JMK rezultāti 06./07. m.g.

1.vieta

Valentīns Kargins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 5. klase )
Leonts Stepanovs ( Rīgas 63.vidusskola , 6. klase )

Kolektīvi:

“Pūcēns” ( Daugavpils 5.pamatskola , 5. klase )
6.-7.klašu matemātikas pulciņš ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)
“Cietie rieksti” ( Daugavpils 5.pamatskola , 7. klase )

2.vieta

Mārtiņš Goldbergs ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola , 5. klase )
Valts Štolcers ( Līvānu 1.vidusskola , 5. klase )
Andrejs Manuilovs ( Rīgas 13.vidusskola , 5. klase )
Aleksandrs Sirotins ( Rīgas 63.vidusskola , 5. klase )
Lelde Marcinkeviča ( Rudzātu vidusskola , 5. klase )
Deniss Eitminavičs ( Daugavpils 3.vidusskola , 6. klase )
Mārtiņš Galauskis ( Ventspils 2.pamatskola , 6. klase )
Emīls Kravalis ( Madonas pilsētas 1.vidusskola , 6. klase )
Kristīne Kovila ( Jēkabpils 2.vidusskola , 7. klase )

Kolektīvi:

“Viktorija” ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 5. klase )
“Jāņtārpiņš” ( Daugavpils 5.pamatskola , 5. klase )
“Gudrinieki” ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija , 5. klase )

3.vieta

Mārtiņš Bērziņš ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola , 5. klase )
Toms Miezis ( Ventspils 4.vidusskola , 5. klase )
Dmitrijs Bovts ( Daugavpils 3.vidusskola , 6. klase )
Rihards Starinskis ( Daugavpils 3.vidusskola , 7. klase )

Kolektīvi:

“Matemātiskais vilciens” ( Daugavpils 7.pamatskola , 5. klase )
“Gudrie Cipariņi” ( Valmieras 5.vidusskola , 5. klase )

Atzinība

Kristens Raščevskis ( Madonas pilsētas 1.vidusskola , 5. klase )
Vjačeslavs Šuhtins ( Rīgas Purvciema vidusskola , 5. klase )
Dāvis Krišjānis Muska ( Valmieras Pārgaujas pamatskola , 5. klase )
Rūdolfs Bedrikovs ( Rīgas 63.vidusskola , 6. klase )
Vladislavs Meinerts ( Sventes vidusskola , 6. klase )
Ilze Jonase ( Kalvenes pamatskola , 6. klase )
Niklāvs Barkovskis ( Jēkabpils 3.vidusskola , 6. klase )
Nikolajs Prusakovs ( Daugavpils 3.vidusskola , 7. klase )
Andrejs Gladiševs ( Jaunogres vidusskola , 7. klase )
Jūlija Astratova ( Daugavpils 16.vidusskola , 7. klase )
Klinta Bahmane ( Kalvenes pamatskola , 7. klase )
Aleksejs Starodubcevs ( Jēkabpils 2.vidusskola , 7. klase )
Viktors Glazkovs ( Stacijas pamatskola , 7. klase )
Hermanis Krasovskis ( Daugavpils 3.vidusskola , 7. klase )

Kolektīvi:

“Dvīņi” ( Valmieras Pārgaujas pamatskola , 5. klase )
“Ausainītis” ( Jaunjelgavas vidusskola , 6. klase )

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem