PCK 1. nodarbības rezultāti

Profesora Cipariņa kluba 1. nodarbībā kopā piedalījās 76 dalībnieki (15 komandas un 61 individuālais risinātājs).  Rezultāti tika vērtēti individuālajiem risinātājiem atsevišķi katrā klašu grupā; kolektīvo risinātāju darbi visām vecuma grupām tika vērtēti kopā.

Priecājamies, ka jums ar uzdevumu risināšanu veicās ļoti labi. Vēlamies īpaši atzīmēt, ka maksimālo punktu skaitu (25 punktus) šoreiz ir ieguvuši Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni: Kristiāns Ozols (7. klase), Renārs Šķesteris (7. klase), Beatrise Baijere (8. klase), Sandra Siliņa (9. klase), Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 7. klases skolēns Ihims Georgs Pavlovs un Rīgas 49. vidusskolas skolēns Oskars Vainovskis, kā arī komanda “Kvadrātsakne no 5” no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas un komanda “NANDI” no Daugavpils 3. vidusskolas. Apsveicam!

Ja esi iesūtījis darbu, bet neatrodi savu vārdu risinātāju sarakstā, dod ziņu.

Individuālie risinātāji

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Viktorija Aleksejeva Cēsu Valsts ģimnāzija 8 14  
Dinārs Alksnītis Cēsu Valsts ģimnāzija 8 11  
Jurijs Avsiščers Rīgas 10.vidusskola 8 16 atzinība
Beatrise Baijere DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 25 I vieta
Deniss Bogdanovs Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 8 21 III vieta
Andris Brauers Vecpiebalgas vidusskola 9 16 atzinība
Daniela Burkovska Ulbrokas vidusskola 8 3  
Kārlis Dieviņš Cēsu Valsts ģimnāzija 8 16 atzinība
Jānis Driļevskis Cēsu Valsts ģimnāzija 8 11  
Filips Ēcis Talsu Kristīgā vidusskola 9 21 III vieta
Ance Flakse Grobiņas ģimnāzija 8 6  
Gustavs Gailišs Grobiņas ģimnāzija 8 8  
Emīlija Zelma Gārša Cēsu Valsts ģimnāzija 8 6  
Evelīna Glaudiņa Cēsu Valsts ģimnāzija 8 12  
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 5 11  
 Elīna Griezne Cēsu 2.pamatskola 7 24 II vieta
Kate Anete Jansone Cēsu Valsts ģimnāzija 8 16 atzinība
Gvido Jaunzems  Cēsu Valsts ģimnāzija 8 11  
Valts Kālis Grobiņas ģimnāzija 8 14  
Ričards Kristers Knipšis Salaspils 1.vidusskola 9 19 III vieta
Kristiāns Kociņš Cēsu Valsts ģimnāzija 8 16 atzinība
Baiba Kūle Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 7  
Artūrs Lazdiņš Cēsu Valsts ģimnāzija 8 12  
Rolands Lopatko Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 8 18 III vieta
Natālija Ļebeda Rīgas Purvciema vidusskola 8 17 III vieta
Jorens Malkavs Cēsu Valsts ģimnāzija 8 9  
Markuss Marks Martinsons Cēsu Valsts ģimnāzija 8 15 atzinība
Evelīna Meļņika Cēsu Valsts ģimnāzija 8 15 atzinība
Diana Namniece Cēsu Valsts ģimnāzija 8 15 atzinība
Kristiāns Ozols  Cēsu Valsts ģimnāzija 7 25 I vieta
Dina Palsa Cēsu Valsts ģimnāzija 8 12  
Ihims Georgs Pavlovs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 25 I vieta
Silvestrs Pētersons Vecpiebalgas vidusskola 9 11  
Mikus Poikāns Briseles otrā Eiropas skola 9 18 III vieta
Ramona Poreitere Baložu vidusskola 5 5  
Jānis Pudāns Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 24 II vieta
Diāna Marta Rence Grobiņas ģimnāzija 8 12  
Kristiāna Riekstiņa Cēsu Valsts ģimnāzija 8 10  
Dāvids Rubens Rudzātu vidusskola 9 16 atzinība
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 6 22 II vieta
Raivis Rudzītis Cēsu Valsts ģimnāzija 8 11  
Ivans Daniils Sidorovs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 8 17 III vieta
Paulis Kristofers Siks Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 8 22 II vieta
Sandra Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 9 25 I vieta
Artemijs Sirotins Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 8 5  
Elīna Skrodere Cēsu Valsts ģimnāzija 8 15 atzinība
Linda Slapiņa Dagdas vidusskola 7 16 atzinība
Linda Smilga  Cēsu Valsts ģimnāzija 8 10  
Artūrs Smiltiņš Cēsu Valsts ģimnāzija 8 13  
Viesturs Spūlis Rīgas Doma kora skola 8 22 II vieta
Rebeka Stuģe Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 19 III vieta
Arsenijs Ščadilovs Rīgas 40.vidusskola 5 22 II vieta
Renārs Šķesteris  Cēsu Valsts ģimnāzija 7 25 I vieta
Oskars Vainovskis Rīgas 49.vidusskola 9 25 I vieta
Viktorija Vildiņa  Amatas pamatskola 8 6  
Renārs Zalaks Jēkabpils Valsts ģimnāzija 8 10  
Rihards Nils Zanders Cēsu Valsts ģimnāzija 8 12  
Rainita Zavadska  Kalupes pamatskola 8 21 III vieta
Niklāvs Dmitrijs Zibailo Jaunogres vidusskola 8 5  
Emīlija Zvejniece Cēsu Valsts ģimnāzija 8 11  
Unda Žurevska Cēsu Valsts ģimnāzija 8 10  

Kolektīvie risinātāji

Vārds Skola Summa Vieta
360° matemātika Nīcas vidusskola 20 III vieta
Algoritmiņi Carnikavas pamatskola 10  
Āpši Siguldas Valsts ģimnāzija 14  
Bambo Liepājas 7.vidusskola 13  
Diana un Andris Jēkabpils 2.vidusskola 22 II vieta
Groza umov Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 18 III vieta
Katiņa Pamatskola Rīdze 4  
Kvadrātsakne no 5 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 25 I vieta
Maksimālistes Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 18 III vieta
NANDI Daugavpils 3.vidusskola 25 I vieta
Perpendikulēni Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10  
Pieaugošie Svētes pamatskola 14  
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 16 atzinība
Sastrēgums Jelgavā Jelgavas Valsts ģimnāzija 15 atzinība
Veiksmes formula Daugavpils Centra vidusskola 23 II vieta
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem