PCK 2. nodarbības rezultāti

Profesora Cipariņa kluba 2. nodarbībā kopā piedalījās 69 dalībnieki (15 komandas un 54 individuālie risinātāji).  Rezultāti tika vērtēti individuālajiem risinātājiem atsevišķi katrā klašu grupā; kolektīvo risinātāju darbi visām vecuma grupām tika vērtēti kopā.

Šoreiz uzdevumi bija grūtāki kā iepriekšējā kārtā. Un tomēr vienam skolēnam izdevās iegūt maksimālo punktu skaitu (25 punktus). Apsveicam 8. klases skolēnu Viesturu Spūli no Rīgas Doma kora skolas!

Ja esi iesūtījis darbu, bet neatrodi savu vārdu risinātāju sarakstā, dod ziņu.

Individuālie risinātāji

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Beatrise Baijere DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 20 II vieta
Deniss Bogdanovs Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 8 22 II vieta
Daniela Burkovska Ulbrokas vidusskola 8 8  
Kārlis Dieviņš Cēsu Valsts ģimnāzija 8 4  
Filips Ēcis Talsu Kristīgā vidusskola 9 14  
Ance Flakse Grobiņas ģimnāzija 8 7  
Juris Gapaņonoks Dagdas vidusskola 9 5  
Evelīna Glaudiņa Cēsu Valsts ģimnāzija 8 4  
Gustavs Grasmanis Rīgas 64.vidusskola 5 7  
 Elīna Griezne Cēsu 2.pamatskola 7 18 III vieta
Kate Anete Jansone Cēsu Valsts ģimnāzija 8 8  
Linda Anna Jēkabsone Ata Kronvalda Durbes vidusskola 9 7  
Valts Kālis Grobiņas ģimnāzija 8 7  
Ričards Kristers Knipšis Salaspils 1.vidusskola 9 18 III vieta
Kristiāns Kociņš Cēsu Valsts ģimnāzija 8 9  
Baiba Kūle Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 19 II vieta
Artūrs Lazdiņš Cēsu Valsts ģimnāzija 8 8  
Jevģēnijs Locs Dagdas vidusskola 8 5  
Rolands Lopatko Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 8 14  
Natālija Ļebeda Rīgas Purvciema vidusskola 8 13  
Jorens Malkavs Cēsu Valsts ģimnāzija 8 6  
Markuss Marks Martinsons Cēsu Valsts ģimnāzija 8 7  
Evelīna Meļņika Cēsu Valsts ģimnāzija 8 5  
Jadviga Mežniece Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 8 6  
Diana Namniece Cēsu Valsts ģimnāzija 8 7  
Kristiāns Ozols Cēsu Valsts ģimnāzija 7 19 II vieta
Dina Palsa Cēsu Valsts ģimnāzija 8 4  
Linards Pauliņš Dagdas vidusskola 8 5  
Mikus Poikāns Briseles otrā Eiropas skola 9 12  
Jānis Pudāns Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 21 II vieta
Amanda Radava Grobiņas ģimnāzija 8 6  
Solvita Ragauša Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 8 6  
Diāna Marta Rence Grobiņas ģimnāzija 8 4  
Kristiāna Riekstiņa Cēsu Valsts ģimnāzija 8 5  
Dāvids Rubens Rudzātu vidusskola 9 18 III vieta
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 6 8  
Raivis Rudzītis Cēsu Valsts ģimnāzija 8 6  
Anna Rutmane Jēkabpils Valsts ģimnāzija 9 7  
Ivans Daniils Sidorovs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 8 14  
Paulis Kristofers Siks Rīgas 49.vidusskola 8 16 atzinība
Sandra Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 9 24 I vieta
Elīna Skrodere Cēsu Valsts ģimnāzija 8 8  
Linda Slapiņa Dagdas vidusskola 7 11  
Linda Smilga Cēsu Valsts ģimnāzija 8 5  
Artūrs Smiltiņš Cēsu Valsts ģimnāzija 8 7  
Viesturs Spūlis Rīgas Doma kora skola 8 25 I vieta
Viktorija Šalajeva Andrupenes pamatskola 8 5  
Arsenijs Ščadilovs Rīgas 40.vidusskola 5 16 II vieta
Renārs Šķesteris Cēsu Valsts ģimnāzija 7 19 II vieta
Oskars Vainovskis Rīgas 49.vidusskola 9 18 III vieta
Viktorija Vildiņa Amatas pamatskola 8 9  
Rihards Nils Zanders Cēsu Valsts ģimnāzija 8 8  
Rainita Zavadska Kalupes pamatskola 8 19 II vieta
Emīls Zdanovskis Dagdas vidusskola 8 5  

Kolektīvie risinātāji

Vārds Skola Summa Vieta
360° matemātika Nīcas vidusskola 13  
Algoritmiņi Carnikavas pamatskola 16 III vieta
Āpši Siguldas Valsts ģimnāzija 8  
Bambo Liepājas 7.vidusskola 18 II vieta
Diana un Andris Jēkabpils 2.vidusskola 17 III vieta
Groza umov Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 14  
K&E B Jēkabpils Valsts ģimnāzija 6  
Kvadrātsakne no 5 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 15 atzinība
Maksimālistes Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 18 II vieta
NANDI Daugavpils 3.vidusskola 14  
Perpendikulēni Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 13  
Pieaugošie Svētes pamatskola 13  
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 9  
Sastrēgums Jelgavā Jelgavas Valsts ģimnāzija 12  
Veiksmes formula Daugavpils Centra vidusskola 16 III vieta
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem