JMK 5. kārtas rezultāti

Jauno matemātiķu konkursa 5. kārtā kopā piedalījās 88 dalībnieki (62 individuālie risinātāji un 27 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Dārta Alksnīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 21  
Ansis Gustavs Andersons Pampāļu pamatskola 6 22 Atzinība
Sanda Augustova Ciblas vidusskola 7 17  
Roberts Bariss Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 21  
Gabija Bertulīte Daugavpils 10.vidusskola 5 8  
Anna Līva Botore Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 Atzinība
Matīss Čikuts Jēkabpils 3.vidusskola 6 6  
Jana Dolgiļeviča Ludzas pilsētas ģimnāzija 6 3  
Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 6 21  
Mārtiņš Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 23 3.vieta
Kārlis Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 22 Atzinība
Everita Forande Rīgas Valda Zālīša sākumskola 4 10  
Pēteris Gailis Valmieras 5.vidusskola 6 11  
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 6 18  
Mareks Greizāns Taurenes pamatskola 6 8  
Dženeta Gucāne Ciblas vidusskola 7 16  
Heinrihs Incenbergs Bejas pamatskola 7 8  
Rodrigo Jugans Rēzeknes sākumskola 6 21  
Emīls Jurkons Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 21  
Sniedze Kārkliņa A.Kronvalda Durbes vidusskola 5 3  
Maksims Kostjukevičs Sventes vidusskola 5 17  
Lauma Kotāne Rīgas Valda Zālīša sākumskola 4 16  
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 6 16  
Ance Kravale Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 Atzinība
Tomass Krēgers Biržu pamatskola 7 1  
Adriāna Krūze Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 23 3.vieta
Kristiāns Ķerpe Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 18  
Dāniels Lepnis Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 7 3  
Armands Livandovskis Jelgavas 4.sākumskola 6 15  
Marta Lupkina Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 Atzinība
Ernests Malējs Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 21  
Pēteris Martinsons Straupes pamatskola 5 13  
Evelīna Mizinova Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 2  
Aleks Nazarovs Biržu pamatskola 6 5  
Ritvars Nikolajevs Daugavpils Vienības pamatskola 5 18  
Sergejs Orlavs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 4  
Edgars Oščenkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija 6 13  
Violeta Petkeviča Jēkabpils 2.vidusskola 5 1  
Justīne Pinka Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 Atzinība
Ieva Dārta Riņķe Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 22 Atzinība
Rūdolfs Rudmiezis Cēsu Valsts ģimnāzija 7 19  
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 7 21  
Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 6 6  
Rinalds Ruža Straupes pamatskola 5 14  
Inta Seimuškina Ciblas vidusskola 6 15  
Adrians Slics Jaunsilavas pamatskola 7 15  
Margus Smotrovs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 24 2.vieta
Savelijs Sorokins Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 8  
Dārta Spūle Eiropas skola Frankfurtē 7 14  
Linards Strods Rēzeknes sākumskola 5 11  
Edvards Stuģis Rīgas Starptautiskā skola 6 15  
Vera Šavlovska Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 1  
Rēzija Šķestere Straupes pamatskola 6 14  
Nikola Elizabete Špūle Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 19  
Matfejs Tomaševičs Puškina licejs 7 18  
Antra Toporkova Ciblas vidusskola 6 14  
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 7 20  
Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 5 19  
Imants Vancāns Ludzas pilsētas ģimnāzija 7 11  
Betija Vildiņa Nītaures vidusskola 7 11  
Jūlia Zilbere Rīgas 34.vidusskola 7 25 1.vieta
Edvards Zvirgzdiņš Rīgas Igauņu vidusskola 5 9  

Kolektīvie risinātāji

 

Komanda Skola Summa Vieta
5.a klases skolēnu komanda Daugavpils 17.vidusskola 23 3.vieta
ASAO Dobeles Valsts ģimnāzija 18  
Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola 22 Atzinība
Čakstes cipariņi J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 19  
Gudri vēl gudrāki Daugavpils Saskaņas pamatskola 22 Atzinība
Gudrie matemātiķi Daugavpils 12.vidusskola 16  
Gudrie prāti Carnikavas pamatskola 3  
Gudrinieki Tirzas pamatskola 10  
Gurķīši 2018 Rēzeknes 6.vidusskola 9  
LaPreGo Daugavpils 3.vidusskola 14  
Lapsas Svētes pamatskola 6  
Lieliskais četrinieks Nīcas vidusskola 14  
MakDonalds un SabVejs Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 18  
Nākotnes Pitagori Vārkavas vidusskola 23 3.vieta
Pavlovs un Sipovičs Jēkabpils 2.vidusskola 3  
Pingvīni Rīgas Starptautiskā skola, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 24 2.vieta
Polimondi Dobeles 1.vidusskola 21  
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 20  
RASA Nīcas vidusskola 18  
RHV Piecīši Rīgas Hanzas vidusskola 7  
Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 20  
Rozā viļņi Carnikavas pamatskola 4  
Sigma Rīgas Ostvalda vidusskola 13  
Trinšteini Dundagas vidusskola 17  
Vaikuti Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Rīgas 34. vidusskola 25 1.vieta
Wikipēdija Dobeles 1.vidusskola 9  

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem