TVC rezultāti 04./05. m.g.

1.vieta

Megija Pīra (Liepājas Centra sākumsk.)
Aleksis Andžāns (Rīgas 62.vsk.)
Andrejs Aristovs (Daugavpils 9.vsk.)
Laila Brūna (Liepājas Centra sākumsk.)
Gunta Ķestere (Liepājas Centra sākumsk.)

2.vieta

Krists Kreics (Liepājas Centra sākumsk.)
Jurijs Kostromins (Daugavpils Vienības psk.)
Sigita Sunepa (Špoģu vsk.)
Valts Pusbarnieks (Liepājas Centra sākumsk.)
Dmitrijs Masļakovs (Saskaņas psk.)
Andis Bērziņš (Rīgas Hanzas vsk.)
Anete Volkova (Liepājas Centra sākumsk.)
Jānis Martinovs (Birzgales psk.)
Vjačeslavs Matešs (Daugavpils 8.psk.)
Edgars Daņko (Daugavpils 15.vsk.)

3.vieta

Valters Ķupis (Liepājas Centra sākumsk.)
Paula Vuciņa (Liepājas Centra sākumsk.)
Deniss Hodunovs (Daugavpils 7.psk.)
Monta Zimerte (Tukuma 2.psk.)
Zinta Jēkabsone (Rīgas 62.vsk.)
Agate Austere (Liepājas Centra sākumsk.)
Ludmila Maksimova (Daugavpils 15.vsk.)
Einārs Hamrihs (Birzgales psk.)
Edgars Eglītis (Rīgas 2.vsk.)
Liene Šokolaite (Sikšņu psk.)
Roberts Antonevičs (Rīgas 3.vsk.)
Miks Klucis (Sikšņu psk.)
Kristīne Legzdiņa (Tukuma 2.psk.)
Artūrs Galuška (Daugavpils 7.psk.)
Arturs Lasmanis (Liepājas Centra sākumsk.)
Ksenija Paulauskaite (Liepājas 3.psk.)
Andris Locāns (Gulbenes Bērzu psk.)
Jānis Jostmanis (Liepājas Centra sākumsk.)
Nikita Iļjins (Daugavpils 11.psk.)
Vija Bite (Sikšņu psk.)

Atzinība

Artūrs Kublinskis (Limbažu 3.vsk.)
Valters Mukāns (Liepājas Centra sākumsk.)
Elīza Roshofa (Limbažu 3.vsk.)
Katrīna Kremeņa (Rēzeknes Poļu vsk.)
Konstantīns Francķevičs (Daugavpils Krievu vsk.-lic.)
Zane Saldeniece (Liepājas Centra sākumsk.)
Mikus Kalniņš (Rīgas Hanzas vsk.)
Laura Ivane (Tukuma 2.psk.)
Edvarts Tensons (Dobeles 1.vsk.)
Mārtiņš Gustāvs Upmanis (Rīgas 2.vsk)
Laura Ančāne (Rīgas 2.vsk.)
Ronalds Kaups (Liepājas Centra sākumsk.)
Mārtiņš Krims (Limbažu 1.vsk.)
Elza Burve (Druvas vidusskola)
Marta Gelmane (Sikšņu psk.)
Māris Seržāns (Rīgas 2.vsk)
Mihails Černovs (Viļānu vsk.)
Lauris Pastars (Preiļu 1.psk.)
Ēriks Razguļajevs (Ludzas pils. ģimn.)
Māris Sardiko (Saskaņas psk.)
Klāvs Bērziņš (Limbažu 3.vsk.)
Egita Fabiāne (Dobeles 1.vsk.)
Anastasija Ribakova (Viļānu vsk.)
Inta Žaime (Liepājas Centra sākumsk.)
Niks Evalds (Rīgas Doma kora sk.)
Aiva Grudule (Rucavas vsk.)
Reinis Griķis (Limbažu 1.vsk.)
Diāna Daktere (Limbažu 1.vsk.)
Rolands Kanapolis (Mazsalacas vsk.)
Anna Bēķe (Preiļu 1.psk.)
Baiba Linde (Sikšņu psk.)
Ernests Vilsons (Liepājas Centra sākumsk.)
Edvards Broders (Druvas vidusskola)
Valerija Rogozina (Daugavpils 5.psk.)
Valērija Davidenko (Rīgas 13.vsk.)
Aleksandrs Ostapenko (Daugavpils 3.vsk.)
Aigars Znotiņš (Tukuma 2.psk.)
Kristīne Zamurka (Rīgas 13.vsk.)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem