JMK rezultāti 14./15. m.g.

1.vieta

Andris Brauers (Vecpiebalgas vidusskola)
Beatrise Baijere (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)
Rasma Sandra Knipše ( Salaspils 1. vidusskola)
Sandra Siliņa (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Komandas:
5.a klases skolēni ( Daugavpils 17. vidusskola)
Enšteini ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)

2.vieta

Jekaterina Dokukina ( Jēkabpils 2. vidusskola)
Viesturs Spūlis ( Rīgas Doma kora skola)
Alekss Daniels Šipicins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola)
Andris Tutins ( Jēkabpils 2. vidusskola)
Komandas:
Cilindrs uz kvadrāta ( Carnikavas pamatskola)
Matemātikas ģēniji  ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Riekstiņi ( Daugavpils Centra vidusskola)
Super matemātiķi ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)

3.vieta

Armands Ceruks ( Daugavpils 3. vidusskola)
Valērija Jablonska ( Daugavpils 3. vidusskola)
Ivo Kudums ( Grobiņas ģimnāzija)
Kristiāna Daniela Martinova ( Priekuļu vidusskola)
Ēvalds Ņestrojevs ( Rīgas 34. vidusskola)
Silvestrs Pētersons ( Vecpiebalgas vidusskola)
Mikus Poikāns ( Briseles otrā Eiropas skola)
Jana Stankeviča ( Daugavpils 3. vidusskola)
Rebeka Stuģe ( Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Renārs Šķesteris ( Straupes pamatskola)
Kristiāns Emīls Tiļugs  ( Sikšņu pamatskola)
Mariss Jānis Tiļugs  ( Sikšņu pamatskola)
Komandas:
Asie prāti ( Carnikavas pamatskola)
Bambo ( Liepājas 7. vidusskola)
Cipariņa mazdēli ( Daugavpils Centra vidusskola)
NAND ( Daugavpils3. vidusskola)
Palsmanes Trio ( Palsmanes pamatskola)
Pingvīni ( Rīgas Starptautiskā skola)
X, Y un draugi ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)

Atzinība

Renāte Balode ( Rīgas Hanzas vidusskola)
Kristofers Barkāns ( Ikšķiles vidusskola)
Līva Marija Barkauska ( Jersikas pamatskola)
Enija Baumgarte( Gulbenes 2.vidusskola)
Mārtiņš Dombrovskis ( Penkules pamatskola)
Filips Ēcis ( Talsu Kristīgā vidusskola)
Andris Ivanovs ( Zvejniekciema vidusskola)
Emīls Kiseļevskis ( Zvejniekciema vidusskola)
Baiba Kūle ( Ādažu vidusskola)
Ralfs Kuzmans ( Vecpiebalgas vidusskola)
Aleksejs Ļešķevičs ( Daugavpils 3. vidusskola)
Aleksejs Mališevs ( Daugavpils 3. vidusskola)
Norberts Nikitenko ( Ogres sākumskola)
Viktors Nikolajevs ( Daugavpils 3. vidusskola)
Iļja Novajonoks ( Daugavpils 3. vidusskola)
Kristiāns Ozols ( Cēsu 2. pamatskola)
Valērija Pečonka ( Daugavpils 3. vidusskola)
Anna Samuša ( Daugavpils 3. vidusskola)
Jelizaveta Sļesareva ( Daugavpils 3. vidusskola)
Tomass Turlajs ( Straupes pamatskola)
Aleksandrs Zabarovskis ( Daugavpils 3. vidusskola)
Komandas:
LDA ( Daugavpils Vienības pamatskola)
Bambo ( Ogres 1. vidusskola)
Pumpurs ( A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem