PCK 1. nodarbības rezultāti

Profesora Cipariņa kluba 1. nodarbībā kopā piedalījās 62 dalībnieki (17 komandas un 45 individuāli risinātāji). Rezultāti visām vecuma grupām tika vērtēti kopā.

Ja esi iesūtījis darbu, bet neatrodi savu vārdu risinātāju sarakstā, dod ziņu.

Individuālie risinātāji

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Dārta Alksnīte DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 23 III vieta
Pāvels Baks Jelgavas 6.vidusskola 6 19  
Raivis Bartušs Dagdas vidusskola 6 16  
Artūrs Bārbals Jēkabpils Valsts ģimnāzija 9 18  
Estere Briede DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 21  
Loretta Robertsa Cērpiņa DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 19  
Matīss Čikuts Jēkabpils 3.vidusskola 8 18  
Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 8 23 III vieta
Kārlis Driba Cēsu Valsts ģimnāzija 8 20  
Sanija Džeriņa A.Kronvalda Durbes vidusskola 8 6  
Tīna Kitija Ertmane Ogres Valsts ģimnāzija 7 12  
Agate Gaile DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 12  
Gustavs Grasmanis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 8 21  
Mareks Greizāns DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 22 Atzinība
Laura Rosvita Grintāle A. Kronvalda Durbes pamatskola 8 7  
Amanda Irbe DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 13  
Diāna Jonaite Rīgas Klasiskā ģimnāzija 5 20  
Artjoms Kalmašņikovs Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 8 12  
Marija Karasenko Šķibes pamatskola 8 8  
Kristers Kaupiņš Šķibes pamatskola 8 8  
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 8 23 III vieta
Poļina Kurkotova Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 8 24 II vieta
Daniels Lankups A.Kronvalda Durbes vidusskola 8 15  
Anna Lapiņa Jaunmārupes pamatskola 5 11  
Ernests Lazdāns Vārkavas vidusskola 8 12  
Linda Lūkina Ogres Valsts ģimnāzija 7 12  
Līva Ozola DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 13  
Tālis Ozols Naukšēnu vidusskola 9 20  
Ērika Kristiāna Pakse Salaspils 1.vidusskola 9 12  
Lote Piliksere Cēsu 1.pamatskola 6 23 III vieta
Dāvis Reinis Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola 8 13  
Ivans Rogozins Rīgas Klasiskā ģimnāzija 8 6  
Terēza Elza Rone Madlienas vidusskola 5 15  
Ričards Rubenis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 8 20  
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 9 23 III vieta
Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 8 6  
Diāna Stecka Salaspils 2.vidusskola 6 23 III vieta
Viesturs Streļčs Andrupenes pamatskola 9 15  
Edvards Stuģis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 8 16  
Rēzija Šķestere Straupes pamatskola 8 23 III vieta
Tomass Kristiāns Šterns Pūres pamatskola 9 16  
Terēze Turlaja Straupes pamatskola 6 23 III vieta
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 9 25 I vieta
Anastāsija Turlā Jēkabpils 2.vidusskola 8 14  
Edmunds Vanags Ogres 1.vidusskola 9 9  

Kolektīvie risinātāji

Nosaukums Skola Summa Vieta
2+2 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 12  
8+1 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 18  
Brūnās Gazeles DA Cēsu Valsts ģimnāzija 19  
Divi asprāši Rīgas Lietuviešu vidusskola 16  
Divi Grīvnieki Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 14  
Garkalnes pūces Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 12  
Gudrās pūces Rēzeknes Katoļu vidusskola 18  
Lielie melnie cipari Vecumnieku vidusskola 5  
Liepājas 3. pamatskola Liepājas 3.pamatskola 6  
MakDonalds un SabVejs Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 19  
Mazie Ģēniji Rīgas 84.vidusskola 2  
OVĢ 7a Ogres Valsts ģimnāzija 14  
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 15  
RAOETMA Āgenskalna Valsts ģimnāzija 6  
SUKSUK DA Cēsu Valsts ģimnāzija 23 III vieta
Tīģeri DA Cēsu Valsts ģimnāzija 23 III vieta
Tupeņi DA Cēsu Valsts ģimnāzija 25 I vieta

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem