TVC rezultāti 06./07. m.g.

1.vieta

Jānis Jēkabsons ( DA Liepājas pilsētas 5.vsk. )
Artūrs Kaņeps ( DA Liepājas pilsētas 5.vsk. )
Uģis Mihelsons ( Lubānas vidusskola )
Daniels Krimans ( Aglonas vidusskola )

2.vieta

Ingus Pētersons ( Vecpiebalgas vsk. )
Emīls Cimdiņš ( Jūrmalas sākumskola ”Atvase” )
Toms Rijkuris ( DA Liepājas pilsētas 5.vsk. )
Linda Freimane ( Ogres pamatskola )
Katrīna Tomiņa ( Rīgas V.Zālīša pamatskola )
Emīls Senkāns ( Babītes vidusskola )
Alise Pētersone ( Zvejniekciema vidusskola )
Reinis Plūmanis ( Mazsalacas vidusskola )

3.vieta

Iļja Aukštols ( Daugavpils 13.vidusskola )
Lidija Ivanova ( Daugavpils 15.vidusskola )
Anna Januško ( Daugavpils Krievu vsk.-licejs )
Dmitrijs Kokins ( Daugavpils Krievu vsk.-licejs )
Vaclavs Korženevskis (3.kl.) ( Daugavpils Krievu vsk.-licejs )
Dmitrijs Anisko ( Daugavpils Saskaņas psk. )
Līva Kancāne ( Jēkabpils pamatskola )
Karlīna Liepiņa ( DA Liepājas pilsētas 5.vsk. )
Anna Laganovska ( Ogres pamatskola )
Mārcis Čaupjonoks ( Aglonas vidusskola )
Kristiāns Slics ( Jaunsilavas pamatskola )
Tatjana Popova ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola )
Emīls Strumpe ( Rīgas V.Zālīša pamatskola )
Pauls Pērkons ( Olaines 1.vidusskola )
Ēriks Burtnieks ( Siguldas 1.pamatskola )
Dāvis Persevics ( Tukuma 2.psk. )

Atzinība

Laura Orehova ( Alūksnes pilsētas sākumskola )
Anete Dzene ( Vecpiebalgas vsk. )
Anastasija Ivanova ( Daugavpils 10.vsk. )
Kristina Ivanova ( Daugavpils 15.vidusskola )
Kristina Timofeeva ( Daugavpils Krievu vsk.-licejs )
Deniss Dunaveckis ( Daugavpils Saskaņas psk. )
Aleksejs Fjodorovs ( Daugavpils Saskaņas psk. )
Kristaps Čivkulis ( Daugavpils Vienības psk. )
Linda Krūmiņa ( Jēkabpils pamatskola )
Diāna Krasavceva ( Mežāres pamatskola )
Inga Kampe ( Rites pamatskola )
Reinis Jēkabs Ozols ( Jelgavas 3.pamatskola )
Elīna Mīkstā ( Limbažu 3.vidusskola )
Ričards Kolāts ( Lubānas vidusskola )
Diāna Mikāne ( Ogres pamatskola )
Sanda Millere ( Iļģuciema vsk. )
Mihails Potapovs ( Rīgas 13.vidusskola )
Uldis Kubliņš ( Rīgas 2.vidusskola )
Mikus Upmalis ( Rīgas 2.vidusskola )
Evija Ābele ( Rīgas 25.vidusskola )
Elvis Mičulis ( Rīgas Herdera vidusskola )
Roberts Valbis ( Rīgas V.Zālīša pamatskola )
Valdis Emīls Popēns ( Ādažu vidusskola )
Ilga Līga Ramata ( Ādažu vidusskola )
Jānis Stradiņš ( Ādažu vidusskola )
Ričards Pētersons ( Olaines 1.vidusskola )
Darija Logvinova ( Vangažu vidusskola )
Agnese Geka ( Zvejniekciema vidusskola )
Anete Kalniņa ( Zvejniekciema vidusskola )
Signe Džuljeta Ziediņa ( Jaunlutriņu pamatskola )
Solvita Bernande ( Kandavas K.Mīlenbaha vsk. )

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem