti Dobeles 1.vidusskola 20  
Domātāji Daugavpils 10.vidusskola 18  
Evelīna un Anna Rīgas Hanzas vidusskola 18  
Fantastiskais piecinieks Dobeles 1.vidusskola 24 1.vieta
Filozofu akmens Liepājas 7.vidusskola 17  
Gamma Rīgas Mūzikas internātvidusskola 16  
Gudrās matemātiķes Jelgavas 4.sākumskola 16  
Gudrie matemātiķi Daugavpils 12.vidusskola 18  
Gudrinieki Daugavpils 3.vidusskola 18  
Gudrinieki Ādažu vidusskola 17  
Gudrīši Līgatnes novada vidusskola 22 3.vieta
Jautrie matemātiķi Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 21 atzinība
Jelgavas trīs gudrie Jelgavas 3.sākumskola 12  
Jēkabpils Lūsiši Jēkabpils 2.vidusskola 19  
LaPreGo Daugavpils 3.vidusskola 22 3.vieta
Lielais Komandas nosaukums Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 13  
Mango Ādažu vidusskola 16  
Matemātikas trīsstūris Rīgas Kultūru vidusskola 17  
Matemātiķes ELSO Nīcas vidusskola 23 2.vieta
Matemātiskā sistēma Rīgas Kultūru vidusskola 7  
Mega Biķernieku pamatskola 18  
Nākamās paaudzes Enšteini Dobeles 1.vidusskola 22 3.vieta
Ne viens Mežvidu pamatskola 16  
Negatīvi Ogres 1.vidusskola 15  
Ozolkrasts Smārdes pamatskola 17  
Paralēles Ādažu vidusskola 18  
Pieci monstri Degumnieku pamatskola 17  
Piektais elements Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 17  
Pingvīni Rīgas Starptautiskā skola 19  
Pozitīvās pūces Balvu Valsts ģimnāzija 21 atzinība
Prāta vētra Ogres 1.vidusskola 9  
Problembusters Rīgas 34.vidusskola 24 1.vieta
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 23 2.vieta
RGL Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 19  
Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 19  
RPG Rencēnu pamatskola 20  
RTR Rekavas vidusskola 13  
Septītie Ādažu vidusskola 18  
Sīkie jaunieši Privātā vidusskola Klasika 17  
Smuidrie Palsmanes pamatskola 20  
Smurfi Svētes pamatskola 14  
Strazdu baltās galvas Saulkrastu vidusskola 16  
Super matemātiķi Daugavpils Saskaņas pamatskola 21 atzinība
Superkurmīši Carnikavas pamatskola 20  
Teicamnieki 1+4 Rīgas Purvciema vidusskola 19  
Tirza Tirzas pamatskola 18  
Triatlonisti Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 20  
Trinšteini Dundagas vidusskola 19  
VRAK Jelgavas Valsts ģimnāzija 13  
x-cilvēki Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 23 2.vieta
Žiperīgie mopši J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 22 3.vieta

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem