JMK rezultāti 09./10. m.g.

1.vieta

Māris Galauskis (Ventspils 2.pamatskola, 5.klase)
Dmitrijs Uļinskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7.klase)
Darja Tarasenko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7.klase)
Deniss Dunaveckis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7.klase)
Baiba Kokina (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7.klase)
Poļina Skļareviča (Rīgas vispārizglītojošā privātā vidusskola Evrika, 7.klase)
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7.klase)
Pulciņi:
Liepājas gudrīši (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola)
Gudrieši (Daugavpils Saskaņas pamatskola)

2.vieta

Gunārs Bonka (Rīgas 25.vidusskola, 2.klase)
Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas 64.vidusskola, 5.klase)
Vitālijs Bankovičs (Rīgas 10.vidusskola, 6.klase)
Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola, 6.klase)
Staņislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, 6.klase)
Dmitrijs Lukašonoks (Jēkabpils 2.vidusskola, 6.klase)
Laura Logina (Briežuciema pamatskola, 6.klase)
Roberts Groza (Rudzātu vidusskola, 7.klase)
Zane Mitrevica (Jelgavas Valsts ģimnāzija, 7.klase)
Jevgenijs Petkevičs (Daugavpils 12.vidusskola, 7.klase)
Pulciņi:
Cipari (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Riekstkodis (Daugavpils Valsts ģimnāzija)
7.a klases skolēni (Daugavpils 17.vidusskola)
Piecstūris:BJKRZ (Jaunjelgavas vidusskola)
AEIN (Rekavas vidusskola)

3.vieta

Einārs Kalpišs (Rožupes pamatskola, 5.klase)
Aiva Ozoliņa (Briežuciema pamatskola, 5.klase)
Matīss Rencis (Straupes pamatskola, 5.klase)
Maira Asare (Vecpiebalgas vidusskola, 5.klase)
Uko Kokņevičs (Upītes pamatskola, 5.klase)
Anita Dortiņa (Daugavpils 3.vidusskola, 6.klase)
Ainis Rubens (Rudzātu vidusskola, 6.klase)
Margita Rudzāte (Rudzātu vidusskola, 6.klase)
Inga Orupe (Robežnieku pamatskola, 6.klase)
Helvijs Sebris (Talsu 2.pamatskola, 6.klase)
Ronalds Vilcāns (Salas pamatskola (Preiļu raj.), 6.klase)
Sanija Kluce (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), 6.klase)
Viktorija Lieķe (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), 6.klase)
Jeļizaveta Krasiļnikova (Daugavpils 3.vidusskola, 7.klase)
Kristiāns Slics (Jaunsilavas pamatskola, 7.klase)
Egita Spirģe (Vecpiebalgas vidusskola, 7.klase)
Raimonds Bogdanovičs (Daugavpils 9.vidusskola, 7.klase)
Lauma Pundure (Briežuciema pamatskola, 7.klase)
Toms Lācis (Engures vidusskola, 7.klase)
Kristīne Dombrovska (Penkules pamatskola, 7.klase)
Marta Fjodorova (Briežuciema pamatskola, 7.klase)
Ingus Pētersons (Vecpiebalgas vidusskola, 7.klase)
Simona Rubine (Salas pamatskola (Preiļu raj.), 7.klase)
Pulciņi:
Vācelīte (Špoģu vidusskola)

Atzinība

Ilmārs Štolcers (Līvānu 1.vidusskola, 1.klase)
Mairis Ekerts (Straupes pamatskola, 5.klase)
Adelīna Nikitenko (Ogres pamatskola, 5.klase)
Alfa Toka (Vecpiebalgas vidusskola, 5.klase)
Sintija Igaune (Vecpiebalgas vidusskola, 5.klase)
Rolands Žeikars (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 5.klase)
Agnese Kulmane (Penkules pamatskola, 5.klase)
Artemijs Krimovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 5.klase)
Baiba Vecvanaga (Ogres pamatskola, 6.klase)
Līva Brauere (Vecpiebalgas vidusskola, 6.klase)
Kristīne Rence (Straupes pamatskola, 6.klase)
Mārtiņš Kalējs (Jēkabpils pamatskola, 6.klase)
Nauris Kuzmans (Vecpiebalgas vidusskola, 6.klase)
Sergejs Ivanovs (Daugavpils 3.vidusskola, 6.klase)
Aiva Streļča (Andrupenes pamatskola, 7.klase)
Rolands Gudels (Daugavpils 3.vidusskola, 7.klase)
Daiga Golubeva (Riebiņu vidusskola, 7.klase)
Anna Veismane (Zaļenieku pamatskola, 7.klase)
Mārcis Birznieks (Kalvenes pamatskola, 7.klase)
Pulciņi:
Tetramino vienība (Ogresgala pamatskola)
Riekstiņi (Daugavpils 5.pamatskola)
D.V.D. (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Pumpurs (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola)
Tirzmalieši (Tirzas pamatskola)
Cipariņi (Daugavpils Vienības pamatskola)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem