JMK 5. kārtas rezultāti

Jauno matemātiķu konkursa 5. kārtā kopā piedalījās 85 dalībnieki (63 individuālie risinātāji un 22 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

 

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase 1.uzd. 2.uzd. 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Summa Vieta
Elēna Alle A. Kronvalda Durbes pamatskola 5 n 3 2 n n 5  
Edgars Andersons Druvas vidusskola 6 5 2 4 2 5 18  
Pāvels Baks Jelgavas 6.vidusskola 6 5 5 5 5 5 25 1.vieta
Mariuss Balis Jēkabpils 2.vidusskola 7 5 3 4 4 4 20  
Gabija Bertulīte Daugavpils 10.vidusskola 7 5 0 1 1 0 7  
Emīls Gerhards Bērziņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 5 3 4 2 3 17  
Jurģis Bērziņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 5 2 3 5 3 18  
Evelīna Blizņeca A. Kronvalda Durbes pamatskola 5 n 2 3 2 n 7  
Beāte Eidiņa A. Kronvalda Durbes pamatskola 6 n 2 n 2 n 4  
Madara Gaule A. Kronvalda Durbes pamatskola 5 5 3 3 2 0 13  
Dainis Grava Privātā pamatskola Gaismas tilts 97 5 4 n 1 2 2 9  
Elisa Greģe-Staltmane Rīgas Juglas vidusskola 5 5 5 3 4 n 17  
Lauris Groševs Cēsu Pilsētas vidusskola 6 5 5 3 5 1 19  
Markuss Ikvils Šķibes pamatskola 5 2 2 1 2 1 8  
Kriss Rens Iļģis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 4 2 1 0 1 0 4  
Ričards Jakušonoks Šķibes pamatskola 6 5 2 4 2 2 15  
Diāna Jonaite Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 5 5 3 2 1 16  
Valērija Joņina Robežnieku pamatskola 6 5 2 3 2 3 15  
Alekss Kampāns Carnikavas pamatskola 5 5 5 4 2 2 18  
Rūta Kaptjuga Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 5 3 1 1 3 13  
Sniedze Kārkliņa A.Kronvalda Durbes vidusskola 7 n 5 0 2 n 7  
Madara Kerliņa Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 5 2 3 0 3 13  
Gregors Kreicbergs Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 5 3 4 1 3 16  
Beatrise Estere Krēmane Rīgas Valda Zālīša sākumskola 6 5 5 4 4 0 18  
Undīne Kuprēviča Straupes pamatskola 7 5 3 4 2 3 17  
Elīza Felicita Kuzņecova Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 4 2 2 2 3 13  
Mārtiņš Lancs Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 5 2 2 2 3 14  
Rihards Lapiņš Šķibes pamatskola 5 5 2 3 2 2 14  
Patrīcija Lecīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 5 3 4 2 3 17  
Aigars Lemaks Jēkabpils pamatskola 5 5 5 5 2 4 21 Atzinība
Arina Leščova Jēkabpils 2.vidusskola 7 5 5 2 5 2 19  
Gustavs Liezers Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 5 2 3 2 2 14  
Gerda Marija Linde A. Kronvalda Durbes pamatskola 5 n 2 3 n n 5  
Linda Lūkina Ogres Valsts ģimnāzija 7 5 3 3 2 3 16  
Nikola Meistare Aizkraukles novada vidusskola 7 2 2 4 5 1 14  
Kristians Millers Siguldas Valsts ģimnāzija 7 5 3 4 5 2 19  
Nikola Mironova Jersikas pamatskola 5 5 2 3 1 2 13  
Annija Muižniece Šķibes pamatskola 6 5 3 3 2 0 13  
Alisa Orlova Rīgas Purvciema vidusskola 6 5 3 2 5 4 19  
Raivis Ošis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 6 5 2 5 2 1 15  
Evelīna Ozoliņa Salaspils 1.vidusskola 7 5 2 3 2 0 12  
Evita Evelīna Pekstiņa Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 1 2 3 2 0 8  
Violeta Petkeviča Jēkabpils 2.vidusskola 7 5 5 5 5 4 24 2.vieta
Lote Piliksere Cēsu 1.pamatskola 6 5 5 5 2 4 21 Atzinība
Anastasija Prokopenko Liepājas 3.pamatskola 5 5 2 3 2 0 12  
Ivars Punculis Daugavpils 12.vidusskola 5 5 5 4 4 1 19  
Santa Reizniece Siguldas Valsts ģimnāzija 7 5 2 2 2 1 12  
Terēza Elza Rone Madlienas vidusskola 5 5 5 5 2 3 20  
Lauris Rutks Ogresgala pamatskola 5 5 5 3 2 0 15  
Melita Semjonova A. Kronvalda Durbes pamatskola 6 n n n 5 n 5  
Dāvis Sinkevičs Rīgas Hanzas vidusskola 5 5 5 5 5 n 20  
Madara Sprudzāne Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 5 3 3 2 0 13  
Valters Stasis A. Kronvalda Durbes pamatskola 5 4 5 3 2 n 14  
Diāna Stecka Salaspils 2.vidusskola 6 4 2 4 5 3 18  
Ieva Stikāne Jersikas pamatskola 5 5 2 2 2 3 14  
Terēze Turlaja Straupes pamatskola 6 5 5 4 2 4 20  
Anna Ugaine Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 5 5 4 5 4 23 3.vieta
Jēkabs Vidrusks Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 5 5 5 2 2 5 19  
Klāvs Villerušs Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 4 2 3 n 3 12  
Darja Zaharenko Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 5 5 3 5 3 21 Atzinība
Daniela Zariņa Dagdas vidusskola 5 2 5 4 2 0 13  
Klāvs Miks Žurevičs Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 5 3 2 2 3 15  
Edvards Zvirgzdiņš Rīgas Igauņu vidusskola 7 5 5 2 5 2 19  

 

Kolektīvie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc komandas nosaukuma.)

Vārds Skola Klase 1.uzd. 2.uzd. 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Summa Vieta
3 no 6.b A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 6 5 2 3 2 0 12  
4m^2 Līvānu 1.vidusskola 6 5 2 3 2 n 12  
5.a klases skolēnu komanda Daugavpils 17.vidusskola 5 5 5 3 5 5 23 3.vieta
Aliens Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 7 5 5 5 5 3 23 3.vieta
Brāļi Baijeri Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 5 5 5 3 3 21 Atzinība
Cipargalvas Palsmanes pamatskola 6 5 4 4 5 0 18  
Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola 7 5 4 5 5 2 21 Atzinība
Divi jaunieši Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7 4 2 3 2 3 14  
Galaktika Valdemārpils vidusskola 6 5 4 3 5 1 18  
Gudrinieki Valdemārpils vidusskola 6 4 2 3 2 1 12  
LAA Salaspils 1.vidusskola 7 1 1 1 2 0 5  
MegaSmadzenes Daugavpils Saskaņas pamatskola 6 5 4 4 5 5 23 3.vieta
Pipariņi Kalupes pamatskola 6 4 3 3 2 3 15  
Riekstiņi Daugavpils Saskaņas pamatskola 7 5 5 2 5 n 17  
Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 5 5 5 5 5 5 25 1.vieta
RKG-Zvaigznītes Rīgas Klasiskā ģimnāzija 7 5 5 3 5 0 18  
Rubika pēcteči Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 6 5 5 3 5 5 23 3.vieta
RZG kvadrātā Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 6 2 5 n 5 5 17  
Smārdes cipari Smārdes pamatskola 7 5 3 3 2 2 15  
Sventieši Sventes vidusskola 5 5 4 4 5 3 21 Atzinība
Tirza Tirzas pamatskola 6 5 5 4 2 n 16  
Veiksmes formula Rēzeknes 6.vidusskola 6 5 5 3 2 3 18  

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem