JMK rezultāti 03./04. m.g.

1.vieta

Salvis Esta (Jaunstrūžānu pamatskola, 7.kl.)
Tatjana Gruznova (Jaunstrūžānu pamatskola, 7.kl.)
Jeļena Jakubovska (Daugavpils 9.vidusskola, 7.kl.),
Rudzātu vidusskolas 6.klašu matemātikas pulciņš

2.vieta

Oksana Aksjonova (Daugavpils 9.vidusskola, 7.kl.),
Sigita Berga (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 7.kl.)
Jānis Rudītis (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 7.kl.)
Ludmila Saveļjeva (Daugavpils 3.vidusskola, 6.kl.),
Māra Skribe (Jūrmalas 1.ģimnāzija, 7.kl.),
Raivis Vabaļs (Jaunstrūžānu pamatskola, 6.kl.),
Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.kl.),
“Gudrīši” (Ludzas pilsētas ģimnāzija),
Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7.klašu matemātikas pulciņš

3.vieta

Anastasija Afanasjeva (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
Jānis Broņka (Jaunsilavas pamatskola, 7.kl.)
Anna Kukšinova (Daugavpils 3.vidusskola, 7.kl.),
Jana Piterāne (Pildas pamatskola, 6.kl.),
Aleksandra Stepanova (Jēkabpils pamatskola, 6.kl.),
Dmitrijs Zabrodins (Daugavpils 9.vidusskola, 7.kl.),
Andrejs Mališs un Artūrs Grinčišins (Daugavpils 3.vidusskola),
Aleksandrs Kiruks, Jekaterīna Cingele, Karīna Nurgalijeva un Ksenija Meijere (Daugavpils 5.pamatskola),
“1, 2, 3, tie citi būs drīz” (Vītolu pamatskola)
“Mazie Pitagori” (Daugavpils Saskaņas pamatskola),
“Matemātikas zvaigznītes” (Daugavpils Saskaņas pamatskola)

Atzinība

Aija Alkajeva (Daugavpils 9.vidusskola, 7.kl.),
Kristaps Ābele (Ogres pamatskola 6.kl.),
Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, 7.kl.),
Irina Boldaveško (Daugavpils 3.vidusskola, 6.kl.),
Vita Budencova (Rudzātu vidusskola, 5.kl.),
Maksims Golubevs (Daugavpils 3.vidusskola, 7.kl.),
Zane Kivleniece (Rudzātu vidusskola, 5.kl.),
Žanis Mackevičs (Daugavpils 3.vidusskola, 5.kl.),
Jekaterina Nikolajeva (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
Irina Ņikitina (Daugavpils 3.vidusskola, 6.kl.),
Renāta Panasjuka (Daugavpils 10.vidusskola, 5.kl.),
Aleksandra Petrakova (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
Elīna Radionova (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, 7.kl.),
Andis Strogonovs (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 7.kl.),
Jūlija Žukovska (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
“Nezinīši” (Lizuma vidusskola),
“Sigma” (I.Gaiša Kokneses vidusskola),
“Svari” (Špoģu vidusskola)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem