JMK rezultāti 10./11. m.g.

1.vieta

Žans Cvetkovs ( Jēkabpils 2. vidusskola, 7. klase)
Artūrs Ķelpe ( Valmieras Pārgaujas pamatskola, 5. klase)
Arturs Daugulis ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 3. klase)
Ingus Jānis Pretkalniņš ( Rīgas 64. vidusskola, 6. klase)
Pulciņi:
5.a klases ( Daugavpils 17. vidusskola, 5. klase)
Cipari ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7. klase)

2.vieta

Dmitrijs Lukašonoks ( Jēkabpils 2. vidusskola, 7. klase)
Inese Raciņa ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 5. klase)
Ričards Kristers Knipšis ( Salaspils 1. vidusskola, 3. klase)
Kaspars Neiders ( Rīgas 45. vidusskola, 7. klase)
Anita Dortiņa ( Daugavpils 3. vidusskola, 7. klase)
Deniss Agurjanovs ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 6. klase)
Ernests Erdeli ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 6. klase)
Staņislavs Petkevičs ( Jēkabpils 2. vidusskola, 7. klase)
Darja Loiko ( Rīgas 95.vidusskola, 6. klase)
Pulciņi:
Pumpurs ( A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola, 7. klase)
Gudrieši ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 6. klase)

3.vieta

Aleksejs Rodionovs ( Daugavpils 3. vidusskola, 7. klase)
Margita Rudzāte ( Rudzātu vidusskola, 7. klase)
Vitālijs Bankovičs ( Rīgas 10. vidusskola, 7. klase)
Valdis Aglonietis ( Rīgas Centra humanitārā vidusskola, 7. klase)
Līva Brauere ( Vecpiebalgas vidusskola, 7. klase)
Sergejs Ivanovs ( Daugavpils 3. vidusskola, 7. klase)
Renāts Jurševskis ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 4. klase)
Kristīne Rence ( Straupes pamatskola, 7. klase)
Anita Ilze Gulbe ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 5. klase)
Adelīna Nikitenko ( Ogres pamatskola, 6. klase)
Matīss Rencis ( Straupes pamatskola, 6. klase)
Antons Morozovs ( Daugavpils 3. vidusskola, 7. klase)
Ronalds Vilcāns ( Salas pamatskola (Preiļu raj.), 7. klase)
Pulciņi:
Erudīti ( Daugavpils 16. vidusskola, 7. klase)
Jaunie matemātiķi ( Talsu 2. vidusskola, 7. klase)
Vācelīte ( Špoģu vidusskola, 6. klase)

Atzinība

Maira Asare ( Vecpiebalgas vidusskola, 6. klase)
Alfa Toka ( Vecpiebalgas vidusskola, 6. klase)
Einārs Kalpišs ( Rožupes pamatskola, 6. klase)
Artemijs Krimovs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 6. klase)
Uko Kokņevičs ( Upītes pamatskola, 6. klase)
Reinis Lācis ( Engures vidusskola, 5. klase)
Baiba Vecvanaga ( Ogres Valsts ģimnāzija, 7. klase)
Jēkabs Rūdolfs Bisnieks ( Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, 6. klase)
Liene Pļaviņa ( Straupes pamatskola, 5. klase)
Laura Neiceniece ( Rožupes pamatskola, 6. klase)
Ilmārs Štolcers ( Līvānu 1. vidusskola, 2. klase)
Valērija Jurčenko ( Liepājas 15. vidusskola, 6. klase)
Sintija Igaune ( Vecpiebalgas vidusskola, 6. klase)
Valts Ņikitins ( Mežciema pamatskola, 4. klase)
Pulciņi:
Zombīši ( A.Upīša Skrīveru vidusskola, 7. klase)
Četri kvadrātā ( Ogresgala pamatskola, 7. klase)
Smail ( Jelgavas 2. pamatskola, 6. klase)
Riekstiņš-9.vsk ( Daugavpils 9. vidusskola, 5. klase)
Varavīksne ( Daugavpils 3. vidusskola, 6. klase)
Matemātikas zvaigznes ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 5. klase)
Asprāši ( Ogresgala pamatskola, 6. klase)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem