TVC rezultāti 05./06. m.g.

1.vieta

Raitis Graudužis ( Sikšņu pamatskola )
Linda Ošāne ( Jēkabpils pamatskola )
Valts Štolcers ( Līvānu 1.vidusskola )
Jekaterīna Ivanova ( Daugavpils 3.vidusskola )
Verners Roberts Kalējs ( Alūksnes pilsētas sākumskola )
Andrejs Manuilovs ( Rīgas 13.vidusskola )
Jānis Slavēns ( Vecpiebalgas vidusskola )
Sanda Ošeniece ( Sikšņu pamatskola )

2.vieta

Andis Lācis ( Ķeguma komercnovirziena vidusskola )
Eduards Volkovs ( Preiļu 1.pamatskola )
Raivis Nigolass ( Mārupes vidusskola )
Gatis Vītols ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola )
Aleksandrs Koršunovs ( Ādažu pagasta vidusskola )
Gustavs Mačs ( Salaspils 1.vidusskola )
Annija Barona ( Liepājas Centra sākumskola )
Uģis Kampars ( Tukuma 2.pamatskola )
Jānis Daukšts ( Preiļu 1.pamatskola )
Māris Bokta ( Rīgas 94.vidusskola )
Beatrise Jansone ( Mārupes vidusskola )
Gatis Ogle ( Rīgas Pļavnieku sākumskola )
Rivka Jusova ( Tukuma 2.pamatskola )
Didzis Bite ( Sikšņu pamatskola )
Sandis Millers ( Liepājas 15.vidusskola )
Kaspars Būmeistars ( Liepājas 15.vidusskola )
Antons Zaburdajevs ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs )
Girts Kreics ( Limbažu 3.vidusskola )

3.vieta

Jekaterīna Antonova ( Daugavpils 11.pamatskola )
Ričards Grigonis ( Līvānu 1.vidusskola )
Rebeka Eva Konute ( Siguldas 3.pamatskola )
Jekaterīna Zavjalova ( Daugavpils 11.pamatskola )
Eva-Anna Pasova ( Salaspils 1.vidusskola )
Genādijs Jankovskis ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs )
Mārtiņš Gradkovskis ( Daugavpils 12.vidusskola )
Jānis Aliks ( Daugavpils Vienības pamatskola )
Jevgenijs Špaks ( Daugavpils 15.vidusskola )
Aleksandrs Maskaļonoks ( Daugavpils 11.pamatskola )
Daniēls Sidorovs ( Rīgas Herdera vidusskola )
Sintija Puriņa ( Saldus sākumskola )
Jānis Pētersons ( Rīgas Doma kora skola )
Marija Pārkone ( Liepājas Centra sākumskola )
Igors Ščeglovs ( Olaines pagasta sākumskola )

Atzinība

Dana Pļesunova ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
Raivis Mucenieks ( Limbažu 1.vidusskola )
Dāvis Artūrs Strazdiņš ( Alūksnes pilsētas sākumskola )
Aleksandrs Ivanovs ( Daugavpils 15.vidusskola )
Katrīna Stepiņa ( Jūrmalas sākumskola “Taurenītis” )
Marta Bogorode ( Daugavpils J.Pilsudska Poļu vidusskola )
Ilze Romane ( Mārupes vidusskola )
Kārlis Žīgurs ( Alūksnes pilsētas sākumskola )
Eva Retere ( Liepājas 15.vidusskola )
Roberts Ploriņš ( Mālpils vidusskola )
Aivis Kusiņš ( Rīgas 25.vidusskola )
Matīss Šablinskis ( Tukuma 2.pamatskola )
Roberts Lukjanovs ( Daugavpils 15.vidusskola )
Linda Gramala ( Berģu pamatskola )
Ritvars Romancāns ( Limbažu 3.vidusskola )
Ralfs Kukuks ( DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola )
Sintija Landsmane ( Limbažu 1.vidusskola )
Anete Kauliņa ( Saldus sākumskola )
Ilona Prikule ( Rīgas Herdera vidusskola )
Elžbeta Krumpļevska ( Daugavpils J.Pilsudska Poļu vidusskola )
Kārlis Īvāns ( Ogres pamatskola )
Ance Putniņa ( DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola )
Pēteris Trifānovs ( Siguldas 3.pamatskola )
Toms Jansons ( Ķeguma komercnovirziena vidusskola )
Toms Mičulis ( Rīgas 94.vidusskola )
Jurģis Jaunkamps ( Alūksnes pilsētas sākumskola )
Rūdolfs Jansons ( Ādažu pagasta vidusskola )
Ance Rudzīte ( Rīgas 25.vidusskola )
Aigars Ābele ( Siguldas 3.pamatskola )
Ausma Rāviete ( Vecpiebalgas vidusskola )
Sintija Bruģe ( Dobeles 1.vidusskola )
Zaiga Būmeistare ( Liepājas 15.vidusskola )
Rasa Jansone ( Limbažu 1.vidusskola )
Lauma Vibornā ( Preiļu 1.pamatskola )
Ņikita Anaņjins ( Rīgas Herdera vidusskola )
Diana Rubule ( Limbažu 3.vidusskola )
Maksims Deņisovs ( Daugavpils 11.pamatskola )
Aleksandrs Nipans ( Daugavpils 7.pamatskola )
Linda Meire ( Druvas vidusskola )
Jurģis Atis Bakevics ( Saldus sākumskola )

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem