PCK 2. nodarbības rezultāti

Profesora Cipariņa kluba 2. nodarbībā kopā piedalījās 49 dalībnieki (15 komandas un 34 individuālie risinātāji).  Šajā kārtā maksimālo punktu skaitu (25 punktus) ieguva 9. klases skolēns Viesturu Spūlis no Rīgas Doma kora skolas un komanda Kvadrātsakne no 5 no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas.  Apsveicam!

Individuālie risinātāji

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Ansis Gustavs Andersons Pampāļu pamatskola 6 19 III vieta
Beatrise Baijere DA Cēsu Valsts ģimnāzija 9 24 I vieta
Raitis Bērtulis Carnikavas pamatskola 8 14  
Ričards Didriksons Lejasciema vidusskola 8 2  
Matīss Dreimanis DA Cēsu Valsts ģimnāzija 9 12  
Santa Dzirkale Cēsu 1.pamatskola 9 2  
Nora Krista Einfelde Ventspils 1.pamatskola 8 3  
Gustavs Galvans Lejasciema vidusskola 8 2  
Elīna Griezne Cēsu 2.pamatskola 8 21 II vieta
Alīna Heislere Viesītes vidusskola 9 11  
Laura Jonāne Daugavpils Valsts ģimnāzija 8 16 atzinība
Rasma Sandra Knipše Salaspils 1.vidusskola 8 21 II vieta
Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 6 12  
Santa Samanta Kuzmina A.Kronvalda Durbes vidusskola 8 2  
Ēriks Lapkovskis Silenes pamatskola 8 11  
Jevģēnijs Locs Dagdas vidusskola 9 5  
Rainers Lūkins DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 19 III vieta
Kristiāna Daniela Martinova DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 19 III vieta
Marija Ozola Cēsu 1.pamatskola 9 3  
Kristiāns Ozols Cēsu Valsts ģimnāzija 8 9  
Elīna Pētersone DA Cēsu Valsts ģimnāzija 9 12  
Matīss Reinšmits Carnikavas pamatskola 9 2  
Alberts Roze Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 11  
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 7 18 atzinība
Renārs Šķesteris Cēsu Valsts ģimnāzija 8 22 II vieta
Linda Slapiņa Dagdas vidusskola 8 14  
Jānis Smilgājs Jēkabpils Valsts ģimnāzija 8 13  
Marija Smirnova Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 8 18 atzinība
Viesturs Spūlis Rīgas Doma kora skola 9 25 I vieta
Marta Stikāne Ventspils 1.pamatskola 9 5  
Tomass Turlajs Straupes pamatskola 7 20 III vieta
Valters Vasiļjevs Līgatnes novada vidusskola 8 21 II vieta
Artis Vijups Salaspils 1.vidusskola 8 18 atzinība
Betija Vildiņa Nītaures vidusskola 7 3  

Kolektīvie risinātāji

Vārds Skola Summa Vieta
AČUKAČi Svētes pamatskola 13  
AIM Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 20 III vieta
Groza umov Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 19 III vieta
JVG8 Jelgavas Valsts ģimnāzija 10  
Komanda Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 11  
Kvadrātsakne no 5 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 25 I vieta
Marinētie gurķi Rīgas Kultūru vidusskola 2  
Matemātikas laumiņas Kalupes pamatskola 15 atzinība
Matemātiskie jenoti Rīgas Purvciema vidusskola 17 atzinība
NANDI Daugavpils 3.vidusskola 10  
Piektais elements Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 18 atzinība
Sim-sim Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 7  
VAS Rīgas Lietuviešu vidusskola 10  
Veiksmes formula Daugavpils Centra vidusskola 17 atzinība
x-cilvēki Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 14  
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem