JMK rezultāti 13./14. m.g.

1.vieta

Sandra Siliņa (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, 6. klase)
Ieva Sudraba (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 6. klase)
Jana Popova ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7. klase)
Alisa Turukova ( Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 7. klase)
Komandas:
6.a klases skolēni ( Daugavpils 17. vidusskola, 6. klase)
Pūcītes ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)

2.vieta

Sandra Rasma Knipše ( Salaspils 1. vidusskola, 4. klase)
Beatrise Baijere ( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, 5. klase)
Anna Molotkova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 6. klase)
Leina Ruļuka ( Ķekavas vidusskola, 6. klase)
Gatis Stūrītis ( Priekuļu vidusskola, 6. klase)
Alekss Daniels Šipicins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 6. klase)
Tamara Jefremova ( Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 7. klase)
Dārta Šimkēviča ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija, 7. klase)
Komandas:
Aile ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Enšteini ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Cipariņa mazdēli ( Daugavpils Centra vidusskola)
Pumpurs ( A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola)
Riekstiņi ( Daugavpils Centra vidusskola)

3.vieta

Renārs  Šķesteris ( Straupes pamatskola, 4. klase)
Renārs Zalaks ( Jēkabpils pamatskola, 5. klase)
Ance Brālīte ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 6. klase)
Valerija  Jablonska ( Daugavpils 3. vidusskola, 6. klase)
Valērija  Pečonka ( Daugavpils 3. vidusskola, 6. klase)
Jelizaveta  Sļesareva ( Daugavpils 3. vidusskola, 6. klase)
Ieva Terēze Labinska ( Jersikas pamatskola, 7. klase)
Ieva Gabriela Mūrniece ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija, 7. klase)
Mairita Anna Vilka ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija, 7. klase)
Komandas:
Ansis&Mikus ( Rīgas Valsts 3. ģimnāzija)
Cilindrs prizmā ( Carnikavas pamatskola)
Lieliskie ( Jēkabpils 2. vidusskola)
Matemātikas ģēniji ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Riekstiņš  ( Liepājas 7. vidusskola)
Ūdenslauvas ( Aizputes vidusskola)
Žubītes ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija)

Atzinība

Kristiāna Daniela Martinova ( Priekuļu vidusskola, 4. klase)
Anna Vasiļjeva ( Daugavpils 16. vidusskola, 5. klase)
Enija  Baumgarte ( Gulbenes 2.vidusskola, 6. klase)
Filips  Ēcis ( Talsu Kristīgā vidusskola, 6. klase)
Ivo Kodums ( Grobiņas pamatskola, 6. klase)
Jānis Pudāns ( Ulbrokas vidusskola, 6. klase)
Jana Stankeviča ( Daugavpils 3.vidusskola, 6. klase)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem