TVC rezultāti 07./08. m.g.

1.vieta

Atis Andrejevs ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
Ksenija Tarasova ( Rēzeknes Poļu vidusskola, 4.b klase )
Evita Pērkone ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )

2.vieta

Margarita Bortkeviča ( Rēzeknes Poļu vidusskola, 4.a klase )
Dmitrijs Litvins ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.a klase )
Valts Krūmiņš ( Siguldas 3. pamatskola, 4.b klase )
Darja Ņevedomska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.b klase )
Gatis Gruzinskis ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
Mišela Vekslere ( Rīgas 51. vidusskola, 4.b klase )
Katrīna Miezīte ( Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase )
Sandis Studers ( Sākumskola Dartija, 4. klase )
Meldra Trūpa ( Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase )
Edijs Krēsliņš ( Lubānas vidusskola, 4.b klase )
Jānis Kampars ( Grobiņas vidusskola, 4.a klase )

3.vieta

Vaclavs Korženevskis ( Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.b klase )
Helvijs Sebris ( Talsu sākumskola, 4.a klase )
Natālija Novičenoka ( Randenes pamatskola, 4. klase )
Nauris Narvaišs ( Dobeles 1. vidusskola, 4.c klase )
Mārcis Akmeņkalns ( Rīgas V.Zālīša pamatskola, 4.b klase )
Jolanta Pivovarova ( Rēzeknes logopēdiskā internātpamatskola, 4. klase )
Artūrs Čerņavskis ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
Natālija Mihejeva ( Daugavpils 15. vidusskola, 4.a klase )
Eduards Fjodorovs ( Valmieras Viestura Vidusskola, 4.a klase )
Jekaterina Jansone ( Rīgas 51. vidusskola, 4.b klase )
Edgars Dapševičs ( Rankas pamatskola, 4. klase )
Aleksandra Čornaja ( Pļavniekkalna sākumskola, 4. klase )
Roberta Spuriņa ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
Līva Brauere ( Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase )
Pauls Jonass ( Kalvenes pamatskola, 4. klase )
Stanislavs Petkevičs ( Jēkabpils 2. vidusskola, 4.a klase )
Zans Cvetkovs ( Jēkabpils 2. vidusskola, 4.a klase )

Atzinība

Antons Zubkovs ( Daugavpils 15. vidusskola, 4.b klase )
Rihards Kudiņš ( Jūrmalas sākumskola “Taurenītis”, 4. klase )
Mārtiņš Arājs ( Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase )
Anastasija Kostjuķeviča ( Daugavpils 15. vidusskola, 4.a klase )
Anastasija Cele ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.b klase )
Harijs Ozoliņš ( Pļavniekkalna sākumskola, 3. klase )
Miķelis Gulbis ( Ogres pamatskola, 4.b klase )
Laura Liepiņa ( Grobiņas vidusskola, 4.a klase )
Annija Zaķe ( Limbažu 1. vidusskola, 4.a klase )
Jānis Bremanis ( Virbu pamatskola, 4. klase )
Aleksandrs Konopackis ( Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.b klase )
Niklavs Rudzītis ( Limbažu 3. vidusskola, 4.b klase )
Sergejs Ivanovs ( Daugavpils 3. vidusskola, 4.b klase )
Amanda Pipare ( Rīgas 94. vidusskola, 4.a klase )
Lelde Matveja ( Rīgas Doma Kora skola, 4. klase )
Raivis Valters ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.a klase )
Dana Kondratenko ( Rīgas 51. vidusskola, 4.b klase )
Kirils Vološins ( Daugavpils 9. vidusskola, 4.b klase )
Andrejs Stupāns ( Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase )
Karina Ambrosova ( Daugavpils 10. vidusskola, 4.b klase )
Armands Čipāns ( Pelēču pamatskola, 4. klase )
Emīls Gulbis ( Rīgas V.Zālīša pamatskola, 4.b klase )
Arta Šņepste ( Pelēču pamatskola, 4. klase )
Liene Freijere ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
Inga Ļizunova ( Randenes pamatskola, 4. klase )
Estere Moroza ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.b klase )
Evita Vanaga ( Straupes pamatskola, 4. klase )
Elīna Zelča ( Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase )
Anna Klodāne ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
Dmitrijs Redins ( Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase )
Timurs Ļvovs ( Līvānu 2. vidusskola, 4. klase )
Dana Butrima ( Ludzas pilsētas ģimnāzija, 4.b klase )
Diāna Slepņova ( Pļavniekkalna sākumskola, 4. klase )
Amanda Ķude ( Liepājas Ezerkrasta sākumskolas, 4.a klase )
Agnese Rumkovska ( Rīgas 94. vidusskola, 4.b klase )
Marta Grīsle ( DA Liepājas P 5. vidusskola, 4.c klase )
Zintis Vaidzirdis ( Dobeles sākumskola, 4.b klase )
Ivans Kravcovs ( Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, 3.e klase )
Katrīna Burģele ( Grobiņas vidusskola, 4.b klase )
Klinta Marta Kasarenoka ( Rīgas pļavnieku sākumskola, 4.b klase )
Jevģēnijs Moisejevs ( Daugavpils 9. vidusskola, 4.b klase )
Ilva Ogle ( Rīgas pļavnieku sākumskola, 4.b klase )
Krista Šķēpa ( Preiļu 1. pamatskola, 4.c klase )
Martins Linejs ( Talsu 2. vidusskola, 4.b klase )
Viktors Janeks ( DA Liepājas P 5. vidusskola, 4.c klase )
Leonards Gerbis ( Randenes pamatskola, 4. klase )
Diāna Mironova ( Daugavpils 9. vidusskola, 4.a klase )
Aleksejs Treščinskis ( Daugavpils 9. vidusskola, 4.b klase )
Alīna Anufrijeva ( Daugavpils 3. vidusskola, 4.a klase )
Deniss Kudrjavcevs ( Daugavpils 15. vidusskola, 4.a klase )
Nikola Trojana ( Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, 3.e klase )
Antons Hančevskis ( Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, 4.e klase )
Diāna Jurkovļaņeca ( Rīgas 51. vidusskola, 4.b klase )
Emīls Vītoliņš ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
Toms Feņenko ( Rīgas pļavnieku sākumskola, 4.b klase )
Krišjānis Puduls ( Iļģuciema vidusskola, 4.b klase )
Maija Olšteina ( Mārupes vidusskola, 4.c klase )
Alise Gulbe ( Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase )
Imants Peipiņš ( Daugavpils Vienības pamatskola, 4.b klase )
Sindija Pīlāga ( Limbažu 3. vidusskola, 4.b klase )
Juliāna Kozlovska ( Rīgas pļavnieku sākumskola, 4.b klase )

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem