JMK rezultāti 07./08. m.g.

1.vieta

Stepanovs Leonts ( Rīgas 63.vidusskola , 7. klase )
Broks Andrejs ( Daugavpils 9.vidusskola , 7. klase )
5.klašu matemātikas pulciņš ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , Pulciņš )
Gudrinieki ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija , Pulciņš )
7.klašu matemātikas pulciņš ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , Pulciņš )

2.vieta

Uļinskis Dmitrijs ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 5. klase )
Štolcers Valts ( Līvānu 1. vidusskola , 6. klase )
Kargins Valentīns ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 6. klase )
Kaņepe Arta ( Rekavas vidusskola , 6. klase )
Marcinkeviča Lelde ( Rudzātu vidusskola , 6. klase )
Šķestere Ieva ( Straupes pamatskola , 6. klase )
Cīrulnieks Austris ( Rankas pamatskola , 6. klase )
Ivanova Vlada ( Daugavpils 3.vidusskola , 7. klase )
Galauskis Mārtiņš ( Ventspils 4.vidusskola , 7. klase )
Vāveres ( Daugavpils Valsts ģimnāzija , Pulciņš )

3.vieta

Kokina Baiba ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 5. klase )
Maksimova Inga ( Rekavas vidusskola , 5. klase )
Bite Didzis ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) , 6. klase )
Semjonova Anna-Līna ( Rekavas vidusskola , 6. klase )
Zemītis Artūrs ( Madonas pilsētas 1.vidusskola , 6. klase )
Ošeniece Sanda ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) , 6. klase )
Grosberga Sandra ( Straupes pamatskola , 6. klase )
Semjonovs Aleksejs ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija , 7. klase )
Petkevičs Jevgenijs ( Daugavpils 12.vidusskola , 5. klase )
komanda Skorpions ( Daugavpils 16.vidusskola , Pulciņš )
komanda Viktorija ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , Pulciņš )
Gudrie cipariņi ( Valmieras 5.vidusskola , Pulciņš )

Atzinība

Pretkalniņš Ingus Jānis ( Rīgas 64.vidusskola , 3. klase )
Brigada ( Nautrēnu vidusskola , 5. klase )
Kiselevska Sanita ( Andrupenes pamatskola , 5. klase )
Lācis Toms ( Engures vidusskola , 5. klase )
Marutkins Oļegs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija , 5. klase )
Mitrevica Zane ( Jelgavas 4.pamatskola , 5. klase )
Ivanova Jekaterīna ( Daugavpils 3.vidusskola , 6. klase )
Pretkalniņa Alise Ella ( Rīgas 64.vidusskola , 6. klase )
Lukaševičs Vladislavs ( Andrupenes pamatskola , 6. klase )
Vanags Artūrs ( Jelgavas 4.pamatskola , 6. klase )
Komane Santa ( Rekavas vidusskola , 7. klase )
Mača Evita ( Stacijas pamatskola , 7. klase )
komanda Dvīņi ( Sventes vidusskola , Pulciņš )
“Dvīņi” ( Valmieras Pārgaujas pamatskola, Pulciņš )
“Lielie rūķīši” ( Daugavpils saskaņas pamatskola , Pulciņš )
Raitis Graudužs ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem