PCK rezultāti 03./04. m.g.

A grupas laureāti

B grupas laureāti

3. – 5. klašu grupā

1. vieta
Elīna Locāne (8.klase; Gulbenes ģimnāzija)
Daugavpils Saskaņas pamatskolas 9.klašu matemātikas pulciņš

2. vieta
Artūrs Bačkurs (8.klase; Baldones mūzikas pamatskola)

3. vieta
Vladislavs Voicehovičs (7.klase; Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Jurijs Nikolajevs (8.klase; Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Uldis Tūters (9.klase; DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Kalvis Upītis (9.klase; Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas matemātikas pulciņš

Atzinība
Valdis Ādamsons (5.klase; Rīgas 47.vidusskola)
Agita Tijāre (5.klase; Rīgas 47.vidusskola)
Kristīne Tijāre (8.klase; Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Agnis Āriņš (9.klase; Rīgas 6.vidusskola)
Jānis Bergs (9.klase; Siguldas Valsts ģimnāzija)
Aleksandrs Bogdanovs (9.klase; Liepājas pilsētas 12.vidusskola)
Saiva Steika (9.klase; Straupes pamatskola)

1. vieta
Valdis Ādamsons (5.klase; Rīgas 47.vidusskola)

2. vieta
Agris Mucenieks (5.klase; Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola)

3. vieta
Laura Aizkalniete (5.klase; Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
Klinta Kreitūze (5.klase; Straupes pamatskola)

Atzinība
Mārtiņš Mačuks (5.klase; Jēkabpils pamatskola)
Agita Tijāre
(5.klase; Rīgas 47.vidusskola)

6. klašu grupā

1. vieta
Anastasija Ivanova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)

2. vieta
Jurijs Matrosovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)

3. vieta
Katerina Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Juris Venčels
(Jēkabpils pamatskola)

Atzinība
Kristaps Kubliņš (Ķekavas vidusskola)

7. klašu grupā

1. vieta
Kaspars Bozis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)

2. vieta
Sigita Berga (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)
Andris Mednis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
Jānis Rudītis (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)
Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola)

3. vieta
Anastasija Afanasjeva (Daugavpils 10.vidusskola)
Jānis Klibus
(Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola)
Vladislavs Voicehovičs
(Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)

Atzinība
Jānis Barkovskis (Jēkabpils 3.vidusskola)
Andrejs Cupko
(Daugavpils 7.pamatskola)
Aleksandra Petrakova
(Daugavpils 10.vidusskola)
Eduards Timofejevs
(Daugavpils 10.vidusskola)

8. klašu grupā

1. vieta
Artūrs Bačkurs (Baldones mūzikas pamatskola)
Elīna Locāne
(Gulbenes ģimnāzija)

2. vieta
Dairis Bondars (Vītolu pamatskola)
Jurijs Nikolajevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija),

3. vieta
Jānis Boginskis (Talsu 2.vidusskola)
Lija Broka
(Daugavpils 9.vidusskola)
Kristīne Tijāre
(Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

Atzinība
Dāvids Kūma (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.))
Māris Supe
(Rekavas vidusskola)
Jekaterina Zujeva
(Krāslavas ģimnāzija)

9. klašu grupā

1. vieta
Olga Mihailova (Krāslavas ģimnāzija)

2. vieta
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola)
Saiva Steika (Straupes pamatskola)
Kalvis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
Dina Zaķe (Rudzātu vidusskola)

3. vieta
Antra Blauberga (Usmas pamatskola)

Atzinība
Jānis Bergs (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Aleksandrs Bogdanovs
(Liepājas pilsētas 12.vidusskola)
Zita Kronberga
(Straupes pamatskola)

Kolektīvo risinātāju grupā

1. vieta
“Lieliskais sešinieks & AZ” (Jēkabpils 2.vidusskola)
Daugavpils Saskaņas pamatskolas 9.klašu matemātikas pulciņš

2. vieta
“Kurzemnieki” (Aizputes vidusskola)

3. vieta
Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas matemātikas pulciņš
“Jauno matemātiķu klubiņš”
(Krāslavas ģimnāzija)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem