PCK rezultāti 00./01. m.g.

A grupas laureāti

B grupas laureāti

1. vieta

4.-5.klase: Kristīne Didiča (Daugavpils Krievu ģimn.), Zemgus Žagata (F.Brīvzemnieka psk.) 
6.klase:
Antra Blauberga (Usmas vsk.), Ildze Čakāne (Gulbenes Bērzu psk.) 
7.klase:
Zane Medne (Straupes psk.), Guntars Pudāns (Jēkabpils 3.vsk.) 
8.klase:
Dace Bukovska (Rīgas 6.vsk.) 
9.klase:
Māris Ķerselis (DACVĢ) 
Kolektīvie risinātāji:
Saskaņas psk. 7.b klases matemātikas pulciņš
4.-6.klase: Jevgēnijs Dubovskis (Jēkabpils 2.vsk.) 
7.klase:
Guntars Pudāns (Jēkabpils 3.vsk.) 
8.klase:
Dace Bukovska (Rīgas 6.vsk.) 
9.klase:
nav piešķirta  
Kolektīvie risinātāji:
Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7.b klases pulciņš

2. vieta

4.-5.klase: Kristīne Didiča (Daugavpils Krievu ģimn.), Zemgus Žagata (F.Brīvzemnieka psk.) 
6.klase:
Antra Blauberga (Usmas vsk.), Ildze Čakāne (Gulbenes Bērzu psk.) 
7.klase:
Zane Medne (Straupes psk.), Guntars Pudāns (Jēkabpils 3.vsk.) 
8.klase:
Dace Bukovska (Rīgas 6.vsk.) 
9.klase:
Māris Ķerselis (DACVĢ) 
Kolektīvie risinātāji:
Saskaņas psk. 7.b klases matemātikas pulciņš
4.-6.klase: Ildze Čakāne (Gulbenes Bērzu psk.) 
7.klase:
Pēteris Šķēls (Gulbīšu vsk.) 
8.klase:
Gatis Bārbals (Engures vsk.) 
9.klase:
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimn.) 
Kolektīvie risinātāji:
Aija Sandere un Liene Linde (Sikšņu psk.)

3. vieta

4.-5.klase: nav piešķirta  
6.klase:
Guntis Krīgens (Sikšņu psk.), Mikus Žagata (F.Brīvzemnieka psk.) 
7.klase:
Līva Vilciņa (Engures vsk.), Pēteris Šķēls (Gulbīšu vsk.)
8.klase: Gatis Bārbals (Engures vsk.) 
9.klase:
Miks Latvis (Engures vsk.) 
Kolektīvie risinātāji:
Daugavpils 4.vsk. 5.-9. klašu matemātikas pulciņš
4.-6.klase: Jānis Saldābols (Jaunlaicenes psk.) 
7.klase:
Zane Medne (Straupes psk.) 
8.klase:
Mārtiņš Vanags (Viļānu vsk.), Aleksandrs Dubovskis (Jēkabpils 2.vsk.) 
9.klase:
Jevgēnijs Kuļikovs (Jēkabpils 2.vsk.), Miks Latvis (Engures vsk.)
Kolektīvie risinātāji: Sandra Voldiņa un Sandra Ģēģere (Limbažu 3.vsk.)

Atzinība

4.-5.klase: nav piešķirta  
6.klase:
Guntis Krīgens (Sikšņu psk.), Mikus Žagata (F.Brīvzemnieka psk.) 
7.klase:
Līva Vilciņa (Engures vsk.), Pēteris Šķēls (Gulbīšu vsk.)
8.klase: Gatis Bārbals (Engures vsk.) 
9.klase:
Miks Latvis (Engures vsk.) 
Kolektīvie risinātāji:
Daugavpils 4.vsk. 5.-9. klašu matemātikas pulciņš
4.-6.klase: Vents Valle (Rīgas V.Zālīša psk.), Rūdolfs Pumpurs (Engures vsk.) 
7.klase:
Māris Zinbergs (Engures vsk.), Ieva Jankoviča, Agnese Jankoviča (Straupes psk.) 
8.klase:
Edgars Krūmiņš (E.Glika Alūksnes Valsts ģimn.), Jānis Upītis (Gulbīšu vsk.), Svetlana Stepanova (Daugavpils Krievu ģimn.), Evita Pūre (Brocēnu vsk.) 
9.klase:
Rolands Lisovskis (Pilsrundāles vsk.), Andrejs Lonskis (Jēkabpils 2.vsk.) 
Kolektīvie risinātāji:
Jānis un Marina Timošenko (Preiļu 1.psk.), Emīls Endele un Ēriks Lebedoks (DACVĢ), Daugavpils 4.vsk. 5.-9.klašu matemātikas pulciņš
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem