PCK rezultāti 02./03. m.g.

A grupas laureāti

B grupas laureāti

2. – 5. klašu grupā 2. – 7. klašu grupā

1. vieta
Anastasija Ivanova (Daugavpils Krievu ģimnāzija, 5.kl.)

2. vieta
Kalvis Gertners (Bārtas pamatskola, 5.kl.)
Tatjana Jefremova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.kl.)
Agita Tijāre (Rīgas 47.vidusskola, 4.kl.)

3. vieta
Dmitrijs Veličko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.kl.)
Juris Venčels (Jēkabpils pamatskola, 5.kl.)
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 3.kl.)

Atzinība
Mārtiņš Mačuks (Jēkabpils pamatskola, 4.kl.)
Jekaterīna Marduseviča (Daugavpils Krievu ģimnāzija, 5.kl.)

1. vieta
Elīna Locāne (Gulbenes Bērzu pamatskola, 7.kl.)

2. vieta
Dita Reihenova (Rīgas 3.vidusskola, 6.kl.)

3. vieta
Kārlis Jēriņš (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija, 7.kl.)

Atzinība
Aleksandrs Bogorods (Jēkabpils 2.vidusskola, 7.kl.)
Mārtiņš Mačuks (Jēkabpils pamatskola, 4.kl.)
Timofejs Zajcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, 6.kl.)
Inese Blimhena (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, 7.kl.)

6. klašu grupā 8. klašu grupā

1. vieta
Kaspars Bozis (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola)
Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu ģimnāzija)

2. vieta
Andris Mednis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
Dita Reihenova (Rīgas 3.vidusskola)

3. vieta
Leonards Pizāns (Daugavpils 7.pamatskola)
Renārs Bondars (Pudinavas pamatskola)

Atzinība
Andrejs Sirko (Daugavpils 7.pamatskola)
Konstantīns Zubovičs (Daugavpils 7.pamatskola)
Timofejs Zajcevs (Jēkabpils 2.vidusskola)

1. vieta
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola)

2. vieta
Kalvis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)

3. vieta
Jānis Bergs (Siguldas Valsts ģimnāzija)

7. klašu grupā 9. klašu grupā

1. vieta
Jurijs Nikolajevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)

2. vieta
Kristīna Didiča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Mārtiņš Hiršs (Rīgas 3.vidusskola)

3. vieta
Dina Jeršova (Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Jānis Boginskis (Talsu 2.vidusskola)
Andris Božoks (Balvu pilsētas ģimnāzija)

Atzinība
Ritvars Mezītis (Stāņu pamatskola)
Inese Blimhena (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
Aleksandrs Bogorods (Jēkabpils 2.vidusskola)

1. vieta
Anete Raslava (Siguldas Valsts ģimnāzija)

2. vieta
Pēteris Šķēls (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)

3. vieta
Mārtiņš Spriņģis (Rudzātu vidusskola)
Madara Rudzāte (Rudzātu vidusskola)

Atzinība
Ieva Jankoviča (Straupes pamatskola)
Zane Medne (Straupes pamatskola)
Jurģis Brauers (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija)
Guntars Pudāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)

8. klašu grupā Kolektīvo risinātāju grupā

1. vieta
Antra Blauberga (Usmas pamatskola)
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola)
Olga Mihailova (Krāslavas ģimnāzija)

2. vieta
Kalvis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)

3. vieta
Jānis Bergs (Siguldas Valsts ģimnāzija)

Atzinība
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola)
Elīna Balode (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija)

1. vieta
Saskaņas pamatskolas 8.-9.klašu matemātikas pulciņš

2. vieta
Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas 5.-9.klašu matemātikas pulciņš

3. vieta
Inta Grunska un Ieva Radziņa (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija, 8.kl.)

Atzinība
matemātikas pulciņš “Sigma” (I.Gaiša Kokneses vidusskola)
Daugavpils 10.vidusskolas 9.klašu matemātikas pulciņš
matemātikas pulciņš “Cipariņi” (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 8.kl.)
Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzijas 6.klašu matemātikas pulciņš

9. klašu grupā

1. vieta
Nataļja Semjonova (Daugavpils 10.vidusskola)

2. vieta
Pēteris Šķēls (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
Anete Raslava (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Guntars Pudāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)

3. vieta
Ieva Jankoviča (Straupes pamatskola)
Zane Medne (Straupes pamatskola)

Atzinība
Agnese Jankoviča (Straupes pamatskola)

Kolektīvo risinātāju grupā

1. vieta
Saskaņas pamatskolas 8.-9.klašu matemātikas pulciņš
Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas 5.-9.klašu matemātikas pulciņš

2. vieta
Daugavpils 10.vidusskolas 9.klašu matemātikas pulciņš
Jekaterina Kovaļkova un Anastasija Belinceva (Daugavpils 7.pamatskola, 6.kl.)

3. vieta
Jēkabpils 2.vidusskolas 7.klašu matemātikas pulciņš
matemātikas pulciņš “Sigma” (I.Gaiša Kokneses vidusskola)
“Jauno matemātiķu klubiņš” (Krāslavas ģimnāzija, 9.kl.)

Atzinība
Sikšņu pamatskolas (Liepājas raj.) 6.-8.klašu matemātikas pulciņš
Valmieras ģimnāzijas 6.klašu matemātikas pulciņš

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem