PCK rezultāti 01./02. m.g.

A grupas laureāti

B grupas laureāti

1. vieta

3.-5.klase: Inga Kļava, Āris Šokolaitis (Sikšņu psk.), Anastasija Ivanova (Daugavpils Krievu ģ.) 
6.klase:
Elīna Locāne (Gulbenes Bērzu psk.) 
7.klase:
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas 12. vsk.) 
8.klase:
Anete Raslava (Siguldas Valsts ģ. ), Pēteris Šķēls (Gulbīša vsk.) 
9.klase:
Evita Pūre (Brocēnu vsk.) 
Kolektīvie risinātāji:
Daugavpils 4. vidusskolas 5.-9. kl. matemātikas pulciņš
3.-6.klase: Elīna Locāne (Gulbenes Bērzu psk.) 
7.klase:
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas 12. vsk.) 
8.klase:
Mārtiņš Spriņģis (Rudzātu vsk.) 
9.klase:
Evita Pūre (Brocēnu vsk.), Jānis Upītis (Gulbīša vsk.)
Kolektīvie risinātāji: Daugavpils 4. vidusskolas 5.-9. kl. matemātikas pulciņš

2. vieta

3.-5.klase: nav piešķirta nevienam  
6.klase:
Kristīna Didiča , Dina Jeršova (Daugavpils Krievu ģ.) 
7.klase:
nav piešķirta nevienam  
8.klase:
Guntars Pudāns (Jēkabpils Valsts ģ.) 
9.klase:
nav piešķirta nevienam  
Kolektīvie risinātāji:
Jaunjelgavas vidusskolas 9. kl. matemātikas pulciņš
3.-6.klase: nav piešķirta nevienam  
7.klase:
Kalvis Upītis (Gulbīša vsk.) 
8.klase:
Madara Rudzāte (Rudzātu vsk.) 
9.klase:
nav piešķirta nevienam  
Kolektīvie risinātāji:
Emīls Endele un Ēriks Lebedoks (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)

3. vieta

3.-5.klase: Jurijs Matrosovs (Daugavpils Krievu ģ.), Andris Mednis (Gulbīša vsk.) 
6.klase:
Evija Tiļuga, Dāvids Kūma (Sikšņu psk.) 
7.klase:
Antra Blauberga (Usmas psk.), Guntars Kitenbergs (Rīgas 64. vsk.)Guntis Krīgens (Sikšņu psk.)
8.klase: nav piešķirta nevienam  
9.klase:
Jānis Upītis (Gulbīša vsk.) 
Kolektīvie risinātāji:
“Jauno matemātiķu klubiņš” Krāslavas ģimnāzija, Emīls Endele un Ēriks Lebedoks (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
3.-6.klase: Līga Sīle, Laima Priedeslaipa (Gulbenes Bērzu psk.) 
7.klase:
Ildze Čakāne (Gulbenes ģ.) 
8.klase:
Guntars Pudāns (Jēkabpils Valsts ģ.), Pēteris Šķēls (Gulbīša vsk.) 
9.klase:
Mārtiņš Vanags (Viļānu vsk.), Jānis Grandāns (Rudzātu vsk.) 
Kolektīvie risinātāji:
I. Gaiša Kokneses vidusskolas matemātikas pulciņš “Sigma”

Atzinība

3.-5.klase: Evita Kļaviņa (Daukstes psk.), Andris Ivanovs (Brocēnu vsk.) 
6.klase:
Līga Šneidere (Sikšņu psk.), Mārtiņš Hiršs (Rīgas 3. vsk.)
7.klase: Dace Balāne (Vītolu psk.), Normunds Egle (Rīgas 2. vsk.), Kalvis Upītis (Gulbīša vsk.) 
8.klase:
Zane Medne (Straupes psk.), Ervīns Šķesters (Nautrēnu vsk.)
9.klase: Mārtiņš Vanags (Viļānu vsk.) 
Kolektīvie risinātāji:
I. Gaiša Kokneses vidusskolas matemātikas pulciņš “Sigma”, Daugavpils 10. vidusskolas 8.klašu matemātikas pulciņš
3.-6.klase: Inese Blimhena (Jēkabpils Valsts ģ.) 
7.klase:
Lita Keiša (Gulbenes ģ.), Rūdolfs Pumpurs (Engures vsk.) 
8.klase:
Uldis Upītis (Gulbīša vsk.), Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1. ģ.) 
9.klase:
Edgars Krūmiņš (E. Glika Alūksnes Valsts ģ.) 
Kolektīvie risinātāji:
Aija Sandere un Liene Linde (Sikšņu psk.)
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem