JMK rezultāti 12./13. m.g.

1.vieta

Ivo Kudums (Grobiņas pamatskola, 5. klase)
Sandra Siliņa (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, 5. klase)
Sigita Marija Lukša (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 6. klase)
Inese Raciņa (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7. klase)
Aleksandra Tulovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7. klase)
Komandas:
Lieliskais piecinieks un AT (Jēkabpils 2.vidusskola)
PirmJJE (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Riekstiņš (Liepājas 7.vidusskola)

2. vieta

Beatrise Baijere (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, 4. klase)
Ingus Smotrovs (Carnikavas pamatskola, 4. klase)
Ance Brālīte (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 5. klase)
Valerija Jablonska (Daugavpils 3.vidusskola, 5. klase)
Valērija Pečonka (Daugavpils 3.vidusskola, 5. klase)
Jelizaveta Sļesareva (Daugavpils 3.vidusskola, 5. klase)
Jana Stankeviča (Daugavpils 3.vidusskola, 5. klase)
Ieva Sudraba (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 5. klase)
Aleksis Daniels Šipicins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 5. klase)
Dita Zubkovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 6. klase)
Andrejs Jančevskis (Daugavpils 3.vidusskola, 7. klase)
Nataļja Mališa (Daugavpils 3.vidusskola, 7. klase)
Komandas:
Ansis&Mikus (Rīgas Teikas vidusskola)
Ducis (Rudzātu vidusskola)
Enšteini (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Matemātikas draugi (Daugavpils 12.vidusskola)
Matemātikas pulciņa komanda (Daugavpils 17.vidusskola)

3. vieta

Rasma Sandra Knipše (Salaspils 1.vidusskola, 3. klase)
Kristofers Barkāns (Ikšķiles vidusskola, 4. klase)
Julija Jacina (Daugavpils 3.vidusskola, 5. klase)
Anna Molotkova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 5. klase)
Leina Ruļuka (Ķekavas vidusskola, 5. klase)
Annija Kliemane (Skrundas vidusskola, 6. klase)
Ieva Terēze Labinska (Jersikas pamatskola, 6. klase)
Anna Vodolagina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 6. klase)
Roberts Jānis Gaigals (Talsu Valsts ģimnāzija, 7. klase)
Anastasija Juzupanova (Daugavpils 3.vidusskola, 7. klase)
Jekaterina Potalujeva (Daugavpils 9.vidusskola, 7. klase)
Komandas:
Brālīši Ēcīši (Talsu Kristīgā vidusskola)
Cipariņa mazdēli (Daugavpils Centra vidusskola)
Cipariņš (Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola)
Lamas (Aizputes vidusskola)
Pumpurs (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola)

Atzinība

Marta Apsīte (Ādažu Brīvā Valdorfa skola, 4. klase)
Renārs Zalaks (Jēkabpils pamatskola, 4. klase)
Enija Baumgarte (Gulbenes 2.vidusskola, 5. klase)
Mārtiņš Dombrovskis (Penkules pamatskola, 5. klase)
Elīza Elizabete Bicāne (Cēsu 2.pamatskola, 6. klase)
Anna Marija Sumrova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 6. klase)
Zane Vaska (Cēsu 2.pamatskola, 6. klase)
Jānis Birznieks (Kalvenes pamatskola, 7. klase)
Klinta Madara Greiliha (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, 7. klase)
Anita Ilze Gulbe (Cēsu Valsts ģimnāzija, 7. klase)
Alberts Šeins (Rīgas 10.vidusskola, 7. klase)
Komandas:
Aidi (Dagdas vidusskola)
Daudzskaldnis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Einšteini (Valkas pamatskola)
Googleplex (Daugavpils Vienības pamatskola)
Jaunākie gudrīši (Talsu 2.vidusskola)
Stūrīši (Priekuļu vidusskola)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem