TVC rezultāti 08./09. m.g.

1. vieta

Maira Asare (Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase)
Jēkabs Bisnieks (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, 4.a klase)
Emīls Franks Brazovskis (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Elvis Dapševics (Rankas pamatskola, 3. klase)
Dina Gamarnika (Daugavpils 15.vidusskola, 4.a klase)
Arturs Karaņevskis (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.e klase)
Uko Kokņevičs (Upītes pamatskola, 4. klase)
Ivans Kravcovs (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.e klase)
Raitis Kriķis (Rīgas 64.vidusskola, 4.a klase)
Anna Ošiņa (Talsu sākumskola, 4.a klase)
Līna Patrīcija Petrikalne (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase)
Ingus Pretkalniņš (Rīgas 64.vidusskola, 4.a klase)
Dace Sprudzāne (1.Mežvidu pamatskola, 4. klase)
Līva Toka (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase)
Nikola Trojana (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.e klase)

2. vieta

Artis Alksnis (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.a klase)
Anastasija Artemjeva (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Patrīcija Benislavska (Rēzeknes poļu vidusskola, 4.a klase)
Kirils Bolsakovs (Ventspils 6.vidusskola, 4.a klase)
Marta Bulāne (Jaunsilavas pamatskola, 4. klase)
Reinis Cirpons (Rīgas 25.vidusskola, 4.a klase)
Edgars Daugulis (Siguldas 3.pamatskola, 4.a klase)
Gļebs Gagarins (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Anna Geiko (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.e klase)
Sergejs Jaunzems (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Samanta Jurāne (1.Mežvidu pamatskola, 4. klase)
Elizabete Kalniņa (Rīga Lietuviešu vidusskola, 4.b klase)
Zigmārs Kalvāns (Sākumskola “Taurenītis”, 4. klase)
Dārta Kambala (Engures vidusskola, 4.a klase)
Kristīne Kiete (Rīgas 94.vidusskola, 4.a klase)
Undīne Kobitjeva (Rīgas 25.vidusskola, 4.b klase)
Agnese Kulmane (Penkules pamatskola, 4. klase)
Magdalēna Kuple (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Lote Lukjanska (Cēsu 1.pamatskola, 4.a klase)
Pāvels Mackevičs-Maņko (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Marta Metuzāle (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Laura Neiceniece (Rožupes pamatskola, 4. klase)
Adelīna Nikitenko (Ogres pamatskola, 4.b klase)
Anita Amālija Olava (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Edgars Pacevičs (Tirzas pamatskola, 4. klase)
Arvis Pakalns (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase)
Dārta Pelse (Murmastienes pamatskola, 4. klase)
Arturs Petrovs (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Pāvels Pranskus (Daugavpils 15.vidusskola, 4.a klase)
Līga Priedīte (Mārupes vidusskola, 4.b klase)
Alvis Pundurs (Šķaunes pamatskola, 4. klase)
Kristers Rimšāns (Saldus sākumskola, 4.a klase)
Dmitrijs Savkins (Ventspils 6.vidusskola, 4.a klase)
Henrijs Silenieks (Rudes pamatskola, 4. klase)
Marina Sohnenko (Daugavpils 15.vidusskola, 4.b klase)
Anna Ščipčinska (Rīgas Franču licejs, 4.b klase)
Matīss Vajevskis (Tirzas pamatskola, 4. klase)
Unda Vīksna (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.c klase)
Raivis Vilciņš (Murmastienes pamatskola, 4. klase)
Katerina Volkova (Rīgas 5.pamatskola, 4.a klase)
Artūrs Ždanovs (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)

3. vieta

Andrejs Alitkins (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 4.b klase)
Deivs Oskars Alksnis (Valmieras pamatskola, 4.b klase)
Vlads Altuhovs (Daugavpils 15.vidusskola, 4.a klase)
Agnese Apsīte (Pļavnieku sākumskola, 4.a klase)
Ieva Estere Barkāne (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Paulis Bārzdiņš (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, 4.c klase)
Jānis Reinis Beikmanis (Rīgas Angļu ģimnāzija, 4.a klase)
Katrīna Bičevska (Rīgas Franču licejs, 4.b klase)
Rebeka Birziņa (Lubānas vidusskola, 4. klase)
Kristiāna Blūma (Saldus sākumskola, 4.a klase)
Laura Buka (Preiļu 1.pamatskola, 4.c klase)
Tomass Burba (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.e klase)
Rolands Čigāns (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 4.b klase)
Elīna Dembrovska (Līvānu 2.vidusskola, 4. klase)
Anete Luīze Drevinska (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 4.b klase)
Liene Eglīte (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.b klase)
Žans-Poļs Eļ-Haže (Rīgas 51.vidusskola, 4.b klase)
Anastasija Isajeva (Preiļu 1.pamatskola, 4.c klase)
Anastasija Ivanova (Daugavpils 9.vidusskola, 4.a klase)
Marina Ivanova (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Edgars Jermacāns (Briežuciema pamatskola, 4. klase)
Jānis Kalniņš (Limbažu 3.vidusskola, 4.b klase)
Andris Kamergrauzis (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Reinis Kaparkalējs (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, 4.b klase)
Severīns Kaužēns (Rīgas 25.vidusskola, 4.a klase)
Agute Klints (Siguldas 3.pamatskola, 4.a klase)
Dagnija Kokoreviča (Mežvidu pamatskola, 4. klase)
Ksenija Korotkaja (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.a klase)
Alina Kotova (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Andžejs Kravčonoks (Daugavpils 15.vidusskola, 4.a klase)
Katrīna Anna Kupše (Grobiņas vidusskola, 4.a klase)
Kristīne Laizāne (1.Mežvidu pamatskola, 4. klase)
Anna Terēze Lase (Talsu sākumskola, 4.a klase)
Laura Lasmane (J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola, 4.b klase)
Maksims Latkovskis (Daugavpils 15.vidusskola, 4.a klase)
Zanda Maltauniece (Gulbenes Bērzu pamatskola, 4.a klase)
Daniels Markauss (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.a klase)
Amanda Matisova (Rīgas 62.vidusskola, 4. klase)
Oļegs Matrosovs (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4.a klase)
Kaspars Mežnieks (Tukuma 2.pamatskola, 4.b klase)
Polina Orlova (Rīgas Herdera vidusskola, 4. klase)
Harijs Ozoliņš (Pļavniekkalna sākumskola, 4. klase)
Renāte Pelša (Murmastienes pamatskola, 4. klase)
Toms Plešs (Valmieras pamatskola, 4.b klase)
Māris Popēns (Rīgas 25.vidusskola, 4.a klase)
Alise Potapoviča (Mārupes vidusskola, 4.b klase)
Denis Puzirevskis (Daugavpils 15.vidusskola, 4.b klase)
Jolanta Rimša (Daugavpils 15.vidusskola, 4.b klase)
Rihards Ruska (Rīgas 64.vidusskola, 4.c klase)
Anete Salmiņa (Ilzenes pamatskola, 4. klase)
Inese Sniedze Sjomkāne (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Toms Mārtiņš Smilga (Liepājas 15.vidusskola, 4.a klase)
Mārtiņš Sondors (Preiļu 1.pamatskola, 4.c klase)
Helvijs Toms Strazdiņš (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase)
Kārlis Sudrabs (Gulbenes Bērzu pamatskola, 4.a klase)
Aleksandrs Šurs (Rīgas Herdera vidusskola, 4. klase)
Čiro Federiko Tipaldi (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Emīls Tivčs (Dobeles 1.vidusskola, 4.a klase)
Darja Tretjakova (Daugavpils 13.vidusskola, 4.b klase)
Igors Trubovis (Daugavpils 10.vidusskola, 4.a klase)
Sendijs Ūbelis (Rudzātu vidusskola, 4. klase)
Edgars Unbedahts (Mārupes vidusskola, 4.b klase)
Arvis Vilcāns (Vanagu pamatskola, 4. klase)
Krišjānis Višņevskis (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, 4.b klase)
Mārtiņš Zīle (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, 4.a klase)
Rolands Žeikars (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 4.b klase)

Atzinība

Eduards Ancāns (Rožupes pamatskola, 4. klase)
Dāvis Daniels Anstrangs (Saldus sākumskola, 4.a klase)
Daniels Bambals (Mārupes vidusskola, 4.b klase)
Dmitrijs Bogdanovs (Daugavpils 15.vidusskola, 4.b klase)
Aivita Bruže (Ezerkrasta sākumskola, 4.a klase)
Laura Luāra Bumbule (Ezerkrasta sākumskola, 4.b klase)
Monta Buntiņa (Lapmežciema pamatskola, 4. klase)
Jevgenijus Cistiakovas (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 3.e klase)
Vitālijs Dekšņa (Jēkabpils 2.vidusskola, 4.c klase)
Jānis Dīķis (Rudes pamatskola, 4. klase)
Terēze Dzenīte (Rīgas 25.vidusskola, 4.a klase)
Mikus Māris Eglītis (Siguldas 3.pamatskola, 4.a klase)
Dana Embrekte (Ezerkrasta sākumskola, 4.b klase)
Elizabete Gādmane (Talsu sākumskola, 4.a klase)
Māris Galauskis (Ventspils 2.pamatskola, 4.a klase)
Karīna Gavrovska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.b klase)
Patrīcija Greidāne (Olaines 1.vidusskola, 4.b klase)
Elizabete Gulbe (Rīgas Franču licejs, 4.b klase)
Antons Gundarins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.e klase)
Elvis Ieviņš (Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola, 4.b klase)
Viktorija Izotova (Daugavpils 3.vidusskola, 4.a klase)
Jekaterina Jakovļeva (Rekavas vidusskola, 4. klase)
Krista Koliste (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.a klase)
Elīna Kononova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.b klase)
Linda Kronberga (Valmieras Viestura vidusskola, 4.a klase)
Elvis Kvedovs (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 4.b klase)
Viktorija Ķempele (Ventspils 2.pamatskola, 4.a klase)
Kristaps Ķikāns (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 4.b klase)
Rinalds Ķimenis (Mazsalacas vidusskola, 4. klase)
Laura Lāčauniece (Špoģu vidusskola, 4.a klase)
Atis Lauva (Ventspils 6.vidusskola, 4.b klase)
Kristīne Ločmele (Rekavas vidusskola, 4. klase)
Anete Maže (Mārupes vidusskola, 4.b klase)
Karolīna Medvedovska (Rīgas 5.pamatskola, 4.a klase)
Evija Mežale (Rekavas vidusskola, 4. klase)
Artūrs Oskars Mitrēvics (Rīgas Doma kora skola, 4. klase)
Nikola Mūrniece (Talsu 2.vidusskola, 4.b klase)
Gunārs Mūrnieks (Sākumskola “Taurenītis”, 4. klase)
Hārdijs Nogobods (Gulbenes Bērzu pamatskola, 4.a klase)
Jānis Norvelis (Siguldas 3.pamatskola, 4.a klase)
Aleksandrs Ņikitins (Daugavpils 15.vidusskola, 4.a klase)
Aleksejs Orehovs (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.a klase)
Aiva Ozoliņa (Briežuciema pamatskola, 4. klase)
Ralfs Ozoliņš (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.a klase)
Marta Pagraba (Ezerkrasta sākumskola, 4.a klase)
Romuālds Petrovs (Daugavpils 13.vidusskola, 4.a klase)
Agris Prikuls (Rudzātu vidusskola, 4. klase)
Matīss Rencis (Straupes pamatskola, 4. klase)
Paula Raina Rubene (Ogres pamatskola, 4.a klase)
Vidaga Runča (Murmastienes pamatskola, 4. klase)
Emīls Saulītis (Salaspils sākumskola, 4. klase)
Guna Slišāne (Rekavas vidusskola, 4. klase)
Nauris Smalkais (Valmieras pamatskola, 4.c klase)
Toms Jānis Šaķis (Ezerkrasta sākumskola, 4.a klase)
Kamila Ščerbakova (Istras vidusskola, 4. klase)
Aleksis Teivāns (Rīgas 64.vidusskola, 4.a klase)
Laura Luāra Tīda (Ezerkrasta sākumskola, 4.b klase)
Nikola Tohva (Engures vidusskola, 4.a klase)
Anete Trušele (Murmastienes pamatskola, 4. klase)
Diāna Tunte (Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase)
Diāna Vagele (Siguldas 3.pamatskola, 4.a klase)
Katrīna Veitnere (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 4.b klase)
Evita Vilgute (Pļavniekkalna sākumskola, 4. klase)



Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem