JMK rezultāti 16./17. m.g.

1.vieta

Komandas:
7.a klases skolēni ( Daugavpils 17. vidusskola)
Čakstes cipariņi ( J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola)
LaPreGo ( Daugavpils 3. vidusskola)
Problembusters ( Rīgas 34. vidusskola )

2.vieta

Aija Egija Arnicāne ( Siguldas Valsts ģimnāzija)
Rasma Sandra Knipše ( Salaspils 1. vidusskola)
Aija Sudraba ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola)
Komandas:
Fantastiskais piecinieks ( Dobeles 1. vidusskola)
Matemātiķes ELSO  ( Nīcas vidusskola)
Pingvīni ( Rīgas Starptautiskā skola)
Super matemātiķi ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)
X-cilvēki ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs)

3.vieta

Dārta Alksnīte ( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)
Jānis Drelings (Daugavpils Vienības pamatskola)
Kārlis Driba (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)
Mārtiņš Driba (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)
Agate Gaile
( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)
Kristiāns Ozols (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Elīze Ropša (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)
Inta Seimuškina (Ciblas vidusskola)
Edvards Sprindžuks-Golubcovs ( Āgenskalna sākumskola)
Anna Šatreviča ( Daugavpils 10. vidusskola)
Renārs Šķesteris (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Tomass Turlajs ( Straupes pamatskola)
Komandas:
Algoritmiņi ( Carnikavas pamatskola)
Arhimedi ( Zvejniekciema vidusskola)
Ašie minioni ( Ciblas vidusskola)
Jēkabpils lūsīši ( Jēkabpils 2. vidusskola)
Piektais elements ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Pumpurs ( A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola)
RGL ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Riekstkodis ( Daugavpils Centra vidusskola)

Atzinība

Peter Gabuniya ( Rīgas 34. vidusskola)
Gustavs Grasmanis ( Rīgas 64. vidusskola)
Elīna Griezne ( Cēsu 2. pamatskola)
Rodrigo Jugans ( Rēzeknes sākumskola)
Artūrs Krastiņš ( Jēkabpils 2. vidusskola)
Ernests Pētersons ( Rīgas Juglas vidusskola)
Anna Marija Putniņa ( Zaķumuizas pamatskola)
Madara Elza Rudzīte ( Straupes pamatskola)
Aigars Rutks ( Ogresgala pamatskola)
Keita Katrīna Silgale ( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)
Adrians Silcs
( Jaunsilvas pamatskola)
Marija Smirnova ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs)
Raivis Dāvis Steberis ( Bejas pamatskola)
Edvards Stuģis ( Rīgas Starptautiskā skola)
Arsenijs Ščadilovs ( Rīgas 40.  vidusskola)
Rēzija Šķestere ( Straupes pamatskola)
Antra Toporkova ( Ciblas vidusskola)
Anna Ugaine ( Rīgas Pļavnieku pamatskola)
Artis Vijups ( Salaspils 1. vidusskola)
Roberts Vītols ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola)
Aleksandrs Vjaters ( Rīgas 34. vidusskola)
Komandas:
Cipariņa mazdēli ( Liepājas 7. vidusskola)
Dinamīti ( Daugavpils 12. vidusskola)
Gudrīši  ( Carnikavas pamatskola)
Jautrie matemātiķi ( Daugavpils Centra vidusskola)
Mega ( Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Nakamās paaudzes Enšteini ( A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola)
Trinšteini ( Kalupes pamatskola)
Žiperīgie mopši ( Kalupes pamatskola)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem