TVC rezultāti 09./10. m.g.

1.vieta

Elvis Dapševičs (Rankas pamatskola, 4. klase)
Jaroslavs Maksimovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.b klase)
Brigita Mālniece (Rožupes pamatskola, 4. klase)
Maksims Pogumirskis (Rīgas 66. speciālā vidusskola, 4.a klase)
Kristaps Radziņš (Cēsu 1.pamatskola, 4.a klase)
Samanta Tauriņa (Rēzeknes poļu vidusskola, 4.a. klase)
Lauma Tumašova (Preiļu 1.pamatskola, 4.c klase)
Agneta Veinberga (Elejas vidusskola, 4.a klase)
Lāsma Zaķe (Amatas pamatskola, 4. klase)

2.vieta

Jānis Ancāns (Rožupes pamatskola, 4. klase)
Artis Apinis (Dobeles 1.vidusskola, 4.a klase)
Krists Auznieks (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.a klase)
Ilze Barone (Mārupes vidusskola, 4.a klase)
Kims Berezovojs (Dobeles 1.vidusskola, 4.b klase)
Viktorija Celma (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.a klase)
Arvils Pauls Fabriciuss (Ādažu vidusskola, 4.b klase)
Maksis Garais (Balvu pamatskola, 4.b klase)
Dina Gražule (Rēzeknes poļu vidusskola, 4.a. klase)
Stanislavs Jefimovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase)
Diana Jermolova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase)
Krista Kristiāna Kalniņa (Dobeles 1.vidusskola, 4.b klase)
Edgars Kalsnavs (Rīgas Kristīgā vidusskola, 4. klase)
Dana Lanka (Grobiņas vidusskola, 4.b klase)
Sabīne Lipe (Liepājas 15. vidusskola, 4.a klase)
Rihards Matrevics (Babītes vidusskola, 4.c klase)
Gerda Novada (Liepājas 15. vidusskola, 4.a klase)
Mārtiņš Robežnieks (Jelgavas 3.pamatskola, 4.a klase)
Elīza Rozenbaha (Elejas vidusskola, 4.a klase)
Everita Annemarija Samuša (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.a klase)
Krišs Saulītis (Rīgas Doma kora skola, 4. klase)
Jānis Sola (Rožupes pamatskola, 4. klase)
Tīna Šipkēvica (Rīgas Franču licejs, 4.b klase)
Sabīne Šuhrati (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.a klase)
Agnese Upīte (Siguldas 3.pamatskola, 4.a klase)
Monika Varakušina (Liepājas Ezerkrasta sākumskola, 4.b klase)

3.vieta

Laima Bērziņa (Lībagu sākumskola, 4. klase)
Anete Birze (Bārtas pamatskola, 4. klase)
Elizabete Brūzīte (Pļavniekkalna sākumskola, 3.a klase)
Diana Burakovska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase)
Raitis Černovs (Rudzātu vidusskola, 4. klase)
Emīls Dreimanis (Grobiņas vidusskola, 4.a klase)
Pēteris Ēcis (Talsu Kristīgā vidusskola, 4. klase)
Laine Freimane (Liepājas 15. vidusskola, 4.a klase)
Sabīne Gailīte (Valmieras Viestura vidusskola, 4.b klase)
Aivars Grigorjevs (Dzelzavas pamatskola, 4. klase)
Anita Ilze Gulbe (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 4.a klase)
Ilja Isačenoks (Rīgas 68. vidusskola, 4.b klase)
Valērija Januševa (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.b klase)
Andris Jenerts (Siguldas 3.pamatskola, 4.a klase)
Karmena Karole (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase)
Dāvis Kukārs (Kalsnavas pamatskola, 4. klase)
Kristīne Ķikute (Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola, 4.b klase)
Sigita Lapiņa (Siguldas 3.pamatskola, 4.c klase)
Anžela Maksimova (Liepājas 15. vidusskola, 4.a klase)
Diāna Martukāne (Pamatskola “Rīdze”, 4.b klase)
Ernests Mednis (Ilzenes pamatskola, 4. klase)
Linda Mičule (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 4.b klase)
Gerda Miezere (Sākumskola “Dartija”, 4. klase)
Aleksandrs Miroļubovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.d klase)
Marija Mizinova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.b klase)
Anželika Peipiņa (Daugavpils 13.vidusskola, 4.a klase)
Arina Pupčenoka (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.b klase)
Reinis Putrālis (Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola, 4.b klase)
Inese Raciņa (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.a klase)
Rūdis Rozītis (Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola, 4.b klase)
Artūrs Slikšāns (Olaines 1.vidusskola, 4.b klase)
Una Stumbre (Liepājas 15. vidusskola, 4.a klase)
Kārlis Švēde (Rīgas 64. vidusskola, 4.c klase)
Patrīcija Tamane (Daugavpils Vienības pamatskola, 4.a klase)
Agnese Tene (Grobiņas vidusskola, 4.b klase)
Maksims Trišins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.b klase)
Ilva Valdone (Preiļu 1.pamatskola, 4.c klase)

Atzinība

Deivids Balodis (Tukuma 2. pamatskola, 4.a klase)
Anete Biķe (Sējas pamatskola, 4. klase)
Agnese Bleidere (Balvu pamatskola, 4.a klase)
Alise Cvībele (Bārtas pamatskola, 4. klase)
Alise Drozdova (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.b klase)
Anastasija Hodikina (Rīgas 95. vidusskola, 4.b klase)
Anastasija Jakovleva (Daugavpils 15.vidusskola, 4.b klase)
Artjoms Kaņausks (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.c klase)
Andrejs Kivlinieks (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, 4.b klase)
Aivija Komele (Siguldas 1.pamatskola, 4.b klase)
Artjoms Kozins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.c klase)
Annija Krasovska (Rīgas Hanzas vidusskola, 4.c klase)
Dāvis Krūmiņš (Cēsu 1.pamatskola, 4.a klase)
Artūrs Ķelpe (Valmieras Pārgaujas pamatskola, 4.a klase)
Emma Lagūna (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.c klase)
Darja Malina (Daugavpils 15.vidusskola, 4.b klase)
Artjoms Markarjans (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.b klase)
Arkadijs Nikolajevs (Daugavpils 15.vidusskola, 4.b klase)
Agnese Patrīcija Ozola (Rīgas Kristīgā vidusskola, 4. klase)
Akims Parahins (Rīgas 13.vidusskola, 4.b klase)
Edgars Petrovs (Daugavpils 3.vidusskola, 4.b klase)
Ansis Olivers Plešs (Babītes vidusskola, 4.a klase)
Artūrs Rukmanis (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.c klase)
Artis Segrums (Olaines 1.vidusskola, 4.c klase)
Dana Šelkovska (Daugavpils 7.pamatskola, 4. klase)
Edvards Šincāns (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.a klase)
Diāna Tīģere (Saldus sākumskola, 4.c klase)
Annija Zeihmane (Rīgas Angļu ģimnāzija, 4b klase)



Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem