PCK 3. nodarbības rezultāti

Profesora Cipariņa kluba 3. nodarbībā kopā piedalījās 39 dalībnieki (12 komandas un 27 individuālie risinātāji). Rezultāti tika vērtēti individuālajiem risinātājiem atsevišķi katrā klašu grupā; kolektīvo risinātāju darbi visām vecuma grupām tika vērtēti kopā.

Šoreiz vienīgā maksimālo punktu skaitu (25 punktus) ieguva 9. klases skolēniece Sandra Siliņa no Cēsu Valsts ģimnāzijas. Apsveicam!

Ja esi iesūtījis darbu, bet neatrodi savu vārdu risinātāju sarakstā, dod ziņu.

Individuālie risinātāji

Vārds Uzvārds Skola Klase Summa Vieta
Beatrise Baijere  DA Cēsu Valsts ģimnāzija 8 22 II vieta
Renārs Bitenieks Aizputes vidusskola 9 17  
Deniss Bogdanovs  Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 8 14  
Daniela Burkovska  Ulbrokas vidusskola 8 15  
Filips Ēcis Talsu Kristīgā vidusskola 9 20 III vieta
 Elīna Griezne Cēsu 2.pamatskola 7 19 atzinība
Valts Kālis Grobiņas ģimnāzija 8 7  
Ričards Kristers Knipšis Salaspils 1.vidusskola 9 22 II vieta
Baiba Kūle Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 10  
Natālija Ļebeda Rīgas Purvciema vidusskola 8 24 I vieta
Kristiāns Ozols Cēsu Valsts ģimnāzija 7 18 atzinība
Mikus  Poikāns Briseles otrā Eiropas skola 9 20 III vieta
Jānis Pudāns Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 21 III vieta
Amanda Radava Grobiņas ģimnāzija 8 2  
Diāna Marta Rence Grobiņas ģimnāzija 8 6  
Madara Elza Rudzīte Straupes pamatskola 6 16  
Ivans Daniils Sidorovs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 8 21 III vieta
Paulis Kristofers Siks Rīgas 49.vidusskola 8 12  
Sandra Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 9 25 I vieta
Artemijs Sirotins Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 8 6  
Linda Slapiņa  Dagdas vidusskola 7 13  
Viesturs Spūlis Rīgas Doma kora skola 8 22 II vieta
Arsenijs Ščadilovs  Rīgas 40.vidusskola 5 16  
Renārs Šķesteris Cēsu Valsts ģimnāzija 7 18 atzinība
Oskars Vainovskis Rīgas 49.vidusskola 9 13  
Viktorija Vildiņa Amatas pamatskola 8 10  
Rainita Zavadska Kalupes pamatskola 8 18 atzinība

 

Kolektīvie risinātāji

Vārds Skola Summa Vieta
360° matemātika Nīcas vidusskola 18 atzinība
Algoritmiņi  Carnikavas pamatskola 10  
Bambo Liepājas 7.vidusskola 16  
Diana un Andris Jēkabpils 2.vidusskola 20 III vieta
Groza umov Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 20 III vieta
Kvadrātsakne no 5 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 24 I vieta
Maksimālistes  Daugavpils Krievu vidusskola – licejs 15  
NANDI Daugavpils 3.vidusskola 21 II vieta
Pieaugošie Svētes pamatskola 21 II vieta
Pumpurs A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 10  
Sastrēgums Jelgavā Jelgavas Valsts ģimnāzija 12  
Veiksmes formula Daugavpils Centra vidusskola 17  
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem