JMK kopvērtējuma laureāti

Šajā mācību gadā konkursā piedalījās 320 dalībnieki – katrs no tiem vismaz vienā kārtā. Tas ir par 77 skolēniem vairāk nekā pagājušajā gadā. Apbalvoti tiek 61 dalībnieks.

Kopvērtējuma laureāti tika noteikti, ņemot vērā visās kārtās iegūto punktu kopsummu un arī katrā kārtā iegūto vietu.

Visus zemāk nosauktos laureātus gaidām laureātu apbalvošanas pasākumā svētdien, 28. maijā, plkst. 10:30 Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulv. 19, Rīgā.

Apsveicam!

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase Vieta
Dārta Alksnīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 3. vieta
Aija Egija Arnicāne Siguldas Valsts ģimnāzija 7 2. vieta
Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 5 3. vieta
Kārlis Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 3. vieta
Mārtiņš Driba Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 3. vieta
Petr Gabuniya Rīgas 34.vidusskola 6 atzinība
Agate Gaile Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 3. vieta
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 5 atzinība
Elīna Griezne Cēsu 2.pamatskola 7 atzinība
Rodrigo Jugans Rēzeknes sākumskola 5 atzinība
Rasma Sandra Knipše Salaspils 1.vidusskola 7 2. vieta
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 5 atzinība
Kristiāns Ozols Cēsu Valsts ģimnāzija 7 3. vieta
Ernests Pētersons Rīgas Juglas vidusskola 7 atzinība
Anna Marija Putniņa Zaķumuižas pamatskola 6 atzinība
Elīze Ropša Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 3. vieta
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 6 atzinība
Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 5 atzinība
Inta Seimuškina Ciblas vidusskola 5 3. vieta
Keita Katrīna Silgale Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 6 atzinība
Adrians Slics Jaunsilavas pamatskola 6 atzinība
Marija Smirnova Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 7 atzinība
Edvards Sprindžuks-Golubcovs Āgenskalna sākumsskola 6 3. vieta
Raivis Dāvis Steberis Bejas pamatskola 6 atzinība
Edvards Stuģis Rīgas Starptautiskā skola 5 atzinība
Aija Sudraba Māteru Jura Kazdangas pamatskola 6 2. vieta
Anna Šatreviča Daugavpils 10.vidusskola 7 3. vieta
Arsenijs Ščadilovs Rīgas 40.vidusskola 5 atzinība
Rēzija Šķestere Straupes pamatskola 5 atzinība
Renārs Šķesteris Cēsu Valsts ģimnāzija 7 3. vieta
Antra Toporkova Ciblas vidusskola 5 atzinība
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 6 3. vieta
Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 4 atzinība
Artis Vijups Salaspils 1.vidusskola 7 atzinība
Roberts Vītols Māteru Jura Kazdangas pamatskola 7 atzinība
Aleksandrs Vjaters Rīgas 34.vidusskola 5 atzinība

Kolektīvie risinātāji

Nosaukums Skola Vieta
7.a klases skolēni Daugavpils 17.vidusskola 1. vieta
Algoritmiņi Carnikavas pamatskola 3. vieta
Arhimedi Zvejniekciema vidusskola 3. vieta
Ašie minioni Ciblas vidusskola 3. vieta
Cipariņa mazdēli Daugavpils Centra vidusskola atzinība
Čakstes cipariņi J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 1. vieta
Dinamīti Dobeles 1.vidusskola atzinība
Fantastiskais piecinieks Dobeles 1.vidusskola 2. vieta
Gudrīši Līgatnes novada vidusskola atzinība
Jautrie matemātiķi Rīgas Zolitūdes ģimnāzija atzinība
Jēkabpils Lūsiši Jēkabpils 2.vidusskola 3. vieta
LaPreGo Daugavpils 3.vidusskola 1. vieta
Matemātiķes ELSO Nīcas vidusskola 2. vieta
Mega Biķernieku pamatskola atzinība
Nākamās paaudzes Enšteini Dobeles 1.vidusskola atzinība
Piektais elements Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 3. vieta
Pingvīni Rīgas Starptautiskā skola 2. vieta
Problembusters Rīgas 34.vidusskola 1. vieta
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 3. vieta
RGL Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 3. vieta
Riekstkodis Daugavpils Centra vidusskola 3. vieta
Super matemātiķi Daugavpils Saskaņas pamatskola 2. vieta
Trinšteini Dundagas vidusskola atzinība
x-cilvēki Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 2. vieta
Žiperīgie mopši J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola atzinība
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem