TVC rezultāti 10./11. m.g.

1.vieta

Renāts Jurševskis (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 4.a klase)
Jevgenijs Šeins (Liepājas 7. vidusskola, 4.c klase)
Annemarija Apine (Rīgas Ziepniekkalna sākumskola, 4.a klase)
Diāna Paula Upmale (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 4.a klase)
Lāsma Neiceniece (Rožupes pamatskola, 4. klase)
Tamara Jefremova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase)
Staņislavs Kurašs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.b klase)
Rūdis Keisels (Sākumskola “Taurenītis”, 4. klase)
Sabīne Kļaviņa (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, 4.a klase)
Karīna Harkina (O.Vācieša Gaujienas vidusskola, 4. klase)
Ņikita Voskobojevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.b klase)
Kārlis Eiduks (Olaines 1. vidusskola, 4.b klase)
Anitra Zīle (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, 4.a klase)
Dainis Kurļankovs (Daugavpils 15. vidusskola, 4.b klase)
Viktorija Čečeleva (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.b klase)

2.vieta

Sanita Prekele (Sventes vidusskola, 4. klase)
Andrey Dubov (Rīgas 13. vidusskola, 4.b klase)
Unigunda Meijere (Zaķumuižas pamatskola, 4. klase)
Alise Stīpniece (Siguldas 1. pamatskola, 4.a klase)
Eduards Rudzītis (Straupes pamatskola, 4. klase)
Arturs Brehovs (Liepājas 7. vidusskola, 4.b klase)
Elza Indra Enkūzena (J.Čakstes Liepājas pils. 10. Vidusskola, 4.c klase)
Anna Fedotova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase)
Ivo Klāvs Turkovs (Liepupes vidusskola, 4. klase)
Igors Astrauskas (Liepājas 7. vidusskola, 4.c klase)
Viktorija Borovko (O.Vācieša Gaujienas vidusskola, 4. klase)
Pīters Patriks Sprūds (Vecumnieku vidusskola, 4. b klase)
Iļja Židkovs (Kalnciema pagasta vsk., 4. klase)
Toms Bērziņš (Mārupes vidusskola, 4.b klase)
Dāvis Gudzovskis (Dobeles 1. vidusskola, 4.a klase)
Daniels Bičans (Liepājas 7. vidusskola, 4.b klase)
Rihards Koroševskis (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, 4.a klase)
Dana Darafeja (Rīgas 71. vidusskola, 4.b klase)
Valdemārs Felcis (Daugavpils Vienības pamatskola, 4.a klase)
Dans Nešins (Mārupes vidusskola, 4.c klase)
Daniels Rožko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase)
Patriks Putniņš (Rīgas 64. vidusskola, 4.a klase)
Vladlens Vaščilko (Liepājas 7. vidusskola, 4.c klase)
Elizabete Brūzīte (Pļavniekkalna sākumskola, 4.a klase)
Konstantīns Daleckis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.b klase)
Daina Erceniece (Rīgas 85. vidusskola, 4.a klase)
Jļja Repko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.b klase)
Alise Beļeviča (Rīgas 71. vidusskola, 4.b klase)
Rinalds Graumanis (Rīgas Hanzas vidusskola, 3a klase)
Rebeka Ieva Ivanovska (Mežvidu pamatskola, 4. klase)
Margarita Pašņina (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.e klase)
Armands Langišs (Pļavniekkalna sākumskola, 4.a klase)

3.vieta

Valērija Šaudiņa (Liepājas 7. vidusskola, 4.b klase)
Armands Muravskis (Krimuldas vidusskola, 4.b klase)
Liene Arnicāne (Siguldas 1. pamatskola, 4.a klase)
Alise Kvile (Sākumskola “Taurenītis”, 4. klase)
Mārtiņš Matvejevs (Ogresgala pamatskola, 4. klase)
Māris Maikls Mitrevics (Siguldas 3. pamatskola, 4.b klase)
Aleksejs Naumovs (Rīgas 13. vidusskola, 4.b klase)
Olavs Rāciņš (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Aleks Šipicins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 3.b klase)
Edgars Jurkjāns (Daugavpils 15. vidusskola, 4.a klase)
Simons Rabinskis (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.e klase)
Andrejs Sizovs (Babītes vidusskola, 4.c klase)
Evelīna Valtere (Daugavpils Saskaņas pamatskola , 4.a klase)
Kārlis Matīss Zitmanis (Pamatskola “Rīdze”, 4. B klase)
Vladislava Redjkova (Rīgas 95. vidusskola, 4.b klase)
Elvita Fjodorova (Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase)
Betija Deina Muižniece (Valmieras Pārgaujas pamatskola, 4.c klase)
Anna Marija Vodolagina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.c klase)
Laura Bukēviča (Rīgas 25. vidusskola, 4.b klase)
Elīza Elizabete Bicāne (Cēsu 2. pamatskola, 4.a klase)
Alens Šņepsts (Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase)
Roberts Zandmanis (Rīgas Franču licejs, 4.a klase)
Deivis Baranovskis (Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.D klase)
Kitija Alise Štucere (Mežciema pamatskola, 4.b klase)
Renāte Strazdiņa (Lībagu sākumskola, 4. klase)
Ieva Sparāne (Preiļu 1. pamatskola, 4.a klase)
Alberts Osis (Mārupes vidusskola, 4.c klase)
Gustavs Mežciems (Rīgas Hanzas vidusskola, 4.a klase)
Pāvels Mihailovs (Ventspils 6. vidusskola, 4.a klase)
Melisa Votinova (Tukuma 2. pamatskola, 4.a. klase)
Arta Židele (Rīgas Ziepniekkalna sākumskola, 4.a klase)
Elīna Bernupe (Ķekavas vidusskola, 4.a klase)
Eduards Juliāns Mazmačs (Rīgas Kultūru vidusskola, 4.a klase)
Madara Auziņa (Siguldas 1. pamatskola, 4.a klase)
Līna Nerina Gludiņa (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.d klase)
Paula Paidere (Balvu pamatskola, 4.A klase)
Toms Stepiņš (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.c klase)
Elīna Trence (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, 4.a klase)
Karolīne Vasiļevska (Sventes vidusskola, 4. klase)
Annija Vītoliņa (Siguldas 3. pamatskola, 4.c klase)
Vitālijs Zapans (Ventspils 6. vidusskola, 4.a klase)
Alise Blūma (Rīgas 85. vidusskola, 4.a klase)
Ligita Ābele (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, 4.a klase)
Viļjams Aleksandrs Carevs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, 4.a klase)
Everita Lempa (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, 4.b klase)
Aleksandra Murzina (Rīgas 51. vidusskola, 4.a klase)
Alisa Turukova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.b klase)
Edvards Vaļickis (Babītes vidusskola, 4.c klase)
Mārcis Magone (Liepupes vidusskola, 4. klase)
Patriks Ozols (Rīgas Kristīgā vidusskola, 3. klase)

Atzinība

Mārtiņš Jēkabs Ronis (Krimuldas vidusskola, 4.b klase)
Emīlija Dārta Skādule (Valmieras Viestura vidusskola, 4.c klase)
Jeļizaveta Zalivanskiha (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase)
Deniss Kuranovs (Daugavpils 15. vidusskola, 4.c klase)
Viesturs Veits (Siguldas 3. pamatskola, 4.c klase)
Raivis Bērziņš (Ogres pamatskola, 4.b klase)
Rihards Hohbergs (Iļģuciema vidusskola, 4.b klase)
Evita Malnača (Rīgas 64. vidusskola, 4.a klase)
Loreta Motte (Rīgas 64. vidusskola, 4.a klase)
Toms Osis (Babītes vidusskola, 4.b klase)
Jānis Raudis (Mārupes vidusskola, 4.c klase)
Rinalds Valts Zariņš (Dobeles 1. vidusskola, 4. b klase)
Māris Fedotovs (Rušonas pamatskola, 4. klase)
Kristers Celmiņš (Dobeles 1. vidusskola, 4. b klase)
Maksims Fokins (Daugavpils 10. vidusskola, 4.C klase)
Sandra Grobiņa (Daugavpils 9. vidusskola, 4.b klase)
Luīze Līva Liepiņa (Rīgas Hanzas vidusskola, 4.a klase)
Paula Poriete (Rīgas Hanzas vidusskola, 4.a klase)
Juris Vilks (Rīgas Ziepniekkalna sākumskola, 4.a klase)
Andrejs Kuzņecovs (Liepājas 7. vidusskola, 4.a klase)
Laura Liepiņa (Pamatskola “Rīdze”, 4. B klase)
Artis Veldre (Limbažu 3. vidusskola, 4.b klase)
Andrejs Kārkliņš (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.c klase)
Silva Marija Sirmule (Tirzas pamatskola, 4. klase)
Krista Ābele (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, 4.a klase)
Kristofers Kaņeps (Cēsu 2. pamatskola, 4.b klase)
Imants Kreičmanis (Valmieras pamatskola, 4.c klase)
Darja Pupkova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, 4.a klase)
Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris (Liepājas Ezerkrasta sākumskola, 4.a klase)
Kitija Osīte (Subates pamatskola, 4. klase)
Toms Teodors Vilcāns (Preiļu 1. pamatskola, 4.a klase)
Evita Pastare (Rožupes pamatskola, 4. klase)
Sergejs Sokolovs (Daugavpils 15. vidusskola, 4.b klase)
Kristofers Tauriņš (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, 4.a klase)
Kristers Cecerovs (Lībagu sākumskola, 4. klase)
Daniels El Žuni (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.c klase)
Bruno Jonass (Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.D klase)
Ieva Mozule (Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase)
Loreta Neško (Ogresgala pamatskola, 4. klase)
Daniils Vitjuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.c klase)
Marks Sokolovs (Kalnciema pagasta vsk., 4. klase)
Polina Cepilova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.c klase)
Krista Eņģele (Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.D klase)
Marija Ostrovska (Rīgas 51. vidusskola, 4.b klase)
Edvīns Pučinskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.a klase)
Mārtiņš Reidzāns (Mārupes vidusskola, 4.a klase)
Alekss Šillers (Dobeles 1. vidusskola, 4.a klase)
Aigars Jančauskis (Liepājas Ezerkrasta sākumskola, 4.a klase)
Laura Krievkalne (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.c klase)
Ginters Rubīns (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 4.b klase)
Dārta Liepiņa (Rīgas Doma kora skola, 4. klase)
Viktorija Guntra Skrodere (Mežciema pamatskola, 4.c klase)
Elīza Strode (Preiļu 1. pamatskola, 4.a klase)
Egils Kalns (Jelgavas 3. pamatskola, 4.c klase)
Elīza Keita Prohorova (Rīgas Lietuviešu vsk., 4.b klase)
Uģis Sproģis (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, 4.b klase)
Rūdolfs Agris Stilve (Vecumnieku vidusskola, 4. a klase)
Viktorija Vigule (Daugavpils 3. vidusskola, 4.a klase)
Jānis Ziemelis (Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase)
Elizaveta Gavrilova (Rīgas 95. vidusskola, 4.c klase)
Marta Dambe (Baložu vidusskola, 4.a klase)
Raufs Duņamalijevs (Rīgas Herdera vidusskola, 4. klase)
Irina Krilova (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.b klase)
Anna Marija Sumrova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.a klase)
Kristaps Šķila (J.Čakstes Liepājas pils. 10. Vidusskola, 4.a klase)
Ermīns Trušelis (Murmastienes pamatskola, 4. klase)
Reinhards Voicišs (Ogres pamatskola, 4.a klase)
Nelda Zauere (Rīgas Kultūru vidusskola, 4.a klase)
Rebeka Baroniņa (Tirzas pamatskola, 4. klase)
Jēkabs Solovjovs (Mežciema pamatskola, 4.a klase)
Emīlija Solovjeva (Lubānas vidusskola, 4. klase)
Elza Rubīna (Siguldas 1. pamatskola, 4.b klase)
Margarita Džeriņa (Pelēču pamatskola, 4. klase)
Atis Ozols (Tukuma 2. pamatskola, 4.a klase)
Jekaterina Jevtejeva (Rīgas 51. vidusskola, 4.a klase)
Deina Kotāne (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, 4.b klase)
Renāte Roze (Druvas vidusskola, 4. klase)
Rainers Trubačs (Preiļu 1. pamatskola, 4.a klase)
Vladislavs Vasilevskis (Daugavpils 9. vidusskola, 4.a klase)
Līva Igaune (Kalsnavas pamatskola, 4. klase)
Ļevs Gordejevs (Ventspils 6. vidusskola, 4.a klase)
Sabīne Stiprā (Lubānas vidusskola, 4. klase)
Sindija Menģele (Siguldas 1. pamatskola, 4.b klase)
Mareks Maksimovs (Rekavas vidusskola, 4. klase)
Edgars Millers (Lībagu sākumskola, 4. klase)



Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem